Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab ennast siduda arvutiga

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Mees tahab ennast siduda arvutiga

Postitas:

Elame mehega koos 9 aastat. Mehe igapäevatöö on kontoris arvuti taga (iga päev 8 tundi, lisaks teeb palju ületunde). Meie suhte alguses oli mehel tõsine arvutisõltuvus, kui ta ka kodus iga vaba hetke arvuti ekraani põrnitsedes veetis, võis olla vahel öö läbi ka arvutis. Arvutimänge ta ei mänginud ega mängi ka praegu, vaid uuris erinevaid programme, õppis neid kasutama, tegi kodulehti, disainis erinevaid asju jne.
Hakkasin organiseerima palju väljaskäimisi nii, et meest arvuti juurest ära saada, tuli ka, aga koju jõudes oli esimene asi arvuti sisse lülitada, tihti käis see liigutus juba enne jope seljast ära võtmist. Ma vihkasin arvutit, sest mina jäin kodus olles mehe tähelepanust ilma.
Mingil ajal asi muutus, rääkisime palju ja ta sai sellest sõltuvusest niimoodi lahti, et oli arvutis ainult töö juures, siis kui mina ka kodus, mees arvutit ei avanud.
Nüüd aga kui ta on aastaid arvutisõltuvusest vaba, tahab ta minult sünnipäevaks saada üht kobedamat veebimajutuse paketti koos domeeniga (mina nedest asjadest midagi ei tea), tahab teha omale kodulehe ja uuesti hakata kodulehtede disainimise ja muu sellisega tegelema. Ütlesin konkreetselt, et mina talle seda ei kingi ja ma ei taha, et ta sellega tegelema hakkab, sest ta on niigi pikad päevad tööl ja kodus tahaksin mehega koos aega veeta, mitte arvutiga konkureerida. Mees solvus ja on minu peale juba mitu päeva vihane olnud, sest korduvad vestlused jõuavad alati selleni, et mina saan kõik, mis mina tahan, aga tal ei luba. Ise ostan 200 eurose jope, aga tema jaoks on 200 eurost veebimajutuse jaoks kahju. Selgitasin, et asi pole rahas, võiksin talle ka 500 eurose jope osta, aga tahan oma meest, mitte arvutis passivat isendit omale koju. Lubas, et ei hakka kogu aeg arvutis olema, aga tean juba teda, ta läheb nii hasarti ja ei saa arvuti juurest ära. Mees iga päev püüab mind nõusse saada, aga lõpuks läheme ikka tüliga magama. Täna hommikul karjus mu peale, sest ta ei saa aru, minu korduvatest selgitustest hoolimata, miks ma ei taha, et ta arvutis rohkem aega hakkab veetma, rõhub kogu aeg rahale, et mul on rahast kahju, aga nii see kaugeltki pole.
Oleks tore lugeda teiste arvamusi, kas mu hirm on põhjendatud või tõesti jonnin nagu mees ütleb ja mehel on õigus teha mida tahab ning oma raha eest ostab ta selle paketi niikuinii, kuigi ta teab minu arvamust sellest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaene mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ta seda veebimajutuse asja nii väga ihaldab siis küll ta ise selle 200 eurot kuskilt leiab. Iseenesest on veebidisain ja programmeerimine on tänapäeval väga vajalikud oskused. Aga see on veidi kurb, et inimesel pole mitte mingeid muid hobisid-huvisid peale virtuaalmaailmas pakutava. Lisaks veel sõltuvusprobleem – arvuti on number 1 prioriteet, ei hoolita enda unerežiimist ega teiste inimestega suhtlemisest. Mina sellise mehega elada ei suudaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees oma töö eest siis tasu ei saagi? Kus ta siis käib? On kodune? Lapsega kodus? Sina töötad ja ainus sissetuleks on sinu oma? 200 eurot ei peaks olema tööl käiva inimese jaoks mingi ulmeline raha, mida sünnipäevaks endale manguda naise käest. Sinu kirjast nagu selguks, et pole tegemist mitte naise-mehe vahelise suhtega, vaid ema kasvatab oma poega. See teema on kas liba või on teie suhted on ikka väga kriitilises olukorras. Ükski mees ei suuda pikalt emaga elada, tekib kõrvalsuhe naisega, kes ei käitu nagu ema ja nii need suhted purunevad. Hetkel pole küsimus mitte 200 euros, vaid selles, kas suhe saab jätkuda, kui üks pool ei saa end teostada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

200 eurot ei peaks olema tööl käiva inimese jaoks mingi ulmeline raha, mida sünnipäevaks endale manguda naise käest.

Vaevalt, et mees naiselt sünnipäevaraha mangub. Pigem oli ikka nii, et naine küsis, mida mees sünnipäevaks tahab, mees vastas ja selle peale pistis naine ruigama. Ma oleksin ka mehe asemel vihane:)

Muide, mis tähelepanust teemaalgataja nii väga ilma jääda kardab? Kui inimesed on juba 9 aastat koos elanud, siis vaevalt, et nad iga vaba hetke enam kätt- ja mokkapidi teineteise küljes kinni on. Kodutöid saab jagada ja ühiseid väljaskäimisi kokku leppida ning teise inimesega saab suhelda ka arvuti taga istudes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jube, kui inimesel ei lasta oma kodus tegeleda sellega, millega soovib, vaid peab naist lõbustama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 19:43; 14.04 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei suudaks sellise naisega elada. Sisuliselt on keelatud mehel tema hobiga tegelemine. Saaks aru, kui ta mängiks mingeid mänge, sel juhul saaks rääkida sõltuvusest jms, aga teine tahab veebi arendada ja disainida. Sisuliselt on see sama kui mees maaliks kodus või käiks loodust pildistamas. Naine näeb ainult arvutit kui sõltuvusvahendit. Mida see mees kodus tegema peab siis? Naise loba kuulama, naisega telekat koos vaatama. Loodan, et mees võtab aru pähe ja jookseb! Vaevalt mees surres kahetseb, et ta rohkem naise loba ei kuulanud, ikka kahetseb, et ta ei kuulanud oma südant ja ei tegelenud sellega, mis talle meeldis.
Kompromiss on selle asja nimi, kulla teemaalgataja. Leppige kokku, et ta tegeleb arvutiga mingitel kindlatel päevadel või aegadel ja ülejäänud aja hoiab naise kätt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õige mehe koht on voodis, teki all, naise jalgevahel, mitte arvutihiirt näppides internetis. Jookse naine!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks tore lugeda teiste arvamusi, kas mu hirm on põhjendatud või tõesti jonnin nagu mees ütleb ja mehel on õigus teha mida tahab ning oma raha eest ostab ta selle paketi niikuinii, kuigi ta teab minu arvamust sellest.

Ühest küljest on nii sinul kui ka su mehel õigus teha mida tahate. Mõistuse ja seaduse piires muidugi. Meil on ikkagi vaba maa.

Aga teisalt arvan, et su hirm on ka põhjendatud. Tundub, et teie suhtes on midagi väga korrast ära. Ja seda mõlema poolt, ei ole mees kõiges ikka üksi süüdi. Teil mõlemil on mingid vajadused rahuldamata. Soovitaks paariteraapiat, kui teil mõlemal on ikkagi soov selles suhtes jätkata. Teraapiat pole vaja karta, saate neutraalsel pinnal ja professionaali juhendamisel oma probleemidega rahulikult tegeleda ning arvatavasti on teie suhe hiljem palju tugevam kui praegu. Igatahes peaks see olema palju rahulikum ja harmoonilisem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem näikse olevat, et mees teeks hea meelega kogu aeg tööd, naine tahab, et mees vabal ajal temaga tegeleks. Ma arvan, et ehk on võimalik leida mingi kompromiss, kuigi ausalt öeldes te lihtsalt ei sobi eriti hästi. Pane paika, mida sa tahad, et mees kindlalt teeks ja sinuga aega veedaks. Nagunii on sul ju kodus mingid oma toimetused ka (või teete tõesti alati kõike 100% koos), mu meelest on ok, kui mees sel ajal siis arvutis toimetab. Magama muidugi peab, muidu rikub mees oma tervise ära. Su hirmudel on alust, aga hetkel sa niimoodi nagunii oma eesmärki ei saavuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 06:15; 13.04 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin peaks kõigepealt kindlaks tegema, mida see mees seal arvutis tegelikult teeb.
Kui tegelebki oma hobiga, siis pole selles ju midagi halba. Mis need mehed teistsugused on, kes iga tuuleiili peale kalipsosse hüppavad ja kuhugi randa tormavad? Need ju samuti ei hoia naise kätt…
Või jalgratas?
Või mõni istub päevade viisi kuskil rabas ja kuulab linnuhääli. Kah naise kätt ei hoia.
Kas viimane on teemaalgataja arvates linnusõltlane? Fred Jussi suguse mehega ta ka ju ei klapiks.
Pseudoprobleem. Oleks veel eile tuttavaks saanud, siis oleks arusaadav, aga 9a?

Või ongi nii, et teemaalgatajal endal mingit hobi ega huviala pole ja selle pärast kaebleb? Kade kah, pisut nagu…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 08:56; 13.04 10:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem näikse olevat, et mees teeks hea meelega kogu aeg tööd, naine tahab, et mees vabal ajal temaga tegeleks. Ma arvan, et ehk on võimalik leida mingi kompromiss, kuigi ausalt öeldes te lihtsalt ei sobi eriti hästi. Pane paika, mida sa tahad, et mees kindlalt teeks ja sinuga aega veedaks. Nagunii on sul ju kodus mingid oma toimetused ka (või teete tõesti alati kõike 100% koos), mu meelest on ok, kui mees sel ajal siis arvutis toimetab. Magama muidugi peab, muidu rikub mees oma tervise ära. Su hirmudel on alust, aga hetkel sa niimoodi nagunii oma eesmärki ei saavuta.

Aa, et seni, kuni naine nõusid peseb ja tuba koristab, võiks mees oma hobiga tegeleda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodutöid saab jagada ja ühiseid väljaskäimisi kokku leppida ning teise inimesega saab suhelda ka arvuti taga istudes.

Ma natuke kahtlen selles. Teemaalgataja kirjutab küll, et mees istuvat “kogu oma vaba aja” arvutis, ent huvitav, mida selle vaba aja all silmas on peetud? Meesterahva puhul kiputakse eeldama, et kogu tema palgatöö-väline aeg ongi reeglina vaba, naise osas on see asi teadagi kuidas. Seega võiks küll küsida, kas see mees kodus ennast liigutab ka või on kõik majapidamistööd naise õlul, sellal kui mees arvutis istub.

Iseenest- nagu teisedki siin kirjutasid- olete kaks täiskasvanut ega pea teist lõbustama. Samas aga tekkis minul küsimus, et mis eesmärgiga mees üldse naist peab, kui tema huvi on ainult arvuti? Kas tema eesmärk naisega kooseluks on ainult see, et tal oleks olemas tasuta sokipesija ning toiduvalmistaja? Sina tema eesmärke ilmselt täidad. Samas sulle kui naisterahvale on mehega koosolemise eesmärgiks saada vahel natuke teise inimese tähelepanu ja lähedust – tema aga omalt poolt sinu ootusi ei täida, nagu aru saan. Seega on niisugune kooselu mehele kasulikum kui sinule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem näikse olevat, et mees teeks hea meelega kogu aeg tööd, naine tahab, et mees vabal ajal temaga tegeleks. Ma arvan, et ehk on võimalik leida mingi kompromiss, kuigi ausalt öeldes te lihtsalt ei sobi eriti hästi. Pane paika, mida sa tahad, et mees kindlalt teeks ja sinuga aega veedaks. Nagunii on sul ju kodus mingid oma toimetused ka (või teete tõesti alati kõike 100% koos), mu meelest on ok, kui mees sel ajal siis arvutis toimetab. Magama muidugi peab, muidu rikub mees oma tervise ära. Su hirmudel on alust, aga hetkel sa niimoodi nagunii oma eesmärki ei saavuta.

Aa, et seni, kuni naine nõusid peseb ja tuba koristab, võiks mees oma hobiga tegeleda?

Teemaalgatuses küll otse pole öeldud, kuid mulle tundub, et nende pere koosnebki vaid mehest-naisest, st lapsi ei ole. Mida on seal pidevalt koristada-kokata?
Meil peres on kaks poisslast teismeliseks kasvatatud, elame linnas korteris ning pigem on probleemiks see, et kodus on igav, kuna mitte kui midagi pole seal teha! Loomulikult võib igavuse peletamiseks seada sisse igapäevane toakoristus, kuid ma ei leia, et teised pereliikmed seepärast süütundest kaasa küürima peaksid.
Tundub, et ka teemaalgatajal on lihtsalt igav. Vaevalt, et ta ka rohkem rahul oleks, kui mees mööda erinevaid keelekursusi käiks.
Teemapüstitust lugedes tekib hoopis küsimus, et kas peab koos elama, kui ühiseid huvisid pole? Ning seda juba 9 aastat…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa, et seni, kuni naine nõusid peseb ja tuba koristab, võiks mees oma hobiga tegeleda?

Aaa, ära juhi juttu teemast kõrvale. Kodutöödest ei olnud sõnagi. Mees võib ka puhtusefriik olla, sa ei tea ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 08:56; 13.04 10:20;
To report this post you need to login first.

Aga kas sul teemaalgataja endal ei ole üleüldse mingit arvutihuvi? Äkki süvened natuke oma mehe hobisse, hakkab meeldima ja hakkate koos harrastama?

Või on mehel kinnisidee, et oma arvutiga peab ta olema intiimselt kahekesi ja sina sinna juurde ei sobi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pealkirjast jääb mulje, et mees tahab arvutiga abiellu astuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem näikse olevat, et mees teeks hea meelega kogu aeg tööd, naine tahab, et mees vabal ajal temaga tegeleks. Ma arvan, et ehk on võimalik leida mingi kompromiss, kuigi ausalt öeldes te lihtsalt ei sobi eriti hästi. Pane paika, mida sa tahad, et mees kindlalt teeks ja sinuga aega veedaks. Nagunii on sul ju kodus mingid oma toimetused ka (või teete tõesti alati kõike 100% koos), mu meelest on ok, kui mees sel ajal siis arvutis toimetab. Magama muidugi peab, muidu rikub mees oma tervise ära. Su hirmudel on alust, aga hetkel sa niimoodi nagunii oma eesmärki ei saavuta.

Aa, et seni, kuni naine nõusid peseb ja tuba koristab, võiks mees oma hobiga tegeleda?

Kas naine kogu töövälise aja rabab köögis ja koristab tube? Ma mõtlesin rohkem, et sel ajal, kui naine seebikat vaatab, raamatut loeb, trenni teeb, sõbrannaga lobiseb või mõne enda hobiga tegeleb. Või teevadki nad mehega kõike nagunii kogu aeg käsikäes?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 06:15; 13.04 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin peaks kõigepealt kindlaks tegema, mida see mees seal arvutis tegelikult teeb.

Soovitaks ka seda uurida. Mitu kuud jutti võib intensiivselt tegeleda mingisuguse tööalase teemaga, kuid ei usu, et pikemalt keegi suudaks ainult töölainel olla. Tasub jälgida, kuidas käitutakse ja mis ekraanil toimub, kui vahel ootamatult tuppa astutakse, kas mõni aken sulgetakse kibekiirelt või on teistest täiesti suva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.04 09:31; 14.04 13:36; 14.04 16:54; 14.04 20:06; 15.04 08:17; 21.04 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, mina mõistan sind liigagi hästi. Mul on olnud selline elukaaslane. Ei iial enam. Kui sa selle praegu läbi lased, siis võite samahästi kohe lahku minna. Teistele, kes ei mõista, see on midagi sarnast, et paljud inimesed tarbivad alkoholi aga mitte kõik ei ole alkohoolikud. Samad on selle arvutisõltuvusega, igal asjal on piirid. Olen nõus, et iga inimene võib teha, mis ta soovib aga kooselu niimoodi ei toimi, kus üks inimene on küll füüsiliselt kohal aga sellega ka asi piirdub ja kogu maailm tiirleb ümber “kasti”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 13:16; 14.04 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin peaks kõigepealt kindlaks tegema, mida see mees seal arvutis tegelikult teeb.

Soovitaks ka seda uurida. Mitu kuud jutti võib intensiivselt tegeleda mingisuguse tööalase teemaga, kuid ei usu, et pikemalt keegi suudaks ainult töölainel olla. Tasub jälgida, kuidas käitutakse ja mis ekraanil toimub, kui vahel ootamatult tuppa astutakse, kas mõni aken sulgetakse kibekiirelt või on teistest täiesti suva.

Võib mitte uskuda aga selliseid inimesi on ja mitte vähe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 13:16; 14.04 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin peaks kõigepealt kindlaks tegema, mida see mees seal arvutis tegelikult teeb.

Soovitaks ka seda uurida. Mitu kuud jutti võib intensiivselt tegeleda mingisuguse tööalase teemaga, kuid ei usu, et pikemalt keegi suudaks ainult töölainel olla. Tasub jälgida, kuidas käitutakse ja mis ekraanil toimub, kui vahel ootamatult tuppa astutakse, kas mõni aken sulgetakse kibekiirelt või on teistest täiesti suva.

Võib mitte uskuda aga selliseid inimesi on ja mitte vähe.

Kui pärast pikka päeva, arvuti taga töötamist tullakse koju ja ollakse veel tundide kaupa kuvari ees, siis on see juba sõltuvus. Põhjuseks võivad olla arvutimängud, videod või mingi muu meelelahutus. See on fakt, et mitte ükski inimene ei suuda pärast tööd, vabal ajal ja kuude kaupa tegeleda ainult tööasjadega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.04 09:31; 14.04 13:36; 14.04 16:54; 14.04 20:06; 15.04 08:17; 21.04 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin peaks kõigepealt kindlaks tegema, mida see mees seal arvutis tegelikult teeb.

Soovitaks ka seda uurida. Mitu kuud jutti võib intensiivselt tegeleda mingisuguse tööalase teemaga, kuid ei usu, et pikemalt keegi suudaks ainult töölainel olla. Tasub jälgida, kuidas käitutakse ja mis ekraanil toimub, kui vahel ootamatult tuppa astutakse, kas mõni aken sulgetakse kibekiirelt või on teistest täiesti suva.

Võib mitte uskuda aga selliseid inimesi on ja mitte vähe.

Kui pärast pikka päeva, arvuti taga töötamist tullakse koju ja ollakse veel tundide kaupa kuvari ees, siis on see juba sõltuvus. Põhjuseks võivad olla arvutimängud, videod või mingi muu meelelahutus. See on fakt, et mitte ükski inimene ei suuda pärast tööd, vabal ajal ja kuude kaupa tegeleda ainult tööasjadega.

No aga tema jaoks pole see ju töö, vaid hobi. See ongi tema meelelahutus. See on meeldiv ja huvitab teda. Tuleb töölt ja hakkab tegelema hobiga, mitte tööga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.04 15:17; 14.04 17:13; 15.04 13:12; 20.04 03:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga tema jaoks pole see ju töö, vaid hobi. See ongi tema meelelahutus. See on meeldiv ja huvitab teda. Tuleb töölt ja hakkab tegelema hobiga, mitte tööga.

Kas hobiga tegeletakse iga päev, mitu tundi jutti ja vahel veel terve öö? Keegi ei keela sul uskuda, et it-inimesed tegelevad arvutis ainult oma töö asjadega, uurivad programme ja disainivad lõputult. Pole selliseid näinud. Teemaalgataja teeb õigesti, et paneb piirid paika. Arvuti ei ole elu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.04 09:31; 14.04 13:36; 14.04 16:54; 14.04 20:06; 15.04 08:17; 21.04 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga tema jaoks pole see ju töö, vaid hobi. See ongi tema meelelahutus. See on meeldiv ja huvitab teda. Tuleb töölt ja hakkab tegelema hobiga, mitte tööga.

Kas hobiga tegeletakse iga päev, mitu tundi jutti ja vahel veel terve öö? Keegi ei keela sul uskuda, et it-inimesed tegelevad arvutis ainult oma töö asjadega, uurivad programme ja disainivad lõputult. Pole selliseid näinud. Teemaalgataja teeb õigesti, et paneb piirid paika. Arvuti ei ole elu.

Vabalt tegeletakse, kui asja vastu kirg on. Huvitava tegevusega aeg lendab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.04 15:17; 14.04 17:13; 15.04 13:12; 20.04 03:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitte ükski inimene ei suuda pärast tööd, vabal ajal ja kuude kaupa tegeleda ainult tööasjadega.

Ju sa pole kokku puutunud inimestega, kellel nende töö on ka hobi ehk siis, töö nii põnev, et selle kõrval muu tundub täiesti tähtsusetuna. Jah, suhet võidakse tahta just sellisena, et teine oleks kusagil kõrval (ja see on tähtis sellele inimesele), aga ei muud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.04 19:47; 14.04 21:03; 15.04 05:34; 15.04 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju sa pole kokku puutunud inimestega, kellel nende töö on ka hobi ehk siis, töö nii põnev, et selle kõrval muu tundub täiesti tähtsusetuna.

Me räägime siin praegu paaridest, kes elavad koos. Kui ühe osapoole töö ja hobi on ainult arvuti ja seda aastaid, mitte ajutiselt ning see häirib teist osapoolt, siis kas seda saab pidada mõistlikuks? See pole paari omavaheline kokkulepe ja kompromiss, kui üks teeb kõike, mida ise tahab ja teine peab tegema kõiki teisi kohustusi, ka ebameeldivamaid.

Minu mõte seisnes selles, et iga inimene tegeleb arvutis vahepeal ka muude asjadega, loeb uudiseid, kuulab muusikat, surfab netis jne, mitte ei tegele hommikust õhtuni arvutis ainult tööasjadega ja mitu aastat jutti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.04 09:31; 14.04 13:36; 14.04 16:54; 14.04 20:06; 15.04 08:17; 21.04 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me räägime siin praegu paaridest, kes elavad koos. Kui ühe osapoole töö ja hobi on ainult arvuti ja seda aastaid, mitte ajutiselt ning see häirib teist osapoolt, siis kas seda saab pidada mõistlikuks?

Ma ei räägi sellest, et see oleks mõistlik, vaid sellest, et see võib olla nii, kuna see töö on samal ajal ka hobi. Ja ega siis see mees mõtle nii, et ma oma naisest ei hooli ja sellepärast istun arvutis, vaid ikka nii, et see arvutis istumine on kõige meeldivam tegevus ning partner on selle kõrval tavaline ja igapäevane, eriti kui pole ka hirmu partner kaotada. Viimane võib olla täiesti alusetu ja kui siis partner tõesti minema läheb, on imestus: mis tal hakkas? Ma ju ometigi tegin kõike, mis ta tahtis…
Mees täiesti siiralt võib mitte aru saada, milles paarisuhe seisneb: me ju ometi magame koos, elame koos, räägime mõnikord, teeme isegi asju koos, kui naine tahab – mis tal veel vaja on?! Ma ei pea ju igast omale meeldivast tegevusest loobuma sellepärast, et naine tahab seda? Ja ta ei saagi aru, et naine tahab mitte kõrvuti loksumist, vaid ühiseid, jagatud tegevusi, mis liidaksid ja seoksid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.04 19:47; 14.04 21:03; 15.04 05:34; 15.04 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi pole ju siin teemas kodutööde tegemises/tegemata jätmises, vaid selles, et naine klammerdub ja tahab käehoidmist ning lõbustamist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 19:43; 14.04 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi pole ju siin teemas kodutööde tegemises/tegemata jätmises

Püha müristus, koos tegemine ei pea tingimata tähendama koos kodutööde tegemist?! Nagu kaugsuhte teemas üks kägu kenasti kinnitas: tahad koos välja minna, muljetada huvitavatel teemadel (ka väljas käimise kogemust jagada), mitte seda üksi teha. See ei tähenda veel klammerdumist.

naine klammerdub ja tahab käehoidmist ning lõbustamist.

Millega ta klammerdub?! Et tahab mehega koos midagi ette võtta, aga mees tahab ainult arvutis istuda – siis kohe klammerdub või?! Ei klammerdu. Tahab lihtsalt normaalselt toimivat paarisuhet. Ja ilmselt pole mees see tüüp, kellega saaks asju rahulikult läbi rääkida, teemaalgatusest tuli välja, et mees näeb omapoolset vastutulemist mitte kui normaalset suhet, vaid kui omapoolset ohvrit, mida naine ei suuda mõista. Selliseid on – ja sellistega pole kerge, olgu nad kui sümpaatsed ja südamlikud isiksused tahes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.04 19:47; 14.04 21:03; 15.04 05:34; 15.04 20:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab ennast siduda arvutiga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.