Esileht Pereelu ja suhted Mees räägib meie kodusest elust emaga

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: Mees räägib meie kodusest elust emaga

Postitas:

Krutib ennast üles ja käod lendavad kaasa..

KUHu need käod sul kaasa lendavad?
Sinna 15min arvutikasutajate sekka või?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.10 09:59; 30.10 13:05; 30.10 14:13; 30.10 16:16; 30.10 17:13; 30.10 18:21; 30.10 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu polekski paljudel sõbrannasid, kellega omi asju arutada või istuda oma mehega maha ning asjad selgeks rääkida.

Ilmselt sõbrannad neil on, aga need on samasugused ee-ööö-nimiväää nagu nad isegi.

Aga meestega rääkimine – mida see veel tähendab?
Mingi tulnukate värk?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.10 09:59; 30.10 13:05; 30.10 14:13; 30.10 16:16; 30.10 17:13; 30.10 18:21; 30.10 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eise pere musta pesu pesemisse. Kogu PK teemadealgatused ongi põhiliselt naiste emotsionaalne kiun. Nagu polekski paljudel sõbrannasid, kellega omi asju arutada või istuda oma mehega maha ning asjad selgeks rääkida.

Räägid mehega küll, aga soovitud lahenduseni see ei vii. siis räägid sellest sõbrannaga, kui mõistmatu mees on. seepeale on mees pahane, et arutad pere asju teistega. kirjutad perekooli-jälle inetu tegu. niimoodi tagaselja mehest rääkida siin.
ja siis räägivad psühholoogid, et inimesed, rääkige omavahel, küsige kuidas teisel läheb, ärge olge probleemidega üksi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin järele ja mul ei olegi oma mehega mingeid selliseid probleeme, mida oleks vaja kellelegi kurta. Üldse ma olen väga privaatne inimene ja oma muresid naljalt kellelegi rääkima ei lähe. Ennem räägiks võhivõõrale, reisil kohatud juhuslikule teekaaslasele, keda enam elus ei kohtaks. Emale ei tahaks midagi rääkida sellepärast, et ta hakkaks siis edaspidi sellise spetsiifilise haletseva hääletooniga selle asja kohta pärima. Aga õnneks mul oma praeguse mehega ei ole tõesti probleeme. Esimese mehega, kellega olime koos kolm aastat , oli küll probleeme, aga ma ei rääkinud neist siis ka perele vaid ühele sõbrannale ainult.
Ma olen ka kindel, et minu pere asuks probleemide puhul mehe poolele, sest mu ema on traditsioonilise peremudeli poolt. Tema meelest tütar olgu alati õnnelik, kui üleüldse mingisugunegi mees on teda abielu vääriliseks pidanud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su mees on natuke imelik.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

4.1 isiklikud solvangud isiku nime/tuntud hüüdnime kasutades.

Perekooli Moderaator

Hmmm…Ma küll ühtegi isiku nime ega hüüdnime ei kasutanud …

Perekooli Moderaator lihtsalt väljendab toetust enda isiklike vaadetega vastuollu minevate kaasfoorumlaste solvamisele, kuigi tunnetab kohustust solvang eemaldada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.10 10:44; 30.10 14:12; 30.10 14:21; 30.10 14:36; 31.10 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on aastaid kurtnud emale, kui meil suhtes keerulisemad ajad ja tülid. Peamiselt lastekasvatuse teemal ja eelkõige minu “valest” lapse kasvatamisest, kes on minu eelnevast kooselust. Kodune kasvatus on meil olnud erinev ja seega ka väärtushinnangud. Siiski tunnen, et see ei ole õigustus meie asju arutada päritoluperega (vahel kaasatakse ka õde, vend). Tunnen, et mees on rikkunud niimoodi käitudes minu suhted tema perega ja võtnud võimaluse hoida sooje suhteid. Mida teeksite antud olukorras? Hetkel tunnen ise, et

lahendust ei ole peale mehe otsuse võtta vastu muutus.

Kui tegemist pole vaimupuuet omavate inimestega, siis teiste jutud ei mõjuta kindlasti suhtumist. Neil on ju endal ka silmad ja kõrvad peas. On hulgaliselt lastega seonduvat, kus on mõlemad vaated õiged ja pole mingi valega tegemist. Kui sa valid ühe tänava liikumiseks, ega sa siis sellega teist tänavat valeks ei pea. Sa lihtsalt ei vali teist tänavat kuigi ka see viib kohale. Nii et äkki lõpetad ka ise teise vaate valeks nimetamise ja jätad teistele nende arvamuse, mida sina hetkel ei vali. Kui mees on suutnud rikkuda sinu sõnade järgi suhteid, siis on sinul ju võimalus need rikutud suhted parandada. Suhtu teistesse hästi, isegi siis kui sa ei vali nende pakutud viisi toimida. MIs takistab sul hästi suhtuda, kui teised on eriarvamusel? Hetkel tundub see kiri küll väga mürgine ja negatiivne, nii et vaevalt siin teised suurt abiks on olnud, sinu suhete rikkumisel.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on aastaid kurtnud emale, kui meil suhtes keerulisemad ajad ja tülid. Peamiselt lastekasvatuse teemal ja eelkõige minu “valest” lapse kasvatamisest, kes on minu eelnevast kooselust. Kodune kasvatus on meil olnud erinev ja seega ka väärtushinnangud. Siiski tunnen, et see ei ole õigustus meie asju arutada päritoluperega (vahel kaasatakse ka õde, vend). Tunnen, et mees on rikkunud niimoodi käitudes minu suhted tema perega ja võtnud võimaluse hoida sooje suhteid. Mida teeksite antud olukorras? Hetkel tunnen ise, et

lahendust ei ole peale mehe otsuse võtta vastu muutus.

Enne sinu ja sinu lapsele pildile tulekut oli mehel muuseas elu. Täiesti selline elu, kus ta oma probleeme arutas ühe inimesega, kelle poole on ta saanud pöörduda sellest hetkest alates, kui ta sünnitusmajas iseseisvalt hingama hakkas. See inimene on teda mähkinud ja toitnud, teda äiutanud, põlvele puhunud, pai teinud, luuletusi koos pähe õppinud. See inimene on aidanud tal tõenäoliselt õppida, aidanud tal esimesed südamevalud tüdrukutega üle elada, talle esimese purjutamise järel peavalutableti toonud, lõpuülikonna ostnud, murelikult kella vaadanud, kui poega veel kodus pole, ohanud, kui sõjaväeosa värav tema poja taga kinni lõi.
Ka nüüd tunneb sinu mees/kellegi poeg, et ema vääramatu kuulamine pakub talle lohutust.
Tõepoolest on iseasi, mida su ämm saadud infoga peale hakkab, kuid kahtlemata ei saa sa olla mossis selle tõttu, et poeg emaga lähedastes suhetes on ja kasvõi võrdluse mõttes küsib oma emalt, et mida tema nt teeks, kui asjad oleksid nii.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei aruta oma suhteprobleeme (ega neid eriti polegi) oma naisperega, sest ei taha, et minu hetkeline irratsionaalne seisukoht mõjutaks nende arvamust temast. Laen end maha ühele sõbrannale, kes mu mehega ei kohtu. Ma olen nii palju vaadanud meid paare, kelle üks pool räägib teisest halvasti, aga seltskonnas on nagu tuvikesed ja ma ei taha olla üks neist. Kipub olema nii, et headest aegadest ei räägita ja siis jääbki sellele, kellele end maha laetakse mulje, et ainult üks mulje jätmine käib väljaspool kodu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ju siis on usalduslik suhe, mis selles halba peaks olema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on küll elementaarne, et omavahelisi probleeme sugulaste-sõpradega ei arutata. Aga jah, on selliseid mehi, kelle pereprobleemidest kuulevad sugulased, isegi need, kes kõige lähemad ei ole. Mu sugulaste hulgas on ka üks selline. Ta ei käi meil pihtimas, aga jutu sees tulevad välja need vastuolud, mis neil kodus on. Ja ikka naise pihta sihitud kriitikana, et Kati nii ja Kati naa. Ma alati imestan, et miks küll keegi peaks oma pereasju väljaspool peret rääkima.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma alati imestan, et miks küll keegi peaks oma pereasju väljaspool peret rääkima.

Sest kuhugi pead ju oma frsutratsiooni maandama. Mina näiteks “halan” oma dementse ema teemadel – minul läheb kergemaks ja saab jälle emaga koos edasi elada, muidu on ikka väga raske. Õnneks mu sõbrad teavad seda ja kannatavad välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik inimesed räägivad teistega asju, mis neid häirivad. Iga kord seda lihtsalt ei teata. Rohkem räägivad need, kes asjaosalisetga rääkida mingil põhjusel ei saa.
Räägi ise mehega neid asju, rääkige omavahel. Ja nii, et mingile lahendusele ka jõuate. Meil pole ju aimugi, kellel õigus on, kes üle pakub või liialdab ja milles üldse probleem on.
Kasvatuse vaadetest pole aimugi ju meil. Mida sina tahad, mida mees tahab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees räägib meie kodusest elust emaga