Esileht Pereelu ja suhted mees pole nõus otsima tasuvamat tööd :S

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Teema: mees pole nõus otsima tasuvamat tööd :S

Postitas:

Meil on peres 3 last,noorem nendest alles aastane. Olen mehele juba dets saadik rääkinud,et ta võiks vaadata tasuvama töökoha,sest praegusest töökohast saadav miinimumpalk(vahel kui parem kuu,siis 300 arvele)on ikka väike. Elame väikses kohas ja siin ,kohapeal pole võimalik suurema palgaga kohta leida. Samas tema amet ja kogemustepagas on piisav ,et minna ja uurida mujale tööle. Kasvõi teise linna. Olen talle rääkinud ka sellest,et Soome poole võiks vaadata,kuna tal 3 sõpra seal ees ja uurida ju võiks. Kuigi teame kõik ega seal Soomes ka pudrumäed ei oota.Täna läksime selle töökoha vahetuse jutu pärast täiesti tülli,ta nähvas mulle,et ta ei lähe mingile suvalisele liinitööle,mis sest et palk võib isegi suurem olla. Kui küsisin,et kas ta pole mõelnud,et kui ta saaks paremat palka,siis me elaks paremini ja ei peaks iga kuu lõpul sente lugema. Praeguse firma allakäigutrepp algas eelneval sügisel ja jätkub,mees aga ei saa nagu sellest aru. Ma olin juba nii endast välja viidud selle tema karjumise peale,et käratasin talle,et kolmanda lapse asemel oleksin võinud ise hoopis tööle minna:S Ma ei leia,et olen ebaõiglane ,kui palun mehel(kes oli kolmanda lapse plaanimisel aktiivsem osapool),otsida tasuvam töökoht. Ta isegi ei uuri,ei pane cv-d ,ei helista jms. Ei vaata tööpakkumisi.. Teda nagu ei huvitaks üldse ,kuidas me hakkama saame,tema ju töötab . ja tema palgast läheb veel maha 120 eurone pangalaen. Nutta tahaks lihtsalt,aga mis seegi aitab .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.04 19:20; 27.04 19:34; 27.04 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees ei anna raha, mees ei otsi tasuvat tööd, mees suitsetab ja kõigele lisaks on temaga komplektis veel see kuradima ämm!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 19:24; 28.04 16:13;
Postitas:

aga las siis mees jääb koju ja sina mine soome tööle. ei pea näägutama ega käratama, raba palju jaksad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 19:28; 30.04 16:43;
Postitas:

sul on absoluutselt õigus: kolmanda lapse asemel oleksid võinud ise hoopis tööle minna.

mehe kallal vingumine viib paremal juhul selleni, et ta lihtsalt minema kõnnib. vaata siis ise, kuidas saad.
halvemal juhul poob ta end üles.

niisiis: lõpeta vingumine ja mõtle, mida sa ise saaksid teha, et olukorda parandada. on sul töökoht? mees saaks praegu veel pooleks aastaks vanemahüvitisega koju jääda, kui sa ise tööle läheksid. mehel võib sellest kõigest depressioon olla, ehk tuleb talle väike paus kasuks.

neid lapsi ei tehtud sulle vägisi, küllap see ikka sinu otsus ka oli. vot nüüd on ka sinul aeg vastutada. ei ole nii, et ainult mees peab kõigega hakkama saama ja sina muudkui nõuad.

0
0
Please wait...
Postitas:

Mis see ämm asjasse puutub ? Ämm on mul supertore ja aitab nii kuis jaksab. Ise tööle ? Mees pole seda tüüpi,et ta oleks lastega kodus päevast-päeva. Ja ma lihtsalt arutasin temaga seda,et võik sõpradega rääkida,et äkki on pakkuda midagi. Ega sealtki ei tuleks mingi ulmeraha,aga etem kui praegu. Et kui mees lubab kokku mida iganes ja pärast ei huvita teda üldse kuidas pere toime tuleb ,see on siis normaalne jah ?! ja aitähh kinnitamast et ikkagi olen mina see ,kes on halb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.04 19:20; 27.04 19:34; 27.04 20:12;
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma olin juba nii endast välja viidud selle tema karjumise peale,et käratasin talle,et kolmanda lapse asemel oleksin võinud ise hoopis tööle minna:S[/tsitaat]

Täpselt nii ongi, ainult et pole põhjust seda karjuda. Enne kolmanda (ja teise ja esimese) lapse saamist tuleks mõelda, kas rahalised vahendid on selleks piisavad, ja kui ei ole, siis midagi muuta, mitte laps enne ära teha ja siis mehe kallal näägutama hakata. Kui mu mees otsustaks mulle rääkima hakata, et mine sa Soome tööle, ma istun titega kodus, saadaks ma ta pikalt perse, nii et saan su mehe emotsioonidest täielikult aru. Kui raha ikka nii vähe on, tulebki aastane sõime panna ja ise tööle minna, mitte mehe kallal näägutada. Terve meie vanemate põlvkond on pooleaastaselt sõime läinud ja kasvasid ikka normaalseteks inimesteks. Ehk see õpetab ka edaspidi paremini planeerima.

0
0
Please wait...
Postitas:

Nõme mees! Aga miks mitte jätta mees koju lastekarja ja ise tööle minna ja just nimelt soome, kui seal on võimalik rohkem teenida. Mis mõttes pole mees seds tüüpi, et lastega kodus istuda? rahateenija tüüp ta ka ju pole… mis tüüp ta siis üldse on? ainult lapsi oskab teha v? seda oskavad kahjuks kõik…

Mina sinu asemel peale mehe sellist lolli vastust, võtakski kätte ja otsiks ise endale sellise palgaga töö, millega ennast ja lapsi ära elatada ja jätaks selle supilontruse maha, kes ainult lapsi tahab teha aga ei suuda majanduslikku turvalisust neile kindlustada. Alimendid paneks ka peale. Elagu siis üksi oma miinimumiga ja olgu rõõmus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.04 19:56; 30.04 07:26; 30.04 09:44; 30.04 10:01;
Postitas:

Hakkan juba kahetsema et siia üldse kirjutasin,tegite mu niigi niru enesetunde veel nirumaks. Mees võib teha mis tahab,perega arvestamata,aga naine peab arvestama,eks .Pole ju ainult minu lapsed,vaid ühised lapsed. mees juba saatis smsi,et eks ta siis läheb minema,kui ta nii sitt on,et meid üleval pidada ei jõua jms. Ta ei tee vahet sellel,et ma ei taha mitte lahku minna,vaid lastega paremini elada. Aga hea on näha,et siin foorumis liiguvad ainult sellised vanemad,kes heal järjel,kel laps aastaselt hoius jne. kahjuks pole elu nii mustvalge,minu lapsel nt pole aiakohta veel. Kõigil pole elu nii kerge. Aga edu teistele.

0
0
Please wait...
Postitas:

Mina arvan, et kel janu, sel jalad. See tähendab, et mine ise tööle ja las ülejäänud aasta on mees lapsega(lastega) kodus. Edasi juba väiksem laps ka lasteaiakõlbulik , saate mõlemad tööl käia ja rikkus tuleb teie õuele.
Ma kohe ei saa aru, kuidas saab üks naine ise selle peale tulla, et mees Soome tööle ärgitada? See on nagu kupeldaks ise oma naist teisele mehele või midagi taolist. Käin korra kuus Helsingis, tavaliselt reedeti. Reedeõhtuse laeva peal kisub süda valust kokku neid mehi vaadates. Aga ju siis nende meeste naistel on ainult rahanumbrid mõttes.

0
0
Please wait...
Postitas:

[tsitaat]Mina arvan, et kel janu, sel jalad. See tähendab, et mine ise tööle ja las ülejäänud aasta on mees lapsega(lastega) kodus. Edasi juba väiksem laps ka lasteaiakõlbulik , saate mõlemad tööl käia ja rikkus tuleb teie õuele.
Ma kohe ei saa aru, kuidas saab üks naine ise selle peale tulla, et mees Soome tööle ärgitada? See on nagu kupeldaks ise oma naist teisele mehele või midagi taolist. Käin korra kuus Helsingis, tavaliselt reedeti. Reedeõhtuse laeva peal kisub süda valust kokku neid mehi vaadates. Aga ju siis nende meeste naistel on ainult rahanumbrid mõttes.[/tsitaat]

mees soome tööle saata tähendaks lisaks suuremale summale seda, et pmst peaksid kodus 3 lapsega üksi hakkama saama, oled nagu üksikema, kes näeb mees harva, aga elab enamvähem normaalselt. tahad sa seda? mõtle… ma saan aru, mida tähendab sentide lugemine, aga usu, see aeg saab mööda, varsti, natuke veel vaja vastu pidada… ja las mees teeb seda tööd, mida armastab ja saab vähe palka kui et suurema palga eest end soomes vägistab – see võib talle olla hullemgi kui praegune väike palk + sinu näägutamine.
võimalused? otsi endale väljund – õhtune koristajatöö või kellegi majapidamises abistamine – seda saad teha kas siis kui mees kodus lapsi vaatab või saad tite kaasa võtta – see et sa ainult tema kallal võtab, viib ta tõesti kas kodunt minema või tõmbab end oksa. tegelikult ka. võta lihtsalt aeg maja ja mõtle. ainult paar aastat ja saad ise tööle minna… ja mehed on vaimselt nõrgemad, niiet proovi vähem ta kallal saagida 🙂 sa saad hakkama küll!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 21:41; 27.04 21:43;
Postitas:

[tsitaat]Mina arvan, et kel janu, sel jalad. See tähendab, et mine ise tööle ja las ülejäänud aasta on mees lapsega(lastega) kodus. Edasi juba väiksem laps ka lasteaiakõlbulik , saate mõlemad tööl käia ja rikkus tuleb teie õuele.
Ma kohe ei saa aru, kuidas saab üks naine ise selle peale tulla, et mees Soome tööle ärgitada? See on nagu kupeldaks ise oma naist teisele mehele või midagi taolist. Käin korra kuus Helsingis, tavaliselt reedeti. Reedeõhtuse laeva peal kisub süda valust kokku neid mehi vaadates. Aga ju siis nende meeste naistel on ainult rahanumbrid mõttes.[/tsitaat]

orjalaevad, nagu keegi kuskil tabavalt mainis 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 21:41; 27.04 21:43;
Postitas:

Ma ka aru ei saa neist kes soomes tööl käivad.
Ma tahaks mõista, aga ma ei mõista..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 22:15; 27.04 22:34;
Postitas:

[tsitaat]Ma ka aru ei saa neist kes soomes tööl käivad.
Ma tahaks mõista, aga ma ei mõista..[/tsitaat]mis Soomes töötamisel viga on? 2 nädalat siin, 2 nädalat seal. erialasel tööl (haiglas ja tervisekeskuses). teenin normaalselt, aga Eesti töökohta hoian igaks juhuks tagavaraks (kui misiganes põhjusel enam Soome ei saaks käia).
boonuseks on kõrgem pension ja sinnani on ainult 7 aastat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 22:23; 30.04 16:55;
Postitas:

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
mis Soomes töötamisel viga on? 2 nädalat siin, 2 nädalat seal. erialasel tööl (haiglas ja tervisekeskuses). teenin normaalselt, aga Eesti töökohta hoian igaks juhuks tagavaraks (kui misiganes põhjusel enam Soome ei saaks käia).
boonuseks on kõrgem pension ja sinnani on ainult 7 aastat. [/tsitaat]

Aga kuidas sa suudad jätta lapsed maha tervelt kaheks nädalaks? Sellest ma ei saagi aru. Ok peale kooli veel hea paar aastat käia, aga pereinimesed :S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 22:15; 27.04 22:34;
Postitas:

Aga kuidas sa suudad jätta lapsed maha tervelt kaheks nädalaks? Sellest ma ei saagi aru. Ok peale kooli veel hea paar aastat käia, aga pereinimesed :S[/tsitaat]

Kui pensionini seitse aastat, on lapsed ilmselt oma elu peal. Aga pereinimeste puhul ei saa mina ka sellest aru – okei, kui pank tahab maja ära võtta või mõni muu selline kriis, aga olen kohanud ka mehi, kes räägivadki rõõmsalt, et võiks Eestis ka töötada, aga siin oleks ju suurem tõenäosus mõne eidega vahele jääda. Ja inimesi, kellele ongi Gucci olulisem kui perega veedetud aeg – need viimased on üldiselt naised, kes mehi välismaale tööle sunnivad, mitte seal ise ei käi.

0
0
Please wait...
Postitas:

[tsitaat]Mis see ämm asjasse puutub ? Ämm on mul supertore ja aitab nii kuis jaksab. Ise tööle ? Mees pole seda tüüpi,et ta oleks lastega kodus päevast-päeva. Ja ma lihtsalt arutasin temaga seda,et võik sõpradega rääkida,et äkki on pakkuda midagi. Ega sealtki ei tuleks mingi ulmeraha,aga etem kui praegu. Et kui mees lubab kokku mida iganes ja pärast ei huvita teda üldse kuidas pere toime tuleb ,see on siis normaalne jah ?! ja aitähh kinnitamast et ikkagi olen mina see ,kes on halb.[/tsitaat]
kui sinul on võimalus ja huvi leida tasuvam töö, siis mees peab oma \”tüübi\” lihtsalt ümber õppima – kui ta pole karjääri- ja rahamees, siis olgu koduperemees ja isa.

0
0
Please wait...
Postitas:

[tsitaat]mees ei anna raha, mees ei otsi tasuvat tööd, mees suitsetab ja kõigele lisaks on temaga komplektis veel see kuradima ämm!
[/tsitaat]
Ja lisamata jäi veel,et miks sa yxikmeest omale 7aasta jooksul meheks ei võtnud ja temaga lapsi ei teinud,teda kes üritab igati omale tasuvamaid tegevusi leida.

0
0
Please wait...
Postitas:

Ma kohe ei saa aru, kuidas saab üks naine ise selle peale tulla, et mees Soome tööle ärgitada? See on nagu kupeldaks ise oma naist teisele mehele või midagi taolist. Käin korra kuus Helsingis, tavaliselt reedeti. Reedeõhtuse laeva peal kisub süda valust kokku neid mehi vaadates. Aga ju siis nende meeste naistel on ainult rahanumbrid mõttes.[/tsitaae

ei tea mis paadiga sina künnad aga reede õhtul koju minevad mehed on küll rõõmsad. kui siin kommivatelt naistelt meeste antud rahad ära võtta küll needki hakkaksid soomes lapilükkamist plaanima:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.04 05:46; 28.04 05:47; 28.04 14:14; 28.04 20:08;
Postitas:

[tsitaat]Nõme mees! Aga miks mitte jätta mees koju lastekarja ja ise tööle minna ja just nimelt soome, kui seal on võimalik rohkem teenida. Mis mõttes pole mees seds tüüpi, et lastega kodus istuda? rahateenija tüüp ta ka ju pole… mis tüüp ta siis üldse on? ainult lapsi oskab teha v? seda oskavad kahjuks kõik…

Mina sinu asemel peale mehe sellist lolli vastust, võtakski kätte ja otsiks ise endale sellise palgaga töö, millega ennast ja lapsi ära elatada ja jätaks selle supilontruse maha, kes ainult lapsi tahab teha aga ei suuda majanduslikku turvalisust neile kindlustada. Alimendid paneks ka peale. Elagu siis üksi oma miinimumiga ja olgu rõõmus.[/tsitaat]

vuihh kui kibestunud inimene. üksikema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.04 05:46; 28.04 05:47; 28.04 14:14; 28.04 20:08;
Postitas:

On su mehe tervisega kõik korras ? Oled sa kindel, et tead ? Tuttavate tuttavaga juhtus siin lugu, et mees läks Soome, et pere saaks majalaienduse. Tulemuseks oli et ei ärganudki hommiku. Selgus ,et tal ammu juba üsna ränk tervise viga oli. Ja ta ei oleks tohtinud mingil juhul pingutada.
Teise lugu muidugi ei tea ja enne kui raskemale tööle mees sunnid, ole kindel ,et ta tervis on korras. Muidu pead toitjakaotuspensioniga hakkama saama edaspidi.

0
0
Please wait...
Postitas:

Huvitav inimene oled sa. Meil ka mees tahtis seda kolmandat pisikest niiväga et olingi nõus sellega. Aga kuigi suurema osa kantseldan mina temaga, siis ei saa ma ette heita seda, sest otsustasime seda siiski koos ju. Kui sulle just vägisi kolmandat last ei tethud, siis pole siin nagu eriti midagi end õigustada.

0
0
Please wait...
Postitas:

[tsitaat]Hakkan juba kahetsema et siia üldse kirjutasin,tegite mu niigi niru enesetunde veel nirumaks. Mees võib teha mis tahab,perega arvestamata,aga naine peab arvestama,eks .Pole ju ainult minu lapsed,vaid ühised lapsed. mees juba saatis smsi,et eks ta siis läheb minema,kui ta nii sitt on,et meid üleval pidada ei jõua jms. Ta ei tee vahet sellel,et ma ei taha mitte lahku minna,vaid lastega paremini elada. Aga hea on näha,et siin foorumis liiguvad ainult sellised vanemad,kes heal järjel,kel laps aastaselt hoius jne. kahjuks pole elu nii mustvalge,minu lapsel nt pole aiakohta veel. Kõigil pole elu nii kerge. Aga edu teistele.[/tsitaat]Täiesti masendavaid naisi on ikka olemas. Endal sul mingi haridus või töökoht on üldse? Miks sa töölemineku soovituse peale midagi ei vasta? Nagunii lastega aastaid järjest kodus vahtinud ja nüüd mõtleb kavalaid plaane, kuidas mees võiks veelgi paremini teid üleval pidada. Paras oleks sellisele, kui mees lihtsalt minema kõnniks.

0
0
Please wait...
Postitas:

Tead teemaalgataja aga tõsiselt, otsi ise endale Soome töö. Las mees kantseldab lapsi kodus. Minul üks tuttav just nii tegi, ta noorim laps oli 3aastane ja vanim oli 14; naine võttis kätte, pakkis asjad kokku ja sõitis Soome tööle. Ja ta ei käinud isegi mitte iga paari nädala tagant kodus vaid käis üle paari kuu. Kuna pere elukoht ei ole Tallinn, vaid 300km Tallinnast, siis ei tasuks selline koduskäimine ära lihtsalt. Ja tänapäeval on suhtlemisvahendina olemas msn. Õhtul istudki arvuti taga ja suhtled perega läbi veebikaamera. Ma tean jah, et paljud ei mõista seda; ma ise ka ei mõista. Olen samuti seda usku inimene, et kuidas saab pere ja väikeste laste juurest ära minna aga kui mehed saavad, siis miks ei peaks naised saama. Ja nüüd ongi nii, meie kes me siin eestis oleme, meil on pangalen kukil, kommunaalidega on võlg paar kuud, uusi riideid ei ole saanud ammu osta, isegi peres süüa ostes valime, mida saame ja mida ei, ometi ei ole pere sissetulek miinimumpalk ega isegi mitte kaks miinimupalka; tegelikut tuleb ca 1200¤ kuu. Tubli tuttav kolme lapse ema aga finanseerib ühe lapse kõrgkooli- ja teise kutsekooliõpinguid, muretseb perele kõik riided ja jalatsid. Nende aastatega on nii palju teenitud, et perel on uuena ostetud auto. Kõrgharitud mees käib riigitööl, sissetulke ca 600-650¤ kuu, keskharidusega naine teenib kordades rohkem.

Seega ongi valikute küsimus, võib siin eestis istuda ja ei saa miskit lubada või teed südame kõvaks ja lähed mujale tööle. Läheks isegi aga paraku tervis on see, mis ei luba minna. Ja mees on teemaalgataja mehega sama usku, et tema koht on siin eestis, ta küll ei ole miinimumpalgaline vaid 600-700¤ kuupalgana (maj. kõrgharidus) aga tänepäeva elu juures ei ole see enam mitte mingi sissetulek.
Ja muide teemaalgataja, olen üsna veendunud, et kui sa paar kuud oled ära olnud, siis mees pigem on nõus ise endale otsima tasuvama töökoha, põhiline, et sina koju tagasi tuleks.

Ma tegelikut ei mõista, kuidas siin teemas kõik nii tagant kiidavad, et 300¤ mehe sissetulekuna ongi normaalne. Minu arusaamist mööda on see ikka väga väike sissetulek. Kui mees on oma erialal kogenud ja pädev, siis miks ei võiks ta otsida tasuvamat töökohta. Ei pea tõesti minema välisriiki, võib ka eesti mõnes suuremas linnas tööd leida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.04 11:16; 28.04 20:03; 30.04 16:02;
Postitas:

teemat miinustada ei maksaks, aga päris nii ei ole ikka ilus, et teete lapsed valmis ja siis hakkab naine huiama, et aga mees, mine teeni rohkem. lapsi tehakse kahekesi. kui raha oli vähe (ega mees kolmanda lapse ajal siis väikest palka hakanud saama, sai ikka juba varem), siis oli see naise poolt väga rumal lapsi planeerida.

ja kui sa kord oled endale vähevõimeka mehe valinud, tuleb sul teha endal valikuid – kas elate edasi peost suhu või otsid ise tasuvama töö. ja kui mees on juba säherdune, siis las jääb ise lastega koju. titeteoga sai hakkama, saab ka lastega kodusolemisega hakkama. kui naisel see suure palga nõudmine mehelt välja tuleb, küll siis tuleb ka tööturul välja. teoorias paistab tugev olema, pangu siis teooria praktikasse tööle.

tänapäeval ei ole suure papi teenimine või leemekulbiliigutamine mingi kivisse raiutud mehe-naise roll, vaid vabade inimeste vaba valik. kui sa tahtsid kangesti olla leemekulbiliigutaja, oleks tulnud valida mees, kes tahab palju pappi teenida. abielu on partnerlus ja partner tuleb valida selline, kellega elustrateegiad ühtivad.

0
0
Please wait...
Postitas:

[tsitaat]Tead teemaalgataja aga tõsiselt, otsi ise endale Soome töö. Las mees kantseldab lapsi kodus. Minul üks tuttav just nii tegi, ta noorim laps oli 3aastane ja vanim oli 14; naine võttis kätte, pakkis asjad kokku ja sõitis Soome tööle. Ja ta ei käinud isegi mitte iga paari nädala tagant kodus vaid käis üle paari kuu. Kuna pere elukoht ei ole Tallinn, vaid 300km Tallinnast, [/tsitaat]

lihtsalt huvi pärast.. kas pere elas Lätis või Venemaal?

0
0
Please wait...
Postitas:

Las mees jääb koju lapsega ja sina otsid tasuvama töö. Sinu arvates on ju see nii lihtne.
Mees siis võib lapsega kodus olla kuni see 3 a saab.

töö juures on lisaks palgale oluline ka et töö meeldiks, kollektiiv sobiks ja ylemus tropp ei oleks.
Kui te kolmanda lapse tegite, kas siis oli mehe palk parem? Ma selliste sissetulekute ja väljaminekute juures ei julgeks yhte last ka teha.

0
0
Please wait...
Postitas:

http://www.nrk.no/nyheter/distrikt/nrk_sogn_og_fjordane/1.8101059
saadaks siis mehed sellisesse kohta tööle???

0
0
Please wait...
Postitas:

[small]Mjau-mjau kirjutas:[/small]

Muide, meie suvekodu asub Tallinnast 289 km kaugusel, ja sealt saab veel vabalt 15 km edasi sõita veel Eestimaad mööda 😉 Nii et täitsa võimalik.[/tsitaat]

nojah, reaalis ei saaagi ju linnulennult kohale, et nagu tõmbad sirgjoone maakaardile, vaid peab ikka teed mööda sõitma ja need ju na käänulised. nii et loogish, et võib asua tallinnast 300 km kaugusel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 19:24; 28.04 16:13;
Postitas:

Mina toetan teemaalgatajat. Kui mees juba 3nda lapse valmis vorpis, siis võiks veidi ikka arvestada ka sellega,et perel oleks normaalne elamine. Soome tuleks kõne alla ilmselt siis, kui tegu on jälle mingi ehitajaga või bussijuhiga.

0
0
Please wait...
Postitas:

lihtsalt huvi pärast.. kas pere elas Lätis või Venemaal?[/tsitaat]
Eestis.
Sa hakka suvel Tallinna sadamast autoga tulema ja tule kohe eesti kagupoolsesse nurka välja, vaata mitu km tuleb kokku.
Võimalik, et 300km ei tule kokku, tuleb nt 288km aga see pole nüüd asi, mille üle norida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.04 11:16; 28.04 20:03; 30.04 16:02;
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Esileht Pereelu ja suhted mees pole nõus otsima tasuvamat tööd :S

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.