Esileht Pereelu ja suhted Mees peab hoidma naise eest 50 protsenti saladuses

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Mees peab hoidma naise eest 50 protsenti saladuses

Postitas:

Finantsvarast jne.

Milleks liigne info?

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 21:02; 18.05 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis poolearuline troll siin kogu aeg treib mingeid poolikuid teemasid?

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis poolearuline troll siin kogu aeg treib mingeid poolikuid teemasid?

LIBA karjujast ja kõigis postitajates ühe ja sama isiku nägija valvetrollid väljas juba..

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 21:02; 18.05 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ainult mehed??? Ma ka kõiki oma rahaasju ei räägi.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba minu vanaema sahkerdas salaja rahaga sinna ja tänna. Pidasid vanaisaga talu, tööl ei käinud. Vanaisa arvas, et pere rahakott on 100 protsenti tema käes, sest tema müüs saadusi. Aga vanaema müüs salaja mune, kanu, pool piima ja kogus endale päris arvestatava summa kokku, sest kulusid tasus ju vanaisa.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoidku.
Naisel on targem oma asjadest üldse ainult, kui mees küsib (küsida oskab) ja siis ka 1/10.
Tore, kui peres on usaldust ja austust, eksole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis poolearuline troll siin kogu aeg treib mingeid poolikuid teemasid?

Ju ta pole siis veel naist leidnud ja igav on.
Üsna nüri ka muidugi, ei tea, kas leiabki.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoidku kui tahab, aga mina hoian ka sellisel juhul. Ja siis mees ärgu arvaku, et ma temaga ühisvara tahan või teda rahaliste raskuste korral hädast välja kavatsen aidata.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline mees saab sobiva naise.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma millegipärast kujutan teemaalgatajat ette sedatüüpi, kes loeb, et on 9999 neljakohalist pin-koodi on avalikuks tulnud, ja teatab avalikult kõigile, et tal õnnestus vahetada tema seni ebaturvaline pin-kood sellise vastu, mida nimekirjas pole. Noh et “50% minu varast on see, see, ja see, aga ülejäänu, kallis naine, hoian ma sinu eest saladuses, igatahes!”.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks ei tea, kui palju mehel arvel on raha ja mees ei tea minu arve suurust. Samamoodi elasid ka minu vanemad. Aga see no võimalik, kuna sissetulekud on piisavalt suured.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sel mehel on mingi kullakaevaja naiseks, siis küll, aga normaalsete paaride puhul ei kehti.
Mina tean hästi palju mehel vara on, või õigemini ei ole. Meil on ühine vara ja ühine rahakott, kuigi juriidiliselt on minul mitmesugust kinnisvara (oli juba enne abielu), temal ainult autod.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armukestest ka ainult pooled saladuses?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pole aimugi kui palju mu mehel raha on ja mu mehel pole aimugi, kui palju minul raha on. Abielus me ei ole, elame juba 13-ndat aastat koos ja kasvatame kolme last. Rahakotid on eraldi, meel on rõõmus, püsikohustused on enam-vähem suurusjärgu poolest võrdselt jagatud. Teame nii palju, et mõlemil on võimalik need püsivad kulud ära tasuda. Me oleme mehega mõlemad sellised privaatsust hindavad tegelased, kellele ei meeldi teise inimesega 100% kõike jagada ja kõike koos teha. Ma ei lähe mehe sokisahtli kallale ka vabatahtlikult ise. Panen sokid mehele kapi peale ja ise vaadaku, kuhu need ära paneb. Siis kui mul vahel on laste dokumentide täitmiseks vaja mehe dokumendinumbrit ja teda kodus ei ole, siis ma ennast eriti mugavalt ei tunne, sest mulle ei meeldi oma mehe dokumentide seas sobrada. See tundub mulle teise inimese privaatsusesse tungimine, see viimane aga ei ole minu jaoks hea asi. Jah, tean, et olen kiiksuga, õnneks õnnestus endale kaaslaseks samasugune leida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See teema on niisugune, kus minu meelest mingi reegel küll ei kehti, vaid iga pere otsustab täiesti ise, kuidas nad korraldavad. Peaasi, et mõlemad pooled rahul on.

Mõnes peres on rahakotid täiega eraldi ja kui naine vajab näiteks poodi minnes ostukorvi lunastamiseks üheeurost münti ja selle mehe kotist võtab, siis paneb pärast poeskäimist selle nui neljaks mehe kotti tagasi. Nende jaoks normaalne ja mis minul, võõral, siin kobiseda on?

Või teises peres on pangakaardid ühised, vedelevad esikulaua peal, võtab see, kes tahab. Kah normaalne, kui vaid perele endale sobib!

Ja kui üks osapool otsustab avada endale mingisuguse salakonto, kuhu raha kogub, no lasku käia siis. Eeldusel, et selle tõttu ei kannata pere majanduslik heaolu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees peab hoidma naise eest 50 protsenti saladuses