Esileht Lapse ootamine Mees sünnitusel ja piinlik teema

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: Mees sünnitusel ja piinlik teema

Postitas:

Miks siin kõik meeletult tahavad tõestada, et mees sünnitusel on ainuõige.

Aga miks sa nii meeleheitlikult üritad tõestada, kuidas see mõjub suhtele laastavalt?

Lepi sellega, et paarisuhted on erinevad ja mehed on erinevad ja kõik pole sellised jobud, kes millestki nii loomulikust nii endast välja läheks.

Ja arvestada võiks ka sellega, et kõik naised ei taha mehi enda kõrvale sünnituse ajal. See on nii individuaalne ja kellelgi ei ole õigust teiste soove ega mehi maha teha. See kui naine ei taha meest sünnituse juurde, ei tähenda, et mees kohe möku on. Kõik naised ei vaja meest kätt hoidma ja see on normaalne. Sellepärast ei pea kohe halvustama hakkama.

Eee… See teemaalgatus on juba eos hinnangu andmine ju, ja mahategemine. Nende naiste mahategemine, kes leiavad, et on normaalne sünnitada koos inimesega, kes ka lapse tegemise juures viibinud on.

Teemaalgatajat ei paneks ma üldse tähele, sest see teemaalgatus on ise juba ajuvaba ja teist naist kuidagi vastikult alandav/lugupidamatu tema suhtes (see kes siis tema nähes pidi elama läbi väga raske kaotuse). Lihtsalt vaatan, et siin läheb juba asi käest ära ja hakkab mingi nõme sildistamine ja solvamine. Igaühele oma ja arvan sama, et on tore kui mees on kõrval ja toetab aga kõik naised ei vaja seda ja sellepärast ei peaks hakkama solvama nende mehi. Mina näiteks sundisin meest välja minema kui pressid algasid, ma tundsin end paremini kui sain üksi oma valuga toimetada. Nii kui lapse pea väljus, sisenes mees kohe palatisse. Ma ei tunne, et ta nüüd sellepärast möku oleks või ei võtaks vastutust või mida muud sellist.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.05 21:37; 16.06 21:38; 16.06 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka mees alati sünnitusel kaasas olnud (ma suure pere ema), üks põhjus,mida siin veel välja toodud pole – kindlustunne – et kui midagi läheb halvasti, on mu kõrval keegi kes märkab ja on valmis sekkuma. Mu laste isa oleks vist elu lõpuni endale etteheiteid teinud, kui minu või lapsega oleks midagi juhtunud ja tema poleks olnud kohal. Üks rasedus mul katkes, ei tea miks. See kohalolek on isa jaoks vähemalt mingigi viis oukorda kontrollida – ta saab vajadusel sekkuda, saatsin ka mehe lapsega kaasa lastetuppa, kui ise alles sünnituslaual olin.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese sünnituse ajal kakasin. Teise lapse ajal toimus soole puhastus iseenest, lõi kõhu lahti sünnitegevuse alguses.
Polnud ei minul ega mu mehel piinlik. Hiljem kui küsisin, kas oli väga vastik. Ta ütles, et oli pigem kade, sest pidi ise häda mitu tundi kinni hoidma, sest ei tahtnud mind üksi jätta. ????????????

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 01:46; 23.06 01:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei soovi mitte mingil juhul meest sünnituse juurde. Soovin, et ta on haiglas olemas, aga mitte sünnitustoas seda kõike vaatamas. Ei ole siin midagi kaunist. See meeletu side lapsega, mis tulevat ainult sünnituse juures, tekib minu kogemuse põhjal väga kenasti ka paar tundi hiljem palatis. Sünnituse ajal on abiks ikka spetsialistid, mitte ehmunud mees.

Minu mees oli kõike muud, kui ehmunud. Ta oli nii vaimustuses sünnitusest, siiani räägib seda sõpradele suure õhinaga. Iga naine teab oma meest ikka kõige paremini ise. See, et sinu mees on nõrganärviline ja arg, ei tähenda, et kõik mehed oleks. Ja vale, see side on hoopis midagi muud, kui mees oma lapse sündi ise pealt näeb. Ma pole oma mehe silmis sellist pilku varem ega ka hiljem näinud, ainult siis, kui ta meie tütreid vaatab.
Kui mees tahab oma lapse sünni juures olla, siis tal peals see õigus olema, väga isekas on seda talle keelata.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 01:46; 23.06 01:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei soovi mitte mingil juhul meest sünnituse juurde. Soovin, et ta on haiglas olemas, aga mitte sünnitustoas seda kõike vaatamas. Ei ole siin midagi kaunist. See meeletu side lapsega, mis tulevat ainult sünnituse juures, tekib minu kogemuse põhjal väga kenasti ka paar tundi hiljem palatis. Sünnituse ajal on abiks ikka spetsialistid, mitte ehmunud mees.

Minu mees oli kõike muud, kui ehmunud. Ta oli nii vaimustuses sünnitusest, siiani räägib seda sõpradele suure õhinaga. Iga naine teab oma meest ikka kõige paremini ise. See, et sinu mees on nõrganärviline ja arg, ei tähenda, et kõik mehed oleks. Ja vale, see side on hoopis midagi muud, kui mees oma lapse sündi ise pealt näeb. Ma pole oma mehe silmis sellist pilku varem ega ka hiljem näinud, ainult siis, kui ta meie tütreid vaatab.

Kui mees tahab oma lapse sünni juures olla, siis tal peals see õigus olema, väga isekas on seda talle keelata.

Kust sa võtad, et tema mees nõrganärviline ja arg on? Ja selles soovis pole mitte midagi isekat, sünnitus on küll selline asi, mida elab läbi ainult NAINE (ok, mees ka, aga mehe füüsiline läbielamine on 0) ning tema õigus on otsustada, mismoodi see kõige mugavam talle on. Mina näiteks samamoodi ei tahaks ealeski meest sünnituse juurde, see teeks mulle selle niigi jubeda asja veel raskemaks. Ning jah – põengi selle pärast, et keegi (mees) näeb mu kõikvõimalikke kehavedelikke igal pool laiali. Ise ma ei näe ju mitte midagi, kui sünnitan! Parem ongi…

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kaks last sünnitanud Pelgus.
97 aastal ja 2007 Esimesel korral haiglasse minnes küsisin kas klistiiri ka tehakse. Valveämmakas ütles, et võiks ikka teha, laps ei pea ju kakahaisuga sündima. 🙂 Ehk siis ei sunnitud peale aga küsimise peale tehti. 2007 esitasin sama küsimuse juba minu poolt valitud ämmaemandale kes tuli sünnitusele kaasa. Soovitas lahtistavaid küünlaid enne sünnitust ja kàisin ilusti tühjendamas. Mehe sõnul ei näinud ta midagi kakalaadset presside ajal. Muidugi ei passinud ta ka seal jalgevahel vaid toetas mind küljelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesel ja teisel sünnitusel ei tulnud midagi. Kolmandal aga kyll. Sellest me omavahel rääkinud ei ole. Temal sellest ükskõik, sest ta teadis mida oodata: oma last. Aga kui peaksin veel ühe lapse saama siis väljutuse juurde enam ei tahaks meest. Minul oli ebamugav olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei soovi mitte mingil juhul meest sünnituse juurde. Soovin, et ta on haiglas olemas, aga mitte sünnitustoas seda kõike vaatamas. Ei ole siin midagi kaunist. See meeletu side lapsega, mis tulevat ainult sünnituse juures, tekib minu kogemuse põhjal väga kenasti ka paar tundi hiljem palatis. Sünnituse ajal on abiks ikka spetsialistid, mitte ehmunud mees.

Minu mees oli kõike muud, kui ehmunud. Ta oli nii vaimustuses sünnitusest, siiani räägib seda sõpradele suure õhinaga. Iga naine teab oma meest ikka kõige paremini ise. See, et sinu mees on nõrganärviline ja arg, ei tähenda, et kõik mehed oleks. Ja vale, see side on hoopis midagi muud, kui mees oma lapse sündi ise pealt näeb. Ma pole oma mehe silmis sellist pilku varem ega ka hiljem näinud, ainult siis, kui ta meie tütreid vaatab.

Kui mees tahab oma lapse sünni juures olla, siis tal peals see õigus olema, väga isekas on seda talle keelata.

Argusega siin küll mingit pistmist pole. Kui naine ei tunne end mugavalt, kui mees on väljutuse juures, siis mitte midagi halba ei juhtu kui ta seal ei ole. Naist aitavad ikka eelkõige arstid-ämmaemandad, mees on moraalne tugi ja muidugi väga tähtis. Aga täiesti mõistetav, et kõik ei soovi meest sel hetkel sünnituse juurde ja täiesti mõistetav on ka see, et mehed eelistavad sel ajal olla ukse taga. See ei tähenda mitte kuidagi, et keegi last või naist-meest vähem armastaks või keegi oleks arg.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli samuti mees korval ja võtan nüüd seekord ka 🙂 Temast on palju abi ja tuge, mulle meeldib näha, et ta on sellele raskel ajal mu kõrval. Viimase sünnituse juures saadeti ta koridori et mulle epiduraal paigaldada aga poole paigladamise aeg tulid pressid hoopis 😀 Karjusin täiest kõrist et kutsuge ruttu mu abikaasa.. vaeseke tuli sellise jooksuga et jäi veel uksevahele kinni ja nii kui käest mul võttis, oli poiss väljas ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ajast aborti ühispalatis tehakse?

Aga vastates konkreetsele küsimusele – jah, tuli junne ja värke esimesel sünniutusel, sellest hoolimata oleme veel koos, seksime, mees osales ka teisel sünnitusel, ootan 3. last.

kõik on lõpuks peas kinni. Kuidas sinu mees reageerib, jumal seda teab. Eks pead temaga sellel teemal eelnevalt avameelselt rääkima, et selliseid asju võib ka juhtuda.

Saab ju kokku leppida, et presside ajaks astub mees ruumist välja või vaatab pingsalt sinu nägu, väljutuse ajal on kõige suurem tõenäosus junnideks, mitte suvalisel hetkel palatis ringi kõndides ja valutades 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ajast aborti ühispalatis tehakse?

Aga vastates konkreetsele küsimusele – jah, tuli junne ja värke esimesel sünniutusel, sellest hoolimata oleme veel koos, seksime, mees osales ka teisel sünnitusel, ootan 3. last.

kõik on lõpuks peas kinni. Kuidas sinu mees reageerib, jumal seda teab. Eks pead temaga sellel teemal eelnevalt avameelselt rääkima, et selliseid asju võib ka juhtuda.

Saab ju kokku leppida, et presside ajaks astub mees ruumist välja või vaatab pingsalt sinu nägu, väljutuse ajal on kõige suurem tõenäosus junnideks, mitte suvalisel hetkel palatis ringi kõndides ja valutades ????

Kui sul on teine kogemus privaatpalatis, siis sul läks paremini.
Suure raseduse aborte tehakse ITK 4. korrusel günekoloogia osakonnas. Kui osakond on täis, siis tehaksegi palatis, kus on ka teised “haiged”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 21:10; 31.05 12:05; 10.06 08:12; 28.08 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei pea peadpidi “masinasse” ronima kui ta sünnituse juures on. Võib ka voodipäises või küljel püsida.

See “masin” pole ometi 5m kaugusel, et eriti midagi näha pole. Poole meetri kaugusele mees ei näe?

Kui sina või su mees häbenete, siis ei pea kutsuma sünnituse juurde. Ongi ju valikuvõimalus kõigil. Mõned paarid soovivad jagada ka sünnituse hetke ja ei häbene.

Kumb siis on- midagi pole näha ja kõik likvideeritakse hetkega või siis pole midagi häbeneda?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 16:21; 13.06 16:26; 28.08 21:37; 29.08 22:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei pea peadpidi “masinasse” ronima kui ta sünnituse juures on. Võib ka voodipäises või küljel püsida.

See “masin” pole ometi 5m kaugusel, et eriti midagi näha pole. Poole meetri kaugusele mees ei näe?

Kui sina või su mees häbenete, siis ei pea kutsuma sünnituse juurde. Ongi ju valikuvõimalus kõigil. Mõned paarid soovivad jagada ka sünnituse hetke ja ei häbene.

Kumb siis on- midagi pole näha ja kõik likvideeritakse hetkega või siis pole midagi häbeneda?

Pole midagi häbeneda (kui olete oma paarisuhtega sellisel tasandil ning soovite jagada lapse sünnihetke, kui ei ole, ära kutsu meest sünnituse juurde) ja likvideeritakse hetkega. Saan aru, et sa püüad provotseerida, aga proovi veidi sallivam ja mõistvam olla.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 17:53; 29.08 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei pea peadpidi “masinasse” ronima kui ta sünnituse juures on. Võib ka voodipäises või küljel püsida.

See “masin” pole ometi 5m kaugusel, et eriti midagi näha pole. Poole meetri kaugusele mees ei näe?

Kui sina või su mees häbenete, siis ei pea kutsuma sünnituse juurde. Ongi ju valikuvõimalus kõigil. Mõned paarid soovivad jagada ka sünnituse hetke ja ei häbene.

Kumb siis on- midagi pole näha ja kõik likvideeritakse hetkega või siis pole midagi häbeneda?

Pole midagi häbeneda (kui olete oma paarisuhtega sellisel tasandil ning soovite jagada lapse sünnihetke, kui ei ole, ära kutsu meest sünnituse juurde) ja likvideeritakse hetkega. Saan aru, et sa püüad provotseerida, aga proovi veidi sallivam ja mõistvam olla.

Ei püüa provotseerida, kui siis vaid seda, et mõni naine ausalt tunnistaks, et need väljaheited ei ole just meeldivaim juhtum sünnituse juures ja mees märkab seda nagunii. Pole see siin esimene selline teema, aga alati kinnitavad kümned naised, et hunnik kaob hetkega, mehel aga puudub sünnituse ajal nii lõhnataju kui nägemismeel. Ja kui mõni naine tõde tunnistabki, siis saab kohe sarjata, et ta mees on möku ja argpüks ning “paarisuhe pole sellel tasandil”.
Imelik, et anonüümselt on kõik lillekesed, kes vaid roosilõhna eritavad, sõbrannadele siiski vahel räägitakse ka ausalt ja avameelselt.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 16:21; 13.06 16:26; 28.08 21:37; 29.08 22:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin enne esimest sünnitust täpselt selline, et appi-appi mismottes osad ei võta meest kaasa, kuidas see saab nii olla. Ja pärast esimest sünnitust olen ma ise selline, et enam ei võtaks.

Mul oli väga raske sünnitas, ma röökisin kisasin, tagusin personali jalgadega…ja seda kõike väga pikalt. Terve palat oli arste täis, siis ta hiilis seal nende vahel kuidagi ja üritas aru saada asjadest ja omastarust mind lohutada. Tema kohalolu rohkem häiris mind. Enne mulle tundus ka, et aga me ju ei ole mingi ideaalpere kui mees kaasa ei tule. Aga milleks talle sellist kogemust? Mulle see midagi positiivset emotsiooni ei andnud ja ilmselt talle ka mitte kui välja arvata lihtsalt fakt, et ta seal oli.

Ilmselt ma ka kakasin sinna lauale, aga see teda ei häirinud. Samuti pole see kogemus kuidagi seksuaalelule mõjunud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 19:48; 31.08 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja veel seda, et ma ei häbene oma meest absoluutselt. Loomulikult ma ei peereta tema ees vms, aga ma nt iiveldasin terve raseduse aja ja oksendasin 9 kuud iga päev ca 5 korda. Vahel läksid asjad lausa nii hulluks, et oksendasin ennast täis või mees pidi juukseid hoidma, asju pesema vms. Et nagu konkreetselt haisev oksekoll olin terve raseduse aja.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 19:48; 31.08 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne sünnitust ka mõtlesin selle peale, aga kogu sünnitusprotsessis sees olles ei tulnud pähegi muretseda. Kogu protsessi vältel istusin suht palju potil ja lemmik koht oli duši all, tooli peal istudes (auguga tool), mees pidi oma 2-3 tundi lihtsalt sooja vett dušist laskma mulle üle kõhu, sest nii olid valud üleelatavad. Kõht oli lahtisema poolne ja duši all istudes päris mitme tuhuga tuli natuke sedasamust ka välja. Mees uhus dušiga minema ja polnud midagi. Laua peal olles ka tuli, aga ämmakas sealt väga kiiresti pühkis ära kõik. Mees nägi sünnitusel nii kakat kui okset, aga ei ole see meie seksuaalelu või tema iha minu järgi kuidagi mõjutanud. Sünnitamine on nii teine olukord, et tundub kaheldav, et meestel üldse mingeid seoseid seksi ajal sellega tekib või kuidagi see nende tahtmist mõjutada saaks. Muidugi äkki mõni mees räägib teist juttu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )


Esileht Lapse ootamine Mees sünnitusel ja piinlik teema