Esileht Pereelu ja suhted Mees paneb tähele ainult neid asju, mis tema teeb

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Mees paneb tähele ainult neid asju, mis tema teeb

Postitas:
Kägu

Selline mure, et mees kurdab kogu aeg, kuidas tema panustab rohkem, küll tema koristab rohkem, küll tema initsieerib tegevusi rohkem (sh ka näiteks armastuse välja näitamise osas). Samas ma ise tean, et see ei ole tõsi. Ta on selline tüüpiline “mina alati..” ja “sina mitte kunagi..” väidete inimene. See ajab juba täiesti meeleheitele, ma tunnen, et ükskõik, mis ma ka teen, vahet pole, sest meelde talle see ei jää ja arvesse seda ei võeta. Nüüd on ta ka otsustanud piirata füüsilist lähedust, sest “mina … (kallistan või mis iganes muu sarnane asi) sind kogu aeg, aga sina mind mitte kunagi”. Nagu… mida sa ometi räägid?

On kellelgi veel sellise asjaga kokkupuudet? Kas sellised inimesed kunagi muutuvad?

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa tead, et see ei ole tõsi, mida tema ette heidab. Praegu, kus mees piiras lähedust, oled sina sellegipoolest algataja. Muudel aegadel olid ka. Järeldus, ei, mees ei muutu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei muutu nad midagi. Mul samasugune, aga õnneks kui ma vihastan ja näiteid elust tooma hakkan, siis ta kohe saab aru, et liialdas ja keerab naljaks. Aga nii on see olnud viimane 15 aastat (enne seda 5 aastat ei olnud, siis oli maa lilleline ja rohi roheline). On väsitav, aga mis teha. Ütleme nii – kõigil meil on omad miinused. Kuni plusse on piisaval määral rohkem, on kõik üle elatav.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta saaks vabalt muutuda, aga asi on selles, et ta ei saa aru enda vigadest. Kui ta tahaks, küll siis muutuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei muutu nad midagi. Mul samasugune, aga õnneks kui ma vihastan ja näiteid elust tooma hakkan, siis ta kohe saab aru, et liialdas ja keerab naljaks. Aga nii on see olnud viimane 15 aastat (enne seda 5 aastat ei olnud, siis oli maa lilleline ja rohi roheline). On väsitav, aga mis teha. Ütleme nii – kõigil meil on omad miinused. Kuni plusse on piisaval määral rohkem, on kõik üle elatav.

Minu oma kahjuks ütleb näidete toomise puhul, et “ah need on ainult üksikud korrad”. Reaalselt olen mõelnud, et hakka või arvet pidama, et iga kord kui midagi teen, siis kirjutan üles, aga no see oleks juba täiesti ebanormaalne.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täitsa siiralt küsin, kuidas sellises suhtes austus ja armastus püsib?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline mure, et mees kurdab kogu aeg, kuidas tema panustab rohkem, küll tema koristab rohkem, küll tema initsieerib tegevusi rohkem (sh ka näiteks armastuse välja näitamise osas). Samas ma ise tean, et see ei ole tõsi. Ta on selline tüüpiline “mina alati..” ja “sina mitte kunagi..” väidete inimene. See ajab juba täiesti meeleheitele, ma tunnen, et ükskõik, mis ma ka teen, vahet pole, sest meelde talle see ei jää ja arvesse seda ei võeta. Nüüd on ta ka otsustanud piirata füüsilist lähedust, sest “mina … (kallistan või mis iganes muu sarnane asi) sind kogu aeg, aga sina mind mitte kunagi”. Nagu… mida sa ometi räägid?

On kellelgi veel sellise asjaga kokkupuudet? Kas sellised inimesed kunagi muutuvad?

Miks ometigi sellisega koos oled?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas seda füüsilist lähedust piiratakse? Kui seda loed, mine emba teda ja ütle need sõnad Ma Armastan Sind. Kui tõrjub eemale, kahtlusta armukest.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paku mehele, et hakkate tabelit pidama, siis kaob see ebaõiglustunne ära. Kumbki näeb, et tegelikult ka teine panustab.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paku mehele, et hakkate tabelit pidama, siis kaob see ebaõiglustunne ära. Kumbki näeb, et tegelikult ka teine panustab.

Panustamine pole armastuse avaldamine. Meestel suht kama neist pestud sokkidest, uskuge või mitte.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõudsin ka ühe suhtes korraks sellise alandava panustamistabeli pidamiseni. Tagantjäreletarkusena – selle võrra võinuks aega kokku hoida ja kohe lahku minna. Sellised inimesed väärivad omaette olemist, või suhet endaga võrdväärse maniakiga.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõudsin ka ühe suhtes korraks sellise alandava panustamistabeli pidamiseni. Tagantjäreletarkusena – selle võrra võinuks aega kokku hoida ja kohe lahku minna. Sellised inimesed väärivad omaette olemist, või suhet endaga võrdväärse maniakiga.

Miks see tabel alandav on?

Ma kirjutaks enda õhtused ja vaba aja tegevused kalendrisse, kust paistaks, paju on tegevusi ja uhkeaega. Kuna vedelen vähe, siis mul poleks eriti alandav seda teistele näidata.

Ma teen pooled meestetööd (viimistlen, kasutan aku- ja segutrelli ka vahest kodus,) mees kiitleb, et tal kodus kõik tehtud. Ajab ikka närvi küll.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõudsin ka ühe suhtes korraks sellise alandava panustamistabeli pidamiseni. Tagantjäreletarkusena – selle võrra võinuks aega kokku hoida ja kohe lahku minna. Sellised inimesed väärivad omaette olemist, või suhet endaga võrdväärse maniakiga.

Miks see tabel alandav on?

Ma kirjutaks enda õhtused ja vaba aja tegevused kalendrisse, kust paistaks, paju on tegevusi ja uhkeaega. Kuna vedelen vähe, siis mul poleks eriti alandav seda teistele näidata.

Ma teen pooled meestetööd (viimistlen, kasutan aku- ja segutrelli ka vahest kodus,) mees kiitleb, et tal kodus kõik tehtud. Ajab ikka närvi küll.

Sa vist ei saanud eriti aru teema tuumast? Kahe inimese suhe peaks olema heatahtlik-võrdne liit, mitte võimuvõitlus Excelis, kes rohkem rahmeldas.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sina tõesti teed ja mees ei näe, jäta 1 päev KÕIK tegemata, kohe KÕIK. Tehtud töid ei nähta, ainult tegemata tööd on näha. Niie t näita talle selgelt. Kui küsib, mis juhtus, ütled, et tegid tema sõnade järgi ja täna on tõesti kõik see, mida teed, tegemata. Eks sinu valik on, mis teed, kas elad või ei ela temaga. Nii et  kui tal on plaanis lahutada, sina teda kinni hoida tegemiste ja ümardamisega ei suuda. Nii et jäta kõik tegemata paariks päevaks, et oleks näha ka see, mida “sa mitte kunagi ei tee”.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see tabel alandav on? Ma kirjutaks enda õhtused ja vaba aja tegevused kalendrisse, kust paistaks, paju on tegevusi ja uhkeaega. Kuna vedelen vähe, siis mul poleks eriti alandav seda teistele näidata. Ma teen pooled meestetööd (viimistlen, kasutan aku- ja segutrelli ka vahest kodus,) mees kiitleb, et tal kodus kõik tehtud. Ajab ikka närvi küll.

Mis see tabel siis tõendama peaks? Siililegi selge, et asi on ju hoopis muus, mitte selles, kes kui mitu liigutust päeva jooksul tegi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline mure, et mees kurdab kogu aeg, kuidas tema panustab rohkem, küll tema koristab rohkem, küll tema initsieerib tegevusi rohkem (sh ka näiteks armastuse välja näitamise osas). Samas ma ise tean, et see ei ole tõsi. Ta on selline tüüpiline “mina alati..” ja “sina mitte kunagi..” väidete inimene. See ajab juba täiesti meeleheitele, ma tunnen, et ükskõik, mis ma ka teen, vahet pole, sest meelde talle see ei jää ja arvesse seda ei võeta. Nüüd on ta ka otsustanud piirata füüsilist lähedust, sest “mina … (kallistan või mis iganes muu sarnane asi) sind kogu aeg, aga sina mind mitte kunagi”. Nagu… mida sa ometi räägid?

On kellelgi veel sellise asjaga kokkupuudet? Kas sellised inimesed kunagi muutuvad?

Ei muutu. Asi ainult suveneb.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ka see ‘sa mitte kunagi. Mees selle peale ütleb et on olnud küll kordi  millal ta on miskit seda teinud mida mina ette heidan. On olnud kordi kui ta köögi koristab. Seega ikka ma ei  saagi öelda et sa mitte kunagi. Faktiliselt olla see vale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ka see ‘sa mitte kunagi. Mees selle peale ütleb et on olnud küll kordi  millal ta on miskit seda teinud mida mina ette heidan. On olnud kordi kui ta köögi koristab. Seega ikka ma ei  saagi öelda et sa mitte kunagi. Faktiliselt olla see vale.

JA ei saagi, sest tegelikult see ongi liialdamine ja ebaõiglus.

Kui asi oleks lihtsalt olmelistes asjades “sa kunagi ei pese nõusid”, siis aitaks see, kui mõneks päevaks kodust ära minna, küll ta siis nägema hakkab, kuidas see, mis varem oli “iseenesest” tehtud, jääb tegemata. Hingeliste pretensioonide ja nt sellesama läheduse pakkumisega on keerulisem demonstreerida, aga seda vist teemaalgataja peab silmas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Faktiliselt ei saa tõdeda jah et mitte kunagi kui paar korda on olnud . Aga paar korda kuus pole ju nagu mitte midagi.

 

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Faktiliselt ei saa tõdeda jah et mitte kunagi kui paar korda on olnud . Aga paar korda kuus pole ju nagu mitte midagi.

Antud juhul siin ikkagi ei ole mõeldud seda situatsiooni, kus ongi ainult paar korda kuus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Faktiliselt ei saa tõdeda jah et mitte kunagi kui paar korda on olnud . Aga paar korda kuus pole ju nagu mitte midagi.

Antud juhul siin ikkagi ei ole mõeldud seda situatsiooni, kus ongi ainult paar korda kuus.

Teema on väga segane, et nõu anda. Kirjuta konkreetsed panused ja olukorrad palun.????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sina tõesti teed ja mees ei näe, jäta 1 päev KÕIK tegemata, kohe KÕIK. Tehtud töid ei nähta, ainult tegemata tööd on näha. Niie t näita talle selgelt. Kui küsib, mis juhtus, ütled, et tegid tema sõnade järgi ja täna on tõesti kõik see, mida teed, tegemata. Eks sinu valik on, mis teed, kas elad või ei ela temaga. Nii et kui tal on plaanis lahutada, sina teda kinni hoida tegemiste ja ümardamisega ei suuda. Nii et jäta kõik tegemata paariks päevaks, et oleks näha ka see, mida “sa mitte kunagi ei tee”.

Selline “kõik, “alati” ja “mitte kunagi” suhtumine on väga infantiilne, või isegi, vabandage, eidelik. Manipulaator ja märter, passiivne agressiivsus.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei viitsiks sellise mehega koos olla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline raiumine “sina mitte kunagi ja mina alati ja KÕIK tegemata” on 99,99% juhtudest nagunii  rangelt võttes vale 🙂  samas selliste loosungitega ja süüdistamistega tambib teise inimese motivatsiooni aidata (kui seda oligi) päris maha. Pole mõtet sellise hüüdlausetega teisele selga lennata, sest enamast  ta siiski VAHEL teeb, harva, aga teeb.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On kellelgi veel sellise asjaga kokkupuudet? Kas sellised inimesed kunagi muutuvad?

See on psühhiaatriline probleem ja ei muutu kunagi-minu ex-naine oli samasugune.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tropp mees on. Raiskad oma aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Manipuleerib sinuga. Tahabki, et läbi rõnga hüppaksid, või peab armukest ja tahab sind maha teha, et oleks enda süü väiksem.

Muidu oleks veel inimlik see enda panuse selgem nägemini, aga see, et piirab juba füüsilist lähedust ka selliste põhjendustega – no sorry, ebareaalne.

Ei suuda sa tema nõudmistele vastata, sellistele pole lihtsalt kunagi küllalt. Saada perse, mida varem, seda parem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõudsin ka ühe suhtes korraks sellise alandava panustamistabeli pidamiseni. Tagantjäreletarkusena – selle võrra võinuks aega kokku hoida ja kohe lahku minna. Sellised inimesed väärivad omaette olemist, või suhet endaga võrdväärse maniakiga.

Miks see tabel alandav on?

Ma kirjutaks enda õhtused ja vaba aja tegevused kalendrisse, kust paistaks, paju on tegevusi ja uhkeaega. Kuna vedelen vähe, siis mul poleks eriti alandav seda teistele näidata.

Ma teen pooled meestetööd (viimistlen, kasutan aku- ja segutrelli ka vahest kodus,) mees kiitleb, et tal kodus kõik tehtud. Ajab ikka närvi küll.

Sa vist ei saanud eriti aru teema tuumast? Kahe inimese suhe peaks olema heatahtlik-võrdne liit, mitte võimuvõitlus Excelis, kes rohkem rahmeldas.

Ahsoo, ja kuidas siis see võrdsus mehele selgeks saaks? Kui tutvustada ei tohi?

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Manipuleerib sinuga. Tahabki, et läbi rõnga hüppaksid, või peab armukest ja tahab sind maha teha, et oleks enda süü väiksem.

Muidu oleks veel inimlik see enda panuse selgem nägemini, aga see, et piirab juba füüsilist lähedust ka selliste põhjendustega – no sorry, ebareaalne.

Ei suuda sa tema nõudmistele vastata, sellistele pole lihtsalt kunagi küllalt. Saada perse, mida varem, seda parem.

Miks tahad füüsilist lähedust selliselt mehelt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees paneb tähele ainult neid asju, mis tema teeb