Esileht Pereelu ja suhted Mees pole kunagi minuga rahul

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )

Teema: Mees pole kunagi minuga rahul

Postitas:
Kägu

Tark naine laseks mehel tissiopi ja muu enesetuunimise kinni maksta ja siis saadaks selle manipulaatori kukele.

Tark naine ei teeks selliseid oppe, v.a. ehk tõesti meditsiiniliselt näidustatud juhul. Mehe saadaks niikuinii kukele.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi, vihkan selliseid inimesi, kes oma pahuruse ja vingumise “heatahtlikuks kritiseerimiseks” ümber räägivad. Nad ei tea, mis kritiseerimine tähendabki – see peaks ikka kritiseeritut aitama, mitte materdama ja selge see, et positiivse stiimuli jagamine on sageli märksa efektiivsem (kel väikseid lapsi või koeri olnud, need teavad väga hästi).

See on nagu see Arbo Tammiksaar, kes televiisoris väidab, kui aus inimene ta on, aga tegelikult on ju selgelt näha, et ta on lihtsalt ebaviisakas nii oma pere kui võõrastega ja jagab sappi siia ja sinna (no võibolla päriselus on seda vähem, kes teab, teleekraanil armastatakse ju intriige).  Võibolla lihtsalt puudub sotsiaalne intelligents – seda ongi raske (täiskasvanuna) õppida, kui huvi ei ole.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Midaiganes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka vist eneseväljendusega probleeme. Perekoolis öeldakse -mõh-mis sa öelda tahtsid. Solvav tegelikult.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka vist eneseväljendusega probleeme. Perekoolis öeldakse -mõh-mis sa öelda tahtsid. Solvav tegelikult.

Kindlasti on solvav, aga kui seda tihedalt juhtub, siis järelikult ongi probleem ja tuleks sellega endal tegelema hakata, mitte iga kord muudkui solvuda kõigi peale, sest nad ei saa sust aru.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka vist eneseväljendusega probleeme. Perekoolis öeldakse -mõh-mis sa öelda tahtsid. Solvav tegelikult.

Kui ütleb üks, võib probleem olla teises pooles ja tema arusaamisvõimes. Kui seda öeldakse sulle tihti ja mitmelt poolt, siis ongi probleem SINU väljendusoskuses. Kui ei saa aru üks, on see tema viga, kui ükski ei saa aru, mida öelda tahad, on probleem sinus. Näiteks nagu õpetajal- kui ikka kogu klass ei saa aru ja teeb vigu, siis tuleb uuesti seletada. Arusaadav?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on nagu see Arbo Tammiksaar, kes televiisoris väidab, kui aus inimene ta on, aga tegelikult on ju selgelt näha, et ta on lihtsalt ebaviisakas nii oma pere kui võõrastega ja jagab sappi siia ja sinna (no võibolla päriselus on seda vähem, kes teab, teleekraanil armastatakse ju intriige).  Võibolla lihtsalt puudub sotsiaalne intelligents – seda ongi raske (täiskasvanuna) õppida, kui huvi ei ole.

Sa saad ilmselt valesti aru või õigemini ei mõista teistmoodi huumorimeelt. Minu arust see mees just väga hoiab ja armastab oma peret. Aga kahtlemata on tal tavapärasest hoopis teistmoodi huumorimeel – must huumor, ja seda ei tunne ära või ei mõista väga paljud inimesed.

Tegelikult ikka hämmastav, et mõni inimene tõlgendab musta huumorit sapi pritsimisena ja oma pere mitte austamisena.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellise inisemise peale ütleks mu vanaisa “eks paremad said parematele!”.

Mõtlen sageli selle ütluse peale. Tegelikult see ju paika ei pea? Tean väga palju hästi tublisid ja kenasid naisi, kellel on kõrval kehv mees.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3864733: Sellise inisemise peale ütleks mu vanaisa “eks paremad said parematele!”. Mõtlen sageli selle ütluse peale. Tegelikult see ju paika ei pea? Tean väga palju hästi tublisid ja kenasid naisi, kellel on kõrval kehv mees.

Aga seda ju niipidi ei mõeldagi, vaid öeldakse justnimelt sellise “a miks sa pole/oled nii ja naasugune, vat kus teiste naised/mehed” vigisemise peale.

Jah, mõlematpidi see paika ei pea, tean ka paljusid nõiaellasid, kellel on väga hea mees jälle, ja sinu moodi pidi ka. Elu on ebaõiglane 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on nagu see Arbo Tammiksaar, kes televiisoris väidab, kui aus inimene ta on, aga tegelikult on ju selgelt näha, et ta on lihtsalt ebaviisakas nii oma pere kui võõrastega ja jagab sappi siia ja sinna (no võibolla päriselus on seda vähem, kes teab, teleekraanil armastatakse ju intriige). Võibolla lihtsalt puudub sotsiaalne intelligents – seda ongi raske (täiskasvanuna) õppida, kui huvi ei ole.

Sa saad ilmselt valesti aru või õigemini ei mõista teistmoodi huumorimeelt. Minu arust see mees just väga hoiab ja armastab oma peret. Aga kahtlemata on tal tavapärasest hoopis teistmoodi huumorimeel – must huumor, ja seda ei tunne ära või ei mõista väga paljud inimesed.

Tegelikult ikka hämmastav, et mõni inimene tõlgendab musta huumorit sapi pritsimisena ja oma pere mitte austamisena.

Must huumor? Päriselt?

Küll mõnel on ikka rohkelt fantaasiat, et oma (või teiste) irisemist õigustada.

Kui mõni tüüp sulle tänaval möristab: “Mis koperdsd siin, lita” siis pead seda ka mustaks huumoriks…? (oli siin üks teema käruga noorrst emast…)

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Must huumor? Päriselt? Küll mõnel on ikka rohkelt fantaasiat, et oma (või teiste) irisemist õigustada. Kui mõni tüüp sulle tänaval möristab: “Mis koperdsd siin, lita” siis pead seda ka mustaks huumoriks…? (oli siin üks teema käruga noorrst emast…)

Ju siis inimesed tõlgendavad asju erinevalt. Mina isiklikult pole märganud, et Tuuli oleks solvunud. Vastupidi, taipab, et see on huumor, mitte solvang.

Minu jaoks ei ole Arbo nn teistmoodi naljad irisemine. Kõik sõltub ju situatsioonist, taustast, milline on tegelik suhe jne.

Aga see on selge, et inimeste huumoritaju ja naljasoon on erinev. Perekoolis üks härra, nimega Revolver teab näiteks täpselt, et Tuuli suur raha on tegelikult mehe teenitud. Tuuli ise ei tee midagi, vaid elab mehe kulul. Ja Tuuli koguaeg vingub ja viriseb mehe kallal. Ja sina näed hoopis, et mees muudkui iriseb ja solvab oma naist. Seega, näe, kui erinevalt inimesed ühte ja sama asja näevad ja tõlgendavad.  Irisemist ei ole mina nende saadetes märganud mitte kummagi poolt.

Kui mulle tänaval ütleb võõras inimene: “Mis sa koperdad siin lita…”, siis on see loomulikult solvang.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mulle tänaval ütleb võõras inimene: “Mis sa koperdad siin lita…”, siis on see loomulikult solvang.

nii on! a kui mu oma mees mulle nii ütleks, siis irvitaksime mõlemad. eks konteksti peab tajuma. kõik ei oska/suuda seda.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Must huumor? Päriselt? Küll mõnel on ikka rohkelt fantaasiat, et oma (või teiste) irisemist õigustada. Kui mõni tüüp sulle tänaval möristab: “Mis koperdsd siin, lita” siis pead seda ka mustaks huumoriks…? (oli siin üks teema käruga noorrst emast…)

Ju siis inimesed tõlgendavad asju erinevalt. Mina isiklikult pole märganud, et Tuuli oleks solvunud. Vastupidi, taipab, et see on huumor, mitte solvang.

Minu jaoks ei ole Arbo nn teistmoodi naljad irisemine. Kõik sõltub ju situatsioonist, taustast, milline on tegelik suhe jne.

Aga see on selge, et inimeste huumoritaju ja naljasoon on erinev. Perekoolis üks härra, nimega Revolver teab näiteks täpselt, et Tuuli suur raha on tegelikult mehe teenitud. Tuuli ise ei tee midagi, vaid elab mehe kulul. Ja Tuuli koguaeg vingub ja viriseb mehe kallal. Ja sina näed hoopis, et mees muudkui iriseb ja solvab oma naist. Seega, näe, kui erinevalt inimesed ühte ja sama asja näevad ja tõlgendavad. Irisemist ei ole mina nende saadetes märganud mitte kummagi poolt.

Kui mulle tänaval ütleb võõras inimene: “Mis sa koperdad siin lita…”, siis on see loomulikult solvang.

Vot, ega me televaatajad seda Arbot tegelikult ju tunne. Ehk on tõesti hoopis hell ja lahke pereisa.

Mulle meenutab kangesti küll mu enda sapist isa. Kuigi ema oskas ka väga teravalt vastu öelda ja võiks ju väita, et suhtlusstiililt (huumorisoonelt) olid nad suht sarnased, siis ei iseloomustanud nende kooselu küll suur armastust ja teineteisemõistmine vaid ikka vastupidi.

Viisakad ja hästi kasvatatud inimesed oskavad ikka oma musta huumori hetki paremini valida.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii on! a kui mu oma mees mulle nii ütleks, siis irvitaksime mõlemad. eks konteksti peab tajuma. kõik ei oska/suuda seda.

Tõsiselt naljakas. Kui nalja tahetakse visata, siis sellest, mis sa koperdad siin, piisab täiesti. Lisada “lita”, on ükskõik mis kontekstis täiesti ebavajalik. Natuke viisakamad  inimesed ei pruugi iialgi selliseid sõnu, veel vähem nalja viskamiseks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mulle tänaval ütleb võõras inimene: “Mis sa koperdad siin lita…”, siis on see loomulikult solvang.

nii on! a kui mu oma mees mulle nii ütleks, siis irvitaksime mõlemad. eks konteksti peab tajuma. kõik ei oska/suuda seda.

Selleks, et huumorit ära tunda peabki olema teatav nüansitunnetus. Sinul seda ei ole.
Sinu käesolevas kommentaaris toodud näide on solvang. Ja midagi sellist ei ole Arbo Tuulile ka öelnud. Seega täiesti mitteasjakohane võrdlus sinu poolt.

Või, kui juba jutuks läks, siis ehk tood ühe konkreetse näite, kus see mees oma naist on solvanud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie lapsed nt ei saa aru meie huumorist. Arvavad et me mehega iriseme ja solvane teineteise kallal. Tegelikult me heidame nalja osside, onu heinode, irisevate muttide üle nende sõnavara kasutades, omavahel. Nt-naise koht on köögis. Mees lööb naela seina.
Või sellised eelmise põlve vankumatud tõed ja väljendid. Need teevad meile nalja, aga lapsed ei saa aru. Ja nad pole väikesed enam. Peaaegu täiskasvanud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vot, ega me televaatajad seda Arbot tegelikult ju tunne. Ehk on tõesti hoopis hell ja lahke pereisa. Mulle meenutab kangesti küll mu enda sapist isa. Kuigi ema oskas ka väga teravalt vastu öelda ja võiks ju väita, et suhtlusstiililt (huumorisoonelt) olid nad suht sarnased, siis ei iseloomustanud nende kooselu küll suur armastust ja teineteisemõistmine vaid ikka vastupidi. Viisakad ja hästi kasvatatud inimesed oskavad ikka oma musta huumori hetki paremini valida.

Minu arust see, mida Arbo teeb, on aasimine, mitte mõnitamine ja solvamine.

Kui inimene on sapine ja iriseb päriselt, on teine asi. Normaalne inimene üldiselt siiski suudab vahet teha, kas tegemist on lõõpimisega, mis ehk sageli on selline nö piiripealne kõrvaltvaataja jaoks, või päriselt solvamisega.

Me ka kord lõõpisime mehega omavahel – väike inside joke. Mille peale meil külasolnud, väheke võõramad inimesed ütlesid täiesti siiralt: ah, mis te tülitsete, leppige ära!

Sinu ema ja isa kohta on raske hinnangut anda, kuna neid me pole näinud. Seda telepaari oleme me näinud sadades erinevates saadetes ja erinevates olukordades. Selle järgi võib siiski otsustada, et tegemist on omavahelise lõõpimisega, mitte sapi pritsimisega.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie lapsed nt ei saa aru meie huumorist. Arvavad et me mehega iriseme ja solvane teineteise kallal. Tegelikult me heidame nalja osside, onu heinode, irisevate muttide üle nende sõnavara kasutades, omavahel. Nt-naise koht on köögis. Mees lööb naela seina. Või sellised eelmise põlve vankumatud tõed ja väljendid. Need teevad meile nalja, aga lapsed ei saa aru. Ja nad pole väikesed enam. Peaaegu täiskasvanud.

Sest nemad ei ole selliste “enesestmõistavate” tarkustega üles kasvanud ja ei mõista teie äraspidist huumorit nende “laps räägib siis, kui kana pissib!” jms lausete näol, mis kunagi olid tavatõed. Eks igal genetratsioonil on omad killud, kas teie nende nalju 100% mõistate? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas teie nende nalju 100% mõistate? ????

Olen sellele mõelnud varem ka. Neil ei olegi nagu nalju. Nad ei tee nalju. Naljad on solvavad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu ema ja isa kohta on raske hinnangut anda, kuna neid me pole näinud. Seda telepaari oleme me näinud sadades erinevates saadetes ja erinevates olukordades. Selle järgi võib siiski otsustada, et tegemist on omavahelise lõõpimisega, mitte sapi pritsimisega.

Kas tõesti leidub inimesi, kes telepilti võtab tõepähe?

Ma tõesti tahaks loota, et seda lõõpimist (loe: sapi pritsimist) teevad nad ainult televaataja tähelepanu püüdmiseks. Aga nagu siin üks eelkõneleja oma isast kirjutas ja ka TA arutlus näitab, et see sageli on siiski ebameeldiv argipäev.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Must huumor? Päriselt? Küll mõnel on ikka rohkelt fantaasiat, et oma (või teiste) irisemist õigustada.

A kuidas sulle tundub? Kas sinu arvates on Tuuli tõesti selline õrnake ja nõrguke, kes kardab või ei oska oma meest paika panna? Nutab nurgas ja on nii solvunud? Minule küll sellist muljet jäänud pole.

Seega, tegemist on nende omavahelise lõõbiga, mis sobib mõlemale. Lisaks, ma olen täiesti kindel, et püksid on seal peres naise jalas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka vist eneseväljendusega probleeme. Perekoolis öeldakse -mõh-mis sa öelda tahtsid. Solvav tegelikult.

Kui ütleb üks, võib probleem olla teises pooles ja tema arusaamisvõimes. Kui seda öeldakse sulle tihti ja mitmelt poolt, siis ongi probleem SINU väljendusoskuses. Kui ei saa aru üks, on see tema viga, kui ükski ei saa aru, mida öelda tahad, on probleem sinus. Näiteks nagu õpetajal- kui ikka kogu klass ei saa aru ja teeb vigu, siis tuleb uuesti seletada. Arusaadav?

Kui mul on eneseväljendamisega probleeme, siis see on minu probleem… Kas mees peab pidevalt seda nina alla hõõruma.

Samamoodi kui tal on väike seesamune, pole ju normaalne, et sellele pidevalt tähelepanu juhin?! Ise valisin sellise, ju sobis.

Okei, sai veidi ekstreemne näide, aga kindlasti on temalgi vigu – ripub nahk siit või sealt, jätab asju vedelema, teenib kellestki vähem, peab tagasihoidlikumat ametit või sõidab vanema/tagasihoidlikuma autoga. Eriline nõid jagaks mehele pidevalt vastavaid hinnanguid oma mehe suunal.

Sulle on mees-nõid sattunud.

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kodus mees nii teeks tutvustaksin talle ust ja paluksin lahkesti uut valima minna.

Või küsiksin vastu, et kas pole osanud naist valida?!

Kui toit ei kvalifitseeru, pole tarvis võtta, restoranid on sealpool…

(isegi kui seda tehes on väga valus, siis tuleb äärmist ükskõiksust välja näidata… Siis võib lõppeda, kuigi ma isikl. sellesse ei usu).

Olen niisugusega elanud. Laastas enesehinnangu nulli, kuigi mul sellega üldiselt probleeme pole. Hakkas endast kahju ja tekkis suur igatsus mehe järele, kes tunnustaks, hindaks ja hooliks.

Korjasin asjad ja lahkusin.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Must huumor? Päriselt? Küll mõnel on ikka rohkelt fantaasiat, et oma (või teiste) irisemist õigustada.

Vaatasin just “Õhtu” saadet ja seal harrastatakse täpselt samasugust huumorit. Kogu see saade ongi suuresti üksteise lõõpimise peale üles ehitatud? Sinu arus on nemad ka sapi pritsijad? Aa, nüüd mulle tulebki meelde, et perekoolis on kord selle saate kohta öeldud, et see on tohutult halb saade, halbade saatejuhtidega. Muudkui irisevad ja ütlevad üksteisele halvasti ja on teineteise suhtes pahatahtlikud. Olid see sina, kes sa jälle lõbusat omavahelist aasimist ei suutnud ära tunda?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Must huumor? Päriselt? Küll mõnel on ikka rohkelt fantaasiat, et oma (või teiste) irisemist õigustada.

A kuidas sulle tundub? Kas sinu arvates on Tuuli tõesti selline õrnake ja nõrguke, kes kardab või ei oska oma meest paika panna? Nutab nurgas ja on nii solvunud? Minule küll sellist muljet jäänud pole.

Seega, tegemist on nende omavahelise lõõbiga, mis sobib mõlemale. Lisaks, ma olen täiesti kindel, et püksid on seal peres naise jalas.

Mina olen see, kes tõi oma vanemate näite. Nagu kirjutasin, ka minu ema ei olnud suu peale kukkunud ja oskas hästi enda eest seista. Sõnaosavus ja sarnane oskus “musta huumorit” kasutada ei tähenda, et neil oleks olnud teineteisemõistmine ja austus üksteise suhtes.

Tuulit ja Arbot ma isiklikult ei tunne, aga kui minu mees minuga niimoodi räägiks nagu teleekraanil seda nende puhul juhtub (nagu minu isa mu emaga) laseksin talle vee peala ja kõnniksin minema.

Võibolla puudub hoopis sul oskus ära tunda (mõlemapoolset) vaimset vägivalda. Pidev üksteise materdamine (loe lõõpimine, kui tahad) ei ole ikka normaalne viis suhelda. Aga me muidugi näeme ainult seda, mis toimub ekraanil, jällegi.

Viimasel ajal muidugi üritab kollane ajakirjandus meile üldse selgeks teha, et nende pere laguneb mingite noorte siredate säärte tõttu. Ka selle tõepõhja ei oska tegelikult inimesi tundmata hinnata.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen see, kes tõi oma vanemate näite. Nagu kirjutasin, ka minu ema ei olnud suu peale kukkunud ja oskas hästi enda eest seista. Sõnaosavus ja sarnane oskus “musta huumorit” kasutada ei tähenda, et neil oleks olnud teineteisemõistmine ja austus üksteise suhtes.

Ma pole öelnudki, et iga irisev vanamees tegelikult hellalt tögab oma armast kaasat. Kahtlemata on olemas päriselt ka irisevaid, vastikuid vanamehi. Ja vanal ajal tuligi naistel kõik ära kannatada – vahet ei ole, kas alandlikult ja kuulekalt või sõnaosavalt vastu pannes. Lahkuminek ei olnud vanasti eriti valik. Tänapäeval aga küll. Eriti veel konkreetses koosluses, kus naine vähemalt materiaalselt ei sõltu mitte kuidagi sellest mehest. Ja vaevalt, et ta ka emotsionaalselt sõltub.

Ära oma vanemaid rohkem näiteks too. Meie neid ei tunne ning puudub adekvaatne võrdlus, mistõttu ei saa ka hinnanguid anda. Aga, kui ütled, et su isa on vastik vanamees, kes oma naist ei austa, siis usun.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võibolla puudub hoopis sul oskus ära tunda (mõlemapoolset) vaimset vägivalda. Pidev üksteise materdamine (loe lõõpimine, kui tahad) ei ole ikka normaalne viis suhelda. Aga me muidugi näeme ainult seda, mis toimub ekraanil, jällegi.

Ehk tood siis mõne konkreetse näite-episoodi, kus toimus vaimne vägivald ja üksteise materdamine?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma oma eksile ühman vastu: “Ma ei küsinud sinu arvamust!”

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik jah, paar inimest väidavad, kui tohutult inetult mees oma naisega käitub, aga mitte ühtegi näidet tuua ei oska.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma oma eksile ühman vastu: “Ma ei küsinud sinu arvamust!”

Miks sa eksile veel midagi ühmad? Käib sind takkajärgi mõnitamas või?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees pole kunagi minuga rahul