Esileht Pereelu ja suhted Mees pole kunagi minuga rahul

Näitan 8 postitust - vahemik 61 kuni 68 (kokku 68 )

Teema: Mees pole kunagi minuga rahul

Postitas:
Kägu

Imelik jah, paar inimest väidavad, kui tohutult inetult mees oma naisega käitub, aga mitte ühtegi näidet tuua ei oska.

Mis mõttes? Teemaalgataja tõi ju palju näiteid ja teisigi näiteid on siin toodud.

Ja kui sa mõtled neid kahte avaliku elu tegelast, kelle kohta siin arutatuakse, siis miks neid loodetavasti näideldud hetki siia vaja näiteks tuua?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui sa mõtled neid kahte avaliku elu tegelast, kelle kohta siin arutatuakse, siis miks neid loodetavasti näideldud hetki siia vaja näiteks tuua?

Jah, ikka neid kahte avaliku elu tegelast pean silmas. Äkki siiski tooks mõne hetke välja?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütled otse, kuidas asi on – solvub; jätad maha, et las olla siis rahus omaette, jälle kisa taevani. Ehh, võta üks ja viska teist.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütled otse, kuidas asi on – solvub; jätad maha, et las olla siis rahus omaette, jälle kisa taevani. Ehh, võta üks ja viska teist.

Kõike on võimalik erinevatel viisidel öelda. Sama asja on võimalik viisakamalt või ebaviisakamalt öelda. Kui teise inimese heaolu ei ole tähtis, vaid nui neljaks oma arvamust taga aetakse, siis oledki selline inimenr ju, et teisest ei hooli.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mul on eneseväljendamisega probleeme, siis see on minu probleem…

Ei, see, kui sina ei oska selgelt väljenduda, on nende probleem, kes kehvasti väljenduja plämast peavad aru saama, sest muidu tuleb probleem. Mees peab pidevalt nuputama, et selle bla-bla-bla mõttest aru saada. Mida naine nüüd tahab? Mida ta sisuliselt ütles? Mis tema pikka jutu sisuline idee oli? Elab nagu pidevas mõistatuses.

Ja halb väljenduja ei tee probleemi lahendamiseks midagi, paraku. Ometi on igasuguseid kursusi ning see on asi, mida saab ikka ka ise arendada. Viitsimist peab olema.

Aga segastel ja halbadel väljendujatel on kama – las teised murravad pead, et mida ta NÜÜD tahtis öelda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütled otse, kuidas asi on – solvub; jätad maha, et las olla siis rahus omaette, jälle kisa taevani. Ehh, võta üks ja viska teist.

Kõike on võimalik erinevatel viisidel öelda. Sama asja on võimalik viisakamalt või ebaviisakamalt öelda. Kui teise inimese heaolu ei ole tähtis, vaid nui neljaks oma arvamust taga aetakse, siis oledki selline inimenr ju, et teisest ei hooli.

Ma olen viisakalt öelnud, siis see jookseb nagu mööda külgi maha, mul on komme seds 3-5 x praktiseerida ja siis tulistan puusalt – kisa taevani, et miks normaalselt ei öelnud ????

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees pole sinuga rahul, sest ta pole endaga rahul. See on tema enda peegeldus, mida ta sinus näeb. Sind ta suure tõenäosusega ei näegi. See on vaimne terror tegelikult, mis sa lased enda kallal teha.

Nii hästi öeldud!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui pole rahul siis tuleb lahku minna.Ju on su mees kellegi teisega rahul ja nii see algabki.Tasapidine eraldumine üksteisest ja lõpuks lahkuminek.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 61 kuni 68 (kokku 68 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees pole kunagi minuga rahul