Esileht Pereelu ja suhted Mees soovitab keisrilõiget

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )

Teema: Mees soovitab keisrilõiget

Postitas:

Kui teema käib sellest, et mees surub naisele keisrit peale, siis on elementaarne, et naisele tehakse kõik keisriga kaasnevad võimalikud ohud üksipulgi selgeks. Ja Loomuliku sünnituse eelistamine keisrile, kui mingeid näidustusi ei mainita, peaks olema iga targa naise elementaarne valik. Mõni ei paista aru saavat, millest teema käib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.05 22:40; 26.05 12:48; 26.05 15:35; 26.05 15:49; 26.05 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks enam polegi erakliinikuid, mis sünnitusi vastu võtavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.05 22:32; 25.05 22:47; 25.05 22:54; 25.05 23:00; 26.05 10:13; 26.05 15:06; 26.05 15:56; 26.05 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei maksa jätkuvat suvalist mula ajada, erakliinik, kes tegeleb ka sünnitusabiga, on täiesti olemas: http://www.elitekliinik.ee/elite/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.05 22:40; 26.05 12:48; 26.05 15:35; 26.05 15:49; 26.05 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtta endale mingi mölakas, kes on oma kaksikud lapsed maha jätnud, Ja siis viriseda, et see totraid nõudmisi esitab? Muidugi tee keiser, võib-olla pääsed mahajätmisest. Võib-olla ka ei pääse aga no proovi vähemalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 16:12; 01.06 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea uudis, ma sain aru, et Elite lõpetab ära sünnitusabi, aga tuleb välja, et ikka tehakse edasi keisrilõikeid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.05 22:32; 25.05 22:47; 25.05 22:54; 25.05 23:00; 26.05 10:13; 26.05 15:06; 26.05 15:56; 26.05 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd siin kari kägusid keisrit halvustamas- küll on ikka kole arm ja mees otsib endale armukese selle armi pärast, lisaks on keiser lapsele ohtlik jne. Saage aru, et sageli polegi muud võimalust lapse elu päästmiseks, kui keiser. Kas siis ema peaks sellest loobuma ja ikka edasi punnitama, isegi kui tulemuseks võib olla lapse surm? Täiesti haiged olete, te igal tingimusel loomuliku sünnituse, ülistajad.

Keegi pole siin öeldud, et keisrit ei peaks tegema, kui see on ema või lapse tervise pärast vajalik. Küll aga halvustatakse meest, kes surub naisele keisrit peale, sest kardab, et pärast võib seksuaalelu kannatada. Selle vastukaaluks saigi pakutud, et selline mees jätab ju naise keisrarmi pärast kah maha, see ei ole ju seksikas. Loomulikult normaalne oma naisest hooliv mees ei otsi endale armukest naise keisriarmi pärast. Aga mees, kes naisele seksi pärast keisrit peale surub, ei ole naisest hooliv mees, vaid jobu. Ja selline jobu võib vabalt armiga kõhuga naist mitteseksikaks pidada ja uue naise või armukese juurde jalutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 09:21; 26.05 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees jättis ideaalse suhte ja oma kaks last seetōttu, et naisel polnud enam niiii kitsas, kui varem?( sest reaalselt pole võimalik, et ta sünnituse tōttu NIII avaraks läks, et sinu suure peenisega mees midagi ei tundnud. See lihtsalt pole vōimalik.) mhmh.

Ja kas mees sellele pole mōelnud, kuidas tihe seksimine tema suuuure peenisega sinu tupe välja venitab? Ma arvan, et ajapikku palju hullemini kui lapse sünd, niiet tegelikult võiks alustada seksiga lõpetamisest, et noh, sul tihkus ikka säiliks.

Kui te praegu suudate seoses lapse sünniga mōelda nii emale kui ka beebile kõige halvema viisi ilmaletulekuks(mida keiser kahtlemata on), siis olete te kindlad, et suudate tegeleda lapse kisa ja magamata öödega, rääkimata jōhkratest venitusarmidest, väljaveninud tissidest, suuremast kehakaalust, keisri puhul vōib ka kōht koledalt rippuma jääda(ma ntks ei saanud imetada, aga kuna rinnad läksid piima ju alguses täis ikkagi, ripuvad rinnad veidi siiski) 😀 usu mind, mitte sünnitus ei riku su sekselu, vaid lapse saamine üldse, niiet mees vōiks hoopiski aborti välja pakkuda.

Eestis on võimatu saada planeeritud keiser, isegi juhtudel, kus meditsiiliselt on see näidustatud, vaatab enne arstidest koosnev komisjon naise juhtumi üle ja nende suund on pooldada seda, et naine vähemalt prooviks ise sünnitada. Tean, kuna mul olnud loomulik sûnnitus, erakorraline keiser ja ka planeeritud keiser. Mulle anti väga raskelt planeeritud keisri otsus, kuigi iga argument selleks oli olemas. Keisritest taastumised on ka alati olnud kordades hullemad ja pikemaajalised, kui tavasünnitusel, lapsega sidet raskem luua.
Aga iseenest soovitan ma KINDLASTI pöörduda oma ämmaemanda poole selle sama jutuga 😀 ma niii tahan näha, kuidas sinusse edaspidi suhtutakse 😀 “palun riskige minu ja lapse eluga, tehke mulle taastumine kordades raskemaks, siis ÄKKI mu mees ei jäta maha!”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin juba anti häid soovitusi. Mina paluks mehel otsekohe minna teha vasektoomia, sest siis on seks sinu jaoks edaspidi palju pingevabam. Raseduse pärast kartev naine pole seksikiisu. Mõtle, kui muretult te saate edaspidi seksida kui mingit ohtu enam pole. Võib-olla hoopis kastreerida, muutub palju rahulikumaks ja töökamaks kah, jaksab oma 3 (ja jumal teab mitu tal veel küla peal on) last ka üleval pidada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Saan aru, et rinda ka ei hakka andma? Sa, kallis, ei kujuta ette, mida imetamine rindadega teha võib. Mul nelja lapse emana (ise sünnitatud) pole allkorrusel häda midagi, aga rinnad…oioioi…no kole on ikka hästi öeldud. Mingid rippuvad väljaveninud nahaga ja seest tühjad moodustised. Sinu mees jätaks kohe maha, kui selliseid näeks. Nii et siis rinnapiima ei saa, eks? No ega jällegi muidugi lapse heaolu polegi nii tähtis nagu hea ke.p ja ilus visuaal.

Ma olen lugenud sellist juttu, et rindade rasvkude muutub piimanäärmeteks umbes 7 raseduskuu pealt – pärast seda pole sul enam midagi päästa (või teiselt poolt – naine, kes on vähemalt korra vähemalt 7 kuud rase olnud, on võimeline imetama, ka adopteeritud last). Nii et keiser tuleks teha aegsasti enne seda!!

Kui saad sünnitusel tuperebendid, siis arm ei veni üldiselt nii hästi kui ilma armita kude (sama käib ju keisrilõike jrgselt emaka kohta), nii et võid hoopis kitsamaks muutuda.

Täpselt nii. See, kas imetada või ei, ei loe üldse. Rasedusega arenevad naise rinnad lõpuni ja see muudab, mitte imetamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen seda teemat silmad jõllis – kas MITTE KEEGI siinsetest kommenteerijatest ei tea tõde!?
Ma, kes kaks last keisriga sünnitanud, kaks operatsiooni läbinud, valgustan teid

SÜNNITUS on VÄGA VÄIKE KOORMUS tupelihastele ja vaagnapõhja lihastele. Sünnitus EI TEE tuppe lõdvaks.
Mis lihaseid mõjutab on RASEDUS!!! Mõelge, viimased kolm kuud on pidev surve lihastele!See lühike aeg, maksimum ööpäev toimuv sünnitus, on kukepea, millest keha taastub kiiresti (kui pole just kehva kokku õmblejat, aga nad on tavaliselt ikka profesionaalsed)

Kallis teemaalgataja, sul ei ole mingit pääsu. Oled rase, seega lihased venivad, lõtvuvad. Vahet pole, kas teed keisri või sünnitad loomulikult. Ju seetõttu ka su mehe laste emal nii juhtus – kaksikud võiksid ju veelgi raskemad olla lihastel kanda kui üks laps. Ju tal oli taastumine raske.

Vaagnapõhjalihaste harjutusi peavad pärast rasedust tegema kõik, kes tahavad paremini taastuda, olenemata sellest, milline oli sünnitus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teen enne keisrilõike

Muidugi tee! Oled sa sobiva terariista selleks juba välja valinud?

Aga kui tõsisemalt, siis kas sa siiralt arvad, et lähed arsti juurde ja ütled, et tahad kesrilõiget ja kohe tehaksegi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellisele mehehakatisele soovitaksin kastreerimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keisrilõige on OPERATSIOON. Mitte ei tehta seda selleks, et mingil jorsil pärast hea seksida oleks! Keisrilõige nõuab taastumist vähemalt 2 aastat ei tohi saada uut last. Esimesed kolm kuud ei tohi sa tõsta raskemat kui imik. Rääkimata sellest, et esimese kuu magad sa poolistukil sest sa ei saa pikali, keerata küljelt küljele ega muud. Oled opereeritud. Lisaks kaotad keisrilõike tagajärjel rohkem verd kui tavalisel sünnitusel. Ja üldse, su mees on mõttetu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi venivad teised augud ka välja, mis mõttes ei veni? Pärak on kohe tupe kõrval, kui lahkliha õmmeldakse saamatult, siis on tulemuseks seisund, mille nimeks on “unustage anaal, sest nii erikuradi valus on sittudagi”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

su mees on opakas ja paistab, et sinu aju ka juba kenasti pestud.
mina olen 3 lapse puhul 4st võtnud tite 6 tundi peale sünnitust kaenlasse ja koju kõndinud ning seal kohe tavalist elu edasi elanud. ma ei usu, et keisriemmedel see variant väga kõne alla tuleks. haiglas sees ikka mitu päeva ja pärast rajalt maas veel mitu nädalat. lõplikuks taastumiseks läheb kuid.
kõik kahjustused, mis saadakse (ripprinnad, nõrgad tupelihased, hemorroidid ja uriinipidamatus) , saadakse reeglina juba raseduse käigus. sünnitus paneb vaid i-le täpikese peale.

aa ja selle teise augu osas – kui kenad hemorroidid saad, siis anaaliga teed hiljem need ainult hullemaks. see loodetav 5-minutiline mõnu ei tasu saadavat päevi kestvat piina ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, minul läks küll läks alt ikka tunduvalt laiemaks. Aga tupe ja vaagnalihaseid annab treenida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, teema-algataja, räägin sulle oma loo.

Olen ka 3 lapse ema, loomulikul teel sünnitanud. Peale lahutust leidsin mõne aasta pärast uue kaaslase. Paar aastat oli elu ilus, aga siis kurtis mu kaaslane, et tema ei tunne midagi, kuna mul allpool liiga suur… läksime lahku.

Läks veel paar aastat mööda, leidsin uue kaaslase, juba mõne aja pärast rääkis ta, et mul olevat liiga tihe ja temal valus seksida…

Nii, et igal mehel oma arvamus. Tee sina täpselt nii, nagu ise õigeks pead, ära kuula ühtegi meest.

PS! mina valiksin keisrilõike kui see võimalik oleks, lihtsalt seetõttu, et loomulik sünnitus on loomalik ebanormaalne piin…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 10:55; 29.05 11:25; 29.05 11:33; 29.05 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise pole sünnitanud, aga tuttavad, kes on kogenud mõlemat, nii loomulikku kui ka keisrit ütlevad, et esimene on ikka palju kergem ja kokkuvõttes vähem valu. Keisriga tulevad need valud peale oppi ja nädalaid jura selle haavaga. Pluss laps on esimesed aastad haigem ja hädisem, sest ei saanud vajalikke baktereid kätte, mis looduse poolt ette nähtud.

See on täielik jama. Olen sünnitanud nii keisriga kui loomulikul teel. Loomulik sünnitus oli sajandeid kestev piinamine, lõhki rebenemine nii seest (emakas) kui väljast, õmblused kõige õrnemas piirkonnas, millest taastumine võttis vähemalt pool aastat ja veel mitu aastat, läks enne kui enam seda armi tupeaval seksides valusalt tunda polnud. Kohutav!!!

Keisriga imelihtne, valutu ja kiire protseduur. Õmblus on kõhul, mitte kõige õrnemas ja tundlikumas kohas, taastumine paar nädalat ja tunne nagu uuesti sündinud. Arm on pisike ja valge, ei põhjusta mingeid vaevusi.

Mina valiks keisri, kui see võimalik oleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 10:55; 29.05 11:25; 29.05 11:33; 29.05 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keisrilõige on OPERATSIOON. Mitte ei tehta seda selleks, et mingil jorsil pärast hea seksida oleks! Keisrilõige nõuab taastumist vähemalt 2 aastat ei tohi saada uut last. Esimesed kolm kuud ei tohi sa tõsta raskemat kui imik. Rääkimata sellest, et esimese kuu magad sa poolistukil sest sa ei saa pikali, keerata küljelt küljele ega muud. Oled opereeritud. Lisaks kaotad keisrilõike tagajärjel rohkem verd kui tavalisel sünnitusel. Ja üldse, su mees on mõttetu.

Ma küll pärast keiserlõiget mitu kuud poolistukil ei maganud. Pärast oppi, kui valuvaigisti mõju kadus, siis oli valus end püsti ajada, aga kui juba liikuma sai, siis midagi ülemäära hullu küll enam ei olnud, igal juhul palju nõrgem valu kui näiteks hambavalu või põletushaav. ja see ei andnud ka kogu aeg nonstop tunda. No paar päeva väga naerda või köhida ei tahtnud, aga umbes kolmandal päeval oli elu suht normaalne, magamisega polnud mingit probleemi, et poleks saanud pikali olla.

See vastab tõele, et paar kuud oleks mõistlik vältida seda, et tõsta raskeid asju, nihutada mööblit jms. Aga ausaltöeldes mul polnud ka varem eriti selliseid tegevusi, et peaksin igapäevaselt midagi rasket tassima või lükkama. jah, ma puid ei tassinud sel perioodil keldrist tuppa. Selle tunnetad ise ära kui võtad midagi liiga rasket ette (veidi kiskumise tunne on), ettevaatlik tasub olla, aga elu sellest seisma ei jää ja otseselt häiriv ei ole.

Mitte mingit koledat armi mul samuti kuskil ei ole. Kubeme piirkonnas on mul ühe külje peal väike armi moodi täpp ja kui seda just eriti hoolikalt ei otsi, siis ei märka midagi.

Mitte et ma nüüd soovitaksin teemaalgatajal keiserlõiget üritada saada, aga mul viskas üle see, kuidas siin mingeid meeletult õudseid pilte maalitakse sellest, KUI KOHUTAV on keiserlõige. No ei ole. Sünnitamine võib täpselt samamoodi väga õudne ja palju õudsem veel olla, ränkade valude ja kuudepikkuse taastumisega ning eluaegsete tüsistustega, kuid nendest õudustest enamasti vaikitakse.

Mis puutub uuesti lapse saamisesse, siis lastel võikski nagunii vähemalt kaks aastat vahet olla, ka see pole mingi eriline miinus, et kohe ei saa teist titte hakkama panna 😀

Nii et noh, kellel juhtub, et on vaja teha keiser – seda pole vaja karta nagu oleks surm silme ees ja terve elu rikutud, kuudeks halvatud ja valudes – see pole nii õudne, reeglina mitte. Oli seal keisrilõikel teisigi naisi, enamik ajas end minust kiiremini püsti. Mida rohkem liigud ja ei istu ühes asendis paigal, seda sujuvam ja valutum on taastumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees jättis ideaalse suhte ja oma kaks last seetōttu, et naisel polnud enam niiii kitsas, kui varem?( sest reaalselt pole võimalik, et ta sünnituse tōttu NIII avaraks läks, et sinu suure peenisega mees midagi ei tundnud. See lihtsalt pole vōimalik.) mhmh.

Ja kas mees sellele pole mōelnud, kuidas tihe seksimine tema suuuure peenisega sinu tupe välja venitab? Ma arvan, et ajapikku palju hullemini kui lapse sünd, niiet tegelikult võiks alustada seksiga lõpetamisest, et noh, sul tihkus ikka säiliks.

Kui te praegu suudate seoses lapse sünniga mōelda nii emale kui ka beebile kõige halvema viisi ilmaletulekuks(mida keiser kahtlemata on), siis olete te kindlad, et suudate tegeleda lapse kisa ja magamata öödega, rääkimata jōhkratest venitusarmidest, väljaveninud tissidest, suuremast kehakaalust, keisri puhul vōib ka kōht koledalt rippuma jääda(ma ntks ei saanud imetada, aga kuna rinnad läksid piima ju alguses täis ikkagi, ripuvad rinnad veidi siiski) ???? usu mind, mitte sünnitus ei riku su sekselu, vaid lapse saamine üldse, niiet mees vōiks hoopiski aborti välja pakkuda.

Eestis on võimatu saada planeeritud keiser, isegi juhtudel, kus meditsiiliselt on see näidustatud, vaatab enne arstidest koosnev komisjon naise juhtumi üle ja nende suund on pooldada seda, et naine vähemalt prooviks ise sünnitada. Tean, kuna mul olnud loomulik sûnnitus, erakorraline keiser ja ka planeeritud keiser. Mulle anti väga raskelt planeeritud keisri otsus, kuigi iga argument selleks oli olemas. Keisritest taastumised on ka alati olnud kordades hullemad ja pikemaajalised, kui tavasünnitusel, lapsega sidet raskem luua.

Keisrivastane, rumal ajupesu…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 10:55; 29.05 11:25; 29.05 11:33; 29.05 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keisrilõige on OPERATSIOON. Mitte ei tehta seda selleks, et mingil jorsil pärast hea seksida oleks! Keisrilõige nõuab taastumist vähemalt 2 aastat ei tohi saada uut last. Esimesed kolm kuud ei tohi sa tõsta raskemat kui imik. Rääkimata sellest, et esimese kuu magad sa poolistukil sest sa ei saa pikali, keerata küljelt küljele ega muud. Oled opereeritud. Lisaks kaotad keisrilõike tagajärjel rohkem verd kui tavalisel sünnitusel. Ja üldse, su mees on mõttetu.

Ma küll pärast keiserlõiget mitu kuud poolistukil ei maganud. Pärast oppi, kui valuvaigisti mõju kadus, siis oli valus end püsti ajada, aga kui juba liikuma sai, siis midagi ülemäära hullu küll enam ei olnud, igal juhul palju nõrgem valu kui näiteks hambavalu või põletushaav. ja see ei andnud ka kogu aeg nonstop tunda. No paar päeva väga naerda või köhida ei tahtnud, aga umbes kolmandal päeval oli elu suht normaalne, magamisega polnud mingit probleemi, et poleks saanud pikali olla.

See vastab tõele, et paar kuud oleks mõistlik vältida seda, et tõsta raskeid asju, nihutada mööblit jms. Aga ausaltöeldes mul polnud ka varem eriti selliseid tegevusi, et peaksin igapäevaselt midagi rasket tassima või lükkama. jah, ma puid ei tassinud sel perioodil keldrist tuppa. Selle tunnetad ise ära kui võtad midagi liiga rasket ette (veidi kiskumise tunne on), ettevaatlik tasub olla, aga elu sellest seisma ei jää ja otseselt häiriv ei ole.

Mitte mingit koledat armi mul samuti kuskil ei ole. Kubeme piirkonnas on mul ühe külje peal väike armi moodi täpp ja kui seda just eriti hoolikalt ei otsi, siis ei märka midagi.

Mitte et ma nüüd soovitaksin teemaalgatajal keiserlõiget üritada saada, aga mul viskas üle see, kuidas siin mingeid meeletult õudseid pilte maalitakse sellest, KUI KOHUTAV on keiserlõige. No ei ole. Sünnitamine võib täpselt samamoodi väga õudne ja palju õudsem veel olla, ränkade valude ja kuudepikkuse taastumisega ning eluaegsete tüsistustega, kuid nendest õudustest enamasti vaikitakse.

Mis puutub uuesti lapse saamisesse, siis lastel võikski nagunii vähemalt kaks aastat vahet olla, ka see pole mingi eriline miinus, et kohe ei saa teist titte hakkama panna ????

Nii et noh, kellel juhtub, et on vaja teha keiser – seda pole vaja karta nagu oleks surm silme ees ja terve elu rikutud, kuudeks halvatud ja valudes – see pole nii õudne, reeglina mitte. Oli seal keisrilõikel teisigi naisi, enamik ajas end minust kiiremini püsti. Mida rohkem liigud ja ei istu ühes asendis paigal, seda sujuvam ja valutum on taastumine.

Jah, see on tõsi.
Tahan vaid juurde lisada 1 asja. Minu günekoloogist sõbranna ütles, et keisrist õuduspildi maalimine on objektiivselt võttes vale, kuna nii emale kui lapsele on keiser ohutum protseduur, kui loomulik sünnitus (teaduslikult tõestatud). Lihtsalt Eestis on kombeks alati ainult loomulikku sünnitust propageerida, kuna naise tunded ja piinlemine pole oluline..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 10:55; 29.05 11:25; 29.05 11:33; 29.05 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keisrilõige on OPERATSIOON. Mitte ei tehta seda selleks, et mingil jorsil pärast hea seksida oleks! Keisrilõige nõuab taastumist vähemalt 2 aastat ei tohi saada uut last. Esimesed kolm kuud ei tohi sa tõsta raskemat kui imik. Rääkimata sellest, et esimese kuu magad sa poolistukil sest sa ei saa pikali, keerata küljelt küljele ega muud. Oled opereeritud. Lisaks kaotad keisrilõike tagajärjel rohkem verd kui tavalisel sünnitusel. Ja üldse, su mees on mõttetu.

Ma küll pärast keiserlõiget mitu kuud poolistukil ei maganud. Pärast oppi, kui valuvaigisti mõju kadus, siis oli valus end püsti ajada, aga kui juba liikuma sai, siis midagi ülemäära hullu küll enam ei olnud, igal juhul palju nõrgem valu kui näiteks hambavalu või põletushaav. ja see ei andnud ka kogu aeg nonstop tunda. No paar päeva väga naerda või köhida ei tahtnud, aga umbes kolmandal päeval oli elu suht normaalne, magamisega polnud mingit probleemi, et poleks saanud pikali olla.

See vastab tõele, et paar kuud oleks mõistlik vältida seda, et tõsta raskeid asju, nihutada mööblit jms. Aga ausaltöeldes mul polnud ka varem eriti selliseid tegevusi, et peaksin igapäevaselt midagi rasket tassima või lükkama. jah, ma puid ei tassinud sel perioodil keldrist tuppa. Selle tunnetad ise ära kui võtad midagi liiga rasket ette (veidi kiskumise tunne on), ettevaatlik tasub olla, aga elu sellest seisma ei jää ja otseselt häiriv ei ole.

Mitte mingit koledat armi mul samuti kuskil ei ole. Kubeme piirkonnas on mul ühe külje peal väike armi moodi täpp ja kui seda just eriti hoolikalt ei otsi, siis ei märka midagi.

Mitte et ma nüüd soovitaksin teemaalgatajal keiserlõiget üritada saada, aga mul viskas üle see, kuidas siin mingeid meeletult õudseid pilte maalitakse sellest, KUI KOHUTAV on keiserlõige. No ei ole. Sünnitamine võib täpselt samamoodi väga õudne ja palju õudsem veel olla, ränkade valude ja kuudepikkuse taastumisega ning eluaegsete tüsistustega, kuid nendest õudustest enamasti vaikitakse.

Mis puutub uuesti lapse saamisesse, siis lastel võikski nagunii vähemalt kaks aastat vahet olla, ka see pole mingi eriline miinus, et kohe ei saa teist titte hakkama panna ????

Nii et noh, kellel juhtub, et on vaja teha keiser – seda pole vaja karta nagu oleks surm silme ees ja terve elu rikutud, kuudeks halvatud ja valudes – see pole nii õudne, reeglina mitte. Oli seal keisrilõikel teisigi naisi, enamik ajas end minust kiiremini püsti. Mida rohkem liigud ja ei istu ühes asendis paigal, seda sujuvam ja valutum on taastumine.

Täpselt minu mõtted. Mul on sama kogemus, et keisrist taastumine oli kordades lihtsam ja kiirem kui (tüsistustega) loomulikust sünnitusest. Keisriga oli põhimõtteliselt nii, et ainult esimene püstitõusmine pärast oppi oli natuke keeruline, aga pärast seda läks kõik juba libedalt. Ma ei saa aru, mismoodi neid keisreid mõnikord tehakse, et peab kõveras käima, pidevalt valutab ja magada ei saa? Nende arstide tööd tuleks natuke uurida.

Selles mõttes leian, et mul väga vedas, et teisel korral keisri sain. Aga sel põhjusel nagu teemaalgataja poleks ma seda küll taotlema hakanud. Teemaalgataja mehe nõudmine on minu meelest päris idiootlik. Pärast lapse sündi on seks küll prioriteetide hulgas üsna tagapool, ja kui mees ei suuda sellega leppida, siis on ta üks üsna vilets mees.

Keisrivastaste üks argument, et jääb kole arm, on ka ju suunatud naiste edevusele. Arm jäetakse tänapäeval häbemele, karvade piirile, ja on nii väike, et tundub uskumatu, kuidas selle kaudu on laps kätte saadud. Bikiinid varjavad igal juhul ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 3 last loomulikul teel sünnitanud ja seks läks mõlemal paremaks u aasta peale viimase lapse sündi. Mehel on tihtipeale probleeme, et mitte enne mind lõpetada. Nii et ei ütleks, et siin mingi seos on…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksuaalelul ei pruugi olla mingit enne-ja-pärast vahet. On mingi aeg (paar kuud), kus taastud, ka lihased taastuvad rasedusest ja sünnitusest. Kindlasti tuleks teha tupe- ja vaagnalihaste harjutusi, juba raseduse ajal. Minu kogemus oli, et esimese sünnituse järel taastus mu keha kõige kauem. Või siis oli asi pigem selles, et ma tunnetasin oma kehas erinevust kõige enam. Ka mees märkas, et midagi on teisiti, aga ta võttis seda pigem nii, et – ahah, huvitav kogemus. AGA me arutasime, et see on raseduse/sünnituse mõju ja ootame-vaatame. Umbes pool aastat pärast sünnitust oli kõik taas vanamoodi – nagu polekski midagi olnud. Ja ausalt: mida sünnitus edasi (kokku on mul neid olnud 3 ja kõik loomulikud), on taastumine läinud aina kiiremini. Seks – on läinud pigem paremaks, see on mu enda tunne ja seda ütleb ka mees. Mängus on ju palju enam kui lihased, kusjuures lihastega ei ole tõesti probleeme. Arvatavasti on see lihaste jm taastumise asi ka veidi individuaalne, aga mina näen seda nii, et KUI miski vahel probleeme põhjustab, siis on need ikkagi mingid muud asjad nagu väsimus, ülekoormus jne. Need tuleb ära lahendada, et suhe pakuks rahuldust! Keiser ei lahenda kellegi seksiprobleeme, vastupidi, see võib tuua probleeme juurde (aga ei pruugi tuua).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sünnitanud kolm last, kõigi lastega lõhki rebenenud ja õmmeldud. Pärast lesestumist elanud veel kahe mehega. Absoluutselt kõik kolm meest ütlesid nagu ühest suust, et minuga magada on lihtsalt taevalik just selle tihkuse pärast. Ma ise ei oska midagi öelda ega arvata. Olen pensionieas, lapsed sündisid vene ajal tolleaegsete haiglate tingimustes. Kõige jubedam osa sünnitusest oligi just see pärastine õmblemine. Ja muidugi ei saanud mees mulle pärast mitu kuud ligi, nii valus ja õrn oli. Aga suureks ei veninud küll miski.
Nii et ütle oma rongaisast vändagängsterile, et sünnituses asi olla ei saa. Ta ikka võttiski sellise naise ja otsis ettekäänet teda maha jätta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 16:12; 01.06 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees hea sekselu pärast muretseb, soovita tal tillinaha alla kuulikesed opereerida. Mul sugulasel oli kunagi peikaks eksvang, kellel selline asi ja kui muidu mees oli kõigiti jobu ning joodik, siis kepp olevat olnud taevalik. Seda protseduuri vist ilukliinikutes ei pakuta, aga mustal turul on kindlasti tüüpe, kes ära teevad. See eksvangki oli selle opi vangis teinud.

Siis on asi tasakaalus ja abieluõnn tagatud. Sina hoiad tuti tihke ja mees ehitab endale tõelise sugutamise relva, mis poleks nii väike. Saab teha mõnu nii väljast kui seest ja olla sulle mitme mehe eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oioioi.. Minul oli jaanuaris erakorraline keiser ja enne seda 7a tagasi loomulik sünnitus-Ausalt.. ma valiks igakell enne selle loomuliku tee. Ma tundsin ennast peale keisrit nagu hunnik õnnetust- valus oli keerata,püsti tõusta,pikali olla. Uuuhh.. Igasugune lapse saamis soov kadus peale seda ära.. ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen 3 last sünnitanud. mees ei kurtnud küll kordagi. ka paar uut partnerit, kellega voodise jõudsin ei öelnud kunagi miskit. hiljaaegu alustasin uut suhet ja see mees küsis, kas ma olen keisriga lapsed saanud, et pole arugi saada, et sünnitanud oleks. see ikka indviduaalne ma usun.
aga tundub, et teile on seks tähtsam, kui enda tervis ja lapse heaolu, seega laske käia, mis siin ikka muud öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast sünnitust just hea seks alles algabki!

See pole sul ju mees, vaid supinahk ja ega sa ise ka teist masti ole, õigele potile oma kaas leitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees soovitab keisrilõiget

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.