Esileht Pereelu ja suhted Mees Soomes, ise lastega Eestis–kuidas hoida peret ikkagi koos?

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Mees Soomes, ise lastega Eestis–kuidas hoida peret ikkagi koos?

Postitas:

KAUGUSUHE – JAH ja EI! Pigem EI!

Teatud perioodil või üleminekuajal vms. jah.

Kuid pikemas perspektiivis – EI! Lugege rohkem, üle ookeani on nii toredaid perekonna ja abielu nõustajaid või õpetajaid, kes on nõustanud paljusid ja hekseldanud väga paljude probleemidega ning nende pagas – elutarkus on kuldaväärt. Inimesed on samad ja probleemid kipuvad korduma – teatud muster. Ning selles hõbeõunad kuldvaagnal ehk elukogemuslikus valguses on kaugsuhe tõsine nurisünnitis. Võib kestma jäädes, kui on ka tugevad persoonid ja truudus – pühendumine teisele paigas.

Kuid toon lihtsa näite: eesti keeles on vahva sõna abielu. Ehk siis elu, kus ollakse teineteisele abiks. Kuidas on võimalik olla 100km, 300km või 3000km kauguselt olla abiks. Ok Skyped, MSN-id on vaid hädalahendus, kuid reaalne elu elatakse ikkagi 24/7 ning kui teda sinu kõrval ei ole, siis tekib protsess, mida nimetatakse LAHKUKASVAMISEKS, selle vastu ei aita uss ega püssirohi. Tean paare, kes kihluse (kaugsuhe) või abielu jooksul kaotasid täielikult oma tunded jms. ning pidid uuesti väljas käima hakkama vms. Nagu hetkel kinodes jooksvas filmis THE VOW

Mis ma mehenea ja meeste poole pealt võiks öelda, et loeb see, kes su kaisus on. Seda nii seksi poole pealt kui ka läheduse mõistes. No kui elan kuu aega üksi ja siis nädal magame koos on see parimates aastates mehele on see OUT ning osadel kipub siiski olema nii, te nad tahavad siis kedagi teist kaissu – punkt!

Minu kogemus (tuttavate läbielamised) ja ülestähendused ütlevad EI!

Ning lõpetuseks küsiks, mis armastus see on mille nimel ei suudeta vahetada elukohta. Oh jah need inimesed ei tea vist mis on tõeline armumine ja sellele järgitulev armastus, siis ei loe km. või et ma pean oma elu muutma – kolima vms. Oma elu armastuse nimel olen nõus minema maailma lõpp

Olen täna näinud viimase 10 aastaga ka \”Kalveipoegade\” näitena, kuidas 2-3 peret lhki läinud. Mees Soomes naine siin lastega rassib, mees saadab raha ja elab seal nö. peale tööd vallalisena (null kodutööd). Tahes tahtmata hakkab selline suhe hauduma rästiku mune, st. süütu eelllugu ja põhjendatud põhjus, kuid see tilluke uss, mis välja tuleb omab emast veel mürgisemat mürki! St, ei maksa mängida selliste asjadega, mine siis koilige ära või püüdke siin hakkama saada! Punkt!

Aga kaugsuhet saab ju proovida, tehke nii, et mees või naine kolib 3 kuuks linna teise otsa ja saate kokku vaid nädalavahetustel või 3-4x kuus. No proovige, tavaliselt juba kõikuma löövad suhted või millede kallal ei ole viitsitud vaeva näha saavad nii suure löögi, kuid on ka erandeid – see just karastab ehk läheb valdkonda, kuidas karastub teras!

Ehk siis, kui tõesti muud võimalust ei ole peavad KAUGUSHTE OMAJAD teadma – teadvustama, et nad on õhukesel jääl ja suhtega tuleb 2-3x enama vaeva näha. Ja mitte seda, et igatsust pole vms. vaid see oht ja vajakajäämine on hoopis muu. See on see, et kui ikka i ole 24/7 siis seda ei ole ja asendada seda 1-3x kuus muuga EI OLE SEESAMA! Paljud ei taha seda tunnistada ja ei mõista, et saevad oksa millel istuvad.

Põhimõtteliselt on hetkel Eestis tuhanded naised, kellede mehed on välismaal tööl ja kes elavad täna küll suhtes või abielus olles ja pereeluna aga sisuliselt ÜKSIKUTE NAISTENA:

– teevad kõik kodutööd, seda ei maksa kinni ükski kord kuus ülekanne
– sisuliselt on lastel vaid EMA ja need on sisuliselt EMA lapsed, ema kanseldab – peseb – söödab – kasvatab – karistab jms. loeb see kes on 24/7 – \”külalis isad\” jäävad kahjuks kuidagi võõraks, tean peret, kus väike 2 aastane jooksis Soonest tulnud isale uksepeale vastu ja hüüdis, emme ONU isa tuli jälle KÜLLA, see peaks murdma iga mehe südame, kes väärib nime ISA!

– naiste nõrgem külg on lähedus ja selline kooselu vorm jätab meeletu vaakumi ja tühja augu nende hinge, kurb on see EI OLE TÄISVÄÄRTUSLIK ELU

– intiimsus ja füüsiline lähedus. Naised nad tahavad kedagi kes on nendega igal õhtul või siis nende kõrval kui neil on seda vaja, läbi Skype ei saa kallistada või kaissu võtta, läbi Skype ei saa võtta ta käsi oma pihku ja vaadata silma ja öelda, ei saa võtta diivanil kaissu ja julgustada ning olla lihtsalt koos vms.

Seega noored lõpetage see pull ja kolige kokku, see on kooselu ja suhte aluseid!

M.

Kirjutasin selle pika jutu sp. et olen ühe sellise suhte lagunemisel olnud kõrvaltvaataja ja sellest valust osa saanud, nad ei plaaninud ja olid musterpere aga kõik lendas lõpuks vastu taevast. MA sain sellest valust lihtsalt osa, kurb …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ongi. Väga hästi kirjutatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mmetsas, paremini ei saakski olukorda kirjeldada. meie elame sellist elu juba aastaid 5-6, mina kasvatan lapsi, remondin autot, parandan torusid jne jne. Ja ei mingit lähedustunnet, intiimsust ega midagi. Olen üksi oma murede ja probleemidega. Tema tuleb korra kuus neljaks päevaks ja siis on ta väsinud. Väidab et tuleb puhkama ja ei kavatsegi midagi teha. Tunded on haihtunud. Vahel tunnen, et ei tahagi et tuleb. Mul lastele ja majapidamisele kulub nii palju aega, et ta vaid tüliks mulle siin. Ma ei tea, ei taha kedagi teist ka sest juba nagunii teisel ringil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 22:16; 26.03 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mmetsas, paremini ei saakski olukorda kirjeldada. meie elame sellist elu juba aastaid 5-6, mina kasvatan lapsi, remondin autot, parandan torusid jne jne. Ja ei mingit lähedustunnet, intiimsust ega midagi. Olen üksi oma murede ja probleemidega. Tema tuleb korra kuus neljaks päevaks ja siis on ta väsinud. Väidab et tuleb puhkama ja ei kavatsegi midagi teha. Tunded on haihtunud. Vahel tunnen, et ei tahagi et tuleb. Mul lastele ja majapidamisele kulub nii palju aega, et ta vaid tüliks mulle siin. Ma ei tea, ei taha kedagi teist ka sest juba nagunii teisel ringil. [/tsitaat]

Kas su mees on Rootsis tööl või veelgi kaugemal? Ma ei saa aru nendest, kes Soomes töötavad ja siis üks kord kuus koju tulevad. Ütlen ausalt, sellist elu ei kujuta isegi mina ette. Meil ei saakski kuidagi teisiti olla, kui mees käib iga nädalavahetus kodus. Jah, see on kallis, aga kulud on viidud miinimumini. Ta ei käi autoga üle vaid liigub ühistranspordiga. Aga sellise palga juures on see kõik täiesti mõeldav. Töö asub tal muidugi Helsinkis ja ise elame ka Tallinna lähedal. Elukoht sai valitud vastavalt mehe tööle.
Minu mees teeb kõik mehe kätt nõudvad tööd ära. Isegi nädalapuud tassib mulle tuppa, et ma nädala sees ei peaks vaeva nägema. Peale selle hakkab ta edasi ehitama meie maja juurdeehitust. Väsimusemärke küll pole. Soomes ehituse peal töötamine on paras lust ja lillepidu võrreldes Eestis ehituse peal töötamisega.
Minu jaoks oleks kahtlane, kui mees ei taha kodus käia. Võiks kohe kahtlustama hakata. Mul mees kipub igal vabal hetkel koju. Ja muidugi mina ootan teda ka väga koju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 18:03; 26.03 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas su mees on Rootsis tööl või veelgi kaugemal? Ma ei saa aru nendest, kes Soomes töötavad ja siis üks kord kuus koju tulevad. Ütlen ausalt, sellist elu ei kujuta isegi mina ette. Meil ei saakski kuidagi teisiti olla, kui mees käib iga nädalavahetus kodus. Jah, see on kallis, aga kulud on viidud miinimumini. Ta ei käi autoga üle vaid liigub ühistranspordiga. Aga sellise palga juures on see kõik täiesti mõeldav. Töö asub tal muidugi Helsinkis ja ise elame ka Tallinna lähedal. Elukoht sai valitud vastavalt mehe tööle.
Minu mees teeb kõik mehe kätt nõudvad tööd ära. Isegi nädalapuud tassib mulle tuppa, et ma nädala sees ei peaks vaeva nägema. Peale selle hakkab ta edasi ehitama meie maja juurdeehitust. Väsimusemärke küll pole. Soomes ehituse peal töötamine on paras lust ja lillepidu võrreldes Eestis ehituse peal töötamisega.
Minu jaoks oleks kahtlane, kui mees ei taha kodus käia. Võiks kohe kahtlustama hakata. Mul mees kipub igal vabal hetkel koju. Ja muidugi mina ootan teda ka väga koju.
[/tsitaat]

sul on siis vedanud. mu mees Helsingis, mina Tallinnas. pakkus ka nüüd välja et hakkab käima iga kahe nädala tagant. hea küll, aga ega ta seepärast kodus olles midagi rohkemat tee, kui istub telekapult käes diivanil. Ta on kehv suhtleja ja võib olla seepärast ei taha ka palju kusagil seltskondades käia. Mina pean lihtsalt sel ajal rohkem süüa tegema ja nõusid pesema, kui ta kodus on. Iga kord kui tuleb, küsin mis me siis ette võtame või mis plaane teeme. Alati on vastus sama – ma ei tea, mis sa ise pakud. Väsind olen ise mõtlemast, et mida lastega koos ette võiks võtta. Aga teda ei huvita. Kunagi ammu, kui tutvusime, siis lubas et see Soomes töötamine pole igavene, et lähiaastail ikka tagasi tuleb. Nüüd ütleb juba üsna kindlalt, et ta ei tule siia selle pisikese palga peale iial tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 22:16; 26.03 21:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees Soomes, ise lastega Eestis–kuidas hoida peret ikkagi koos?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.