Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab ära käia, omaette olla

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Mees tahab ära käia, omaette olla

Postitas:

Te lihtsalt ei oska meeste keelt.

Minuarust on lihtlabane võõrkeele oskus alati elus edasi aidanud; muidu jäätegi siin edasi ja lõputult jahuma, et “mida ta nüüd täpselt mõtles” jne jama.

Ei ole olemas sellist asja nagu “meeste keel” ja see on ka kaugel “võõrkeele” oskusest. . Jah, igal inimesel on omad viisid kuidas oma mõtteid väljendada ja mida jätta ridade vahele ja teoreetiliselt võiksid koos elavad inimesed üksteise varjatud mõtteid mõista. Aga muidugi pole see alati nii. Kes ikka midagi teise ees varjata tahab, see leiab viise.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.10 15:42; 21.10 15:35; 22.10 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole olemas sellist asja nagu “meeste keel” ja see on ka kaugel “võõrkeele” oskusest. .

Kas sa reaalselt ei saanud mõttest aru, mida selle “meeste keelega” öelda taheti ja tõesti jakkasid otsima sõnastikku selle keele kohta või Wikist selle keele kõnelejate arvu?
Nojah.
Muideks, sama kurikuulsast “naiste keelest” on kirjutatud terveid raamatuid ja samuti on täpselt samasugune kõnepuue olemas meestel.
A`la “mul vist pea valutab” = “ma ei soovi hetkel seksida”
jne 1000 fraasi.

PS. Kusjuures, see “omaette olemine” peaks olema isegi mõlema soo puhul kasutusel. Sest osad naised samamoodi tahavad teatud tingimustel (kui armastus otsas) omaette olla. Osad, muidugi, suudavad ka välja öelda, et hakka nüüd astuma ja uks käib väljapoole.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.10 14:33; 21.10 15:39; 22.10 14:11; 22.10 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS. Kusjuures, see “omaette olemine” peaks olema isegi mõlema soo puhul kasutusel. Sest osad naised samamoodi tahavad teatud tingimustel (kui armastus otsas) omaette olla. Osad, muidugi, suudavad ka välja öelda, et hakka nüüd astuma ja uks käib väljapoole.

Naljaks on see jutt hea küll aga olgem ausad, vahel tõesti pea lihtsalt valutab ja vahel tõesti tahaks lihtsalt omaette olla, nii, et keegi sinu tähelepanu ei soovi ja su tegevuse kohta arvamust ei avaldaks. Armastuse puudumisega ei ole enamuse inimeste omaette olemise soovil mittemingit pistmist. See, et põhjamaa inimene tahab vahel omaette olla, ei tohiks meti mingi üllatus olla.

Mis muidugi ei tähenda midagi teemaalgataja mehe kohta, sest me tegelikult ei tea, kas mees mõtles seda, et tahab eraldi kolida, või seda, et ta võiks mõnelgi õhtul või nädalavahetusel midagi ilma laste ja naiseta omaette saada teha, ilma et keegi solvuks.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.10 09:11; 22.10 14:24; 22.10 15:45; 22.10 17:00; 22.10 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks tähendavad igasugused pausid, ära kolimised aastaks suhte lõppu. Nädal reisil, nv spas on teine asi. Aga pikemad pausid on minu meelest teise poole maha jätmine aga seda ei julgeta teha otse ja ausalt. Ja siis hakkab keerutamine ja vassimine ja pausi jutt. See on häbitu, et tahetakse uute naistega seksida, elu nautida ja samal ajal panna oma pere ootele, et kui uued tibud ei viitsigi sokke pesta ja kodus süüa vaaritada, siis saab süütu näoga koju tagasi minna ja rääkida kuidas pere talle kõige tähtsam. Sellistest inimestest ei tea iial millal jälle pausi isu tuleb.

Jep. Mul sama kogemus. Kui mõni mees hakkab rääkima isikliku vaba aja  ja ruumi vajadusest, siis tähendab see seda, et soovitakse ilma tülita vaikselt uusi suhteid looma hakata. Aga igaks juhuks ei taheta veel vanasse kaevu sülitada, sest mine tea ehk läheb veel vaja.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga teemaalgataja, millest su mees rääkis? Välja kolimisest või sellest, et ta tahab nädalavahetusel sõpradega kalal käia?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.10 09:11; 22.10 14:24; 22.10 15:45; 22.10 17:00; 22.10 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga teemaalgataja, millest su mees rääkis? Välja kolimisest või sellest, et ta tahab nädalavahetusel sõpradega kalal käia?

omaette üürikasse soovib minna ja siis vaatab.

Aga minu jaoks on see “hüvasti mees”, ei vaata enam midagi, hoopis mina hakkan vaikselt kedagi normaalset vaatama sellise asemele

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.10 06:18; 20.10 14:54; 22.10 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hoopis mina hakkan vaikselt kedagi normaalset vaatama sellise asemele

Vale reaktsioon.
See, et temast lahti lasta – on muidugi õige.
Aga päris nii need asjad normaalselt ei käi, et üks kalkun välja ja teine kohe sisse.
Praegu sa ei tea ju isegi veel mida või keda sa oma ellu tahad. See, et sa mehelõhna tahad, on vaid lapselik trots ja ajutine kius.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.10 14:33; 21.10 15:39; 22.10 14:11; 22.10 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No selline lahku kolimine jah suure tõenäosusega on ikkagi lahkuminek. Tuleta mehele igaks juhuks meelde, et laste eest hoolitsemise kohustus ja ülenädalati lastega tegelemise kohustus jääb talle ikka. On muidugi ka juhtunud haruharva, et lahkukolinu äkitselt avastab, millest ta kõigest ilma jääb ja tahab tagasi. Enamasti aga tähendab see lahkuminekut.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.10 09:11; 22.10 14:24; 22.10 15:45; 22.10 17:00; 22.10 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama kogemus. Kui mõni mees hakkab rääkima isikliku vaba aja  ja ruumi vajadusest, siis tähendab see seda, et soovitakse ilma tülita vaikselt uusi suhteid looma hakata. Aga igaks juhuks ei taheta veel vanasse kaevu sülitada, sest mine tea ehk läheb veel vaja.

Täpselt ja lihtsalt ära seletatud, mida tähendab see “meeste keel”. See on petturite ja ärakasutajate keel. Normaalne teist austav inimene ju nii ei teeks, et “tahan kedagi uut, aga äkki praegust läheb mul ka vaja, seega ajan mingit häma, et teine ikka võtta oleks ega ära läheks”. Ja samal ajal sebib elu eest, kas õnnestub uut naist saada. Selline on alatu ja südametunnistuseta, empaatiavõimeta inimene. Vanast ollakse tüdinud, tundeid ei ole jne, aga kuna pole kindlust, kas ikka õnnestub uut saada, siis tahetakse, et vana enne kuskile ei lähe, kui on õnnestunud uus leida, kelle voodisse ja koju kohe ronida.

Samamoodi kõik need “pausi” jutud, mis tähendab samamoodi, et naisest kopp ees, tegelikult tundeid ei ole, aga ei julge lasta naisel minna ka, sest äkki siis jääb üldse mingiks ajaks üksi ja seksita. Siis on hea teha “paus”, sebida teiste naistega, sest rutiini asemel tahaks põnevust ja kirge. Ja kui õnnestub püsivalt keegi parem leida, siis öelda naisele, et sry, avastasin pausiga, et tundeid ikka ei ole ja ei soovigi jätkata. Kui aga ei leia kedagi paremat, siis saab vana naise kaissu tagasi pugeda.

Ärge laske ennast niimoodi alandada, naised! Hakkab mingi häma pihta, saatke kohe selgelt pikalt. Ärge laske end mingi varuvariandina ära kasutada nagu mingit keha ja madratsit.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge laske ennast niimoodi alandada, naised! Hakkab mingi häma pihta, saatke kohe selgelt pikalt. Ärge laske end mingi varuvariandina ära kasutada nagu mingit keha ja madratsit.

Minule ei meeldi üldse, kui ette kirjutatakse, mil moel tuleks käituda, et suvalise võõra naise meelest ei oleks madrats ja alandatu ja kes veel. Ei meeldi selline sildistamine. Meie ei tea teiste inimesti suhete pisinüansse, las ikka igaüks teeb valiku selle järgi, nagu süda soovib, mitte selle järgi, mida keegi teine õigeks peab. Teemaalgataja ju niikuinii ütles, et tema meest tagasi ootama ei hakka. Aga kui keegi teine tahab oodata, võibolla siis tema jaoks see mees ongi see ainus ja õige kõigi oma hädadega.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.10 09:11; 22.10 14:24; 22.10 15:45; 22.10 17:00; 22.10 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnistan, et olen võtnud mehe tagasi pärast pausi. Tundsin ennast nii üksikuna ja tol hetkel mõtlesin, et äkki ei leiagi paremat. Tegelikult tegi selline mehe paus ja reetmine suhte katki. Lõpuks olin ikka õnnetu ja ei usaldanud enam teda. Jube väsitav on elada kui mees võib jälle nö suhtes aja maha võtta.

Meie läksime lahku. Nüüd muidugi kahetsen, et nii käitusin. Kohe tuleb suhe lõpetada mitte lasta end lollitada.  Aitaks mehel asju pakkida ja uuele pinnale viia.

Usun et niipea kui siis endale tekib mingi uus austaja ja mees sellest kuuleb, on ta kõpsti kohal solvunult selgitamas, et TEMA tahtis ju ainult pausi ja möelda

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 21:51; 22.10 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hoopis mina hakkan vaikselt kedagi normaalset vaatama sellise asemele

Vale reaktsioon.

See, et temast lahti lasta – on muidugi õige.

Aga päris nii need asjad normaalselt ei käi, et üks kalkun välja ja teine kohe sisse.

Praegu sa ei tea ju isegi veel mida või keda sa oma ellu tahad. See, et sa mehelõhna tahad, on vaid lapselik trots ja ajutine kius.

[/quote

Jah, see reaktsioon oleks pidanud mehe poolt tulema. Et tema kolib välja ja naisel on võimalus kedagi normaalset meest tema asemele vaatama hakata. Siis oleks kõik selge ja aus olnud, kõik saaksid aru mis seisus suhe on ja kuidas edasi minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 13:57; 25.10 22:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab ära käia, omaette olla