Esileht Pereelu ja suhted Mees suhtleb nädalavahetustel ainult lapsega

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Mees suhtleb nädalavahetustel ainult lapsega

Postitas:

Meil kodus selline kummaline probleem, et mees on nii pühendunud isa, et suhtleb õhtuti ja nädalavahetustel vahetpidamata ainult lapsega. Tütar siis 1,5 a. Kui tahan ise lapsele süüa anda, tal riideid vahetada vms, järgneb alati meeletu nutt ja joostakse issi sülle. Tütar lausa tõukab mind eemale, kui üritan temaga suhelda sel ajal, kui issi kodus. Selle tulemusena ei oskagi nädalavahetustel endaga midagi peale hakata ja lausa ootan esmaspäevi, et saaksin ise lapsega koos olla. Mees ise naudib tütrega suhtlemist ja ei leia selles olukorras midagi halba. Aga mul on selline tunne tekkinud, et olen nädalavahetustel omas kodus justkui viies ratas vankri all, sest mees ja laps suhtlevad ainult omavahel. Mida teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 00:12; 09.12 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tehke teine laps veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ma ei tea… meil ka väike plika väga issikas. kui issi kodus siis ainult tema tohib teda magama panna, peput pühkida jne. st kõike teeb issi, mida see väike \”printsess\” soovib. no ma ei näe probleemi. pigem vaatan vahel, et kui mees tuleb õhtul väsinuna, siis plika hakkab oma tähelepanu tahtma – ja nii ongi. ütlen siis mehele, et printsess tahab ja mees jookseb. ta ise on lasknud lapsel endaga nii käituda. meil ta teine laps ja vanem laps siis rohkem hoiab minu poole, sest saab ka aru, et väike issiga tahab olla, siis kui issi kodus.. ma lastel vahet ei tee ja mehel ka ei luba teha, olgugi, et üks teda nii vajab ja jumaldab..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama, et olen vahel natuke armukade mehe peale, kui laps just teda mulle eelistab. Ometi näen ju mina suurema vaeva, olen lapsega päevast päeva koos, mees on olemas vahel harva ja siis vahvate asjade jaoks. Aga olen püüdnud seda siis positiivses võtmes vaadata, et ma siis naudin oma vaba aega. Kui laps kell 21 magama läheb, eks ma siis suhtlen mehega, siis on meie aeg. Mind lohutab see, et kui ikka päris probleem majas, haigus või muu probleem, siis on laps kibekiiresti minu süles ja keegi muu ei huvita. Kui kõik on hästi, on mees suurem lemmik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teha?
Appi.
Ma läheks sõbranna juurde, ujuma, jalutama, poodidesse, kinno, mida iganes.
Ja annab ju koos ka lisaks kõike ette võtta, isegi siis, kui tütar issi-hulluses on 😀

Mul tütrel oli ka issika-periood ja mulle see meeldis 😀
Nagunii olime ninapidi koos terve töönädala.

Miks sa seda nii traagiliselt võtad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks sa seda nii traagiliselt võtad?
[/tsitaat]

Armukadedus.

Teemaalgatajale…tegele endale meeldivate asjadega, mitte ära klammerdu lapse külge. Las isa ja laps arendavad oma suhet, sinul on ju samuti aega seda teha. Samas hoia ka enda suhet mehega. Kõike ei pea koos tegema, kõige jaoks on oma aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil kodus selline kummaline probleem, et mees on nii pühendunud isa, et suhtleb õhtuti ja nädalavahetustel vahetpidamata ainult lapsega. Tütar siis 1,5 a. Kui tahan ise lapsele süüa anda, tal riideid vahetada vms, järgneb alati meeletu nutt ja joostakse issi sülle. Tütar lausa tõukab mind eemale, kui üritan temaga suhelda sel ajal, kui issi kodus. Selle tulemusena ei oskagi nädalavahetustel endaga midagi peale hakata ja lausa ootan esmaspäevi, et saaksin ise lapsega koos olla. Mees ise naudib tütrega suhtlemist ja ei leia selles olukorras midagi halba. Aga mul on selline tunne tekkinud, et olen nädalavahetustel omas kodus justkui viies ratas vankri all, sest mees ja laps suhtlevad ainult omavahel. Mida teha?[/tsitaat]

on lasteaed, niu-niu mind ei võeta mängima…Ole õnnelik, et mees lapsega tegeleb, ju tal siis nädala keskel pole aega ja tahab sulle vaba aega anda. Tegele iseendaga ja oma hobidega. Kunagi pole hea – kes tegeleb vähe, kes liiga palju,,,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks mul niimoodi…
Minu mees ei anna lastele lusikatäitki süüa, ei pane riidesse, ei pühi tagumikku. Aja nuiaga taga, et last üldse näeks.

Mida ma teeksin? Oleks õnnelik, et selline isa on. Kasutaks aega praktiliselt – jalutaksin muretult poodides, sõbrannataksin, kohvikus käiksin, no mida iganes.

Sul on vist tõesti liiga kerge elu..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ka aru saad,et sa oled üks krdi õnnelik naine?
Kas tõesti on vaja probleeme välja mõelda, kui neid pole!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kadedaks teeb jah:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näen siin küll tõsist probleemi, kuigi teemaalgataja seda vist ei näe. Probleem ei ole ju selles, et isa ja laps suhtlevad – saad kõik õhtuti ja nädalavahetusel toimuvad lapse hooldamisega seotud kohustused 100% isale delegeerida ja ise hinge tõmmata. Probleem on selles, et te mõlemad peate perekonna tähtsaimaks suhteks vanem-laps suhet, mitte mehe ja naise vahelist suhet. Mees suhtleb kodus olles vahetpidamatult ainult lapsega ja sina, naine, oled armukade mitte selle pärast, et mees eelistab sinule last, vaid selle pärast, et laps eelistab isa. Asi lõppeb sellega, et lähete lahku ja siis konkureerite eraldi elades lapse tähelepanu ja armastuse pärast või siis elate kuni lapse suurekssaamiseni ainult lapse pärast koos ja kui tema kodust lahkub, ei ole enam midagi, mis teid liidaks. Selline väärastunud olukord nõuaks küll perenõustaja poole pöördumist. Suhe lapsega ei tohi olla perekonnas suhete hierarhias tähtsamal kohal kui suhe partneriga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Kuigi ma oma postituses seda spetsiaalselt ei rõhutanud, pean mehe ja naise suhet vägagi oluliseks. Kahjuks pole meil vanaemasid-vanaemasid lähedal, kes saaksid last hoida, et saaksime kasvõi natuke aega omavahel veeta. Kolmekesi kodus olles on meil raske leida aega omavahel suhtlemseks, sest laps hakkab kõva häälega kisama, kui üritan mehelt midagi küsida või temaga mingil viisil suhelda. Mulle endale tundub ka, et issi on tütre ära hellitanud. Sõbrannatamise ja kohvitamisega on ka praegu keerulised lood, sest kolisime hiljuti teise Eesti otsa ühte väiksemasse kohta elama, kus ma ei tunne ühtegi inimest. Nii et paraku pole mul kedagi, kellega koos kuhugi kohvitama minna. Vaba aega veedamegi enamasti kolmekesi, aga see kolmekesi ajaveetmine pole minu jaoks eelpool mainitud põhjustel väga lõbus, sest tunnen end üleliigsena ;(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 00:12; 09.12 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki mehel on naisest kopp ees ja lapsega tegelemine on hea ettekääne naisest hoidumiseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen teemaalgataja. Kuigi ma oma postituses seda spetsiaalselt ei rõhutanud, pean mehe ja naise suhet vägagi oluliseks. Kahjuks pole meil vanaemasid-vanaemasid lähedal, kes saaksid last hoida, et saaksime kasvõi natuke aega omavahel veeta. Kolmekesi kodus olles on meil raske leida aega omavahel suhtlemseks, sest laps hakkab kõva häälega kisama, kui üritan mehelt midagi küsida või temaga mingil viisil suhelda. Mulle endale tundub ka, et issi on tütre ära hellitanud. Sõbrannatamise ja kohvitamisega on ka praegu keerulised lood, sest kolisime hiljuti teise Eesti otsa ühte väiksemasse kohta elama, kus ma ei tunne ühtegi inimest. Nii et paraku pole mul kedagi, kellega koos kuhugi kohvitama minna. Vaba aega veedamegi enamasti kolmekesi, aga see kolmekesi ajaveetmine pole minu jaoks eelpool mainitud põhjustel väga lõbus, sest tunnen end üleliigsena ;([/tsitaat]

Te pole ainus perekond, kellel pole vanavanemaid lapsehoidmiseks võtta. Laps magama, korgi vein lahti ja räägi mehega sellest, mis sinu hinges ja peas toimub. Muidu jäädki üleliigsena end tundma. Mees äkki mõtleb samamoodi, et las naine puhkab, tema rabab esmaspäevast reedeni, mingu puhaku…saate ju mängida kõik koos, milles probleem?
Ja veel üks märkus – mida varem sa lapsele selgeks teed, et vahele ei segata teievahelisele jutuajamisele, seda parem. Mulle kohe sugugi ei meeldi kui vanemad räägivad omavahel, laps ütleb midagi ja pööratakse kogu tähelepanu lapsele, omavaheline oodaku…viga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine suusatama!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tuttav tunne! Meil on samamoodi. Laps issi küljes kinni ja issi on lapses kinni. Meil on küll juba suurem laps, poeg, kes saab varsti 10-aastaseks. Ja võin öelda, et tegemist ei ole ajutise nähtusega, vaid sünnitusmajast alguse saanud vastastikuse kiindumusega.
Muidugi olen ma rahul ja õnnelik, aga mõnikord tunnen tegelikult armukadedust ja samamoodi viiendaks rattaks olemist. Erinevalt teemaalgatajast ei oota ma nii palju tähelepanu mehelt, kuivõrd tahaks just ise lapsega olla, tegeleda ja sooviks olla lapse jaoks autoriteet, nagu seda on mees. On jah, armukadedus on selle nimi.
Tehke teine laps veel soovitus ei aita. Peres on veel vanemaid lapsi, kes kõik on olnud kuni iseseisvumiseni täpselt samamoodi issi küljes kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis peaks isa sõna võtma ja käituma lapsega nii, et ka sina oled tähtis. Kui sa tahad rääkida, siis peaks isa sind kuulama ja lapsele selgeks tegema, et praegu on ema kord rääkida. Praegu istub laps sulle nagu pähe, sest sa ei saa rääkida siis kui tema ei taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees suhtleb nädalavahetustel ainult lapsega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.