Esileht Pereelu ja suhted Mees Soomes, ise lastega Eestis–kuidas hoida peret ikkagi koos?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Mees Soomes, ise lastega Eestis–kuidas hoida peret ikkagi koos?

Postitas:

Kas on palju neid peresid, kes lähevad sel põhjusl lahku (nt, mees hakkab kellegi teisega teises riigis elama jn).
Minu mees alles vähe ära olnud (kuu), kuid siiski kriibib hinges, et mis elu see meid siis ees ootab. Tahan tagasi aega, kui sai meest igal õhtu koja oodata, koos süüa, jutustada, kaissu pugeda…Raske, kuradima raske…
Ise sinna kolida? Ei soovi, sest lapsed palju haiged ja jooksen siin mööda arste-mida võõras riigis siis veel teeksin. Hetkel olen küll kodune, kuid enda töökohal tahan kindlasti jätkata (teises riigis ei tuleks see amet kõne allagi).
Ei tea isegi, mis selle postitusega öelda tahan. Vb tahan kuulda, et enamus pered jäävad ikkagi perekonnana PÜSIMA!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mõistan Sinu muret. Küll aga võin lohutuseks ütelda, et meil on praeguseks selline elukorraldus juba pea 3a ja oleme endiselt koos :). Ei ütleks, et tegemist on kehva ja väsinud pereeluga. Kindlustunnet annab see, et ma tean, et mehel on seal norm elamine, toitub korralikult, omab sportlikku harrastust ning saame isegi kahe lapsega tal vahest külas käia :). Pole nagu kahtlusteks alust olnud ja siiani on kõik meil hästi. Eks ta ole ju seal neid potensiaalseid kooselu kanditaate ju näinud ka ning naistest üldisemalt omad järeldused teinud:P. Loomulikult ma tunnen puudust temast, oleme otsustanud, et kui olukord väga võimatuks muutub, siis kolin talle lastega järgi. RAHU ainult RAHU :)!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tegime selle otsuse koos: kas läheme koos või ei lähe keegi. tahtsin saada lapsed koos selle mehega, tahtsin neid koos kasvatada, pole nõus seda kõike enda kaela võtma. Otsustasime minna ja vaadata, kuidas mujal elatakse. Hing igatseb siiski Eestisse tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.03 14:14; 13.03 22:27; 14.03 12:28; 14.03 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sellises olukorras, kui naine ei taha lastega järgi minna, siis peab kokkuleppima, kui kauaks mees Soome tööle jääb!? Raske on nii, et mees läheb ja mingit löpusirget näha pole.
Miks ta sinna üldse läks? Teil on pangalaen? Siin on tööd, aga vähe makstakse?
Ühesönaga, nüüd on tähtis koostöö ja kokkuhoidmine. Kui on pangalaen, siis paberile kirjutada, kui nii ja nii palju kokkuhoida, siis saab kiiresti tagasi maksta. Mitte ei ole nii, et mees teenib hästi, siis hakatakse igasugust jama kokkuostma ja ringi rändama.
Kui mees tuleb koju, siis ei hakata mingeid asju klaarima ja toiduks ei ole jälle laual makaronid.
Ühesönaga tähtis on koostöö.
Mis te arvate, et meestel seal puntras kooselamine kerge on, kes peavad päevast-päeva makarone sööma?
Need köik on näited körvaltvaatajana, kelle mehed välismaal tööl. Tavaliselt mehed ei tahagi koju tulla, kui ei näe möttet. Naine priiskab kodus raha ja kui mees löpuks koju tuleb, siis visatakse lapsed mehele ja minnakse linnapeale kolama.
[/tsitaat]
Mis makaronid? Mul on mees Soomes ja ta sööb seal täpselt nagu kodus-ahjuliha, kanafileed, juustu-sinki jne.
Ega siis mujal töötades ei pea nälgima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 15:13; 14.03 11:43; 14.03 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme ka niimoodi elanud nüüdseks peaaegu 5 aastat. On ka 1,5 aastane laps. No toimib. Kunagi ei saanud ma aru, et kuidas on võimalik niimoodi elada, et see pole ju mingi elu aga nüüd olles ise selle asja sees siis pole hullu midagi. Mees käib 10 päeva tööl ja siis 4 päeva kodus. Oleneb, vahest on ka pikemalt/lühemalt kas tööl või kodus. Palk on väga hea, raha pärast muretsema ei pea- mis on ju tegelikult ka väga suur asi. Ja mis veel- ei teki rutiini. See aeg kui mees on kodust ära siis on igatsus ja kui koju tuleb siis tülitsemine on küll viimane asi mille peale aega raisata. on muidugi ka raskemaid aegu- laps haige, ise haige, lihtsalt tüdimus jne. Siis jah mõtlen, et pagan kui nõme ikka, nii hea oleks kui saaks kahekesi igapäev olla aga siis jälle ei oleks neid teisi häid asju ja paratamatult oleks rutiinsem ja tekiks ka tülisi. me pole juba aastaid tõsiselt tülitsenud. Ma arvan, et see on suhtumise küsimus ka, tuleb üksteisele toeks olla ja asju vaadata positiivsest küljest. Mis on kokku loodud, see jääb kokku. Vahet ei ole kas igapäevaselt koos elades või puhkepäevadel koos olles. Algus ongi raske, hiljemalt aastaga harjud täitsa ära ja kui ei harju siis leiate mingi muu lahenduse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitan sulle ikkagi soome mehe juurde kolida, usu mind soomes püsivad lapsed tervemad kui eestis. Ise mine aga õppima soomes mingit eriala. saate piisavlt lasteraha ja õppetoetust, mis päris arvestatav summa 🙂 ei jää teie elukvaliteet siinsele alla. peae õppinguid leiad ka head tööd omale, lisaks oskad ka keelt 🙂 elu on elamist väärt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Ise sinna kolida? Ei soovi, sest lapsed palju haiged ja jooksen siin mööda arste-mida võõras riigis siis veel teeksin.[/tsitaat]
mis imekoht see soome veel on, seal pole arste või?
kõik kipuvad just sinna arstiabi saama, sinu lapsele ei kõlba? eesti arstidki suurem osa sinna läinud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soomes töötamine paneb teie suhte proovile. Kui on tugev suhe, siis ei juhtu sellega midagi. Mul mees ka 5 aastat Soomes tööl olnud ja meile sobib nii. Armastus on hetkel suurem kui kunagi varem. Selline rahu ja kindlusetunne on hinges. Mees käib kõik nädalavahetused kodus. Seda reedest päeva ma alati ootan. Terve nädalavahetuse ma liibun mehe vastu ja hea meelega ei laseks teda isegi mitte WCsse üksi. Lapsed ei võõrasta issit vaid ronivad süles ja seljas. Eks see mehe jaoks on natuke väsitav, aga kõik koos nädalavahetust pidada on mõnus. Mõnikord on ka pikem puhkus mehel.
Meile see sobib. Ma ei ole see inimene, kes tahab inimesega 24/7 ninapidi koos olla. Olen harjunud üksi olemisega. Nüüd on mulle seltsiks ka lapsed nii et päris üksi ei õnnestugi olla. Mõnus on käia poodides ostlemas ilma, et peaks nii väga hinda vaatama. Ostad enda rõõmuks tõesti selle asja, mis väga meeldib. Eks paraku ongi nii, et raha kompenseerib paljutki. Aga ma ei tahaks elada sellist elu, kus kaks lapsevanemat rügavad tööd teha ja saavad sandikopikaid, kohtuvad õhtul ja väsinult keeravad voodis üksteisele selja. Lõpuks on kõik õnnetud kuigi pere on koos.
Soome ei kavatse me kolida. Ei näe selleks põhjust. Siin oma kodu, sugulased. Selle rahaga elab hästi vaid Eestis. Soome hindade juures oleks jälle sama vaesed kui Eestis. Võõras ühiskond, võõras keel, külmem kliima. Ei kipu sinna isegi mitte reisima, rääkimata elamisest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 18:03; 26.03 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees juba 8a Norras.2kuud seal ja 2 näd kodus.Jah raske on,aga sinna ka lastega ei kipu.Lapsi on 2:3a ja 13 aastane.Siin mul töö,pere ja sõbrad ning me pole kaotanud lootust,et mees siin ka tööd leiab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie läksime lahku. Ei pidanud viite aastatki vastu. Ja see isegi polnudki kõige hullem, et mu mehele seal üks noor koristaja ligi kippus. Kõige hullem oli see, et ei näinud mingit võimalust, et selline elukorraldus kuidagi muutuda võiks. St. Eestis ei teeniks ta praegu ka veel sellist palka nagu seal. Nüüd oleme sõbrad – ta külastab lapsi tihti, mina ise otsin sel ajal midagi linna peal tegemist. Sest tean, et tal see koristaja alles, kuigi eitab. Mina enda kõrvale teist naist ei luba. Kui tahab minuga taas pereelu elada, pean ma tundma, et seda teist seal Soomes pole. Aga praegu mulle tundub, et nii on isegi mõnusam elada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed on erinevad.
Meie elasime nii 6 aastat, mees Soomes, mina Eestis. Eks ma ullike tahtsin uskuda, et kõik on imehästi. Tegelikult aga nii ei olnud. Kõik tuleb ükskord välja.
Nii olingi valiku ees, kas läheme lahku või kolin mina lastega Soome. Otsustasin teise variandi kasuks.
Tegelikult see on väga kurb, mis siin tegelikult toimub. Kui palju on naisi, kes heauskselt ja oma mehele lootes kodus neid truult ootavad…
Aga meestel on ju… vajadused… nagu nad ise seda nimetavad:)
Mis ma soovitada oskan? Kindel tähtaeg paika, millal mees jälle kodus tagasi on või siis koos perega kolida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel rohkem kui lahusolek, lõhub perekonda Eestis elades väikesest palgast tingitud pidev puudus, või hoopis töötus. Riigipoolne sõnum on lohutu – lähiaastatel paranemist oodata ei ole, võimalikud on tagasilöögid majanduses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks muidugi, kogemusi on igasuguseid. Tuttav pere elas kah rõõmsalt nii,lõpuks lõi mees ikka sabad kokku mingi koristajaga. Leppisid küll naisega ära ja elavad vanaviisi edasi. Mis ei tapa, teeb tugevaks!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.03 14:14; 13.03 22:27; 14.03 12:28; 14.03 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

väga kurb on lugeda, kuidas mehed koristajatega ühte heidavad.
Minu mees töötab soomes nüüd viimase aasta. Paar eelnevat aastat olid meile majanduslikult väga rasked- saime vaevu arved makstud ja söögi lauale. Väga stressirohke olukord oli peres.
Siiani olen üksi hädas, aga praeguse majandusiku olukorra tõttu ei näe ka helgemat tulevikku. Laene meil ei ole, küll on lapsed, kellele kulub palju. Eriti teismelisele- hobid, spordilaagrid, võistlused, kasvuspurdist tingitud rõivaste vajadus jne. Mina oma magistrikraadiga riigiametnikuna teenin üsna närust palka, mees lahe taga arvestatavat. Kui mees teeks sama tööd eestis (ei ole ehitaja) oleks tema palk 20 korda väiksem ja me saaksime lastele vaevu hädavajaliku soetada. Mees käib kodus iga 10 päeva järel. Selleks ajaks olen ma üksi rabalemisest surmväsinud- suur majapidamine (kütmine, lume koristus…), lapsed, töö. Nii ta siis tulebki ja võtab kõik kodused kohustused enda kanda, mina lihtsalt pikutan.
Kõige hullem on selle asja juures see, et praegu ei näe ka positiivset perspektiivi. Nii elada ei taha ja sinna kolida ei saa. Laps heas koolis, hobid, sõbrad. Minul töö, mis mulle meeldib ka siin. Lihtsalt oleme aja maha võtnud ja ootame asjade paremat kulgu, aga väga raske on küll. Üksteisest hoolime ikka endiselt palju, ei taha lahus olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.03 10:04; 14.03 12:19; 14.03 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik ei taandu ainult meestele. Teil omal on ju ka vajadused naised. Kui oled veel noor ja kena, liiatigi veel, käid tööl ja kohtud inimestega, siis on pea võimatu, et sulle endale ei hakka keegi meeldima. Algul pisike meeldivus, hiljem juba mõtled sellele, et lähedust ja intiimsust on sinu ja su mehe suhtes üsna vähe, mis on omakorda tingitud pikkadest vahemaadest. On täiesti võimalik, et naine ise satub/ otsib meeste tähelepanu. Minu puhul on see küll nii, mina sellises suhtes vastu ei peaks. Olen pereinimene, hindan ühist koosolemise aega, pean seda tähtsamaks kui raha.
Praegu meil oma mehega on nii, et sissetulekud on väga väikesed ja parktiliselt midagi lubada ei saa. Jah me mõtleme ka, et mis elu see ka on, aga päevast päeva üksinduses olla pole mitte mõnusam (meile).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Kui mees teeks sama tööd eestis (ei ole ehitaja) oleks tema palk 20 korda väiksem ja me saaksime lastele vaevu hädavajaliku soetada. [/tsitaat]
Ole nüüd normaalne. Tahad öelda, et mees teeniks Eestis 500 euri, aga Soomes teenib nüüd 10 000 euri? usun, usun.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 15:13; 14.03 11:43; 14.03 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Inimesed on erinevad.
Meie elasime nii 6 aastat, mees Soomes, mina Eestis. Eks ma ullike tahtsin uskuda, et kõik on imehästi. Tegelikult aga nii ei olnud. Kõik tuleb ükskord välja.
Nii olingi valiku ees, kas läheme lahku või kolin mina lastega Soome. Otsustasin teise variandi kasuks.
Tegelikult see on väga kurb, mis siin tegelikult toimub. Kui palju on naisi, kes heauskselt ja oma mehele lootes kodus neid truult ootavad…
Aga meestel on ju… vajadused… nagu nad ise seda nimetavad:)
Mis ma soovitada oskan? Kindel tähtaeg paika, millal mees jälle kodus tagasi on või siis koos perega kolida.[/tsitaat]
Elad selle litsmehega edasi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 15:13; 14.03 11:43; 14.03 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ole nüüd normaalne. Tahad öelda, et mees teeniks Eestis 500 euri, aga Soomes teenib nüüd 10 000 euri? usun, usun.[/tsitaat]

Kahjuks on see nii jah. Töö valdkond- meditsiin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.03 10:04; 14.03 12:19; 14.03 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kahjuks on see nii jah. Töö valdkond- meditsiin.[/tsitaat]

Saan aru, et anonüümses keskkonnas on hea hüpelda aga Soomes elava hästitasustatud meditsiinitöötaja abikaasana väidan, et see, kes teenib Soomes 7000 euri (siit tuleb ära maksta muide 40% VERO), on juba selline spetsialist, kes saaks väga head palka ka Eestis, no vb tuleks Eestis rohkem tööd teha, Soomes tuleb see raha arvatavasti kergemini kätte. Niiet oma 500 vs 10000 euri juttu mine räägi vanaema kassile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.03 14:14; 13.03 22:27; 14.03 12:28; 14.03 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Saan aru, et anonüümses keskkonnas on hea hüpelda aga Soomes elava hästitasustatud meditsiinitöötaja abikaasana väidan, et see, kes teenib Soomes 7000 euri (siit tuleb ära maksta muide 40% VERO), on juba selline spetsialist, kes saaks väga head palka ka Eestis, no vb tuleks Eestis rohkem tööd teha, Soomes tuleb see raha arvatavasti kergemini kätte. Niiet oma 500 vs 10000 euri juttu mine räägi vanaema kassile. [/tsitaat]
Miks siis tippspetsialist, kes ka eestis head palka saab Soomes 7000-maks eur(hästitasustatud meditsiinitöötaja?) eest töötab? Kahjuks oskan vaid loomaarsti seisukohast rääkida. Tegemist erafirmadega ja palgalõhe on tõepoolest üüratu. Peale selle puudub mu vanaemal kass. Sellegipoolest tänan mürgise kommentaari eest kõiketeadjat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.03 10:04; 14.03 12:19; 14.03 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks konkreetselt minu mees töötab Soomes, on see, et ta on otsapidi ka ühe ülikooli juures palgal, ega ta Eestis ka vähe palka saanud.

No muidugi teenib soome loomaarst rohkem kui eesti loomaarst, sest nt koera vaktsineerimine maksab soomes juba 3-4x rohkem kui eestis, teenus maksab. Ses suhtes tarbijal on Eestis parem, minu meelest on soome loomaarstiteenuste hinnad naeruväärsed (tean täpselt, kuna olen loomaomanik), hinnavahe on tõepoolest üüratu.
Eks see on üks suletud ring, Eesti loomaarst ei saa enne rikkamaks, kuni patsiendi omanik on rikkam. kuigi minu meelest pole see teenus odav ka Eestis, kuigi neid palku ma tõesti ei tea. eeldasin automaatselt, et räägid inimmeditsiinist ja vabandan mürgise tooni pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.03 14:14; 13.03 22:27; 14.03 12:28; 14.03 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatad omale siin eestis kellegi, kes aeg-ajalt külas käib su vajadusi rahuldamas.
Mehest oled nagunii ilma juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on ka hetkel Soome töölemineku teema päevakorral, aga ei tule kõne allagi, et mees üksinda läheks, kuigi tema idee see oli. Kui läheme, siis ainult koos, mina saan seal ka igal juhul tööd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on olnud selline elu pea 10 aastat. Algul kui mees Soome läks olin küll vastu aga , kaasa mineku mõtet ei tekkinud . Siin maja , aed, kindel töö, tuttavad, sugulased. Praeguseks laps, varsti teinegi . Suhe kindel. Mees käib kodus nädalavahetuseti, harva on 2 ndl järjest ära. Helistame mitmeid kordi päevas. Ei kurda küll väga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub inimestest! Muidugi ei saa unustada ja jätta mainimata, et 100% ärge usaldage kedagi! Meeste seltskond suudab pundis olles igasuguseid lollusi välja mõelda. Tundub, et 80% meestest õigustabki libastumisi oma isiklike vajadustega ja loodusepoolse kutsega. Austusest ja väärtushinnangutest pole keegi kunagi kuulnudki.

Ei ole vähe juhtumeid, kus kuuled keset tänavat meest kõvas eesti keeles telefoni kinnitamas, et käime ainult poes ja siis koju magama…. Kõne lõppedes naerdakse veel peale, et lollike jäigi uskuma.
Alkohol teeb oma töö, sõbrad lisavad oma utsitused ja ongi pahandused käes!

Aga ütleme nii, et ega see oma naise juuresolek pole kellegile kätt ette pannud, vaadake natukene ringi, koduõuel toimuvat…

Kõige enam on kahju noortest eesti meestest, kes \”pool-süütult\” Soomes kinni istuvad. Tavaline soome naise poolne kättemaks või hilisemad isiklikud süümepiinad viivad Eestist pärit noormehe tihtipeale kohtupinki vägistamis süüdistusega. Kurb!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie abielu lagunes samuti, ei saa öelda et istusin lastega kodus ja mees rabas tööd teha. Käisin samuti tööl, ülikoolis ja möllasin kahe lapsega. Raske oli, sest loota sain ainult endale ja kõigega pidi ise toime tulema (muide kõik latega seotud kulud ja ülikooli õppemaksud tasusin ise). Mehe kanda oli korteriga seotud kulud (üür ja
laen 3000 eeku), kuhu ülejäänud sissetulek läks, tal lihtsalt kulus ära 😉 Nelja aasta pärast juhtus nii et koju enam ei tuldud, leidis uue ja parema eesti naise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soome pole veel midagi, see ju ligidal. Mul mees Norras tööl ja näeme ikka väga harva. Midagi pole teha, elu selline. Kui tahta normaalselt elada, siis peab nii olema kahjuks. Õnneks olen selline, kellele meeldib suht palju omaette olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 21:29; 17.03 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Kõige enam on kahju noortest eesti meestest, kes \”pool-süütult\” Soomes kinni istuvad. Tavaline soome naise poolne kättemaks või hilisemad isiklikud süümepiinad viivad Eestist pärit noormehe tihtipeale kohtupinki vägistamis süüdistusega. Kurb! [/tsitaat]

ah et kohe nõnnamoodi, et tihtipeale ja puha. see on ikka vägade harv juhus.

aga v-olla võtsid need süütukesed viina ja sõbrad ässitasid ja siis vägistasid ikka?

mõni ajab siin ikka iba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Soome pole veel midagi, see ju ligidal. Mul mees Norras tööl ja näeme ikka väga harva. Midagi pole teha, elu selline. Kui tahta normaalselt elada, siis peab nii olema kahjuks. Õnneks olen selline, kellele meeldib suht palju omaette olla.[/tsitaat]
Kui tahta normaalselt elada, siis peab nii olema? Siis mis asi nii peab olema? Kogu meie tutvusring elab normaalset elu ja kõik on koos eestis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui tahta normaalselt elada, siis peab nii olema? Siis mis asi nii peab olema? Kogu meie tutvusring elab normaalset elu ja kõik on koos eestis. [/tsitaat]

Kui tahta elada normaalselt, st ,et ei pea sente lugema ja muudkui mõtlema, et kust saab ja kuidas saab jne. Arved alati õigeaegselt makstud ja saab kindel olla, et ei jää pere nälga. Teised elagu, nagu heaks arvavad, aga meie tahame oma lastele midagi pakkuda ka. Tõesti ei sünnitanud neid siia ilma virelema. Ei raba ainult mees ka, ma käin ka tööl, aga Eestis. Paraku ainult õhust ja armastusest ära ei ela. Kui keegi elab, õpetagu mulle ka seda kunsti palun.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 21:29; 17.03 22:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees Soomes, ise lastega Eestis–kuidas hoida peret ikkagi koos?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.