Esileht Pereelu ja suhted Mees pildistab kodus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Mees pildistab kodus

Postitas:

Oleme abielus, meil on väike tütar. Suhted pole just kiita ja hiljuti avastasin, et mees pildistab kodus teatud asju, näiteks lapse tehtud kraapse põrandal, nõusid pesumasinas, mis ei ole puhtaks läinud, koristamata lapse tuba, tolmutort nurgas jne. Lisan veel, tal on koristamisega oma suhe, teeb seda pidevalt, kuna tööl eikäi ja on puhtuse suhtes ülinõudlij, samas teatud asjad lipa lapa. Ma lihtsalt murelik, mis selline isik edasi plaanib nende piltidega.

+5
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.05 23:29; 13.05 10:02; 13.05 18:26; 14.05 09:51; 14.05 16:13; 17.05 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

A sa hakka ka pildistama mingeid asju. Suvalisi, ega tema ei tea, et sul süsteemi pole. Ja vaata, mis teeb. Kui rahulikuks jääb, siis ei plaani ta oma piltidega midagi erilist. Kui närvi läheb ja nõudma hakkab, et mida ja miks, siis on sul võimalus uurida, mis tal endal plaanis.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuna tööl eikäi ja on puhtuse suhtes ülinõudlij,

Töötu mees istub kodus, puhtuse suhtes on ÜLInõudlik ja siis teeb kitsaskohtadest pilte?
No ilmselgelt soovib end parandada ja edaspidi asju paremini teha.

Või mida sina siin kahtlustasid?

Mure oleks sul põhjendatud, kui see kodu ei oleks sinu oma ja halbade suhete tõttu peaksid SINA astuma hakkma.
Kas on nii?
Sellel viimasel juhul pole vahet, kas ta teeb pilte või lakub keelega peeglit, sinu olukorda see ei muudaks.
Aga töölkäiva inimesena ehk leiad uue koha ka, kuhu kolida, selle “isiku” juurest. Nagu teda juba nimetad.

+11
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.05 23:45; 13.05 19:45; 14.05 09:18; 14.05 11:41; 14.05 13:48; 14.05 17:50; 14.05 19:29; 18.05 09:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu esimene mõte oleks, et tal on uus kunstiprojekt käsil.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuna tööl eikäi ja on puhtuse suhtes ülinõudlij,

Töötu mees istub kodus, puhtuse suhtes on ÜLInõudlik ja siis teeb kitsaskohtadest pilte?

No ilmselgelt soovib end parandada ja edaspidi asju paremini teha.

Või mida sina siin kahtlustasid?

Mure oleks sul põhjendatud, kui see kodu ei oleks sinu oma ja halbade suhete tõttu peaksid SINA astuma hakkma.

Kas on nii?

Sellel viimasel juhul pole vahet, kas ta teeb pilte või lakub keelega peeglit, sinu olukorda see ei muudaks.

Aga töölkäiva inimesena ehk leiad uue koha ka, kuhu kolida, selle “isiku” juurest. Nagu teda juba nimetad.

Jah, sul on õigus, see maja pole minu oma, kuulub ainuisikuliselt minu mehele. Pilte teeb ta nendest kitsaskohtadest, mis justkui oleks minu ülesanne koristada, puhastada jne. Ma ise käitun analoogses olukorras selliselt, et kui mees käib dushi all ja jätab karvad puhastamata, dushialuse mustaks jne, siis ma ei ütle midagi vaid teen selle lihtsalt puhtaks aga kui mina käiksin dushi all ja jätaksin kõik räpaseks, siis tema teeks antud olukorras pildi. Võib-olla tõesti peaks ise ka pildistama hakkama, tema auklikke sokke, räbalaid riideid, räpast dushinurka jne.

+19
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.05 23:29; 13.05 10:02; 13.05 18:26; 14.05 09:51; 14.05 16:13; 17.05 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siililegi ju selge, et ta tahab neid pilte tulevikus tõenditena sinu vastu kasutada.
Kas siis järgmise tüli ajal, lahkumineku korral võib lausa lastekaitse töötajale need saata, et ennast üles upitada, et laps tema juurde jääks vms.

Ise ma mõtlen, et kui tema kodune on, siis miks pead sina veel peale tööpäeva ka tema järgi koristama?

+34
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.05 10:19; 14.05 12:02; 14.05 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põgene!

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogub enda arust tõendeid. Milleks, eks sa seda kunagi varsti näed. Eks esiteks tüli käigus sulle nina peale viskamiseks, kui laisk ja lohakas naine oled.
Paistab, et see lugu hakkab teil lõpule jõudma. Tahad lõppu kiirendada, hakka ka pilte tegema, pärast saate albumeid võrrelda, kes on hullem räpakott. Loodetavasti on sul varsti koht välja vaadatud, kuhu minna. Sest ma ei kujuta ette, et selliselt käituv inimene oleks muidu igas aspektis hooliv ja armastav isa ja mees.

Lastekaitseametnikule jne võib ta ju oma meelest neid esitada kui mingeid argumente, aga iga mõistusega inimene saab ju aru, kui jabur see on, kui vähegi teie elukorraldusega tutvub. Kes on päevad läbi kodus? Mees. Kelle maja on? Tema oma. No nii, mees võtku siis lapp ja nühkigu iseoma elamine läikima, milleks selle mittetegemises töölkäivat naist süüdistada?! Kui see olukord teil seal päris Kodutunde saate vääriline ei ole, ei huvita need juuksekarvad valamus küll sügavalt mitte kedagi!

+35
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jääb ka mulje, et kogub tõendeid.
Sinu asemel ma pildistaks samamoodi, aga mitte seda ühte tolmust nurka, vaid tervet elamist, et oleks hästi näha, et üldpilt on puhas ja korrektne. Kui siis kunagi tuleb näiteks lastekaitsetöötaja nende piltidega, on hea näidata, kuidas lood tegelikult on.
Aga üldiselt ma ei muretseks nii väga sellepärast, mis ta nende piltidega teeb, vaid seepärast, et su mees tundub olevat psühhopaat või mingi muu häirega.

+34
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka lugedes tulevad pähe ainult need mõtted, et kogub endaarvates mingeid asitõendeid.
Tean, et mehed on esitanud vastavates institutsioonides süüdistusi stiilis, et teate, mu naine on nii räpakas, et last temale kasvatada jätta on mõeldamatu.
Või kogub tõendeid, et lahkuminnes sinult tema vara väärtuse langus osaliselt sisse nõuda. A la põranda taastamistööd, torustike survepesu jms

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuna tööl eikäi ja on puhtuse suhtes ülinõudlij,

Töötu mees istub kodus, puhtuse suhtes on ÜLInõudlik ja siis teeb kitsaskohtadest pilte?

No ilmselgelt soovib end parandada ja edaspidi asju paremini teha.

Või mida sina siin kahtlustasid?

Mure oleks sul põhjendatud, kui see kodu ei oleks sinu oma ja halbade suhete tõttu peaksid SINA astuma hakkma.

Kas on nii?

Sellel viimasel juhul pole vahet, kas ta teeb pilte või lakub keelega peeglit, sinu olukorda see ei muudaks.

Aga töölkäiva inimesena ehk leiad uue koha ka, kuhu kolida, selle “isiku” juurest. Nagu teda juba nimetad.

Jah, sul on õigus, see maja pole minu oma, kuulub ainuisikuliselt minu mehele. Pilte teeb ta nendest kitsaskohtadest, mis justkui oleks minu ülesanne koristada, puhastada jne. Ma ise käitun analoogses olukorras selliselt, et kui mees käib dushi all ja jätab karvad puhastamata, dushialuse mustaks jne, siis ma ei ütle midagi vaid teen selle lihtsalt puhtaks aga kui mina käiksin dushi all ja jätaksin kõik räpaseks, siis tema teeks antud olukorras pildi. Võib-olla tõesti peaks ise ka pildistama hakkama, tema auklikke sokke, räbalaid riideid, räpast dushinurka jne.

Tema arvates on Sinu mure see dušinurk ära koristada, mis sellest ikka siis pildistada.
Aga tundub mingi kiiksuga sell olevat.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jääb ka mulje, et kogub tõendeid.

Sinu asemel ma pildistaks samamoodi, aga mitte seda ühte tolmust nurka, vaid tervet elamist, et oleks hästi näha, et üldpilt on puhas ja korrektne. Kui siis kunagi tuleb näiteks lastekaitsetöötaja nende piltidega, on hea näidata, kuidas lood tegelikult on.

Aga üldiselt ma ei muretseks nii väga sellepärast, mis ta nende piltidega teeb, vaid seepärast, et su mees tundub olevat psühhopaat või mingi muu häirega.

Just. Tundub ikka väga kihisevat sel mehel peas ja mine sa tea, et mis järgmiseks. Paneks kaamera üles ja filmiks seda pildistamist 😀 Tegelikult ilmselt paneks jooksu.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

Mulle jääb ka mulje, et kogub tõendeid.

Sinu asemel ma pildistaks samamoodi, aga mitte seda ühte tolmust nurka, vaid tervet elamist, et oleks hästi näha, et üldpilt on puhas ja korrektne. Kui siis kunagi tuleb näiteks lastekaitsetöötaja nende piltidega, on hea näidata, kuidas lood tegelikult on.

Aga üldiselt ma ei muretseks nii väga sellepärast, mis ta nende piltidega teeb, vaid seepärast, et su mees tundub olevat psühhopaat või mingi muu häirega.

Mulle endale tundub, et tal on obsessiiv kompulssiivne häire (ei tea, kas kirjutasin õigesti) kas keegi on sellise häirega inimesega kokku puutunud, mis edasi, kui talle sellised asjad närvidele käivad? NB, võin terve maja puhtaks küürida, tema leiab ikka kuskilt mingi pleki ja teeb märkuse või jätab vihje, eriti uurib vetsupotte.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.05 23:29; 13.05 10:02; 13.05 18:26; 14.05 09:51; 14.05 16:13; 17.05 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No issand, mis tõend on tolmurull või pesemata nõud? Kuidas saaks üldse tõestada, et see oli naise pesemata taldrik. Ma soovitaks mehe käest küsida, mis teoksil. Pikalt töötu olnud mees, kes on selgelt mingi häirega (pildistab musta dushinurka) on küll aga argument, et sinna last mitte elama jätta.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean, et mehed on esitanud vastavates institutsioonides süüdistusi stiilis, et teate, mu naine on nii räpakas, et last temale kasvatada jätta on mõeldamatu.
Või kogub tõendeid, et lahkuminnes sinult tema vara väärtuse langus osaliselt sisse nõuda. A la põranda taastamistööd, torustike survepesu jms

Kas sa seda ka tead, kuidas neile “süüdistustele” reageeritud on?

Teine asi on see, et kui sellisele süüdistajale öelda, et – jah sul on õigus, ma ei ole õige vanem seda last kasvatama, las jääb sinu juurde ja hakkad 200 midagi kuus minult saama. MIS SIIS SAAB?

Mees on plaaninud lahutust, UUE NAISE leidmist ja järsku leiab end üksikisa rollis, kuhu võõrasemaks mitte keegi ei taha tulla. Naised ju võtavad võõraid lapsi veel raskemini omaks kui mehed, kel on suht savi.
Ma ütlen sulle, mis siis saab: mehel tekib sulgurlihase lõdvenemine. Ja paraku märguvad peale pükste veel ka jalanõud.
See saab.

Kolmas asi on see, et mees on hetkel ülalpeetav????
No mida sellisel vabandan, sitarattal seal üldse pildistada on?

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.05 23:45; 13.05 19:45; 14.05 09:18; 14.05 11:41; 14.05 13:48; 14.05 17:50; 14.05 19:29; 18.05 09:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees pildistab kodus elutuid objekte ainult suuremate ehitustööde ajal. Et hiljem saaks vaadata, kust täpselt torud või juhtmed jooksevad.
Kas oled oma mehelt küsinud, et MIKS ta neid pilte teeb?
Ise arvan, et ilmselt tõesti kogub mingit sorti asitõendeid. Paraku pole tal selle tolmurulli või karvapalli lähivaatega kuskile minna. Ükski kohus vms ei võtaks teda tõsiselt. Küll aga kardaksin mehe “kiiksude” süvenemist ja peaksin seetõttu lahkuminekuplaane.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma isegi ei muretseks, mis mees nende piltidega teeb.
Ma muretseks, et mis mehe ajus toimub.
Kas alanud on mingi vaimuhälbe protsess?
Kas ta kujutab ette, mida arvaksid ta sõbrad-sugulased, kui nad kuuleksid, et ta kodus selliseid asju pildistab. Ei – ta teab, et sa sellist asja ei räägi kellelegi, sest see näitaks kogu teie peret kummalises valguses. Ja ta teab, et sina hoiad suu kinni ja lihtsalt vaikides lepid selle demonstratiivse pildistamisega.
Mul oleks mehe pärast tõesti mure – see on ikka hälbele viitav….

Võiksid proovida teinekord huumoriks pöörata. No näiteks, kui mees jälle musta taldrikut pildistab, siis hüppad oma telefoniga ligi ja hüüad rõõmsalt, et oh vaatama, kumma kaamera selgemaid pilte teeb.
Ja näed, vaata minu kaameras see tolmurull ligidal zuumides – no nii nunnu eksju – näe nii kohev ja armas.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma muretseks, et mis mehe ajus toimub.

Ilmselt küll.
Sest seal võib veel mingi kolmas ja hoopis haigem mõte olla, mille peale terved inimesed ei oska tullagi.

Teemaalgatusest küll ei selgunud, kas teemaalgataaja tööl käib, aga noh, vast kodust ära poes ikka käib.
Põhiline ju see, et mees ei tee pilte salaja, kui keegi ei näe, vaid demonstratiivselt.
Et naine näeks, et ta pildistab. ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.05 23:45; 13.05 19:45; 14.05 09:18; 14.05 11:41; 14.05 13:48; 14.05 17:50; 14.05 19:29; 18.05 09:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma muretseks, et mis mehe ajus toimub.

Ilmselt küll.

Sest seal võib veel mingi kolmas ja hoopis haigem mõte olla, mille peale terved inimesed ei oska tullagi.

Teemaalgatusest küll ei selgunud, kas teemaalgataaja tööl käib, aga noh, vast kodust ära poes ikka käib.

Põhiline ju see, et mees ei tee pilte salaja, kui keegi ei näe, vaid demonstratiivselt.

Et naine näeks, et ta pildistab. ????

käin küll tööl aga mitte iga päev. pilte teebki salaja, ta ei tea, et ma tean, olen neid ka salaja kustutanud. laps mängib tema telefoniga ja vaatab pilte jne. juhuslikult nägin muuhulgas ka kraabitud põranda pilte, siis hakkasin aeg ajalt vaatama ja tuligi välja, mida ta teeb. ma ei saa ju otse minna küsima, mida ta teha kavatseb, ilmselgelt mitte fotonäitust.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.05 23:29; 13.05 10:02; 13.05 18:26; 14.05 09:51; 14.05 16:13; 17.05 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma isegi ei muretseks, mis mees nende piltidega teeb.

Ma muretseks, et mis mehe ajus toimub.

Kas alanud on mingi vaimuhälbe protsess?

Kas ta kujutab ette, mida arvaksid ta sõbrad-sugulased, kui nad kuuleksid, et ta kodus selliseid asju pildistab. Ei – ta teab, et sa sellist asja ei räägi kellelegi, sest see näitaks kogu teie peret kummalises valguses. Ja ta teab, et sina hoiad suu kinni ja lihtsalt vaikides lepid selle demonstratiivse pildistamisega.

Mul oleks mehe pärast tõesti mure – see on ikka hälbele viitav….

Võiksid proovida teinekord huumoriks pöörata. No näiteks, kui mees jälle musta taldrikut pildistab, siis hüppad oma telefoniga ligi ja hüüad rõõmsalt, et oh vaatama, kumma kaamera selgemaid pilte teeb.

Ja näed, vaata minu kaameras see tolmurull ligidal zuumides – no nii nunnu eksju – näe nii kohev ja armas.

Ma ei julgeks hullu ärritada – läheb veel vägivaldseks. See kõik kõmistab tõesti selle järele kella, et aeg on hakata vaikselt elu ümber sättima.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju tal on kodus nii igav, et peab tolmurulle pildistama & värvi kuivamist vaatama. Kurb, kui täismees jõukohast tööd ei leia . . .

Okei, ilma irooniata — midagi peab tal seal kupli all korrast ära olema kyll. Olexin ettevaatlik & hakkaxin lahkumist planeerima.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pilte teebki salaja, ta ei tea, et ma tean, olen neid ka salaja kustutanud.

Aa, ok, ma kujutasin ette, kui kui kodus oled, siis sätib fotokale demonstaratiivselt makroobjektiivi ette, sätib valguse ja siis statiivilt pildistab…:)

Aga jah, hakka vaikselt ringi vaatama, kuhu minna. Head sealt ei tule. Kui juba lahkumisega oma peas ära oled harjunud, siis võid ju küsida, et kle, Tom, MIKS sa neid tolmurulle pildistad. Tuleb sealt siis mis lollus iganes.
No ilmselt vastus tuleb kuskile sinna žanrisse, et laps pildistas ja tema ei tea midagi.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.05 23:45; 13.05 19:45; 14.05 09:18; 14.05 11:41; 14.05 13:48; 14.05 17:50; 14.05 19:29; 18.05 09:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lihtsalt murelik, mis selline isik edasi plaanib nende piltidega.

KÜSI tema käest, jumal hoidku.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.05 11:48; 14.05 11:49; 14.05 17:38; 14.05 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa ju otse minna küsima, mida ta teha kavatseb,

Miks sa ei saa oma mehelt, omaenda abikaasalt, nii lihtsat asja küsida? Ah õige. Perekooli Kägudel käib üle mõistuse juba ka see, et ehk arutaks enne pulmi, kas pigem 1 või pigem 8 last. Meestega ju ei räägita, see oleks ülekuulamine.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.05 11:48; 14.05 11:49; 14.05 17:38; 14.05 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemasse pikalt süvenemata – kui sa oled naine, mine lahku; kui sa oled mees, siis miks naine peab üksi kõike tegema, tee vahest ise ka kodus midagi; kui te juba olete lahus, siis vastavalt kas nõua alimendid välja või maksa ära. Mehed on sead.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga ütle, et sa nägid ise pealt, kui ta pildistas. Siis see ei ole enam “saladus”.
Või siis, et laps tuli ise telefoniga sinu juurde ja näitas mingit pilti ja küsis, mis seal pildi peal on.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.05 10:19; 14.05 12:02; 14.05 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pilte teebki salaja, ta ei tea, et ma tean, olen neid ka salaja kustutanud. laps mängib tema telefoniga ja vaatab pilte jne.

No ilmselt vastus tuleb kuskile sinna žanrisse, et laps pildistas ja tema ei tea midagi.

Aga see on päris kindel, et see EI ole laps, kes telefoniga mängides pilte klõpsib? Et kompositsioon jms on piltidel paigas?

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 12:48; 15.05 18:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa ju otse minna küsima, mida ta teha kavatseb, ilmselgelt mitte fotonäitust.

Seda sa ei tea, ehk plaanib just fotonäitust.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 12:54; 14.05 18:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli Kägudel käib üle mõistuse juba ka see, et ehk arutaks enne pulmi, kas pigem 1 või pigem 8 last. Meestega ju ei räägita, see oleks ülekuulamine.

Kusjuures nii on.
Ja isegi mina olen sellega juba nii ära harjunud, et järjekordselt käolt küsida, et miks ta oma mehega ei räägi, on kohatu.

Nad lihtsalt ei räägi ja kõik.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.05 23:45; 13.05 19:45; 14.05 09:18; 14.05 11:41; 14.05 13:48; 14.05 17:50; 14.05 19:29; 18.05 09:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

v

Perekooli Kägudel käib üle mõistuse juba ka see, et ehk arutaks enne pulmi, kas pigem 1 või pigem 8 last. Meestega ju ei räägita, see oleks ülekuulamine.

Kusjuures nii on.

Ja isegi mina olen sellega juba nii ära harjunud, et järjekordselt käolt küsida, et miks ta oma mehega ei räägi, on kohatu.

Nad lihtsalt ei räägi ja kõik.

ma ei saa ju minna mehe juurde ja küsida, kui ma tegelikult salaja vaatan, poleks seda kunagi teinud aga selline tegevus tekitab hirmu ja ma arvan, et on vajalik ennast kursis hoida, isegi siis, kui selleks peab nuhkima. ta on tahtnud mind välja visata küll, manipuleerib, sest teab, et mul pole kuhugi minna ja lapse jätaks siis endale. kindlasti teeb ta ise pilte, korra isegi saatis ühe pildi oma lähedasele, mida nad pärast koos arutasid, seda ma ei tea.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.05 23:29; 13.05 10:02; 13.05 18:26; 14.05 09:51; 14.05 16:13; 17.05 22:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees pildistab kodus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.