Esileht Pereelu ja suhted Mees suudles teist – mida teie teeksite?

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Mees suudles teist – mida teie teeksite?

Postitas:

Ma arvan, et naine hakkas välja nuiama, et mis nende vahel toimus ning mees viskas kondi hambu. Tegelikult on tõenäoline, et seksis samuti.

Ma ei usu samuti seda “suudlemise” juttu. Miks peaks mees sellist asja üldse tunnistama?
Selge see, et tegu on noore mehega, kes alles avastab maailma ja naisi ning seda “meeletu armastuse” juttu räägib ainult see vaene tädi.

Sellevanustel “meestel” on see meeletu armastust kõikide omavanuste naiste vastu.
Aga miks sellisega oli laps vaja valmis meisterdada, seda ilmselt teemaalgataja kommenteerida ei oska.
Oleks ju “meeletult armastada” ka ilma selleta saanud, et rinnad tilguvad ja öösel peab 2h tagant kedagi imetama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 18:58; 12.12 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus on, et petab kord – petab ka edaspidi.
Mölakas mees muidugi..laps käes – oi kurat, raske on. Otsime uue naise..ja sama trall.

Ja üksikemade protsent kasvab. Nii vihale ajab vahel. Mis kurat neil viga on. SUCK IT UP. On jah raske väikelapsega, enamus paarid tülitsevad. Vähe seksi ja alati väsinud naine on kindlasti natukene erinev varasemast elust. No ma ei tea..istu siis ise kodus väikelapsega ja toida teda pudelist iga öö.

Tundub, et meestel pole õrna aimu ka, mis laste saamine kaasa toob. Samuti pole neil aimu, et suhe käib tõusude ja mõõnadega.

Aga teemasse… ma isegi ei oska öelda, mis ma teeks. Mina jätaks vast maha – mingu kuu peale. Saan ise ka hakkama. Aga kui plaanid kokku jääda ..Ära jumala eest uut last temaga saa. Vähemalt mitte enne kui ta end käsile võtnud ja usalduse tagasi võitnud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära jumala eest uut last temaga saa. Vähemalt mitte enne kui ta end käsile võtnud ja usalduse tagasi võitnud.

Sellisele seltskonnale see soovitus paraku ei tööta.

Sest see uue lapse saamine on paraku ainuke meetod, mis naise arvates mehe õigele rajale tagasi pööraks.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 18:58; 12.12 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jätaks selle mehe kohe maha. Ei alustakski suhet mehega, kellel on mingi ‘lähedane’ sõbranna, seda enam kui see on ka eks. Mul kohe tuleb meelde prooviabielust selle Helen Kõpi ossist proovikaaslane oma sõbrannatamiste ja ringitõmbamistega. Ei salli üldse selliseid libekeeli.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 08:05; 16.12 08:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pluss paljudele eelnevatele kägudele. Ei peta kõik mehed ja samuti pole kōik mehed isarollis käkerdised. Valige mehi hoolikamalt. Palun valige emotsionaalselt ja vaimselt haritud ja tasakaalukad inimesed enda kõrvale. Paljusid naisi kohe tõmbab mingite keeruliste kättesaamatute jobude poole, keda tahetakse siis hiljem parandada või oodatakse muutust jne.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 08:05; 16.12 08:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti arusaamatu tekst mu jaoks. Mõistan sõnu, aga mõttest aru ei saa.
Millele te siis oma kooselud ja abielud rajate, et mingi suudlus selle maha lammutab?

Nad rajavad kooselud truuduse kontseptsioonile, sulle võõras ilmselt. See on selline põhimõte, et suudled ja seksid ainult selle inimesega, kellega oled suhtes ja seda on üks korraga. Mitte selles mõttes, et voodis oled ühega korraga, vaid selles mõttes, et kui ühega koos elad ja last kasvatad, siis teistega samal ajal ei suudle. Keeruline, ma tean.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 05:33; 16.12 08:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu tulevane kaasa suudeles naistuttavat kui olime koos olnud kuu umbes. Põhimõtteliselt jäid kogemata vahele, kui suletud tuppa astusin. Siis solvusin ja sain yle. Tegelikult ei ole unustanud siiani. 30 aastat möödas. Mitte unustamist on toetanud pidevad tähelepanuavaldused teistele naistele minu juures olekul. Nüüd kahetsen, et tookord sisetunnet ei usaldanud. Olin ka noor ja ei teadnud elust midagi. Minust on saanud tänaseks igas asjas kahtlustav, manuakaalne armukadetseja ja sisemiselt väga õnnetu inimene, kes väliselt paistab õnnelikus abielus olev naine. Tegelikkuses nutan tihti patja ja enesehinnang on olematu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu tulevane kaasa suudeles naistuttavat kui olime koos olnud kuu umbes. Põhimõtteliselt jäid kogemata vahele, kui suletud tuppa astusin. Siis solvusin ja sain yle. Tegelikult ei ole unustanud siiani. 30 aastat möödas. Mitte unustamist on toetanud pidevad tähelepanuavaldused teistele naistele minu juures olekul. Nüüd kahetsen, et tookord sisetunnet ei usaldanud. Olin ka noor ja ei teadnud elust midagi. Minust on saanud tänaseks igas asjas kahtlustav, manuakaalne armukadetseja ja sisemiselt väga õnnetu inimene, kes väliselt paistab õnnelikus abielus olev naine. Tegelikkuses nutan tihti patja ja enesehinnang on olematu

Oletan, et lapsed on nüüdseks täiskasvanud. Mine ära ta juurest, jäta ta maha. Ei ole hilja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees suudles teist – mida teie teeksite?