Esileht Pereelu ja suhted mees pettis,mis edasi….

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: mees pettis,mis edasi….

Postitas:
Kägu

ma ei tea enam mis teha.mul ei ole kuskilt ka nõu küsida-ei ole kellega rääkida.häbi on kuna olin kõigile öelnud et minu mees ei peta mind. asi selles et mees meremees ja siis juba ju eeldatakse et teadagi mis elu laevas elatakse. tean seda isegi sest seal me ju tuttavaks saimegi.aga tema esimene naine pettis teda kunagi ja seepärast olingi nii kindel et ta ei teeks seda teisele-teab ju omast kogemuset mis tunne see on. aga 1 jaanuaril sain teada et tal on laevas minust noorem naine(tema on 41 ja mina 30-see naine 29) kui küsisin miks siis ta ütles et ei tea isegi.lubas suhte lõpetada. et armastab vaid meid-mind ja meie kahte pisikest tüdrukut. aga ma ju ei tea mis ta seal laevas teeb need kaks nädalat.ma ei suuda usaldada.see kahtlus ajab mind hulluks. tahaksin nutta aga pisarad ka ei tule.mida ma teen????

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: mees pettis,mis edasi….

õpid selle teadmisega elama. otsi googlest leina etappide kohta infot, ehk aitab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

saada kuu peale, ausalt!!!kui ennem ei taibanud hoida, siis kas edaspidi taipab…vaevalt!

Please wait...
Postitas:
Kägu

lugesin uuesti su teksti, mehel siis pikemat aega olnud laevas kepikukkel? Kui jah, siis miks sellisele lontrusele uus võimalus anda? Teki soojendaja ja kohvi keetja oled?

Saad kahe lapsega ideaalselt hakkama, väärid palju enamat!

Please wait...
Postitas:
Kägu

noo aga kui ta ikka ilusti sinu juurde koju tagasi tuleb ja rahaliselt ka toetab, siis milles probleem? mehel ju vajadused ja ongi hea kui laeva peal saab need rahuldatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Usaldus pettetud.. sellest asjast ei tule enam head nahka.. Su kahtlused ja usaldamatus jaavad eluaeg sind jälitama kui sa ta tagasi votad,,

Please wait...
Postitas:
Kägu

Praegu laevas higine tagumik kõigub üles-alla…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Praegu laevas higine tagumik kõigub üles-alla… [/tsitaat]

arvad sa tõesti, et teemaalgatajat kõigutab? Vaata, kui naine mehele elatise kaela suksutab selle rumala teo eest, hakkab mees laeval higi laubal tööd rabama. Usun, et till ei tõuse päris kaua aega 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen ikka mõelnud, et kas need kaks on sama mees:
1. räägib igal võimalusel higise tagumiku kõikumisest (nii perekoolis kui netilehtede kommentaariumites)
2. räägib igal võimalusel korjunud jobi väljutamisest võimalikult paljudesse emastesse

Vaene inimene igatahes.

Teemaalgatajast on lihtsalt kahju. Mees, keda usaldasid ja kellega pere lõid, osutus jobuks.
Õigus oli kahjuks sellel käol, et nüüd tuleb läbida see leina-periood. Mida varem seda alustad (ehk mida varem mehe maha jätad), seda varem see läbi saab. Praegu oled 30. Vaevalt, et tahad järgmised mitukümmend aastat elada pidevas, igapäevases teadmises, et sind on petetud ja sinu usaldust kuritarvitatud. See ei ole miski elu. Ja sa saad seda muuta!

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui sa praegu ähvardad meest maha jätta, kui ta kõrvalsuhet ei lõpeta… siis peab mees olema sinu sõnades kindel, et sa ka teed seda. vastasel juhul ta lihtsalt muutub väga ettevaatlikuks, ja sa elad vales edasi. Kui mina oleksin mees… siis oleksin sinuga praegu väga hea, lubaksin kõike mida soovid… aga jätkaks laevas sellega mis pooleli jäi. Sest mis ikka saab juhtuda?. kuhu sul väikeste lastega minna? Ju sa jäid uskuma ja kõik \”lahenes\”. See on kõige reaalsem stsenaarium. Imelood on samuti võimalukud 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Normaalsel mehel ei lähe tagumik seksides higiseks, laup võib minna või rindkere aga mitte tuharad, kes see idioot küll kirjutab seda. Keegi higistavate tuharatega vana peer?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks mu sõbranna töötas vahepeal laevas, kus elu käis ka \”kaks nädalat tööl, kaks vaba\” graafiku järgi ning ütles, et peaaegu kõigil oli laeval mingi paralleelelu. Ütles, et ise laevaseltskonna seast elus meest ei võtaks peale sellist kogemust.
Mina enam ei usaldaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mina imestan, et sa nii sinisilmne oled, kui oled ise laevas tööl olnud :O See ei ole mingi nali, mis \”meremeeste\” kohta räägitakse. Seal kepitakse ja pannakse pidu jõhkralt. Kui ei ole kole või tossike, keda keegi ei taha, siis oled igatahes in ning kepid ja pead saunapidusid ja jood jne. Pole seegi vana sõnakõlks tühjale kohale tekkinud, et meremehel on igas sadamas pruut. See selleks.
Mis puutub küsimusse, et kuidas edasi, siis neid paare, kus petmist ei ole, on vähemuses ning paare, kus petmist ei tulegi, on ikka väga vähe. Selles mõttes tuleks mõelda, et sa pole eriline ega väljavalitu võrreldes kuidagi selle muu eluga sinu ümber. Sinuga juhtub see, mis juhtub teistega ja sa ei saa sinna mitte midagi parata. Kindlat petmist välistades tuleks üldse mitte mehega koos elada ja miski ei garanteeri, et uus mees sama ei tee või veelgi hullemalt ei käitu. Kunagi ca 12 aastat tagasi juhtus Regina Baltica peal selline asi, et ühel oli klamüüdia ja juba kuu möödudes oli see praktiliselt kogu meeskonnal 🙂 Ei ole nali muide.

Soovitan mitte otsuseid hetkel vastu võtta ja natuke seedida. Põed oma kõik masenduse-viha etapid läbi ja siis on pilt juba selgem selles osas, mida teha tahad.

Kui sul on mehega hea läbisaamine, siis oleks üks variant minna suhtega uuele tasandile läbi nende uute kogemuste. Väga hästi toimib ABIelu, kus ollakse teineteisele heaks seltsiliseks ja täidetakse ühiskohustusi. Armastus käib reeglina nii kui nii sootuks oma rada. Seda juba ametliku paberiga purki ei topi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

anna nõu, kui sellise asja üle elanud ja ellu jäänud:
1- mees peab töökoha vahetama, sest muidu on suhet raske lõpetada
2 – loe eelmist punkti ja lisa juurde – suhe tuleb lõpetada
3- kokku on mõtet jääda kui sa ise teda armastad ja mees sind armastab
Kui kõik need 3 punkti on täidetud – siis on võimalik eluga edasi minna. Kui ei – siis on lahutus parim.
Nimelt ajal , kui meie abielus olid rasked perioodid – tekkis mehe suhe kena noore naeratava kolleegiga. Kui teada sain – palusin tal lahkuda, kui mees ei tahtnud. võtsime jõu kokku, käisime nõustajal ja saime kõik sellest üle. Ainult eksarmuke ei suutnud alguses leppida – helistas, palus kokkusaamist jne, siis enam ei häbenatud – helistati igal ajal. Suur õppetund oli – ära võta kõiki iseenesest mõistetavalt, ära jäta oma abielu hooletusse ega lähendane tähelepanuta (sain aru, kuidas mees otsis minust tuge, aga ma tõrjusin teda – seoses amet kõrgendusega olid tööpäevad pikad , 2 väikest last jne).
Abielus oleme 15 aastat ja sellest jamast on möödas juba 5.a. – tunnen et meie abielu on veel tugevam, kui varem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ka meiel on kogemus kus suhe liikus uuele tasandile seoses petmisega, isegi seks muutus, jäädavalt ja ikka paremuse poole. 😉 aga see kõik ei toimu üleöö. alguses on raske aga kui leiad endas armastust, tolerantsust ja jaksu võidelda siis saab asjast asja! edu!

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina j2taks mehe maha. Ja ei syydistaks ennast. Ise teadis ja aju oli tal sama koha peal, kui laks teise naisega.. Sellist ei saa enam usaldada ega suhe ei saa kunagi enam sama olema. V6i kui tahad, et sama oleks, pead endaga v2ga palju t66d tegema. Isiklikult arvan, et inimene, keda on petetud, ei pea ennast ohverdama ja rabama kellegi nimel, kes l2ks ja nii kerge sydamega pettis. Maha j2tta on v2ga raske aga kas raskem pole mitte sydamevalu, kahtluse ja usaldamatusega edasi elada. Aga see on minu arvamus. J6udu ja julgust sulle, ole tugev!

Please wait...
Postitas:
GK973

Milleks selline vastus? Miks nii paljudele siinsetele inimestele nii v2ga meeldib tasuta haiget teha?? No t6esti ei saa aru, p2evast p2eva loe sellist p6hjendamatut 6elust..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Häh, sellised mehed pole midagi väärt. Minu eks pettis mind kah, ei teagi, kui tihti ja mitmega, ei jäänud piisavalt kauaks sinna, et teada saada. Nüüd olen kahe lapsega üksikema, aga hing on rahul. See kahtlus ei anna iialgi sulle rahu, eriti kui ta selle naisega edasi suhtleb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen oma abikaasast ametlikult lahutatud 10 aastat. Põhjuseks oli süstemaatiline petmine. Alguses oli väga valus, tasapisi muidugi läks kergemaks. Minu puhul kestis see viha ja kurbus kuskil 5 aastat. Tänaseks olen sellega leppinud, aga mitte andestanud ega unustanud. Viimased 5 aastat oleme jälle normaalselt läbi saanud. Mõlematel on nüüdseks sarved maha joostud, minul siis laste kõrvalt (tema oli mu esimene poiss ja abikaasa ja ta on ka minu laste isa).

Raske soovitada midagi. Kuna omal asi üle elatud, siis soovitan ainult üht. Ära kiirusta, ära tee otsuseid vihahoos. Võta omale aega läbi mõtlemiseks, rahunemiseks, ära mehe peale jumala pärast karju (peletad eemale) ja siis tee mingid otsused. Kas ta selle suhte praegu lõpetab? Kui ta sellel laeval edasi töötab, siis kaldun arvama, et mitte veel. Kui see suhe on ennast ammendanud, siis kindlasti. Aga kahjuks pole mingit garantiid, et ta siis uut suhet ei alusta. Kindlasti armastab ta sind ja lapsi, aga ta on pikalt laeval ja naist kõrval pole ja…

Please wait...
Postitas:
RebaseMaie

[tsitaat]Olen oma abikaasast ametlikult lahutatud 10 aastat. Põhjuseks oli süstemaatiline petmine. Alguses oli väga valus, tasapisi muidugi läks kergemaks. Minu puhul kestis see viha ja kurbus kuskil 5 aastat. Tänaseks olen sellega leppinud, aga mitte andestanud ega unustanud. Viimased 5 aastat oleme jälle normaalselt läbi saanud. Mõlematel on nüüdseks sarved maha joostud, minul siis laste kõrvalt (tema oli mu esimene poiss ja abikaasa ja ta on ka minu laste isa).

Raske soovitada midagi. Kuna omal asi üle elatud, siis soovitan ainult üht. Ära kiirusta, ära tee otsuseid vihahoos. Võta omale aega läbi mõtlemiseks, rahunemiseks, ära mehe peale jumala pärast karju (peletad eemale) ja siis tee mingid otsused. Kas ta selle suhte praegu lõpetab? Kui ta sellel laeval edasi töötab, siis kaldun arvama, et mitte veel. Kui see suhe on ennast ammendanud, siis kindlasti. Aga kahjuks pole mingit garantiid, et ta siis uut suhet ei alusta. Kindlasti armastab ta sind ja lapsi, aga ta on pikalt laeval ja naist kõrval pole ja… [/tsitaat]

Lisaks veel see, et teie läksite lahku, mees nägi, et naised sellist asja ei tolereeri, tegeles mõnda aega aktiivselt \”sarvede mahajooksmisega\” ning edaspidi käitus vastavalt oma senistele kogemustele – ei lasknud enam ringi, sest teadis, et muidu on oht naisest ilma jääda. Inimene kipub aga olema selline loom, et võtab täpselt nii palju, kui antakse ja kui on võimalik näppe kõrvetamata mitut pirukat korraga süüa, siis seda ta ka elu lõpuni teeb. Vähemalt minu tutvusringkonna kogemused näitavad, et need, kes on kannatanud, ongi jäänud kannatama, aga need, kes on lahku läinud, on osanud mõne aja pärast uues suhtes (ja mõnel juhul suisa seda sama suppi soojendades) teineteist rohkem austada. Kogemustest õpitakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No kui mees petab ja naine ta maha jätab, siis on selle suhtega lõpp ja antud suhtes ei ole enam mingeid õppetunde võimalik praktiseerida. Kah tegelikult nutune. Kui kokku jäädakse, on see just kui signaal, et teha võib mida iganes, tagajärjed on talutavad. Nõiaring eelkõige naisele.

Please wait...
Postitas:
RebaseMaie

[tsitaat]No kui mees petab ja naine ta maha jätab, siis on selle suhtega lõpp ja antud suhtes ei ole enam mingeid õppetunde võimalik praktiseerida. Kah tegelikult nutune. Kui kokku jäädakse, on see just kui signaal, et teha võib mida iganes, tagajärjed on talutavad. Nõiaring eelkõige naisele. [/tsitaat]

Ma saan muidugi ainult oma tutvusringkonnast rääkida, aga mina tean päris mitut juhtu, kus mees on pärast lahkuminekut ja üht-kaht teist suhet aru saanud, et see petetu oli ikka kõigist parem. Ühel juhul koguni viis aastat hiljem, mees pidi aasta aega vaeva nägema, enne kui naine oli nõus ta tagasi võtma. Lisaks tean vähemalt viit juhtu, kus mees on hirmsasti tahtnud koju tagasi tulla, aga naine pole võtnud, kas lihtsalt põhimõtte pärast või on vahepeal edasi liikunud jne. Paljud inimesed on nagu koerad, jooksevad iga palli järel, mida piiksutatakse, aga hiljem avastavad ikka, et see vana mänguasi, mida juba aasta aega näritud, on armsam. Universaalne nähtus vist.

Tean ka juhust, kus petmist ei olnudki, mõlemad olid lihtsalt noored ja lollid ja tülid olid teemal \”sina ei viitsi nõusid pesta\” – \”aga sina ei viitsi lapsega jalutada\”. Mõlemad vaatasid paar aastat ringi ja jõudsid siis arusaamisele, et esimene valik oli ikka õige ja nüüd on mõlemad valmis tunduvalt rohkem vaeva nägema ja suhtesse panustama, laps hakkab juba põhikooli lõpetama, aga vanemad on ikka otsusega rahul ja mees vahel ikka täis peaga kiidab, kui hea naine tal on ja kuidas tal vedas, et naine oli nõus uuesti proovima.

Aga jääda üksi elama ainult selle pärast, et \”äkki mees ikka taipab oma viga\”, muidugi ei tasu, võib end ka halliks oodata ja vanadusse surra. Lihtsalt nii mõnigi kord taipavad.

Please wait...
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Esileht Pereelu ja suhted mees pettis,mis edasi….

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.