Esileht Pereelu ja suhted Mees pettis paksu naisega

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: Mees pettis paksu naisega

Postitas:

Minu mees on tüüpiline Eesti mees, kes on naiste kehakaalu suhtes väga kriitiline. Ta ei näitaks end iialgi naisega, kes kaalub keskmise pikkuse juures rohkem kui 50kg. Käisin temaga samas keskkoolis, tal olid siis alati piitspeenikesed tüdrukud. Isegi sõpruskonnas olevate tüdrukute kallal noris, kui neil oli juba paar kilo ülekaalu. Pakse naisi kutsus sinivaaladeks, kusjuures nad ei pidanud isegi Ameerika mõistes paksud olema, keskmine pensionär läks kindlasti vaala kategooriasse. Ka täiskasvanuna räägib paksusid ja tegelikult täiesti keskmises kaalus naisi taga, röhitseb mõnda sellist telekas nähes või mängib vaala. Minu paneb kohe rangele dieedile, kui natuke juurde võtan ehk üle 50kg kaalun, sest ei julge mind oma sõpradele näidata.

Nüüd tuli aga välja, et ta on mind aastaid erinevate naistega petnud. Ta auto oli remondis, nii et võtsin ta töölt peale. Et ta oli töö tõttu veel ära, siis läksin ta kabinetti ja seal oli tal läpakas lahti ning Facebooki sisse logitud. Jäin vaatama, sest Facebooki ta põhimõtteliselt ei kasuta ja oli kogu aeg sinna konto tegemise vastu. Sain teada, et tegelikult oli tal olemas varikonto, millega oli paljude naistega suhelnud ja jutu järgi mitmetega juba seksinud. Vestlusi oli tal tõesti sadade naistega. Suurem osa neist muidugi ei vastanud, nagu ikka. Kuid seksinud vähemalt kümnekonnaga, nii palju kui jõudsin lugeda. Nad olid igast vanusest ja igasuguse välimusega, ainult et nad olid kõik paksud. Ja mitte lihtsalt paar kilo ülekaalus, vaid päriselt paksud. Ta kutsus neid hellitusnimedega, ei mingit vaala ega põrsast. Kuigi muul ajal räägib neist niimoodi.

Kui mees tagasi tuli, siis hakkasin temaga tõsiselt rääkima, et milles asi. Tal hakkas kohutavalt häbi ja esimesed sõnad olid, et ma kellelegi ei ütleks, sest ta ei taha, et keegi teda paksu naisega näeks. Siis tunnistas ta, et tal on paksufetiš, et talle meeldivad need naised ainult seksuaalselt, aga ei oleks kunagi sellise naisega koos. See olevat midagi sellist, nagu mõnel on BDSM, aga päris elus on korralikud kontoritöölised, kes elavad äärelinnas, kasvatavad 2 last konservatiivsete põhimõtete alusel ja vaidlevad naabritega selle pärast, et nende aed on valge asemel punaseks värvitud. Teiste oleks juba nahktagi kandmine nende jaoks liiga ekstreemne, aga magamistoas on latekskostüümis ja punane punn suus. Et paksufetiš on asi, mis kuulub magamistuppa ja peaks olema alati sõprade ja töökaaslaste eest varjatud. Kui keegi teda paksu naisega näeks, oleks see tema jaoks väga piinlik, umbes nagu keegi satuks vetsus peale. Jutu käigus muutus ta järjest enesekindlamaks, sest hakkas oma õigustusi sellesse uskuma, et see pole päris petmine, vaid kõigest fetiš. Sellest ta aru ei saa, et teiste inimeste tunded on ka olulised, nii minu kui petetu kui ka nende paksude naiste omad, kes ei tea, et nad on vaid fetiši mänguasjad. Ma ei tea tõesti, mida arvata, sest tagantjärele on ta olnud stereotüüpiline mees, kelle jaoks naised peavad olema ülipeenikesed. Vahepeal isegi arvasin, et talle meeldib mehe keha rohkem, aga näe, mis nüüd välja tuli. Ei ole ausalt soovi temaga koos olla, õnneks lapsi veel pole ja seda ei kannataks üldse, kui ta laste kaalu kallal norima hakkaks.

+9
-45
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 27.08 17:08; 27.08 17:30; 27.08 18:01; 27.08 20:10; 27.08 20:13; 27.08 20:18; 28.08 00:05; 31.08 05:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, kui jube lugu.

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 17:10; 27.08 18:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Assa mait! Mis ma just lugesin!
Põgene, vaba laps, põgene!

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Harjutad kirjandi kirjutamist?

+52
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa sellise mehega koos elad, kes kohtleb sind nagu asja ja rõhub sellele, et ta ei astu sinuga uksest väljagi, kui kaalud üle 50 kg? Kuidas see sinu dieedile panemine välja näeb? Mõnitab sind? Kisub toitu käest ära? See on ju puhas vägivald.

Olgu tal selle fetišiga kuidas on, aga ära lase endaga käituda niimoodi. Kui juhtud lapsed saama, siis läheb keha nagunii vähemalt mõneks ajaks loppi, selline mees teeks kohe su juurest sääred ja tal jääks õigust (omastarust) veel ülegi.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mees peaks võtma volüümika naise ja abieluõnn õitseks nigut roos! Ei peaks petma ega salatsema.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas oli tööl aega nii põhjalikult Facebooki uurida, et mees on paljude naistega maganud? Kaua see mees siis jokutas? Või oli ta mingi märgistuse kuhugi sõbralisti juurde pannud, et nendega siin magasin, aga need seal ei kirjutanud isegi tagasi?

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on siis tegelikult koguaeg olnud salaja paksude ihaleja. Umbes nagu mõnel kapihomol, et vähe häbi on ja tuleb suitsukatteks naistega aeleda, aga küll kirub pedesid.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas oli tööl aega nii põhjalikult Facebooki uurida, et mees on paljude naistega maganud? Kaua see mees siis jokutas? Või oli ta mingi märgistuse kuhugi sõbralisti juurde pannud, et nendega siin magasin, aga need seal ei kirjutanud isegi tagasi?

Ta oli ära paar tundi. Enne tulekut talle ei helistanud, mõtlesin, et helistan siis, kui kontori juures olen. Ma nagunii lõpetan töö temast pisut varem, aga oleksin alla kohvikusse sööma läinud, kui poleks ta Facebooki näinud.

On ju näha, et kes ei kirjutanud tagasi ja et kes saatsid enda alastipilte ja olid kokku leppinud kohtinguid. Suvaline inimene ei vasta Facebookis ju flirtimisele, kui talle kirjutada. Nii et kirju oli ta tõesti väga-väga palju saatnud, ainult vähesed vastasid. Mõne puhul oli näha, et nad olid kohtinguportaalist Facebooki üle kolinud.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 27.08 17:08; 27.08 17:30; 27.08 18:01; 27.08 20:10; 27.08 20:13; 27.08 20:18; 28.08 00:05; 31.08 05:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appikene, päriselt selline mees sul…ma oleks päeva pealt maha jätnud ja oleksin veel tagantjärgi õnnelik, et sellisest lahti sain. Leiad kindlasti uue ja parema ja kes ei dikteeri su kehakaalu, sest see ei ole normaalne. Õnneks, et teil lapsi ei ole.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tavaliselt ei kasuta siin sõna “liba”, aga see teema siin? Saab tõsi olla?
Milline naine oleks üldse koos mehega, kes paksu nähes röhitseb ja vaala teeb (mismoodi seda tehakse, seda ei tea).
Kui see aga tõsi on, siis see on ikka väga hirmus mees.

+23
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vilets kirjand. Igav.

+18
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olge nüüd, see jutuke on ju nii silmnähtavalt liba, kui üks liba üldse olla saab! Kirjutatud ilma emotsioonideta, siiruseta, rõhuasetusega täiesti ebaolulistele nüanssidele jne – kas tõesti keegi arvab, et niimoodi kirjutakski üks petetud naine? Teemaalgataja, väga nõrk, harjuta edasi.

+20
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tavaliselt ei kasuta siin sõna “liba”, aga see teema siin? Saab tõsi olla?

Milline naine oleks üldse koos mehega, kes paksu nähes röhitseb ja vaala teeb mismoodi tehakse, seda ei tea).

Kui see aga tõsi on, siis see on ikka väga hirmus mees.

Tal on toredaid iseloomuomadusi ka ja ega ta kogu aeg röhitsenud. Alles nüüd olen tähele pannud, et ta tõesti käitus nii. Meie kooli kambas oli paljusid, kellele paksud ei meeldinud ja ta polnud ainuke ja mõtlesin, et see ongi normaalne, et meestele ei meeldi paksud naised.

+3
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 27.08 17:08; 27.08 17:30; 27.08 18:01; 27.08 20:10; 27.08 20:13; 27.08 20:18; 28.08 00:05; 31.08 05:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See nagu ei olnudki nii suur probleem, et ta sind pettis, vaid just see, et pettis paksu naisega?

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tavaliselt ei kasuta siin sõna “liba”, aga see teema siin? Saab tõsi olla?

Milline naine oleks üldse koos mehega, kes paksu nähes röhitseb ja vaala teeb mismoodi tehakse, seda ei tea).

Kui see aga tõsi on, siis see on ikka väga hirmus mees.

Leidsin ühe koolitusvideo:

https://www.youtube.com/watch?v=sZ4vGiJ-YlI

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 17:10; 27.08 18:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tavaliselt ei kasuta siin sõna “liba”, aga see teema siin? Saab tõsi olla?

Milline naine oleks üldse koos mehega, kes paksu nähes röhitseb ja vaala teeb mismoodi tehakse, seda ei tea).

Kui see aga tõsi on, siis see on ikka väga hirmus mees.

Tal on toredaid iseloomuomadusi ka ja ega ta kogu aeg röhitsenud. Alles nüüd olen tähele pannud, et ta tõesti käitus nii. Meie kooli kambas oli paljusid, kellele paksud ei meeldinud ja ta polnud ainuke ja mõtlesin, et see ongi normaalne, et meestele ei meeldi paksud naised.

Nüüd keerasid ikka liiga palju üle vindi.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju siis tal oli ilusam hing. Punkt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

liba muidugi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olge nüüd, see jutuke on ju nii silmnähtavalt liba, kui üks liba üldse olla saab! Kirjutatud ilma emotsioonideta, siiruseta, rõhuasetusega täiesti ebaolulistele nüanssidele jne – kas tõesti keegi arvab, et niimoodi kirjutakski üks petetud naine? Teemaalgataja, väga nõrk, harjuta edasi.

Täiega liba, jah!
Niimoodi kirjutab naine, kellel on kaalufetish: kes jääb ise rangele dieedile, kui kaal 50 näitama hakkab ning kes kutsub vähe kopsakamaid naisi vaaladeks. Nüüd on tema unistuste mees valinud kaaslaseks ühe kogukama (tõenäoliselt isegi mitte paksu, aga teemaalgatajast mõne kg võrra raskema) naise ja teemaalgatajale ei mahu pähe, et tema unistuste prints “paksukese” on valinud.

//Been there, done that… ja lõpetasin toitumishäiretega psühhiaatriakliinikus.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ju ammu teada, et meestel on paksu naisega magamisega sama mis rollerisõiduga- hirmsasti tahaks proovida, aga ei taha, et keegi teada saaks.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See nagu ei olnudki nii suur probleem, et ta sind pettis, vaid just see, et pettis paksu naisega?

Üldse mitte. Kõige rohkem häirib mind see, et ta minu puhul kogu aeg vingus, et ma olen liiga paks, kui paar kilo juurde võtsin. Muidugi tema fetišiga välja vabandamine ka. Muidu mitte isegi nii väga. Me oleme koos keskkoolist alates, olime koos samas kambas ja populaarsed ning ma tean, et ta valis mind välimuse pärast. Mina tegelikult teda ka, nagu noortel ikka on. Kogu koosoldud aja jooksul nii ei mõelnud, aga nüüd tõesti taipan, et see oli rohkem noorte suhe, mis oleks nii või teisiti ära lõppenud ja olime mugavusest koos. Sama sõpruskond ja elukoht. Seetõttu pole ka eriti emotsionaalne suhte lõppemise pärast, aga mind ajab vihale, kuidas ta käitub.

+7
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 27.08 17:08; 27.08 17:30; 27.08 18:01; 27.08 20:10; 27.08 20:13; 27.08 20:18; 28.08 00:05; 31.08 05:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu oleks veel ehk uskuma jäänud, aga kolmandas lõigus keerasid vindi üle. Vaata vähem Ameerika teleseriaale. Eestis ei ole mingit väikekodanlikku äärelinna-kultuuri, kellegi aialippide värvi ei käi naabrid arvustamas. Keegi ei kasuta päriselus tavalises omavahelises vestluses selliseid võrdlusi ja päris kindlasti ei viska selliseid kirjeldusi röhitsev Eesti mees, kes on just naisele petmisega vahele jäänud. Picket fences… jeee rait… Muig.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tavaliselt ei kasuta siin sõna “liba”, aga see teema siin? Saab tõsi olla?

Milline naine oleks üldse koos mehega, kes paksu nähes röhitseb ja vaala teeb mismoodi tehakse, seda ei tea).

Kui see aga tõsi on, siis see on ikka väga hirmus mees.

Tal on toredaid iseloomuomadusi ka ja ega ta kogu aeg röhitsenud. Alles nüüd olen tähele pannud, et ta tõesti käitus nii. Meie kooli kambas oli paljusid, kellele paksud ei meeldinud ja ta polnud ainuke ja mõtlesin, et see ongi normaalne, et meestele ei meeldi paksud naised.

Nüüd keerasid ikka liiga palju üle vindi.

Mis seal väga erilist on? Enamik naisi arvavad, et meestele ei meeldi paksud naised. Peaaegu kõik mu sõbrannad jälgivad, mida nad suhu panevad ja tunnevad end ebaseksikatena, kui natuke juurde võtavad. See tagumikukultus on ainult USAs ja mustanahaliste seas. Euroopas tahetakse ikka peenikest naist. Vähemalt nii kogu aeg räägitakse. Nii et muidugi arvasin 18aastaselt, et üle 50kg on paks ja BMI on tehtud keskealistele inimestele, kellel ongi tavaliselt ülekaal.

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 27.08 17:08; 27.08 17:30; 27.08 18:01; 27.08 20:10; 27.08 20:13; 27.08 20:18; 28.08 00:05; 31.08 05:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu oleks veel ehk uskuma jäänud, aga kolmandas lõigus keerasid vindi üle. Vaata vähem Ameerika teleseriaale. Eestis ei ole mingit väikekodanlikku äärelinna-kultuuri, kellegi aialippide värvi ei käi naabrid arvustamas. Keegi ei kasuta päriselus tavalises omavahelises vestluses selliseid võrdlusi ja päris kindlasti ei viska selliseid kirjeldusi röhitsev Eesti mees, kes on just naisele petmisega vahele jäänud. Picket fences… jeee rait… Muig.

Aialippide jutt oligi sarkasm ju. Tema ei öelnud seda, vaid ise kirjeldasin väikekodanlust. Eestiski ehitatakse põllu peale maja ja kõik peab ühtemoodi olema, võib-olla aialipid mitte, aga liigu mõnes äärelinnas. Kõik majad näevad samasugused välja, naabrid on tihtipeale ülbed ja nina püsti. Vanema põlvkonna elustiilist väga ei tea, et kes peab talu, kannab rahvariideid, kiidab Mart Helmet. Ju ma olen rohkem Ameerika filmidest mõjutatud kui et maalehest või mida muud vanemad inimesed loevad.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 27.08 17:08; 27.08 17:30; 27.08 18:01; 27.08 20:10; 27.08 20:13; 27.08 20:18; 28.08 00:05; 31.08 05:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu meelest oled Sa peast soe, et elad vabatahtlikult sellisega. See petmine on väikseim probleem. Mehel peaks ikka mingi väärikus olema ja ausalt ma ei kujuta ettegi, et ma tõesti elan ja pean normaalseks, et mu mees paksemate inimeste peale röhitseb?!? See pole isegi põhi- ega algkool. See on vaimupuudega inimene. Kas Sa ise tõesti sellest aru ei saanud? Pidasidki selliselt käituvat meest normaalseks ja nautisid tema seltskonda? Kõik Su meestuttavad, isa, sugulased, vennad on siis sellised või kuidas Sa said seda taluda ja rahus sellise kõrval elada üldse? Häbi ei olnud?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

fake and gay

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et sa sellise idioodiga koos oled näitab su enda kohta ikka päris palju. Idioodi all pean silmas teiste inimestega käitumist, norimist inimeste kehakaalu kallal. Miks sulle selline tolgus meeldib? Sorry, ma ei viitsinud üle esimese lõigu lugedagi.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 21:38; 28.08 00:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu meelest oled Sa peast soe, et elad vabatahtlikult sellisega. See petmine on väikseim probleem. Mehel peaks ikka mingi väärikus olema ja ausalt ma ei kujuta ettegi, et ma tõesti elan ja pean normaalseks, et mu mees paksemate inimeste peale röhitseb?!? See pole isegi põhi- ega algkool. See on vaimupuudega inimene. Kas Sa ise tõesti sellest aru ei saanud? Pidasidki selliselt käituvat meest normaalseks ja nautisid tema seltskonda? Kõik Su meestuttavad, isa, sugulased, vennad on siis sellised või kuidas Sa said seda taluda ja rahus sellise kõrval elada üldse? Häbi ei olnud?

Miks peaks röhitsemise pärast häbi olema? Eks ta ole pisut lapsik ja täiskasvanule sobimatu, aga meeste naljad on ikka sellised. Nad ei kasvagi kunagi suureks. Mulle tundub, et enamik siin on eliitkoolidest pärit või rikkast korralikust perest. Meil ikka koolis narriti teisi, kodus mõnikord sõimati ja karjuti, see oligi normaalne. Vägivalda ei olnud, kuid kõik polnud ka nii korralikud, nagu siin ette kujutatakse. Tööl räägivad inimesed ka ju teisi taga. Ma olen tegelikult ka teistes teemades märganud, et paljude jaoks on iga väiksemgi otse ütlemine või nalja tegemine kohe solvang. Minu jaoks on see tavaline, kui keegi ütleb, et näed kole välja või kas oled rase või paks. Ei käinud eliitkoolis koos viieliste rikaste õpilastega. Või ma ei tea, mis mulli sees te elasite, et igasugune ebaviisakus kohe üldse meelde jääb ja skandaali tekitab. Meil ikka visati kotte wc-potti, anti üksteisele peksa nii, et ninad verised, mehed praegugi kommenteerivad tisse, keha ja muud. Paksud tüdrukud ütlevad jälle vastu, et aura ära, kaks konti ja kusehais, nii see ongi. See on elu.

0
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 27.08 17:08; 27.08 17:30; 27.08 18:01; 27.08 20:10; 27.08 20:13; 27.08 20:18; 28.08 00:05; 31.08 05:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu meelest oled Sa peast soe, et elad vabatahtlikult sellisega. See petmine on väikseim probleem. Mehel peaks ikka mingi väärikus olema ja ausalt ma ei kujuta ettegi, et ma tõesti elan ja pean normaalseks, et mu mees paksemate inimeste peale röhitseb?!? See pole isegi põhi- ega algkool. See on vaimupuudega inimene. Kas Sa ise tõesti sellest aru ei saanud? Pidasidki selliselt käituvat meest normaalseks ja nautisid tema seltskonda? Kõik Su meestuttavad, isa, sugulased, vennad on siis sellised või kuidas Sa said seda taluda ja rahus sellise kõrval elada üldse? Häbi ei olnud?

Miks peaks röhitsemise pärast häbi olema? Eks ta ole pisut lapsik ja täiskasvanule sobimatu, aga meeste naljad on ikka sellised. Nad ei kasvagi kunagi suureks. Mulle tundub, et enamik siin on eliitkoolidest pärit või rikkast korralikust perest. Meil ikka koolis narriti teisi, kodus mõnikord sõimati ja karjuti, see oligi normaalne. Vägivalda ei olnud, kuid kõik polnud ka nii korralikud, nagu siin ette kujutatakse. Tööl räägivad inimesed ka ju teisi taga. Ma olen tegelikult ka teistes teemades märganud, et paljude jaoks on iga väiksemgi otse ütlemine või nalja tegemine kohe solvang. Minu jaoks on see tavaline, kui keegi ütleb, et näed kole välja või kas oled rase või paks. Ei käinud eliitkoolis koos viieliste rikaste õpilastega. Või ma ei tea, mis mulli sees te elasite, et igasugune ebaviisakus kohe üldse meelde jääb ja skandaali tekitab. Meil ikka visati kotte wc-potti, anti üksteisele peksa nii, et ninad verised, mehed praegugi kommenteerivad tisse, keha ja muud. Paksud tüdrukud ütlevad jälle vastu, et aura ära, kaks konti ja kusehais, nii see ongi. See on elu.

Jummel, sinu, su mehe, su sõprade ja tuttavate seltskonda pole õnneks iialgi sattunud. Nimetad oma meest tüüpiliseks Eesti meheks, kahju, et sa selliste tolgustega oled ainult elu jooksul kokku puutunud. Oma sõprade, tutvusringkonna ja kolleegide põhjal võiksin küll öelda, et tüüpiline Eesti mees on tore, viisakas ja sõbralik.

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 21:38; 28.08 00:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees pettis paksu naisega