Esileht Pereelu ja suhted mees solvub

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: mees solvub

Postitas:

Kuulge, kuidas ma ei solvunud hommikul lugedes su kommentaari? su vastus, et kes lapsed selliks kasvatanud, on ju seesama asi, millest teema ongi. Püüad mulle selgeks teha minu valet käitumist, oma samasuguse kommentaariga. Või oli see nüüd sobilik sarkasm teemasse, millest ma läbi ei hammustanud ja asusin agaralt vastama?

Ma ei mõtle seda sugugi huumoriga; sinu kaeblemine olukorra üle, mis on sinu enda tegemata töö tagajärg, ei ole muud, kui lihtsalt ärritav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.05 23:14; 24.05 09:07; 24.05 18:32; 24.05 18:34; 08.06 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käse mehel seelik selga panna ja las läheb puhub torupilli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu elukaaslane solvub või ärritub pea iga kommentaari peale mis teda kuidagi puudutab.

Jah mul on kohati selline tume huumor või sarkastiline, aga tema peaks olema sellega juba harjunud. Aga ikka suudab ta endast välja minna iga päev vähemalt korra või kaks.

Kaua te koos olete olnud? Kas sinu tume huumor ja sarkasm ärritab teda ainult viimasel ajal?
Kui nii, siis pakun, et mehel on tekkinud silmarõõm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tihti teie mehed solvuvad, vihastavad, ärrituvad? Minu elukaaslane solvub või ärritub pea iga kommentaari peale mis teda kuidagi puudutab. Näiteks täna ütlesin, et mis see väike plekk su särgil ikka teeb, kui mitu päeva said kanda särki millel oli auk…selle kommentaari peale ta muidugi ärritus. Või siis selline kommentaar: Ta tahab oma auto kiirelt maha müüa ja mina ütlesin et, no kui paned auto hinnaks 2 tonni siis on ehk ostja tõesti kohe olemas (auto turuväärtus 4-5 tuhat). Jah mul on kohati selline tume huumor või sarkastiline, aga tema peaks olema sellega juba harjunud. Aga ikka suudab ta endast välja minna iga päev vähemalt korra või kaks. Ja kui ma otsutan üldse vait olla terve päev, et mitte midagi valesti öelda, siis ta pahane et miks ma ei räägi ja et mis mul viga on. Tundub tühine probleem, aga mul on nii kõrini sellest solvumisest. Kas see mingi mehe egokriis või lihtsalt närvid läbi nagu jahikoeral?

tundub, et tegemist on minu eksiga 😀 see oli samasugune solvuja ja see sai ka meie abielu lõpu põhjuseks. kaua sa ikka suudad pidevalt ennast kontrollida, et mingil juhul ei ütleks midagi sellist, mis teda solvata võib, et siis seejärel mitu päeva mossitavat meest vaadata. ei võimenda üle, asi oligi nii hull ja mida vanemaks ta sai, seda hullemaks see läks. lõpuks ma enam ei suutnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei tea, ma olen ka paras lõuapoolik ja suht sarkastilise ütlemisega ja mees pole mingi solvuja, aga ma ei ütleks eluseeski oma armsale mehele tahtlikult midagi, mis kuidagigi riivata võiks. Ma ju armastan teda ja tema on minu kõige-kõige – milleks tema peal oma solvamiskunsti harrastada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.05 23:14; 24.05 09:07; 24.05 18:32; 24.05 18:34; 08.06 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul eksmees oli samasugune, pidevalt olid sellised sarkastilised-iroonilised kommentaarid. Kohutav, alandav, alavääristav. Arva ära, miks ma ta maha jätsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees tähtkujult vähk ja solvub iga asja peale. Solvub selle peale ka, et polegi põhjust solvuda. Mustast huumorist ei saa ta üldse aru ja nali on naljakas siis, kui tema seda teeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted mees solvub

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.