Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab ära käia, omaette olla

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: Mees tahab ära käia, omaette olla

Postitas:

On teil olnud elus perioodi (tundub pigem keskea kriis), kus tahaksite lihtsalt ära käia, omaette olla, perest eemale ja kui see möödub, siis tagasi tulla ?

Ta nagu peata kana, ise ka ei tea täpselt mida tahab, kuigi kodus on tal kõik olemas.

Mul on kodus praegu mehel selline periood, aga ma kardan, et see tagasitulek on lõpuks välistatud, kuna olen selleks ajaks juba oma elu elama hakanud jm.

 

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.10 06:18; 20.10 14:54; 22.10 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa kardad, et sul tekib oma elu?

+25
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida see omaette olemine tähendab?

Kui seda, et ta veedab mõnikord ilma sinuta oma sõpradega aega, siis on see minu arust normaalne. Kui omaette olemine tähendab seda, et ta kaob kuhugile ööseks ja ehk mitmeks päevaks minema (ja sa isegi ei tea, kus ta võiks olla), siis see ei ole ok.

Igal juhul annaksin ma mehele vabad käed. Ja kui tegemist on selle teise variandiga, siis liiguksin ise edasi ja tagasiteed mehele ei annaks. Enne, kui ta neid omaette asju tegema läheb, muidugi teavitaksin ka meest sellest, et sulle see variant ei sobi ja hakkad ka omaette asju tegema.

+20
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin ka ära, naudin omaette olemist  -käin maakodus, aga olen olnud ka paar päeva spa’s.  Töös puutun kokku erinevate probleemide lahendamisega, suhtlen palju. Lihtsalt on vaja õvtta ennast aegajalt vabaks ja olla üksi.

+24
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on selliseid perioode väga tihti. Kahjuks võimalust omaette olla on väga vähe. Eks ma ise olen oma elu raskeks elanud. Suve lõpus võtsin aga küll endale ühe spaa nv ja läksin olin üksinda. Mul on ka kodus kõik olemas, kõik peale üksinduse, mida igal inimesel aeg-ajalt vaja on. Selles pole ju midagi imelikku.

+24
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju vist mingi silmarõõm tekkinud. Siis tahaks nagu rohkem “omaette” olla.

+14
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kaua ta ära kavatseb olla, et sul “oma elu tekkimise oht” on?

Kui te ei taha koos olla, üks tahab minema ja teine ehk ei taha tagasi võtta enam, miks te üldse koos olete, etendate laste pärast pereelu või? Milleks?

Ja eks iga inimene vajab teatud aega omaette olla, ma oleks ka tahtnud tittede juurest ära minna kuskile mõnulema, aga kohusetunne ei lasknud. Kuid teatud hingetõmbeaega on igaühele vaja, kes käib purjetamas ümber maailma, kes kuskil lähemal.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 08:52; 20.10 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie mehega vajame mõlemad omaette oleku aega ja oleme seda üksteisele 15 aasta pikkuse kooselu vältel alati võimaldanud. Meie kooselu on sel viisil vägagi elujõuline. Raske on muidugi siis kii paaril on erinevad soovid selles osas.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.10 09:11; 22.10 14:24; 22.10 15:45; 22.10 17:00; 22.10 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen terve elu tahtnud omaette olemise aega, muidu läheksin hulluks.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan su jutust aru, et mees mitte ei taha veeta nädalavahetust üksinda või kuskil nädal aega metsaonnis veeta, vaid ta soovib pikemaks perioodiks välja kolida? Tegi ettepaneku mingiks aastaseks pausiks?

Mina ütleks sellise asja peale, et koligugi siis päriselt välja.

Kui jutt käib mõnest päevast kuni nädalast omaette olemiseks, siis olgu, ise tahaks ka mõnikord terve nädala niisama vedeleda. Aga kui mees tuleks mingi aastase pausi jutuga, siis minu poolt tuleks sellele kindel ei.

Ja kui seis on selline, et mees igal vabal hetkel tahab olla kuskil mujal, perega nagu üldse enam aega ei veeda, siis samamoodi, mingu ja jäägugi. Kui ei taha ÜLDSE oma vaba aega oma perega veeta, siis see ei ole mingi selline, et tema tahab “veidike omaette olla”.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kaua ta ära kavatseb olla, et sul “oma elu tekkimise oht” on?

Kui te ei taha koos olla, üks tahab minema ja teine ehk ei taha tagasi võtta enam, miks te üldse koos olete, etendate laste pärast pereelu või? Milleks?

Ja eks iga inimene vajab teatud aega omaette olla, ma oleks ka tahtnud tittede juurest ära minna kuskile mõnulema, aga kohusetunne ei lasknud. Kuid teatud hingetõmbeaega on igaühele vaja, kes käib purjetamas ümber maailma, kes kuskil lähemal.

Kas tittesid isale ei usaldanud?

Ma käin ka vahel ära, maal või spaas, mitte pikemalt kui nädalavahetuse. Puhkuse aja võtan ka mõne päeva ainult endale. Sama teeb mees.

Kui aga mees tahaks pikemalt ära kaduda, oleks see küll ohumärk. Eksmees tegi mulle kunagi ettepaneku, et teeme pausi, nii pool aastat vähemalt, ja siis vaatame, kuidas ja kas edasi lähme. Siis andsin valida, kas mina või paus.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 10:39; 22.10 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehke graafik ja käige kordamööda puhkamas.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ta tahab võtta üürikorteri “ajutiselt” ja siis a-la vaatab mis saama hakkab.

Samas avastasin nüüd, et käib Instas noori tibisid likemas.

Seega, on see kõik, pole see mingi paus

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.10 06:18; 20.10 14:54; 22.10 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No selge, tema läheb elab uut elu ja sina kasvatad tema lapsed üles. Nice try. Kui läheb, siis jäägugi.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 08:52; 20.10 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

inimesel on vaja aega ka iseendale.

ma sõna otseses mõttes nautisin neid “hommik iseendale”, kui mees oli tööle ja laps kooli läinud ning mul oli vaba päev või pidin tööle minema alles pärastlõunaks.

vahepealne koroonaaeg ajas lihtsalt hulluks: terve pere kogu aeg kodus, lisaks enda kodutööle ja 3 inimese kodukontorite koordineerimisele (kes mis kell vajab kinnist kabinetti videokonverentsi jaoks) oli vaja ka kõigile süüa teha ja pidevalt suhelda-suhelda.
Kui mees-laps pooleks päevaks suvilasse sõitsid, oli tunne, et tõeline õndsus on hetkeks käes.

Omaette olemise aeg on oluline, se ei tähenda, et ollakse lahkumineku ääres, pigem seda, et omaette olles keskendud oma plaanidele ja mõtetele ning kogud energiat edaspidiseks.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On teil olnud elus perioodi (tundub pigem keskea kriis), kus tahaksite lihtsalt ära käia, omaette olla, perest eemale ja kui see möödub, siis tagasi tulla ?

Ta nagu peata kana, ise ka ei tea täpselt mida tahab, kuigi kodus on tal kõik olemas.

Mul on kodus praegu mehel selline periood, aga ma kardan, et see tagasitulek on lõpuks välistatud, kuna olen selleks ajaks juba oma elu elama hakanud jm.

Ei saa tõesti aru, kas mees tahab endaga olla või vajab suhtest pausi. Esimene on okej, vägagi okej. Mõni päev ja nädal, isegi kuu või pool aastat pikemal omaette reisil. Miks mitte?

Aga kui mees tahab suhtest pausi, siis on teine tera. See võib olla keskeakriis, ag asii solgu aus selle jutuga ja rääkigu selgeks, mida ta selle üksi olemise alla mõtleb ning mis soovid tal on. Ka see võib olla okej kui ollakse ausad. Ja las ta siis arvestab ka, et võibolla pole tagasi tulles seda pere enam olemas kuhu tagasi tulla.

Kas on lapsed ka? Selle teise variandi puhul peaks siis mees siiski arvestama, et suhtest pausi võttes ei saa ta võtta pausi lastest.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.10 15:42; 21.10 15:35; 22.10 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tahame mõlemad omaette käimisi ja olemisi.

Varem ma tavaliselt reisisin välimaale nädalaks v kuni 10 päevaks. Issand ma igatsen neid aegu.

Hetkel saab ainult maakodus käia.

Meil on lapsed juba suured ja selles mõttes teeme mida tahame. Kui pappi on – tõmbaks uttu kasvõi aastaks. Miks mitte.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 20:36; 20.10 23:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varem ma tavaliselt reisisin välimaale nädalaks v kuni 10 päevaks. Issand ma igatsen neid aegu.

Kreekasse ja Küprosele saab ka hetkel vabalt reisima minna, Eestist rääkimata.

Päriselt, passite nüüd kodus ja ootate mida?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oleks väga nördinud, kui mu mees teeks draamat sellest, et ma soovin, mõtle kui kohutav, mõne päeva omaette olla kuskil!!! Suvilas, spas, kasvõi reisil.

Kui seda liiga tihti hakkab juhtuma ning seetõttu mingid perekohustused pikalt ainult abikaasa turjale jäävad, siis on pahameel muidugi arusaadav.

Oluline on ka, kuidas taustal suhtumine oma abikaasasse on. Kui on endine inimene ja endine suhe, hoolitakse, märgatakse, siis pole ju probleemi. Kui aga on suhtumine abikaasasse ka muutunud, siis võib siin taga midagi enamat kui lihtsalt omaette olemise soov olla. Ei, see ei pea kohe armuke olema, võib olla ka mõned muud probleemid elus.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 21:14; 20.10 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oleks väga nördinud, kui mu mees teeks draamat sellest, et ma soovin, mõtle kui kohutav, mõne päeva omaette olla kuskil!!! Suvilas, spas, kasvõi reisil.

Jutt pole mõnest päevast, teemaalgataja täpsustas olukorda oma teises kommentaaris. Ma saan aru, kui 3lk kommentaare läbi ei viitsi lugeda, aga selles teemas pole ju ometi nii palju neid.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See võib olla keskeakriis, ag asii solgu aus selle jutuga ja rääkigu selgeks, mida ta selle üksi olemise alla mõtleb ning mis soovid tal on. Ka see võib olla okej kui ollakse ausad. Ja las ta siis arvestab ka, et võibolla pole tagasi tulles seda pere enam olemas kuhu tagasi tulla.

Aga sellepärast polegi mehed ausad ja mõtlevad välja mingi üksiolemisevajaduse üürikorteris. Tegelikult saavad seal vabalt rääkida telefoniga, külla kutsuda naisi ja ise öösel mujal olla.

Sõltub edasi mehest kui varakas ta on ja kas leiab uue naise või saab aru et kodus oli parem ja siis tulebki sujuvalt koju tagasi.

Minul läks ka eks kuskile turismitallu keset metsa närve puhkama. Noh põhjendas, et firmaga raskused jne.

Hiljem selgus et ikka armukesega käis.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 21:51; 22.10 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jutt pole mõnest päevast, teemaalgataja täpsustas olukorda oma teises kommentaaris. Ma saan aru, kui 3lk kommentaare läbi ei viitsi lugeda, aga selles teemas pole ju ometi nii palju neid.

Ei viitsi ma ka 20 kommentaari läbi lugeda, sorri. Tegelikult võiks asjakohaseid vastuseid sooviv teemaalgataja ikka kohe kõik olulise info kirja panna. Jah, selline olukord on muidugi halva maiguga. Samas ei saa inimest ju kinni vägisi hoida, see mõjub vastupidi. Kõrvalt hea õpetada, aga ainuõige olekski end mehest lahti ühendada, vähemalt proovida. Et ta tajuks, et on midagi kaotamas. Muidugi võib ka juhtuda, et mees polegi midagi kaotamas, on juba ise end lahti ühendanud. Kohati on elu nõme ja ebameeldiv.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 21:14; 20.10 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On teil olnud elus perioodi (tundub pigem keskea kriis), kus tahaksite lihtsalt ära käia, omaette olla, perest eemale ja kui see möödub, siis tagasi tulla ?

Ta nagu peata kana, ise ka ei tea täpselt mida tahab, kuigi kodus on tal kõik olemas.

Mul on kodus praegu mehel selline periood, aga ma kardan, et see tagasitulek on lõpuks välistatud, kuna olen selleks ajaks juba oma elu elama hakanud jm.

Ahaah. Tema “tahab perest eemal olla”. Aga ütle talle, et ta parem olgu nõus sellise variandiga, et 15 päeva kuus on tema laste ja majapidamisega üksinda, ning sina oled kusiganes ära. Ning siis 15 päeva olgu tema kusiganes “perest eemal”.  Arvab, et saab lapsed sinu kohustuseks ja kasvatada jätta ja ise puhtalt lehelt vallalise elu elada. Nii see ei käi. Oma piirid kehtestad sina. Äkki sa tahad ka, ta pole ainus. Mismõttes, et tema elab edasi nagu poismees, ilma kohustusteta ja sina, naine, peaks elu lõpuni lapsevanema kohustustega olema.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varem ma tavaliselt reisisin välimaale nädalaks v kuni 10 päevaks. Issand ma igatsen neid aegu.

Kreekasse ja Küprosele saab ka hetkel vabalt reisima minna, Eestist rääkimata.

Päriselt, passite nüüd kodus ja ootate mida?

Rabame tööd, et olla valmis … 😉

Veel kord: väikelastest oleme ammu välja kasvanud.

Aga mida teie teete? Mida ootate? Kus passite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 20:36; 20.10 23:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks tähendavad igasugused pausid, ära kolimised aastaks suhte lõppu. Nädal reisil, nv spas on teine asi. Aga pikemad pausid on minu meelest teise poole maha jätmine aga seda ei julgeta teha otse ja ausalt. Ja siis hakkab keerutamine ja vassimine ja pausi jutt. See on häbitu, et tahetakse uute naistega seksida, elu nautida ja samal ajal panna oma pere ootele, et kui uued tibud ei viitsigi sokke pesta ja kodus süüa vaaritada, siis saab süütu näoga koju tagasi minna ja rääkida kuidas pere talle kõige tähtsam. Sellistest inimestest ei tea iial millal jälle pausi isu tuleb.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 13:57; 25.10 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on häbitu, et tahetakse uute naistega seksida, elu nautida ja samal ajal panna oma pere ootele, et kui uued tibud ei viitsigi sokke pesta ja kodus süüa vaaritada, siis saab süütu näoga koju tagasi minna ja rääkida kuidas pere talle kõige tähtsam. Sellistest inimestest ei tea iial millal jälle pausi isu tuleb.

Miks häbitu?
Mees tegigi sellise konkreetse ettepaneku. See on tema õigus.
Et kas ma võiks vahepeal uute naistega seksida, elu nautida ja pere ootele panna. Kui pekki läheb, siis tulen tagasi.
Lihtne.
See ongi tema ettepanek. Edasi pole ju pall enam tema väravas.

Pall on hoopis seal, et tehti pk teema ja ei osata sellele ettepanekule vastata.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.10 14:33; 21.10 15:39; 22.10 14:11; 22.10 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on häbitu, et tahetakse uute naistega seksida, elu nautida ja samal ajal panna oma pere ootele, et kui uued tibud ei viitsigi sokke pesta ja kodus süüa vaaritada, siis saab süütu näoga koju tagasi minna ja rääkida kuidas pere talle kõige tähtsam. Sellistest inimestest ei tea iial millal jälle pausi isu tuleb.

Miks häbitu?

Mees tegigi sellise konkreetse ettepaneku. See on tema õigus.

Et kas ma võiks vahepeal uute naistega seksida, elu nautida ja pere ootele panna. Kui pekki läheb, siis tulen tagasi.

Lihtne.

See ongi tema ettepanek. Edasi pole ju pall enam tema väravas.

Pall on hoopis seal, et tehti pk teema ja ei osata sellele ettepanekule vastata.

No ei ole mees mingit konkreetset ettepanekut teinud, et tahab teisi naisi. Räägib ju hoopis filosoofilist juttu, kuidas tal vaja omaette olla ja elu üle järgi mõelda. Teiste naiste otsimise avastas ju TA ise.

Kui oleks aus, siis annaks midagi arutada ja ehk asjalikke kokkuleppeid teha. Aga ausust pole.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.10 15:42; 21.10 15:35; 22.10 10:52;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

No ei ole mees mingit konkreetset ettepanekut teinud, et tahab teisi naisi. Räägib ju hoopis filosoofilist juttu, kuidas tal vaja omaette olla

Te lihtsalt ei oska meeste keelt.

Minuarust on lihtlabane võõrkeele oskus alati elus edasi aidanud; muidu jäätegi siin edasi ja lõputult jahuma, et “mida ta nüüd täpselt mõtles” jne jama.

Loomulikult, mees oleks võinud kõike seda ka eesti keeles edasi anda, aga … kõik mehed pole selleks võimelised.
Samuti nagu naised ei oska suhete puhul eesti keelt. Vaid tormavad kuhugi foorumisse, kus üritavad seda algeliselt purssida. Aga neil ei tule see isegi seal välja.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.10 14:33; 21.10 15:39; 22.10 14:11; 22.10 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just just, ka meie pere isa ja abikaasa “vajas puhkust” ja “ajutist järelemõtlemisaega” jne. Peale 23 kooseluaastat kohe äkki lambist. Nüüd on kenasti neli aastat puhanud, peale selle, kui tal ilusasti palusin koos oma kodinatega puhkusele minna… Rohkem pole teda kohanud, loodan, et on leidnud selle, mida otsima läks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te lihtsalt ei oska meeste keelt. Minuarust on lihtlabane võõrkeele oskus alati elus edasi aidanud; muidu jäätegi siin edasi ja lõputult jahuma, et “mida ta nüüd täpselt mõtles” jne jama. Loomulikult, mees oleks võinud kõike seda ka eesti keeles edasi anda, aga … kõik mehed pole selleks võimelised. Samuti nagu naised ei oska suhete puhul eesti keelt. Vaid tormavad kuhugi foorumisse, kus üritavad seda algeliselt purssida. Aga neil ei tule see isegi seal välja.

Su väljendusviis on küll natuke trollilik, aga ma absoluutselt nõustun sinuga.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 10:39; 22.10 10:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab ära käia, omaette olla