Esileht Pereelu ja suhted Mees räägib kogu aeg eksidest

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Mees räägib kogu aeg eksidest

Postitas:
Kägu

Sain tuttavaks kolmekümnendates mehega, kes on siiani jätnud igati intelligentse, hooliva ja huvitava mulje. Võib öelda, et olen vaikselt temasse armuma hakkamas. Mida rohkem aga suhtleme, seda enam tekitavad paar asja küsimusi. Nimelt räägib ta väga palju oma eksidest. Mitte ühest konkreetsest, vaid väga paljudest erinevatest. Siiani olen seda ohu märgiks pidanud ja olen puutunud kokku meestega, kes räägivad eksist, aga üldiselt siiski viimasest, kellest on näiteks just mingi aeg tagasi lahku mindud. See mees räägib aga ka näiteks suhetest, mis on olnud rohkem kui kümme aastat tagasi. Lisaks on tal olnud väga palju suhteid – ligi 15. Minu standardite järgi tõsiselt pikka püsisuhtet vist olnud ei olegi. Ehk paar aastat on olnud kõige pikem suhe. Samuti kumab tema juttudest läbi, et lahkuminekutes ja suhete ebaõnnestumistes on tema meelest süüdi peaasjalikult naised. Lisab küll jutu sisse, et on ise väga palju õppinud ja ise ka vigu teinud, aga seda vähesel määral. Olen pidevalt püüdnud juttu tema ekside teemalt eemale juhtida ja ega me kogu aeg nüüd ka sellest ei räägi, põhiteemad on ikka muud, kuid seda juttu on ausalt öeldes häirivalt palju. Olen hakanud kahtlema, kas sellist inimest on mõtet üldse usaldada. Ehk on kellelgi veel olnud kokkupuuteid selliste meestega?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Selliseid inimesi on olemas nii meeste kui naiste seas. Peale suhete ei suudagi midagi rääkida, sest muud elu polegi. Eks kui suhtlemist ei taha lõpetada veel, hakka küsimusi esitama. Just selles piires, mida mees ise räägib. Küsi näiteks, et mida ta räägitavast suhtest õppis, mis huvid naisel olid, mida koos tehti, kuidas päev välja kujunes. Nii saad palju infot inimese kohta teada. Kui ta eelmiste naistega sama tegi, et rääkis eelmistest naistest, siis ei imesta üldse kui “naised olid süüdi”, sest neil viskas lihtsalt see jutt üle ja nad lõpetasid suhte. Nii et pane vaim valmis, ka sinu elu viiakse järgmisesse suhtesse ja KÕIK räägitakse ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina jätaks ta sinnapaika. Ei ole just normaalne sellisel viisil eksidest jahvatada ja kui inimesel pole siiamaani korralikku püsisuhetki olnud, siis tekitab juba see omakorda küsimusi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen hakanud kahtlema, kas sellist inimest on mõtet üldse usaldada. Ehk on kellelgi veel olnud kokkupuuteid selliste meestega?

30ndates mees ja 15 suhet, mida mäletada?
See tähendab ju seda, et tal pole ühtegi SUHET olnudki. Mis viib omakorda järgmise teemani, et ta ise ka teab, et tal pole suhet olnud, ta põeb seda ning siis jahubki oma eksidest, et näidata nagu tema KAA oleks inimene, kel on suhteid olnud.

Ehk siis see jahumine on ebaõnnestumiste jada tagajärg ja pole hetkel nii oluline.
Pigem proovi mõelda, mis tal mehena viga on, et ükski eelmine naine teda pikemalt pole tahtnud.
(tema väide, et naised süüdi, vihjab ju otseselt sellele, et naised ta ise maha on jätnud)

Kas sul see stseen on temaga ehk läbi tehtud, et hakkate seksima, kõik võtavad riided seljast, aga siis selgub, et sina pead padja alt võtma luubi…?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

tema väide, et naised süüdi, vihjab ju otseselt sellele, et naised ta ise maha on jätnud

Siin küll loogikat ei ole.
Ka mina ütleks, et minu eelmise suhte purunemises oli suurem süü mehel, kes ei soovinud kodus aidata ja lastega tegeleda, jättes kogu majapidamise minu õlule ja eelistades keskeakriisi saabudes mugavalt sõpradega lulli lüüa, noori naisi taga ajada. Ometi olin mina see, kes ta nö maha jättis ja lahku kolima õhutas, tema oleks selles mugavas elus veel edasi vegeteerinud.

Tean mitmeid juhtumeid ka lähiringkonnast, kus mees on (vabandust väljenduse eest) tõelist troppi mänginud, mispeale naine ta maha jätab.

Pole ikka küll nii, et see, kes on süüdi, ise alati mahajätjaks osutub. Tihti need, kel rohkem süüd, ei adugi, et nemad üldse milleski süüdi on ja et suhtes midagi viga oleks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tundub nagu ta oleks pigem vallaline ja räägib oma tutvustest naistega, mis pole pikemaajalise suhte mõõtu võtnudki. käisid, susises, midagi välja ei tulnud, sest naisel oli see või teine viga, kiiks, arusaam miks ei sobitud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tean mitmeid juhtumeid ka lähiringkonnast, kus mees on (vabandust väljenduse eest) tõelist troppi mänginud, mispeale naine ta maha jätab.

Kas kõik need naised ka esimesele ettejuhtuvale pikalt laialt leelotavad, kui tropp see mees oli ja miks ta (naine) lihtsalt pidi ta maha jätma?
Mõtle ka teemaalgataja mehe suhte pikkusele (umbes 10a jagada 15 suhtekese peale ehk mingi 7 kuud suhe) ja võrdle seda nende suhete pikkustega, “mida sa tead”

Siis otsusta uuesti, kas on loogika või ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga sa selle peale pole tulnud, et mehele öelda, et sind häirib, et ta pidevalt oma eksidest räägib?

Please wait...
Postitas:
Kägu

kas ta räägib lihtsalt seikadest või nimeliselt?
Ma olin ise 20-ndate alguses samasugune – rääkisin “uuele” mida eelmistega sai tehtud, kus käidud jms kuni mulle põrutati, et teda ei huvita ja ärgu ma rääkigu pidevalt oma eksidest!

Noor ja rumal olin siis aga eks ajaga tuli mõistus ja sain aru, et see pole paslik.

Vb tuleb konkteetselt öelda talle, et see on ebaviisakas ning sinu jaoks ebameeldiv ning ebavajalik info. Ning kui mingil põhjusel kunagi peaksite lahku minema, siis sina ei taha, et sinust kellelegi räägitakse. Tegu ikkagi privaatsete asjadega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga sa selle peale pole tulnud, et mehele öelda, et sind häirib, et ta pidevalt oma eksidest räägib?

Aga võib-olla tal ei ole millestki muust rääkida? Muid saavutusi äkki pole?
Mul oli paar päeva tagasi selline lugu- lõpetasin tööl, mees tuli vastu, läksime koduteel olevasse odavasse ja mittemidagiütlevasse kohvikusse sööma. Väsinud ja ei viitsinud kodus enam õhtul süüa tegema hakata. Tulid sinna mees ja naine. Näha, et elukaaslased ei ole. Naine selline tavaline, pikk, kõhn, ca 35 vana. Mees pruntis põskedega maapoiss. Tellis 2 kohvi ja tüki plaadikooki. Kuna nad meie kõrvallauda istusid, siis paratamatult kuulsime pealt. Rääkis ainult mees ja tööst. Ja siis mõtlesin, et esiteks vale koht, kuhu tulla naisterahvaga, kellele soov muljet avaldada, ja jutuks ainult töö ja töö. Aga ilmselt muud teemat rääkimiseks ei olegi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli paar päeva tagasi selline lugu- lõpetasin tööl, mees tuli vastu, läksime koduteel olevasse odavasse ja mittemidagiütlevasse kohvikusse sööma. Väsinud ja ei viitsinud kodus enam õhtul süüa tegema hakata. Tulid sinna mees ja naine. Näha, et elukaaslased ei ole. Naine selline tavaline, pikk, kõhn, ca 35 vana. Mees pruntis põskedega maapoiss. Tellis 2 kohvi ja tüki plaadikooki. Kuna nad meie kõrvallauda istusid, siis paratamatult kuulsime pealt. Rääkis ainult mees ja tööst. Ja siis mõtlesin, et esiteks vale koht, kuhu tulla naisterahvaga, kellele soov muljet avaldada, ja jutuks ainult töö ja töö. Aga ilmselt muud teemat rääkimiseks ei olegi.

Aga võibolla olid töökaaslased lihtsalt ühel “afterwork”il.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga võibolla olid töökaaslased lihtsalt ühel “afterwork”il.

Eiei. Tüüp oli selline ebalev, ei teadnud ise ka, kuidas olla. Mingi lihtsama töö tegija, kuskil masina peal või tehases tööl, üüris linnas korterit (ja seal ta sellist kohvi teha ei saaks, piima pole kodus).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vastuseks küsimustele:

Olen maininud, et minu jaoks on see üllatav, et ta nii palju eksidest räägib, mille peale ta ütles mulle, et ta teeb seda sellepärast, et ta on oma endistest suhetest väga palju õppinud ja arenenud. Ehk peaksin täpsustama, et ta mitte lihtsalt ei kiru naisi, vaid analüüsib neid suhteid. Iga kord, kui maininud olen, on ta natuke tagasi tõmmanud, kuid mitte kauaks.

Olen ka mõelnud, et ehk peaksin küsima, kui kaua siis näiteks kõige pikem suhe on kestnud, kuid samas ei taha ma ise üldse nendel teemadel rääkida, sest kardan, et siis tuleb jälle mingi pikk lugu. Ta ise tahaks ka väga, et mina oma endistest suhetest räägiksin, kuid mind see väga ei huvita ja olen talle seda öelnud.

Põhiliselt räägib seikadest, vahel tulevad aga mingid nimed ka ikka sisse.

Ja ei saa öelda, et oleks inimene, kel ei ole millestki muusta rääkida või kel oleks olnud igav elu. Ta on väga palju reisinud, elanud erinevates riikides, teeb põnevat tööd ja suurema osa ajast (u 75%) räägime me ikka muudel teemadel ja siis on tõesti väga huvitav. Olen minevikus teinud ehk liiga palju seda viga, et praagin inimesi kergekäeliselt ühe-kahe sobimatu omaduse tõttu välja ja nüüd tahaksingi seda vältida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen minevikus teinud ehk liiga palju seda viga, et praagin inimesi kergekäeliselt ühe-kahe sobimatu omaduse tõttu välja ja nüüd tahaksingi seda vältida.

Võta siis üks terve päev, alustage juba hommikul ja rääkige ükskord need asjad ära.
Mari – millal tutvusite mis juhtus, miks lahku.
Kati – samad küsimused.
Jne
Kui taipab midagi sinu kohta kah vahele uurida, valmista mingi usutav häma ette.
Et oleks see asi ükskord tehtud nagu KE vahepeal ütles.

Ega ta naine ei ole, et nädala pärast uuesti teema üles võtab, et kuule, mul tuli Mari kohta veel see asi meelde…(ja siis Marist edasi jahuda, ehk valjusti mõelda nagu naised teevad)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pidev eksidest rääkimine näitab minu meelest mehe ebakindlust. Ju siis arvab, et eksidest rääkimine tõstab tema väärtust mehena a`la kui on palju naisi olnud, siis peab väärt mees olema.

Ma lõpetaksin selle teema üsna konkreetselt ära – küsiksin, kas ta ilma naisteta ka midagi korda saata on suutnud või peakski lähtuma sellest, et kui ta eelnenud 10+ suhet naiste poolt lõpetatud on, siis järelikult peab mehel endal mingi viga küljes olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sain tuttavaks kolmekümnendates mehega, kes on siiani jätnud igati intelligentse, hooliva ja huvitava mulje. Võib öelda, et olen vaikselt temasse armuma hakkamas. Mida rohkem aga suhtleme, seda enam tekitavad paar asja küsimusi. Nimelt räägib ta väga palju oma eksidest. Mitte ühest konkreetsest, vaid väga paljudest erinevatest. Siiani olen seda ohu märgiks pidanud ja olen puutunud kokku meestega, kes räägivad eksist, aga üldiselt siiski viimasest, kellest on näiteks just mingi aeg tagasi lahku mindud. See mees räägib aga ka näiteks suhetest, mis on olnud rohkem kui kümme aastat tagasi. Lisaks on tal olnud väga palju suhteid – ligi 15. Minu standardite järgi tõsiselt pikka püsisuhtet vist olnud ei olegi. Ehk paar aastat on olnud kõige pikem suhe. Samuti kumab tema juttudest läbi, et lahkuminekutes ja suhete ebaõnnestumistes on tema meelest süüdi peaasjalikult naised. Lisab küll jutu sisse, et on ise väga palju õppinud ja ise ka vigu teinud, aga seda vähesel määral. Olen pidevalt püüdnud juttu tema ekside teemalt eemale juhtida ja ega me kogu aeg nüüd ka sellest ei räägi, põhiteemad on ikka muud, kuid seda juttu on ausalt öeldes häirivalt palju. Olen hakanud kahtlema, kas sellist inimest on mõtet üldse usaldada. Ehk on kellelgi veel olnud kokkupuuteid selliste meestega?

Ma ei tahaks üleüldse, et mul eks oleks. Kahju, et elu ei läinud nii, et ühe kaaslasega elu lõpuni koos ei saanud olla. Samas oli üks suurimaid probleeme see, et eksiga meie suhtlus ei klappinud. Me ei vahetanud mõtteid, tema ei rääkinud väga palju möödunud suhetest. Praeguse kaaslasega, kellega plaanime elu koos, saame rääkida kõigest. Analüüsime suhteid ja ekse, mida nemad valesti tegid, mida meie, millist suhet ise tahame, üleüldse inimeatevahelisi tundeid, käitumist, laste kasvatust. Oleme üks tiim, kellelgi pole käsku vaikida talle olulistel teemadel ja teine kuulab kasvõi hommikuni.

Please wait...
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Pereelu ja suhted Mees räägib kogu aeg eksidest