Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mees seksist ilma

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Mees seksist ilma

Postitas:
Kägu

Kas olete oma mehi seksist ilma hoidnud ja mis eesmärgil? Kas nad on sellega nõustunud või otsinud muid võimalusi, näiteks teised naised?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Mees seksist ilma

Mul mees hetkel ilma juba 2 kuud vist. Rasedusest tingitud minupoolne isutus. Mujalt ei otsi. Katsume hakkama saada.

Please wait...
Postitas:
kizzka

minu mees on ilma olnud praegu mingine 1kuu .
mul ei ole isu lihtsalt 😉
ja ei ole siin midagi teisi naisi 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus te teate, et ei ole teisi naisi, olete 24/7 koos?

Please wait...
Postitas:
kizzka

ei ole, Ma usaldan oma meest 😉 , ja tean, et ta ei hakkaks mingise seksi pärast omale kedagi muud otsima .

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paraku küll, seoses meditsiiniliste günekoloogiliste protseduuridega (pisioperatsioonidega), mille tõttu vaginaalne seks on olnud paar kuud keelatud. Sellise mehe, kes läheks sel perioodil mujalt seksiabi otsima, jätaksin ma päevapealt maha. Minu mees on olnud äärmiselt mõistev.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kus te teate, et ei ole teisi naisi, olete 24/7 koos?[/tsitaat]

Seda lihtsalt teatakse, kui oled pool elu oma mehega koos elanud. Ja seda, kui mees paneb kõrvalt, teatakse enamasti alati, aga suurel hulgal naistel on põhjust seda varjata ja häbeneda, mistõttu väidetakse vastupidist ja tehakse end reeglina lolliks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei ole midagi ilma, lööb pihku kui vaja. Seda teevad niikuinii kõik mehed, on nad siis naiseta või naisega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

variandid:
naine võtab suhu
kui keeldub, siis lööb mulle pihku
kui seda ka ei tee, siis lähen litsimajja
otsin armukese

ja ise löön pihku tõepoolest kõige selle kõrvalt ja isegi siis kui naine annab seksi…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas nad on sellega nõustunud või otsinud muid võimalusi, näiteks teised naised?[/tsitaat]Mismõttes nõustunud? Oled siis üle küsinud, et kui me ei seksi siis on kõik OK?
Need teised naised on muidugi omaette teema, aga oled ikka palunud, et mees neid teisi näitamas käiks. Muidu äkki häbeneb või nii.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

kas seks annab naisele võimu mehe üle?

kui mees asjast aru saab, siis kepib ta protesti märgiks kedagi teist või lööb pihku.

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mees seksist ilma

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.