Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab ennast siduda arvutiga

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Mees tahab ennast siduda arvutiga

Postitas:

Ei saa aru, mis klammerdumisest ja hobidele pühendumisest 24/7 siin räägitakse. Koos elavate paaride igapäevaelu ei peaks koosnema ainult tööst ja isiklikest hobidest. Soovitus oli, et võiks kindlaks teha, millega mees arvutis tegelikult tegeleb ja jälgida, kuidas käitutakse, kui vahel ootamatult tuppa astutakse. See ei tähenda pidevat nuhkimist ja arvuti taga seismist. Võibolla on tal sellest täiesti ükskõik, kui keegi tuppa tuleb, võibolla pannakse mõni aken kiirest kinni. Me ei tea seda, et midagi kindlalt väita. Teemaalgataja probleem oli, et miks mees tahab rohkem arvutis olla, kui naisega vahel aega veeta, eriti kui ta on niigi pikad päevad töö juures arvutis. Sellest tekkis küsimus, kas mees teeb arvutis kogu aja tõesi ainult tööd või pakub talle arvuti tööd ja meelelahutust koos, millest talle mugavaks äraolemiseks piisabki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.04 09:31; 14.04 13:36; 14.04 16:54; 14.04 20:06; 15.04 08:17; 21.04 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega inimest muuta ei saa. Mees on ju algusest peale eelistanud oma aega arvuti seltsis veeta. Selle asemel, et mõni endale sobivam inimene valida, hakkas teemaalgataja aga tegelema tema muutmisega. Mõnda aega võib see ju toimida, aga loogiline, et varem või hiljem langeb kõik tagasi samale rajale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.04 15:17; 14.04 17:13; 15.04 13:12; 20.04 03:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega inimest muuta ei saa.

Ma ei saa aru, mis inimese muutmisest te räägite?
Et kui ma teen mehele lemmiksöögi, siis ma olen kohe teine inimene või? Et kui mees vaatab minuga koos filmi, siis ta kohe muutub teiseks või?
Et kui hakkad naabritele alati tere ütlema (või vastuüidi – lõpetad teretamise) – siis oled kohe teine inimene? Ei ole ju. Aga käitumine ontine. Ja sellest jutt ongi.
Keegi ei palju mehel teiseks inimeseks saada, aga tuleks leida kompromiss. Raskem on see, et kuidas saada kompromissile see inimene, kes selleks valmis pole. Siin tuleb leida see, mis teda oma käitumist muutma motiveeriks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.04 19:47; 14.04 21:03; 15.04 05:34; 15.04 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega inimest muuta ei saa.

Ma ei saa aru, mis inimese muutmisest te räägite?
Et kui ma teen mehele lemmiksöögi, siis ma olen kohe teine inimene või? Et kui mees vaatab minuga koos filmi, siis ta kohe muutub teiseks või?
Et kui hakkad naabritele alati tere ütlema (või vastuüidi – lõpetad teretamise) – siis oled kohe teine inimene? Ei ole ju. Aga käitumine ontine. Ja sellest jutt ongi.
Keegi ei palju mehel teiseks inimeseks saada, aga tuleks leida kompromiss. Raskem on see, et kuidas saada kompromissile see inimene, kes selleks valmis pole. Siin tuleb leida see, mis teda oma käitumist muutma motiveeriks.

Käitumist võib ta ju muuta, aga see ei muuda tõsiasja, et tegelikult eelistaks ta siiski millegi muuga tegeleda ja selline käitumise muutmine toimibki vaid lühiajaliselt, sest inimese huvid ju ei muutu. Vähemalt mitte teise inimese soovi peale. Ja ongi nii, et kui ta ise pole huvitatud mingitest muutustest, siis teise inimese rõõmuks võib ta ju mõnda aega teisiti käituda, aga kaua see arvatavasti ei kesta. Umbes sama nagu luua suhe autofännist mehega ja siis tema kallal kiunuma hakata, et ta muudkui autodega jändab. Kuigi ta on algusest peale selline olnud. Muidugi olen ma nõus, et hobidega peaks tegelema ikka mõistlikkuse piires ja leidma aega ka muudeks tegevusteks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.04 15:17; 14.04 17:13; 15.04 13:12; 20.04 03:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega inimest muuta ei saa.

Ma ei saa aru, mis inimese muutmisest te räägite?
Et kui ma teen mehele lemmiksöögi, siis ma olen kohe teine inimene või? Et kui mees vaatab minuga koos filmi, siis ta kohe muutub teiseks või?
Et kui hakkad naabritele alati tere ütlema (või vastuüidi – lõpetad teretamise) – siis oled kohe teine inimene? Ei ole ju. Aga käitumine ontine. Ja sellest jutt ongi.
Keegi ei palju mehel teiseks inimeseks saada, aga tuleks leida kompromiss. Raskem on see, et kuidas saada kompromissile see inimene, kes selleks valmis pole. Siin tuleb leida see, mis teda oma käitumist muutma motiveeriks.

Käitumist võib ta ju muuta, aga see ei muuda tõsiasja, et tegelikult eelistaks ta siiski millegi muuga tegeleda ja selline käitumise muutmine toimibki vaid lühiajaliselt, sest inimese huvid ju ei muutu. Vähemalt mitte teise inimese soovi peale. Ja ongi nii, et kui ta ise pole huvitatud mingitest muutustest, siis teise inimese rõõmuks võib ta ju mõnda aega teisiti käituda, aga kaua see arvatavasti ei kesta. Umbes sama nagu luua suhe autofännist mehega ja siis tema kallal kiunuma hakata, et ta muudkui autodega jändab. Kuigi ta on algusest peale selline olnud. Muidugi olen ma nõus, et hobidega peaks tegelema ikka mõistlikkuse piires ja leidma aega ka muudeks tegevusteks.

Vaata, mulle ei paku kodused majapidamistööd mingit huvi. Ma tahaksin selle asemel hoopis raamatut lugeda. Need lihtsalt peab ära tegema!
Veel ei paku mulle mitte mingit huvi päevade kaupa laste sprodivõitlustel passimine. Aga see on mu lastele tähtis ja mu lapsed on tähtsad mulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida mees päevat66ks teeb? Kas midagi hoopis teiselaadset või istub ka arvuti taga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jutt nagu minu elust!

Tööl arvutis 8 tundi, kodus miinimum 4-5 tundi. Kunagi oli suhe, kus paariline alalõpmata vingus, et ma pidevalt arvutis. Jätsin maha. Uus suhe oli kaaslasega, kes oli arvutimängur. Ideaalne. MIna saan teha enda asju, sellest arendasin välja isegi iseenda ettevõtte, sest see asi meeldib mulle. eelmise suhte lõbustused ja väljaskäimised, mis mulel ei meeldinud, maksid alati miinimum paarkümmend eurot, hetkel iga arvutitaga istutud tund toob raha sisse.

Inimene peab tegema, mis talle meeldib. Mehel on kirg, selle mahajahutamine on väga egoistlik ja alatu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlesin konkreetselt, et mina talle seda ei kingi ja ma ei taha, et ta sellega tegelema hakkab, sest ta on niigi pikad päevad tööl ja kodus tahaksin mehega koos aega veeta, mitte arvutiga konkureerida. Mees solvus ja on minu peale juba mitu päeva vihane olnud, sest korduvad vestlused jõuavad alati selleni, et mina saan kõik, mis mina tahan, aga tal ei luba….. Mees iga päev püüab mind nõusse saada, aga lõpuks läheme ikka tüliga magama. Täna hommikul karjus mu peale, sest ta ei saa aru, minu korduvatest selgitustest hoolimata, miks ma ei taha, et ta arvutis rohkem aega hakkab veetma, rõhub kogu aeg rahale, et mul on rahast kahju, aga nii see kaugeltki pole.

Nende lausete järgi võib öelda, et teil on justkui ema-lapse, mitte naise-mehe suhe. Säärase mustri korral jääd nii või teisiti süüdi, sest sina ju vastutad suhte toimimise eest. Küsimus polegi ju tegelikult arvutis.
Oled öelnud ka seda, mis võib tõenäoliselt juhtuda, kui ta vabad käed saab. Hm, möödunud on päris mitu aastat. Millal sa kavatsed lubada tal meheks saada? Teatavasti võrdväärne partner hakkab vastutama ise oma ajakasutuse ja suhtesse panustamise eest, ilma “ema”poolse kullipilguta. Selleks on vaja inimene lahti lasta oma vigade tegemiseks ja tagajärgede kogemiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi oli suhe, kus paariline alalõpmata vingus, et ma pidevalt arvutis. Jätsin maha. Uus suhe oli kaaslasega, kes oli arvutimängur. Ideaalne. MIna saan teha enda asju, sellest arendasin välja isegi iseenda ettevõtte, sest see asi meeldib mulle.

Küsimus ongi selles, et mida mees tegelikult arvutis teeb ja kas vabast ajast, ekraani taga istutud tunnid arendavad teda tööalaselt ja aitavad suurendada sissetulekut või pakub arvuti rohkem meelelahutust. Samas peaksid suhtes olevad paarid ka midagi koos tegema, eriti siis, kui on juba olemas lapsed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.04 09:31; 14.04 13:36; 14.04 16:54; 14.04 20:06; 15.04 08:17; 21.04 10:29;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab ennast siduda arvutiga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.