Esileht Sünnitus Mees plaanilise keisri juures ( TÜK )

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Mees plaanilise keisri juures ( TÜK )

Postitas:

Kas lubatakse mees keisri juurde? Kui lubatakse kuidas see siis välja näeb, mina lähen ju päev varem haiglasse, kas mees siis tuleb hommikul sinna selleks ajaks kui hakatakse ette valmistama või siis kui viiakse opi saali? Kuidas see kõik toimub? Istub ta mu pea juures? Kas kui laps käes saadetakse ta minema ja mis siis lapsest saab? Tuleb plaaniline keiser ja tahaks meest kaasa võtta kui saab, aga puudub igasugune info selle kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean hetkel nii palju, et lubatakse meest kaasa. Ehk esialgu seegi rõõmustav uudis 🙂

Tean sedagi, et kui laps käes, siis lähebki issi lapsega mõõtma-kaaluma jms tegema. Kui võimalik, siis laps pannakse issi paljale rinnale (nahk-naha kontakt, küsi, see hästi hea lapsele ja nii saab issi ka sünnitusest rohkem osa) Sinuga läheb veel aega, sest kokkulappimine võtab kauem aega kui kõhust lapse väljatoomine. Pärast kohtute taastumises.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli Tartus nii, et vajalikud protseduurid tehti eelnev päev ja lasti koju. Järgmine hommik pidin uuesti haiglasse minema. Mees oli keisri juures, istub sul pea kohal ja silitab või julgustab muul viisil. Siis läks kohe lapse mõõtmisele-kaalumisele kaasa ja kuna lapsega oli kõik ok siis oli issi rinnal niikaua kuni minuga opretasioon lõpetati. Hiljem kui olin intensiivis (arvan, et ehk tund pärast lapse väljavõtmist) toodi mulle nii minu laps kui ka mees. Mees käis intensiivis ikka mind päris tihti vaatamas ja ka lapsele andsin 2-lkorral süüa. Hiljem, nii 6 h pärast olime kõik koos juba perepalatis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli hiljuti keiser, seljasüstiga. Küsiti kohe, kas mees tuleb kaasa. Otsustasime, et ei tule ja siiani arvan, et see oli õige otsus. Minu jaoks. Opitoas 8-10 inimest. Pea juures seisab suurema osa ajast 2 inimest. Ausalt ei kujuta ette, kuidas see mees veel seal toolikesel istub ja kätt hoiab. Mees ootas palatis ja laps viidi kohe rinnale. Aga kuna sellist võimalust pakutakse, siis loomulikult, kes arvab, et mehest tuge oleks, siis TUK-s saab keisril (seljasüstiga) mees juures olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Sünnitus Mees plaanilise keisri juures ( TÜK )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.