Esileht Pereelu ja suhted Mees pole kunagi minuga rahul

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 68 )

Teema: Mees pole kunagi minuga rahul

Postitas:
Kägu

Tema ei kritiseeri vaid tahab head mulle, miks ma võtan alati kõike rünnakuna? Ma peaksin õppima kriitikat vastu võtma ja sellega tegelema, mitte solvuma või rnnast kaitsma.
Alati teen midagi valesti. Ikka on teised naised paremad kui mina.
Miks ma ei võiks kanda selliseid riideid, miks ma ei võiks selline olla, miks ma ei võiks teha selliseid asju, miks ma selline ei ole jne. Räägin valesti ja poolikult, ei oska ennast selgelt väljendada, arutleda jne. Tema peab alati mind parandma kui ma räägin, sest keegi ju ei saa mu mõttest aru.
Nüüd kui olen normaalkaalus (võtsin 12 kg alla), nüüd jälle häda – rinnad on liiga väikesed, et kas ma ei tahaks neid kohendama minna, tal poleks selle vastu midagi.
Minu pere saab ka alati vastu päid, nemad teevad ka alati kõike valesti või poolikult.

Aga tema on täiuslik, temal pole ühtegi viga. Küll tal võib ikka raske elu olla, kahju kohe temast.

+25
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kelle probleem see siis nüüd on, et sellisega koos oled?

+42
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole sul viga midagi, aga üks suur viga on sul küll- sul on sitt mees.

+55
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav lugemine. Sa päriselt ka seksid sellise mehega? Enesepiinaja oled või? Ma saadaks sellise mehe p**** esimese sinu lause peale. Aga ilmselt on sul põhjust temaga siiski koos olla. On see majanduslik, ei saa hakkama ilma meheta?

+32
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees pole sinuga rahul, sest sa ei meeldi talle. Lõpeta see suhe juba täna!

+25
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees pole sinuga rahul, sest sa ei meeldi talle. Lõpeta see suhe juba täna!

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu, kas oleks väga hull tulemus, kui ütleksid järjekordse kriitikatiraadi peale lihtsalt: ole vait õige! Ütledki selgituseks, et: ära võta isiklikult, tahan lihtsalt rahu saada.

See võib muidugi loll soovitus olla, sest ma ei tunne Su meesinimest. Äkki ägestub, tuleb kallale või hakkab veel jõledamalt paukuma….

Mulle tundud Sa jutu järgi küll tubli naine olevat. Kahju, kui keegi olemise sandiks songib. Ei kutsuks üles vorst vorsti vastu peresiseseks sõjaks, aga kas mehel endal pole, millega Sa ei võiks rahul olla? Näiteks….ülekaal, pidevalt higised kaenlaalused, suitsetamine, alksitarbimine, karvad ninast väljas, viitsimatus habet ajada, peenutsev eidelik kõnepruuk ja targutamine, suutmatus naisega viisakalt kõneleda…midagi loetelust ikka on ju? Mõnikord sellised taltuvad, kui teavad – piire ületades hakkavad lähedased siit ja sealtpoolt asjadest kuulma. Ja sellised inimesed võiks Sul ümber olla küll. Turvatsoon peab taolistel juhtudel olema. Nii tubli oled kaalulangetuses olnud. Häbi olgu sel ajumakaronil, et rindade kallal julgeb inguda! Misseolgu.

 

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on raske elu, sest oled sellise tropiga koos. Mul oli tõsine haigus, mille tõttu kaotasin oma juuksed ning meenutasin välimuselt anorektikut. Sellest hoolimata ei öelnud mu mees mulle kunagi midagi halvasti, vaid ütles, et kõigest hoolimata olen ma tema jaoks kõige kaunim naine, ning tema oli ka see, kes mind arstide juurde viis ning minu eest hoolitses, kui ma ise ei suutnud.

Aga su mees selgelt ei hooli sinust, ja kui sa ise endast hooliksid, siis sa ei oleks temaga ka koos. Elu on meeletult lühike, et raisata seda inimeste peale, kes meid ei armasta ja meile head ei soovi.

+35
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema ei kritiseeri vaid tahab head mulle, miks ma võtan alati kõike rünnakuna? Ma peaksin õppima kriitikat vastu võtma ja sellega tegelema, mitte solvuma või rnnast kaitsma.

Alati teen midagi valesti. Ikka on teised naised paremad kui mina.

Miks ma ei võiks kanda selliseid riideid, miks ma ei võiks selline olla, miks ma ei võiks teha selliseid asju, miks ma selline ei ole jne. Räägin valesti ja poolikult, ei oska ennast selgelt väljendada, arutleda jne. Tema peab alati mind parandma kui ma räägin, sest keegi ju ei saa mu mõttest aru.

Nüüd kui olen normaalkaalus (võtsin 12 kg alla), nüüd jälle häda – rinnad on liiga väikesed, et kas ma ei tahaks neid kohendama minna, tal poleks selle vastu midagi.

Minu pere saab ka alati vastu päid, nemad teevad ka alati kõike valesti või poolikult.

Aga tema on täiuslik, temal pole ühtegi viga. Küll tal võib ikka raske elu olla, kahju kohe temast.

Oli selline mees, nüüd on täpselt vastupidine. Mina olen endiselt sama inimene. Põgene sellise eest, enne kui hulluks lähed.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis on küsimus?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees pole sinuga rahul, sest ta pole endaga rahul. See on tema enda peegeldus, mida ta sinus näeb. Sind ta suure tõenäosusega ei näegi. See on vaimne terror tegelikult, mis sa lased enda kallal teha.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled seni põrandakalts, kuni lased ennast kaltsuna kohelda. Mõttekoht sulle.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav küll, kui sinul on sada viga ja teised naised kõiges parimad (kas toob sulle konkreetseid naisi eeskujuks, a la “Siret oskab ennast alati nii hästi riidesse panna, miks sina oled jälle mingi koleda seelikuga?” või “Maire oskab nii hästi süüa teha, miks sina ei võiks kasvõi kookigi osata teha?”), miks siis küll selline tark ja suurepärane mees ei leidnud endale võrdväärset naist, vaid pidi leppima sinusuguse hädapätakaga? Viga pole mitte naises, vaid mehes, kes valis valesti. Kui sa ostad endale poest numbri väiksema ja sinu kehatüübile sobimatu kleidi, siis pole mitte kleit kole, vaid ostja loll.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa räägid nüüd päriselt tõsiselt, siis…

Pisut on infot liiga vähe, aga võimalik, et oled suhtes nartsissistiga. Väga halb variant sellisel juhul ja on vaja palju tööd teha, et sellest suhtest pääseda ja ise terve mõistus säilitada.

Guugelda:

Kuidas tunda ära nartsissisti

Kui loed inglise keelt:

Recognize a narcissist

Loe pisut ja kui see kõik käib sinu mehe ja teie suhte kohta, siis tule tagasi ja anna teada….olen ise ühest sellisest lahti saanud. Võin aidata, aga avalikult seda teha ei soovi.

Kui tulid siia lihtsalt nalja tegema, siis ära palu mul minekvikku uuesti meenutada.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled suhtes vägivaldse mehega. Kui saad, lõpeta see suhe ise ära. Kui tunned, et ei suuda, otsi abi nõustajalt või mõnelt naistevastase vägivalla abitelefonilt.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on tulnud perest kus mees kasvas. Teda võrreldi ja nüüd teeb ta sama. Ma olen samasugune. Näe Reinul on maja nii kena, millal sa esiku ukse ära parandad. Kuidas Meelis sai kaalust alla võtta ja sina ei saa. Madis käib küll koeraga iga päev jalutamas, sa võiks mõnigi päev käia. Rene küll tõmbab tolmuimejaga maja üle ja ei tunne end seejuures vähem mehena.
Mulle on toodud pidevalt eeskujusid.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mehel just juba niigi põlvini peenis pole, siis selle rinnasuurenduse jutu peale ma ütleks küll, et kaalun seda siis, kui tema peenisepikenduse operatsioonile läheb. Ma saan aru, et tuleb ette, et partnerid püüavad üksteist mõjutada lõikusele minema, aga kui just ei ole tegu eluohtliku tervisehädaga, siis see on piir, kust minu jaoks kriitika ja survestamine on kohatu.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellise inisemise peale ütleks mu vanaisa “eks paremad said parematele!”.  Kui nii ilus ja tark mees on, siis mingu ja otsigu endale parem naine või kui minema ei hakka, hoidku mokk maas. See pole ühestki otsast “paremaks saamist innustav konstruktiivne kriitika”, vaid lihtsalt vigisemine.

+25
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on tulnud perest kus mees kasvas. Teda võrreldi ja nüüd teeb ta sama. Ma olen samasugune. Näe Reinul on maja nii kena, millal sa esiku ukse ära parandad. Kuidas Meelis sai kaalust alla võtta ja sina ei saa. Madis käib küll koeraga iga päev jalutamas, sa võiks mõnigi päev käia. Rene küll tõmbab tolmuimejaga maja üle ja ei tunne end seejuures vähem mehena.

Mulle on toodud pidevalt eeskujusid.

Oh, see kõlab nii tuttavalt. Mulle on lapsest saadik sisendatud, kuidas kõik teised on paremad ja targemad ja osavamad ja ilusamad ja usinamad kui mina. Lahendasin probleemi sellega, et oma elu peale kolides lõpetasin vanematega suhtlemise ja enam keegi mu elu mürgita.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas sa enda arust räägid teistele arusaadavalt?  Mõni inimene räägib nii, et aru ei saa mida ta ütles.  Võibolla on mehel on piinlik, et ta  kaaslane sedasi puterdab.

Mis peret puudutab, minugi mees kritiseeris minu vennna käitumist teiste ees, aga sai kohe ka vastu, kui tegin teema tema venna joomistest. Kohe kohmetus ja jäi vait.

+1
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas sa enda arust räägid teistele arusaadavalt? Mõni inimene räägib nii, et aru ei saa mida ta ütles. Võibolla on mehel on piinlik, et ta kaaslane sedasi puterdab.

Kui mehel on piinlik, siis see on ju tema enda probleem, mitte puterdaja probleem. Miskipärast kaaslaseks sobis selline puterdaja küll, ju siis ei häirinud…

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, see kõlab nii tuttavalt. Mulle on lapsest saadik sisendatud, kuidas kõik teised on paremad ja targemad ja osavamad ja ilusamad ja usinamad kui mina. Lahendasin probleemi sellega, et oma elu peale kolides lõpetasin vanematega suhtlemise ja enam keegi mu elu mürgita.

Issand kui naljakas, meenutab mu ema. Tal oli alkoholiprobleem, aga see ei takistanud mind kogu aeg süüdistamast, sest tahtis pidevalt minu käest raha. Kuna ta raiskas selle alkoholile, siis pigem ostsin talle talvepuid või mingeid asju. Näiteks rääkis, et näe, Maie laps kingib emale nii ja nii suured asjad. Mina ei kinkinud enam suuri asju, sest näiteks kui kinkisin mingi tolmuimeja või teleka, kinkis ta need ära, sest ei olnud talle sobivas mõõdus, välimusega vms. Siis helistas ja rääkis, et igal pool kirjutab, et see on ikka närune raha, millest pensionärid peavad elama, ei saa teatriski käia vms. Ta polnud ise 20 aastat teatris käinud, eelistas kodus tinutada. Aga kogu aeg võrdles mind veel täiskasvanunagi teistega pidevalt. Näiteks rääkisin, et sain osakonnajuhataja koha, siis tegi suured silmad, et sina? Kas tõesti tegid mingi vea. Alati olid kõik teised paremad ja mina mitte keegi. Oma ema peab mingil määral kannatama, aga sellise mehega küll iialgi koos ei oleks, kes minu enesekindlust pidevalt materdab ja mind ennast halvasti tundma paneb. See on tegelikult psühhoterror.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas sa enda arust räägid teistele arusaadavalt? Mõni inimene räägib nii, et aru ei saa mida ta ütles. Võibolla on mehel on piinlik, et ta kaaslane sedasi puterdab.

Kui mehel on piinlik, siis see on ju tema enda probleem, mitte puterdaja probleem. Miskipärast kaaslaseks sobis selline puterdaja küll, ju siis ei häirinud…

TA võtab mehe käitumist rünnakuna, ei tea ju, kas mees teeb seda pahatahtkkusest või soovist naist aidata, et seltskonnas ennast väljendades  hätta ei jääks. Tean ka naist, kellele mees riided selga ostab, kuna on väga hea maitse ja oskus, naine käib efektselt riides ka.

Aga kui tegu on pideva halvustamisega – siis ei näe ma põhjust sellise mehega koos elada.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema ei kritiseeri vaid tahab head mulle, miks ma võtan alati kõike rünnakuna? Ma peaksin õppima kriitikat vastu võtma ja sellega tegelema, mitte solvuma või rnnast kaitsma. Alati teen midagi valesti. Ikka on teised naised paremad kui mina. Miks ma ei võiks kanda selliseid riideid, miks ma ei võiks selline olla, miks ma ei võiks teha selliseid asju, miks ma selline ei ole jne. Räägin valesti ja poolikult, ei oska ennast selgelt väljendada, arutleda jne. Tema peab alati mind parandma kui ma räägin, sest keegi ju ei saa mu mõttest aru.

Mul oli kunagi kallim, kellega algus oli väga kaunis. Veetsime kogu aja koos, kui just tööl polnud. Teinekord ütles ta, mida ma peaksin selga panema, aga kuna need ei olnud eales mingid äärmused, siis tegin seda. Vat punase kampsuni asemel sinine ja sinise seeliku asemel punane. Mul ka täiesti kama, kuni ei sunnita kas mini või nunnarüüd kandma. Vahet pole, kui kahest peaaegu ühesugusest kampsunist tema tahab sinist mu seljas näha, miski pole lihtsam.

Olime kaks aastat tuttavad, siis käisime mingi 8 kuud, siis ta tegi juttu abiellumisest. Oli ka aeg oma koopast välja ronida ja minna koos seltskonda. Olime muidugi restoranis, teatris, reisil koos käinud, aga sünnipäeval, niisama külas vms mitte. Läksime koos minu venna sünnipäevale. Vend on minust 12 aastat vanem, seltskonnajutud ka ikka sellised tõsisemad, mina olin alles 18, kohe 19 saamas, ja esimesel kursuse lõpukevadel ülikoolis.

Seltskonnas räägiti ja läks vaidluseks. Teemat ei mäleta, mingi selline pool-filosoofiline asi. Vaidlus oli muidugi viisakas ja nutikas, kuulda sai ägedaid mõtteid. Pärast kkoju sõites ütles mu kallim, et me peame olema nagu üks rusikas. Kui seltskonnas on vaidlus, siis mina pean olema temaga ühel nõul. Kojusõit oli pikk. Oli aega mõelda. Ei mõelnud välja enne hommikut. Siis lendas nagu pudrukuul uksest välja, järgnes nädal palumist ja jama. Võeh, milline jubedus. Olen õnnelik, et noorena oli mul juba enesekehtestamisoskust. Jube mõtteviis ja jube mees.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA võtab mehe käitumist rünnakuna, ei tea ju, kas mees teeb seda pahatahtkkusest või soovist naist aidata, et seltskonnas ennast väljendades hätta ei jääks. Tean ka naist, kellele mees riided selga ostab, kuna on väga hea maitse ja oskus, naine käib efektselt riides ka.

Aga kui tegu on pideva halvustamisega – siis ei näe ma põhjust sellise mehega koos elada.

Kõige tähtsam on see, et kas see naine ise ka arvab, et tal on seltskonnas eneseväljendusega probleeme, et mees “appi” peaks tulema? Kuidas ta siis üldse enne meest hakkama sai?

Miskipärast kõik need “soovin sind aidata, mitte ei ütle midagi paha pärast” inimesed pakuvad abi siis, kui neid midagi kellegi juures häirib, mitte kui sellel “abivajajal” reaalne probleem on. Ja see on ikka pigem selle viga, kellele teise käitumine pinda käib, ning nagu me teame – muuta saab ikka ainult enda suhtumist, mitte teist inimest. Ise oled ta sellisena kaaslaseks valinud 😉

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ohvriroll on ju nii mugav ja magus, sellepärast ei teegi midagi olukorra parandamiseks

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd kui olen normaalkaalus (võtsin 12 kg alla), nüüd jälle häda – rinnad on liiga väikesed, et kas ma ei tahaks neid kohendama minna, tal poleks selle vastu midagi.

See lause on minu jaoks kõige jubedam. Iial ei elaks sellise manipulaatoriga ega laseks oma keha selleks retsida, et kellelegi teisele meeldida. Ka ilukirurgid, kes ju otseselt teenivad rinnasuurenduste tegemise pealt, ütlevad, et kui mees saadab naise rindu suurendama, siis naine mitte ärgu tulgu seda tegema, vaid jätku see mees maha.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui sa peaks selle mehe maha jätma, siis ikka nii et ise otsustasid. Mitte et perekoolist naiaed tõid end eeskujuks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naine, kus su eneseuhkus ja -kindlus? Järgmine kord, kui küsib, miks sa ei võiks midagi nii nagu Mari, nõua kohe, et miks ta ei võiks olla nii tark kui Jüri, nii töökas kui Mart, nii osav ja julge kui Pärt, teenida nii palju kui Kert ja oma naist poputada kui Kalle? Ja miks ta ei võiks ometi peenise suurenduse opile minna, sul küll poleks midagi selle vastu..

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd kui olen normaalkaalus (võtsin 12 kg alla), nüüd jälle häda – rinnad on liiga väikesed, et kas ma ei tahaks neid kohendama minna, tal poleks selle vastu midagi.

See lause on minu jaoks kõige jubedam. Iial ei elaks sellise manipulaatoriga ega laseks oma keha selleks retsida, et kellelegi teisele meeldida. Ka ilukirurgid, kes ju otseselt teenivad rinnasuurenduste tegemise pealt, ütlevad, et kui mees saadab naise rindu suurendama, siis naine mitte ärgu tulgu seda tegema, vaid jätku see mees maha.

Tark naine laseks mehel tissiopi ja muu enesetuunimise kinni maksta ja siis saadaks selle manipulaatori kukele.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 68 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees pole kunagi minuga rahul