Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab elada majas ise seal midagi tegemata

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 126 )

Teema: Mees tahab elada majas ise seal midagi tegemata

Postitas:

Saime päranduseks maja, kui lapsed olid väiksed. Mina kahtlesin, kas saame majaga hakkama- tööd palju jm kohustusi. Mees oli vaimustuses. Põhiline argument tema poolt oli, et lastel hea kasvada ikka oma majas ja aias mängida. Peagi selgus, et mehe arust on majas elamine aias kohvi joomine ja laupäeval sauna kütmine.
Ma pole pahaks pannud, et ta pole sündinud maal toimetaja või remondiguru. Kõike saab õppida või siis nõu küsida või vahel asjatundjaid palgata.
Aga ta ei tahagi kodus midagi toimetada. Igal võimalusel on lebo või siis kui mina hakkan väga survestama, siis sobib ka sõprade, sugulastega mingi muu lõbustus kiirelt organiseerida.

Nüüd riisun siin jälle üksi ja lõikan õunapuid, vaatan, kuidas maja ka juba väljaspoolt hoolt tahaks saada.

+20
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.04 17:40; 14.04 09:36; 14.04 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, peres peavad mõlemad olema nn maja-inimesed, et kõik tööd ära teha: muru niitmine, lume lükkamine, kahe korruse koristamine, remondid, maja ja aia värvimised, katuseparandus jms. Kui seda pole, siis tuleb kas maksta teistele inimestele ja teenused sisse osta, või maja maha müüa ja elada korteris.

Olen ka see, kes absoluutselt ei viitsi mingi muruniitmisega jännata. Elasin paar aastat majas ja kolisin korterisse tagasi.

PS! Ei jookse ja mängi need lapsed ka aias. Istuvad ikka toas suurema osa ajast… ainult kassil oli hea elu 🙂

+39
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saime päranduseks maja, kui lapsed olid väiksed. Mina kahtlesin, kas saame majaga hakkama- tööd palju jm kohustusi. Mees oli vaimustuses. Põhiline argument tema poolt oli, et lastel hea kasvada ikka oma majas ja aias mängida. Peagi selgus, et mehe arust on majas elamine aias kohvi joomine ja laupäeval sauna kütmine.

Ma pole pahaks pannud, et ta pole sündinud maal toimetaja või remondiguru. Kõike saab õppida või siis nõu küsida või vahel asjatundjaid palgata.

Aga ta ei tahagi kodus midagi toimetada. Igal võimalusel on lebo või siis kui mina hakkan väga survestama, siis sobib ka sõprade, sugulastega mingi muu lõbustus kiirelt organiseerida.

Nüüd riisun siin jälle üksi ja lõikan õunapuid, vaatan, kuidas maja ka juba väljaspoolt hoolt tahaks saada.

Sa oled tüüpiline naine, selle asemel et mehe ja lastega elu nautida, on sinu huvideks ainult mingeid oksi lõikuda ja tüli tõsta. Siis pärast seda oled sa väsinud ja jälle pahur ja teie suhe lagunebki ära, sest mees tahtis elada majas kuna seal on rohkem ruumi jne, aga mitte rohkem rabamist mida sina talle selga ehitad.

Need suhted on kõige kurvemad kus üksteisele elamise asemel hakatakse elama pseudoteemade elu.

+19
-41
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 13.04 18:02; 13.04 19:11; 13.04 21:43; 21.04 12:25; 22.04 14:22; 22.04 16:26; 23.04 14:49; 23.04 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus mida vaja liigutada on? Kui mu töö sobib, siis ehk pikkamööda sobib muu kah.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 18:06; 13.04 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd riisun siin jälle üksi ja lõikan õunapuid, vaatan, kuidas maja ka juba väljaspoolt hoolt tahaks saada.

Õunu saab Rimist osta. Selleks ei pea oma (pereelu) pooleks k..ppima.
Järelikult: sinu probleem vaid.

Kui maja fassaad tahab remonti, selle jaoks on meil ukrainlased.
Kui kirjutad täpsemalt, mis seinaga tegu, oskan ehk midagi soovitada.
Aga oma vanamehega ära kakle, peaasi et raha perre toob.

+17
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt 13.04 18:13; 14.04 08:58; 14.04 11:16; 14.04 11:52; 14.04 13:37; 15.04 11:44; 16.04 08:29; 16.04 13:34; 16.04 14:35; 16.04 16:41; 17.04 12:02; 19.04 20:16; 19.04 21:20; 20.04 17:55; 20.04 19:58; 21.04 12:46; 22.04 22:54; 24.04 14:25; 24.04 21:15; 27.04 09:06; 29.04 11:15; 29.04 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga inimese jaoks võibki majaelu olla terrassil kohvi joomine. Juhul, kui ta jaksab maksta kõigi vajaminevate tööde eest. Nii talle ütlegi.

+47
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 13.04 18:13; 13.04 18:28; 14.04 12:45; 14.04 13:08; 14.04 21:29; 15.04 21:51; 16.04 15:17; 17.04 13:15; 19.04 20:30; 20.04 18:33; 23.04 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga inimese jaoks võibki majaelu olla terrassil kohvi joomine. Juhul, kui ta jaksab maksta kõigi vajaminevate tööde eest. Nii talle ütlegi.

Nõus kui rõhuasetus on sõnapaaril “juhul kui”.

+20
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 18:06; 13.04 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis pseudoteemad? Kui aias kipub muru teise korruse akendest sisse kasvama, puud lammutavad oxtega katust, trepi all asetseb punaste sipelgate pesa, ainsas toimivas käimlas kerkib paabeli torn juba august välja & talvel on köetav kõigest köök, siis ei naudi õige pea enam yldse midagi. Mina, kui endal jõud & mõistus lõpeb, kutsuxin töömehed & arved esitaxin abikaasale.

+30
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga inimese jaoks võibki majaelu olla terrassil kohvi joomine. Juhul, kui ta jaksab maksta kõigi vajaminevate tööde eest. Nii talle ütlegi.

Nõus kui rõhuasetus on sõnapaaril “juhul kui”.

Terve see postitus on rõhul sõnadele juhul kui.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 13.04 18:13; 13.04 18:28; 14.04 12:45; 14.04 13:08; 14.04 21:29; 15.04 21:51; 16.04 15:17; 17.04 13:15; 19.04 20:30; 20.04 18:33; 23.04 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen selline, kes majaga seonduvaid töid, sealhulgas isegi niisuguseid töid nagu kapitaalremont naudib. Abikaasa paraku on paneelikas kasvanud korteriinimene. Ta saaks oskuste poolest küll kõigega hakkama, aga paraku on ta samasugune nagu teemaalgataja mees, kes pigem kõik nädalavahetused muude tegevustega kiirelt ära täidab. Minu jaoks on pigem kurb see, et ta ei väärtusta koduseid tegemisi kui ühte koos aja veetmise moodust. Samas eeldab, et mina peaksin igal pool tema välja mõeldud üritustel käima.

+10
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 18:36; 17.04 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis pseudoteemad? Kui aias kipub muru teise korruse akendest sisse kasvama, puud lammutavad oxtega katust, trepi all asetseb punaste sipelgate pesa, ainsas toimivas käimlas kerkib paabeli torn juba august välja & talvel on köetav kõigest köök, siis ei naudi õige pea enam yldse midagi. Mina, kui endal jõud & mõistus lõpeb, kutsuxin töömehed & arved esitaxin abikaasale.

Sellepärast sul meest polegi? Esita aga arveid kellele tahad. Ei imesta enam miks need teemad siin on, et appi juba 40 ja meest ei leia. Selliseid naisi ei taha mitte üks mees, isegi kõige hullem küla karla astub kõrvale.

+5
-29
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 13.04 18:02; 13.04 19:11; 13.04 21:43; 21.04 12:25; 22.04 14:22; 22.04 16:26; 23.04 14:49; 23.04 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saime päranduseks maja, kui lapsed olid väiksed.

Mõlematele pärandati?

+20
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.04 19:14; 13.04 22:16; 14.04 19:15; 15.04 21:42; 16.04 13:30; 22.04 13:50; 24.04 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esita aga arveid kellele tahad.

Ja mis su enda lahendus on, kui maja hakkab kokku kukkuma ja mees lillegi ei liiguta ja naine ka üksi kõike ei jõua?

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saime päranduseks maja, kui lapsed olid väiksed.

Mõlematele pärandati?

Mkm. Mees päris, seega on “meie” oma. Oleks naine pärinud, siis oleks “minu”.

+17
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt öeldes mina ka ei taha. Ja ei teegi aias midagi, lebotan. Milleks end vaevata nende õunapuuokstega? Kui need on tõesti eluküsimus, siis palgake aednik. Minul käib – eelmisel nv-l pügas põõsad, võttis ühe seenetava puu maha – pärast koristas risu ka veel ära.

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saime päranduseks maja, kui lapsed olid väiksed. Mina kahtlesin, kas saame majaga hakkama- tööd palju jm kohustusi. Mees oli vaimustuses. Põhiline argument tema poolt oli, et lastel hea kasvada ikka oma majas ja aias mängida. Peagi selgus, et mehe arust on majas elamine aias kohvi joomine ja laupäeval sauna kütmine.

Ma pole pahaks pannud, et ta pole sündinud maal toimetaja või remondiguru. Kõike saab õppida või siis nõu küsida või vahel asjatundjaid palgata.

Aga ta ei tahagi kodus midagi toimetada. Igal võimalusel on lebo või siis kui mina hakkan väga survestama, siis sobib ka sõprade, sugulastega mingi muu lõbustus kiirelt organiseerida.

Nüüd riisun siin jälle üksi ja lõikan õunapuid, vaatan, kuidas maja ka juba väljaspoolt hoolt tahaks saada.

Aga võtke aednik tööle. Miks peaks maal oma majas olema rügamine. Oksi lõigata ja riisuda saab ju ka naudingut tundes. Kui koged, et “sina pead tegema ja keegi ei aita” seisundit, siis maja on sulle ka liiast. Üürikorter linnas on ju hea küll… Sa ei pea midagi tegema kui ei taha. Kui tahad, teed ise või palkad kellegi tegema. Sellised “vaja teha tööd” toovad kiiresti välja, kas inimene on depressioonis või mitte. Depressioonis inimene ei talu üldse, et “teised midagi ei tee”. Lõhub ennast sellega ja teisi ka. Väga pinda käib, otsi abi, mitte kellelgi pole vaja koju inimest, kes ei saa endaga hakkama ja hakkab teiste suhtes vaimselt vägivaldselt tegusema. Survestamine võib väga lihtsalt minna vaimseks vägivallaks.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd riisun siin jälle üksi ja lõikan õunapuid

Jeerum. Lõikad õunapuid? Milleks? Mina ostan Royal Gala’t poest, väga maitsev, muide. Ussitanud ka ei ole.
Miks peab Eestis aastal 2019 mingit õunapuud lõikama ja oma elu raskeks elama? Jäta oma mees rahule ja müüge see maja maha.

+8
-35
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 19:52; 17.04 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd riisun siin jälle üksi ja lõikan õunapuid, vaatan, kuidas maja ka juba väljaspoolt hoolt tahaks saada.

Õunu saab Rimist osta. Selleks ei pea oma (pereelu) pooleks k..ppima.

Järelikult: sinu probleem vaid.

Kui maja fassaad tahab remonti, selle jaoks on meil ukrainlased.

Kui kirjutad täpsemalt, mis seinaga tegu, oskan ehk midagi soovitada.

Aga oma vanamehega ära kakle, peaasi et raha perre toob.

Rimi õunad maksavad raha, enda õunad on tasuta.
Rimi õunad on keemiaga üle pritsitud, oma aia õunad on puhtad ja tervislikud.
Ukrainlased tahavad töö eest palka ka saada, kui oma mees teeks, saaks ju odavamalt. Ega fassaadi remont odav lõbu pole…
Ühesõnaga majaomanikuna tean, et töö majas ei lõpe iial ja kui on soov seal sees elada, peab ka ise käed külge panema!

+28
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 20:02; 14.04 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis pseudoteemad? Kui aias kipub muru teise korruse akendest sisse kasvama, puud lammutavad oxtega katust, trepi all asetseb punaste sipelgate pesa, ainsas toimivas käimlas kerkib paabeli torn juba august välja & talvel on köetav kõigest köök, siis ei naudi õige pea enam yldse midagi. Mina, kui endal jõud & mõistus lõpeb, kutsuxin töömehed & arved esitaxin abikaasale.

Sellepärast sul meest polegi? Esita aga arveid kellele tahad. Ei imesta enam miks need teemad siin on, et appi juba 40 ja meest ei leia. Selliseid naisi ei taha mitte üks mees, isegi kõige hullem küla karla astub kõrvale.

Mul juhtumisi on seaduslik abikaasa, armas & tark & suur & soe.

Sedasamust kyll, et olles kirjeldatud tyypi lobudikes, vabandust, eramutes elanud, oleme mõlemad veendunud korteriinimesed.

EDIT: näh, tige massin nime ära sõi, nyah nyah olen.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esita aga arveid kellele tahad.

Ja mis su enda lahendus on, kui maja hakkab kokku kukkuma ja mees lillegi ei liiguta ja naine ka üksi kõike ei jõua?

kui maja kokku kukub, saab kolida silla alla pappkarpi elama ja elu ongi lill

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õunapuud võib ju msha võtta.
Või tahad ikka ise õunu süüa?

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur see aed teil on?
Kui on tavaline linnaaed, siis tehke omale muruplats ja kui ise oled huvitatud, siis 1 pereõunapuu ja 1 marjapõõsas ning rohkem mitte midagi (ok, silmailuks paar pügamist mittevajavat okaspuutaime võib kah olla). Ja selle muru panete niitma roboti. Mingeid peenraid ega lilli pole vaja. Lumelükkamist talvel muidugi pisut on, aga viimasel ajal suht vähe.
Mis maja korrashoidu puutub, siis ega korteriski ju hooldusest ja remondist pääse. Selle lahendate kas nii, et ostate tööd sisse või teeb teist keegi selle ise ära. Kui sina ei taha ja mees ei viitsi, siis ostke tööd sisse – niipalju viitsimist peab ikka olema, et selleks raha teenite.

Minul on aed (just aed, mitte kogu maa-ala) 1 ha suur ja õunapuid on juba 17, muud viljapuud pealekauba. Lõikamisest tulenevat puitmaterjali on nii palju, et kuni veerand talve küttepuudest tuleb oma aiast. Ühe õunapuu peale kulub tund aega aastas seda lõikamist (koos koristamisega). Minu jaoks on see mittemiski, aga kui seda tundub liiga palju, siis tuleb õunapuudest loobuda. Kui päris lage aed ei sobi, siis paar suuremat okaspuuvormi (valige lollikindel sort) ja aitab küll. Ei pea oma elu keeruliseks elama.

Ja kui ikka aed tüliks kaelas, siis kolige korterisse. Maja eest saate vast 4-toalise küll (või suuremagi) ja õues jalutamas ei keela keegi ka korterilastel käia.

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 20:44; 14.04 23:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled tüüpiline naine, selle asemel et mehe ja lastega elu nautida, on sinu huvideks ainult mingeid oksi lõikuda ja tüli tõsta. Siis pärast seda oled sa väsinud ja jälle pahur ja teie suhe lagunebki ära, sest mees tahtis elada majas kuna seal on rohkem ruumi jne, aga mitte rohkem rabamist mida sina talle selga ehitad.

Kes siis kõiki aia- ja remonditöid teeb kui kõik ainult olesklevad ja vaadet naudivad? Selge, et üksi ei jõua, maja on ikka koostegemise projekt.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esita aga arveid kellele tahad.

Ja mis su enda lahendus on, kui maja hakkab kokku kukkuma ja mees lillegi ei liiguta ja naine ka üksi kõike ei jõua?

kuidas saab maja kokku kukkuda, ega sa vist ei tea majadest küll midagi. lihtsalt mingi ajuvaba arusaam kuidas mehed peavad kõik naiste tühised emotsioonid kinnimaksa. kui see mees seda ei tee, leiab parema naise, siis on ulg lahti
miks naine ise raha ei teeni oma maja renoveerimiseks, miks mees peab teenima?
meil on ju võrdsus

+2
-24
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 13.04 18:02; 13.04 19:11; 13.04 21:43; 21.04 12:25; 22.04 14:22; 22.04 16:26; 23.04 14:49; 23.04 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ukrainlased tahavad töö eest palka ka saada, kui oma mees teeks, saaks ju odavamalt. Ega fassaadi remont odav lõbu pole…
Ühesõnaga majaomanikuna tean, et töö majas ei lõpe iial ja kui on soov seal sees elada, peab ka ise käed külge panema!

Hahhaa, nagu fassaad oleks asi, mida iga suvaline mees kohe teha oskaks? Raha maksab jah. Mul ühe poole maja fassaad koos karniisiga läks 7 aastat tagasi maksma 7000.-
Mina oma majas teen ainult kastmist. Istutab, hooldab ja muru pügab aednik. Lehti riisub/lund lükkab kojamees. Nii lihtne see ongi.

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.04 19:14; 13.04 22:16; 14.04 19:15; 15.04 21:42; 16.04 13:30; 22.04 13:50; 24.04 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii saab elada ainult üsna uues majas ca esimesed 10a, et kõnnid ainult kohviga kastemärjal murul ja maja on niisamagi ilus, midagi remontima ei pea, muruniitmise jaoks on robot ja puid lõikab arborist või aednik. Lund lükkab majahoidja jne. Siis kas teed ise või maksad tegemise kinni. Kalliks läheb tavainimesele.
Vanemas kõpitsemist vajavas majas nii kaua vastu ei pea, hakkab kaela kukkuma üht-teist. Isegi kui ise ei tee, peab hakkama töid tellima- kasvõi fassaadi värskendama.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 23:48; 14.04 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Majas tuleb ikka remontida ja parandada. aga aiaga on vastukäivaid arvamusi meil ka. seega ma ka küsin: kui ma tahan et aias kasvaks midagi, kas see on vaid minu mure ja hool? seda siis kui teised peres arvavad et aed võiks olla vaid puhkuseks oma perele? et olgu muru ja mõni õunapuu ja kogulugu.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Majas tuleb ikka remontida ja parandada. aga aiaga on vastukäivaid arvamusi meil ka. seega ma ka küsin: kui ma tahan et aias kasvaks midagi, kas see on vaid minu mure ja hool? seda siis kui teised peres arvavad et aed võiks olla vaid puhkuseks oma perele? et olgu muru ja mõni õunapuu ja kogulugu.

Jah, sinu tahtmine on ainult sinu mure ja hool.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 07:53; 14.04 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, sinu tahtmine on ainult sinu mure ja hool.

Nii arvavad tavaliselt inimesed, kellele on rohimasundimisest-riisumisest jms lapsepõlbves pealesunnitud aiatöödest siiani psühholoogiline trauma 🙂

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 23:48; 14.04 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii arvavad tavaliselt inimesed, kellele on rohimasundimisest-riisumisest jms lapsepõlbves pealesunnitud aiatöödest siiani psühholoogiline trauma ????

Nii arvavad inimesed, kes on omadega 21. sajandisse kolinud.
Kui sa tänapäeval, sallimise ajal, kedagi oma peenart sunnid rohima, siis võetakse sult vanemlikud õigused ära.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt 13.04 18:13; 14.04 08:58; 14.04 11:16; 14.04 11:52; 14.04 13:37; 15.04 11:44; 16.04 08:29; 16.04 13:34; 16.04 14:35; 16.04 16:41; 17.04 12:02; 19.04 20:16; 19.04 21:20; 20.04 17:55; 20.04 19:58; 21.04 12:46; 22.04 22:54; 24.04 14:25; 24.04 21:15; 27.04 09:06; 29.04 11:15; 29.04 16:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 126 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab elada majas ise seal midagi tegemata

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.