Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab kodukeskset oma aega – kuidas pakkuda?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )

Teema: Mees tahab kodukeskset oma aega – kuidas pakkuda?

Postitas:

Mees tunneb puudu nö oma ajast. Mul ei ole selle vastu midagi olnud, et ta tegeleks oma asjadega, veedaks aega omaette. Pigem on probleem selles, et ta ei taha seda kodust väljas teha.
Tema sõidab väiksema lapsega tihti vanemate juurde, kuna suhted lähedased ja kõigil seal hea. Mina saan siis teinekord nii selle oma aja. Kuigi mulle sobib ka ainult lihtsalt mõned tunnid olla onaette (kodus, jalutamas, tegeleda huvialadega jne), ei pea ööseks üksi koju jääma. Mees aga sooviks, et saaks olla terve ööpäeva üksi ja just kodus. Ma saan temast täitsa aru ja hea meelega ka võimaldaks seda. Aga mul ei ole kuskile minna. Nimelt ei ole mul vanematega nii häid suhteid. Käin kûlas pigem harva ja siis on mees kui tugi kaasas. Mees ei saa aga aru, et me ei ole võrdsed (lähedus perekonnaga). Kas peaksin mehe nimel u kord kuus siiski minema sinna, kus end üldse hästi ei tunne? Hotelli kasutama hakata oleks ju ka absurdne…Mis oleks lahendus?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei võiks lapsega minna spaasse. Kas siis vanemate juures ööbimine on ainus võimalik võimalus. Tahab mees oma aega, ju on siis ka võimeline teenima selliselt, et see oma aeg kinnimaksta. Otsi välja spaa pakett, mis sulle sobiks. Ja kui mees tuleb oma aja jutuga, näita, et jah oled nõus, et kas ta on valmis siis maksma selle võimaluse eest. Miks mitte kasutada hotelli, kui sa ei taha vanemate juures ööbida. Minu meelest on absurd ootada, et ööbiksid kusagil, kus sa ei taha ööbida. Mehel on vajadus, kui suures summas on ta valmis oma vabaduse eest maksma. Kui ta läheks välja, ööbiks sõprade juurses, pidutseks, tekiks ehk juhu suhted, kõik see on ju ka rahasse arvestatav. Nüüd siis on tal võimalik see raha anda hotelli ja veekeskuse külastamise jaoks. Nii et lapsed kaasa ja puhkama. Lõpuks on kõik rahul:)

+23
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees aga sooviks, et saaks olla terve ööpäeva üksi ja just kodus.

Mida see “mees” teie kooselu alguses soovis?
Kas tuli laskus põlvele ja lausus standardi, et “sooviksin elu lõpuni sinuga koos olla?” – siis võiks teha järelduse, et mehel on nüüd jutt muutunud ja ta on ümber mõelnud.
Kui ta aga pole kunagi seda soovinud, siis on ju veidi imelik praegu halada.

Teine asi on ilmselt see, et see “teie” kodu on pigem ikkagi ainult mehe kodu?
Siis on taas ju küsimus, et kas sa tasapisi imbusid sinna elama või mees tuli ja ütles, et “kallis, ma soovin sind siia ja see on nüüd meie”

+1
-30
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 08:42; 20.07 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud soovivad vahel sellist aega. Kui seda aga üldse ei ole, siis võib tekkida väike probleem. Tean, et väga paljudel siiski on se´lline aeg olemas, aeg ajalt ja kuna see on, siis see küsimus otseselt niimoodi päevakorda ei tulegi, kuna ikka käib keegi vahepeal kuskil ära.
Kus käiakse siis minu tuttavate ringis?
Esiteks vanemad, mis sinul ära jääb. Siis õed, vennad, tädid, sõbrannad, vanavanemad. Siis keegi kingib mingi pileti, olgu spa või kontsert/teater ja naine läheb sõbrannaga, kui mees ei viitsi minna. Mulle eelmine aasta kingiti päeva-spa ja ma jõudsin ka õhtul alles koju, olin mingi 6 tundi. Ööbimisega spa, mida juba soovitati ka. Võib ka mõnepäevane lühem reis. Komandeering tööga, kui on sellline töö. Kui ööbimisega kohti on raskem leida sageli, siis paar korda a ikka leiab, päevaseid äraolemisi aga saab alati otsida.
Teine asi on siis, kui üks pool tahaks sellist aega, aga teine üldse ei taha.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sina mehe vanemate poole ei võiks minna kui nad normaalsed on?

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema sõidab väiksema lapsega tihti vanemate juurde, kuna suhted lähedased ja kõigil seal hea. Mina saan siis teinekord nii selle oma aja.

Mees aga sooviks, et saaks olla terve ööpäeva üksi ja just kodus.

Las mees jääb koju ja sina sõidad lastega mehe vanemate juurde.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lase mehel rootsi kruiis sulle ja lastele osta, saab suisa 2 ööd üksi kodus olla

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 09:05; 20.07 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hotelli kasutama hakata oleks ju ka absurdne

Miks ometi? Mina kasutan neid mitmeid kordi aastas, ainult täpselt vastupidistel põhjustel (ma ise soovin olla omaette ja absoluutses rahus). Võtad kaasa oma läpaka. Võtad hommmikupoolikul hotellitoa – enamasti neil suurtes hotellides ika on ka tube, kuhu saab sisse ka kl 10, käid poes, ostad midagi süüa-juua, raamatu, ajakirja. Vaatad telekat, teed näomaski, magad, loed ajakirja. Siis lähed kas jalutad kuskil, kus sa muidu ei käi – mõnes muuseumis näiteks või lähed näiteks õhtul teatrisse (ja ära ütle, et üksi teatris on kole käia – kellelgi pole aimu, mitmekesi sa seal oled ja mis tähtsust sel on). Või külastad hotellis massööri, maniküürijat vms, mis sul tavaliselt päevakavas pole.

Lapsed – oleneb, kui vanad need on. Nemad võivad ju ilma sinuta olla ühe päeva vanavanemate juures, kui just sul 3 inimkut pole.

Õhtuks ehk tellid endale hotellituppa söögi ja naudid seda. Mängid pasjanssi või surfad internetis teemasid, mis huvitavad, aga enamasti pole aega. Avad pudeli veini. Kuulad mõne podcasti või loed midagi. Vaatad mõne saate, mõnelt kanalilt, mida kas kodus pole või pole kombeks teil perega vaadata.

Magad kaua, hommikul sööd rootsi lauas head-paremat. Siis pikutad või käid veel korra vannis ja teed mõne iluprotseduuri. Siis korjad oma nodi kokku ja jõuad koju parajasti kl 12-13 ajal. 24 h läinud nagu viuhti. Sina puhanum ja ja ennast poputanud ning mees õnnelik.

Jas kui lapsed on vara(teismelised), lased nad päevaks linna peale lahti, taskuraha ka, on nemad õnnelikud ja on ka neil väike seiklus ja sinu närv puhkab. Eriti, kui neile omaette toa võtad.

+21
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.07 09:48; 20.07 10:49; 20.07 15:57; 20.07 16:15; 20.07 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üsna naljakas. Mees tahab üksi kodus olla ja siis naine peab end ribadeks mõtlema, et kuhu ta siis ööseks redutama peab minema.
Kui see poleks nii kurb.

+18
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 09:57; 21.07 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üsna naljakas. Mees tahab üksi kodus olla ja siis naine peab end ribadeks mõtlema, et kuhu ta siis ööseks redutama peab minema.

Kui see poleks nii kurb.

See on kurb. Seda enam võiks naine siis püüda leida variandi, et ka temal on superaeg omaette. Mitte mingi eneseahaletsusest pungil 24 h vaid võimalikku lõõgastust, puhkust, rahu täis päev, mille jooksul saad teha paljutki, mis kas muidu ajakavasse ei mahu või pähe ei tule.

Oleneb teie pere rahaasjade ülesehitusest. Kui on ühine rahakott nagu meil, ja mees mul teeks tungiva ettepaneku ööpäevaks lahkuda, siis ma lihtsalt kulutaksin sealt täpselt nii palju, kui palju ma tahan. Ja veidi rohkem. Lõpuks see, kui pere-eelarve siis uppi lendab, see on mehe süü, sest tema mu kodust ära saatis ja tema asi on see raha sinna tagasi teenida. Vaguneid saab lisaraha jaoks laadida vist tänini ja kellegi juures muru niita või Lottepargis mingi koerana ringi karata. Ah et ta ei lähe? Noh, siis mõtleb teinekord, enne kui naise välja viskab.

Kui teil on eraldi rahakotid, siis lihtsalt ütled talle, et ok, anna/kanna mulle 500, mul endal niipalju pole. Ah ei anna? Kitsi ka veel? Siis ütledki talle, et orgunni see raha, sest see on sinu soov. Ok, 400 piisab ka. Pane sinna kapi nurga peale ja siis ma vaatan, mis ja kus ma selle raha eest saan teha, kuni sa siis üksi puhkad.

Lõpetuseks toonitan veelkord, et mina ei ole samas lõksus kui teemaalgataja – käin ise hotellides, sest mina tahan ja maksan ka mina.

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.07 09:48; 20.07 10:49; 20.07 15:57; 20.07 16:15; 20.07 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan täiesti aru, kui on lapsed ja pere ja kogu aeg keegi kodus, on sellised päevad, kui saab üksi kodus olla nagu õnnistus. Meil olen mina see, kes tahaks aeg-ajalt üksi kodus olla. Sellised üksi kodus olemise ajad nii minu kui mehe jaoks tekivad tavaliselt nii, et näiteks ühel on tööasjad, peab linnas olema, teine sõidab siis lastega maale. Me käime minu vanemate juures, kuna mehel on ainult isa elus ja tal sellist maakohta ei ole. Nii et mõnikord jään mina linna, mees on lastega minu vanemate juures. Teinekord jälle vastupidi. Paar korda olen lastega ka ööbimisega kuskil spaas olnud, nö tüdrukud omavahel aeg. Tihtipeale sõidab mees lastega maale juba neljapäeval, minu töö on rohkem asukohaga seotud ja vähem vabadust, nii et mina lähen reede õhtul või laupäeva järgi. Jälle üks võimalus üksi kodus olemiseks.

Siin välja pakututest on kuhugi spaasse minek või siis see, et sina hoopis lapsega mehe vanemate juurde lähed paariks päevaks, ju täiesti teostatavad variandid. Ei pea ka spaa olema, kui mul hulkumise tuju tuleb, siis olen lastega ka kuskil teises Eesti linnas niisama käinud, mingi majutuse üheks ööks võtnud, päeva ajal linnas uudistanud ja järgmine päev siis koju. Lastele meeldivad väga sellised “kuskil mujal” ööbimised, oleme nii käinud nt Haapsalus, Viljandis, Rakveres, mu enda jaoks on ka sellised ära olemised head, saab rutiinist välja.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.07 11:08; 21.07 13:01; 22.07 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hotelli kasutama hakata oleks ju ka absurdne

Miks ometi? Mina kasutan neid mitmeid kordi aastas, ainult täpselt vastupidistel põhjustel (ma ise soovin olla omaette ja absoluutses rahus). Võtad kaasa oma läpaka. Võtad hommmikupoolikul hotellitoa – enamasti neil suurtes hotellides ika on ka tube, kuhu saab sisse ka kl 10, käid poes, ostad midagi süüa-juua, raamatu, ajakirja. Vaatad telekat, teed näomaski, magad, loed ajakirja. Siis lähed kas jalutad kuskil, kus sa muidu ei käi – mõnes muuseumis näiteks või lähed näiteks õhtul teatrisse (ja ära ütle, et üksi teatris on kole käia – kellelgi pole aimu, mitmekesi sa seal oled ja mis tähtsust sel on). Või külastad hotellis massööri, maniküürijat vms, mis sul tavaliselt päevakavas pole.

Lapsed – oleneb, kui vanad need on. Nemad võivad ju ilma sinuta olla ühe päeva vanavanemate juures, kui just sul 3 inimkut pole.

Õhtuks ehk tellid endale hotellituppa söögi ja naudid seda. Mängid pasjanssi või surfad internetis teemasid, mis huvitavad, aga enamasti pole aega. Avad pudeli veini. Kuulad mõne podcasti või loed midagi. Vaatad mõne saate, mõnelt kanalilt, mida kas kodus pole või pole kombeks teil perega vaadata.

Magad kaua, hommikul sööd rootsi lauas head-paremat. Siis pikutad või käid veel korra vannis ja teed mõne iluprotseduuri. Siis korjad oma nodi kokku ja jõuad koju parajasti kl 12-13 ajal. 24 h läinud nagu viuhti. Sina puhanum ja ja ennast poputanud ning mees õnnelik.

Jas kui lapsed on vara(teismelised), lased nad päevaks linna peale lahti, taskuraha ka, on nemad õnnelikud ja on ka neil väike seiklus ja sinu närv puhkab. Eriti, kui neile omaette toa võtad.

See kõlab nii ihaldusväärselt. Ausalt. Aga Kägu, kui sa juba viitsisid siin nii pikalt soovitada, siis kas võiksid veel veidi teoretiseerida ja kirjutada, mida sa teeksid siis, kui sul oleks selle ühe päeva ja öö jaoks võimalik välja käia max mitte 400-500, vaid ainult 40-50 eurot?

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 15:31; 20.07 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hotelli kasutama hakata oleks ju ka absurdne

Miks ometi? Mina kasutan neid mitmeid kordi aastas, ainult täpselt vastupidistel põhjustel (ma ise soovin olla omaette ja absoluutses rahus). Võtad kaasa oma läpaka. Võtad hommmikupoolikul hotellitoa – enamasti neil suurtes hotellides ika on ka tube, kuhu saab sisse ka kl 10, käid poes, ostad midagi süüa-juua, raamatu, ajakirja. Vaatad telekat, teed näomaski, magad, loed ajakirja. Siis lähed kas jalutad kuskil, kus sa muidu ei käi – mõnes muuseumis näiteks või lähed näiteks õhtul teatrisse (ja ära ütle, et üksi teatris on kole käia – kellelgi pole aimu, mitmekesi sa seal oled ja mis tähtsust sel on). Või külastad hotellis massööri, maniküürijat vms, mis sul tavaliselt päevakavas pole.

Lapsed – oleneb, kui vanad need on. Nemad võivad ju ilma sinuta olla ühe päeva vanavanemate juures, kui just sul 3 inimkut pole.

Õhtuks ehk tellid endale hotellituppa söögi ja naudid seda. Mängid pasjanssi või surfad internetis teemasid, mis huvitavad, aga enamasti pole aega. Avad pudeli veini. Kuulad mõne podcasti või loed midagi. Vaatad mõne saate, mõnelt kanalilt, mida kas kodus pole või pole kombeks teil perega vaadata.

Magad kaua, hommikul sööd rootsi lauas head-paremat. Siis pikutad või käid veel korra vannis ja teed mõne iluprotseduuri. Siis korjad oma nodi kokku ja jõuad koju parajasti kl 12-13 ajal. 24 h läinud nagu viuhti. Sina puhanum ja ja ennast poputanud ning mees õnnelik.

Jas kui lapsed on vara(teismelised), lased nad päevaks linna peale lahti, taskuraha ka, on nemad õnnelikud ja on ka neil väike seiklus ja sinu närv puhkab. Eriti, kui neile omaette toa võtad.

See kõlab nii ihaldusväärselt. Ausalt. Aga Kägu, kui sa juba viitsisid siin nii pikalt soovitada, siis kas võiksid veel veidi teoretiseerida ja kirjutada, mida sa teeksid siis, kui sul oleks selle ühe päeva ja öö jaoks võimalik välja käia max mitte 400-500, vaid ainult 40-50 eurot?

Teemaalgataja ei öelnud, et ta oleks äärmuslikult vaene. Miks me peaksime oma postitustes eeldama kohe, et inimene on vaene? Äkki on kuskil sahtlis siiski krediitkaart või purgis salaraha. Praktikas selline ülilaristav hotellipäev toa hinnas hommikusöökidega ja tuppa tellitud õhtusöökidega, poest toodud veinidega, kosmeetikavahendite, vanniga läheb kuskil maksimaalselt 280-300. Ja seda ka siis, kui hotell on Olümpia klassist. Tuba 110-130. Veinid 20. Maksimaalselt väike- või proovipakis-šampoon-vannivaht-mask vms hoolitsusvahendid poest 30-40. Ja üheksakümmend kuni sada eurot kaheks söögiks (esimese päeva lõuna ja õhtu) võiks ju piisata?

Kui mul oleks 40-50. Siis ma ei saaks seda teha. Siis ma rassiks ööd ja päevad, et leida töökoht, mis rohkem maksab. Ma koliksin (kolisin), ma töötaksin 2 kohaga (töötan), ma teeks hästimakstud ent mainetuid töid nagu müügimees (tegin), santehnik (tegin), pottsepa abiline (annan suviti sugulasele ajuti abi – raha eest).

Aga 50ga. Sa küsid konkreetselt minult? Mina isiklikult pakiksin kotti pesu, pleedi ja padja ning läheksin tööle. Seal on telekas, diivanid, külmkapp, kohvimasin, noad-kahvlid-taldrikud-kruusid, vesi, WC, dušš, kööginurk. Kliimaseade. Tean ju valvesüsteeme. Kaamerate olemist või miteolemist.

Enne käiksin poes ja ostaks terve 45 eest head-paremat ja mõne näomaski proovipaki ja 5 eest ajakirja või kaks. Vaataksin telekat, sööksin seda head-paremat, jooksin kohvikruusist veini, surfaksin internetis. 45 eest saab ühele üheks ööpäevaks kõike :-), eriti kui tee, kohv ja vesi on tööandjalt juba olemas. Ja kindlasti poleks ma ei esimene ega viimane, kes on tööl ööbinud.

Ja ära küsi nüüd, et kui ma töötaks laudas.

Käisin lihtsalt välja ühe variandi ja kui ei meeldi – astume edasi 🙂

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.07 09:48; 20.07 10:49; 20.07 15:57; 20.07 16:15; 20.07 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kõlab nii ihaldusväärselt. Ausalt. Aga Kägu, kui sa juba viitsisid siin nii pikalt soovitada, siis kas võiksid veel veidi teoretiseerida ja kirjutada, mida sa teeksid siis, kui sul oleks selle ühe päeva ja öö jaoks võimalik välja käia max mitte 400-500, vaid ainult 40-50 eurot?

sellisel juhul mees lihtsalt ei saa seda naisevaba ööd kodus 😀

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 09:05; 20.07 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kõlab nii ihaldusväärselt. Ausalt. Aga Kägu, kui sa juba viitsisid siin nii pikalt soovitada, siis kas võiksid veel veidi teoretiseerida ja kirjutada, mida sa teeksid siis, kui sul oleks selle ühe päeva ja öö jaoks võimalik välja käia max mitte 400-500, vaid ainult 40-50 eurot?

sellisel juhul mees lihtsalt ei saa seda naisevaba ööd kodus ????

Just täpselt. Sest see raha ei pea olema naisel. See peab olema mehel, kes tahab oma naise kuskile eemale saata. Ja kui on ühisraha, siis selle augu peab pärast lappima mees. Kel janu, sel jalad.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.07 09:48; 20.07 10:49; 20.07 15:57; 20.07 16:15; 20.07 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teemaalgataja asemel küll nii mõistlik ei oleks, kui mees teatab, et tahab ööpäev üksinda kodus olla. Pigem on minu seisukoht see, et kui mees tahab rahu ja vaikust, siis on tema enda asi selline koht leida – mingu hotelli või telgiga metsa või kus iganes, mitte ärgu oodaku, et mina ja lapsed kodunt kaduma peame.

Kuna aga teemaalgataja on mõistev inimene, siis minu soovitus on, et kui rahaliselt võimalik, siis sõitke lastega paariks päevaks teise linna ja võtke seal mingi majutus. Saab mees oma vaba aja ja on ka sulle ning lastele väike vaheldus.

+2
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.07 16:33; 21.07 18:35; 27.07 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kõlab nii ihaldusväärselt. Ausalt. Aga Kägu, kui sa juba viitsisid siin nii pikalt soovitada, siis kas võiksid veel veidi teoretiseerida ja kirjutada, mida sa teeksid siis, kui sul oleks selle ühe päeva ja öö jaoks võimalik välja käia max mitte 400-500, vaid ainult 40-50 eurot?

Teemaalgataja ei öelnud, et ta oleks äärmuslikult vaene. Miks me peaksime oma postitustes eeldama kohe, et inimene on vaene? Äkki on kuskil sahtlis siiski krediitkaart või purgis salaraha. Praktikas selline ülilaristav hotellipäev toa hinnas hommikusöökidega ja tuppa tellitud õhtusöökidega, poest toodud veinidega, kosmeetikavahendite, vanniga läheb kuskil maksimaalselt 280-300. Ja seda ka siis, kui hotell on Olümpia klassist. Tuba 110-130. Veinid 20. Maksimaalselt väike- või proovipakis-šampoon-vannivaht-mask vms hoolitsusvahendid poest 30-40. Ja üheksakümmend kuni sada eurot kaheks söögiks (esimese päeva lõuna ja õhtu) võiks ju piisata?

Kui mul oleks 40-50. Siis ma ei saaks seda teha. Siis ma rassiks ööd ja päevad, et leida töökoht, mis rohkem maksab. Ma koliksin (kolisin), ma töötaksin 2 kohaga (töötan), ma teeks hästimakstud ent mainetuid töid nagu müügimees (tegin), santehnik (tegin), pottsepa abiline (annan suviti sugulasele ajuti abi – raha eest).

Aga 50ga. Sa küsid konkreetselt minult? Mina isiklikult pakiksin kotti pesu, pleedi ja padja ning läheksin tööle. Seal on telekas, diivanid, külmkapp, kohvimasin, noad-kahvlid-taldrikud-kruusid, vesi, WC, dušš, kööginurk. Kliimaseade. Tean ju valvesüsteeme. Kaamerate olemist või miteolemist.

Enne käiksin poes ja ostaks terve 45 eest head-paremat ja mõne näomaski proovipaki ja 5 eest ajakirja või kaks. Vaataksin telekat, sööksin seda head-paremat, jooksin kohvikruusist veini, surfaksin internetis. 45 eest saab ühele üheks ööpäevaks kõike :-), eriti kui tee, kohv ja vesi on tööandjalt juba olemas. Ja kindlasti poleks ma ei esimene ega viimane, kes on tööl ööbinud.

Ja ära küsi nüüd, et kui ma töötaks laudas.

Käisin lihtsalt välja ühe variandi ja kui ei meeldi – astume edasi ????

Meie peres on niipidi, et mees on kogu aeg kodus – ta vihkab oma turvatsoonist eemal olemist ja mul pole südant talt seda nõuda. Aga vahel üksi olla tahaksin ju minagi. Seega, ma ei eeldanudki, et teemaalgataja on vaene, vaid – arendades teemat – rääkisin juba iseendast ja kuna sinu kirjeldus oli ühtaegu nii praktiline kui loov, mõtlesingi, et äkki oskad sa soovitada midagi head ka piiratud rahaliste vahenditega inimesele, kes tahaks üheks päevaks ja ööks kodust eemale saada. (Ma üritan sulle komplimenti teha, mitte iroonitseda, ma ütlen! 😛 Mul endal on loovus kuidagi kinni viimasel ajal.)

Ja tõesti, ka see töö juures ööbimise variant kõlbaks muidu hästi, aga… Kuivõrd ma ei tohtinud küsida, et mis siis, kui sa töötaksid laudas, küsin, et mis siis, kui sa töötaksid kodus? Kuhu sa siis 50 euroga läheksid ja mida teeksid? (Kõik teised võivad kah muidugi häid mõtteid jagada.)

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 15:31; 20.07 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seega, ma ei eeldanudki, et teemaalgataja on vaene,

Mina kahjuks eeldasin. Mees samuti.

Kui mehel oleks 50 eurigi vaba raha, ostaks motikal paagi täis, sõidaks kuhugi Viru rabasse ja oleks üksi koos huntidega. Mees ei taha seda teha.

Samuti ei taha mees osta üksikut reisi kuhugi Uus-Meremaale, rännata üle Sõrmuste Isanda mägede, ööbida lõkke ääres kuskil telgis, koos kohaliku ekskursioonijuhi ja omavahel tülitseva ameerika paksudest abielupaariga. Sest tal pole seda võimalust.
Vaid vaesus sünnitab selliseid tülisid.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 08:42; 20.07 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja tõesti, ka see töö juures ööbimise variant kõlbaks muidu hästi, aga… Kuivõrd ma ei tohtinud küsida, et mis siis, kui sa töötaksid laudas, küsin, et mis siis, kui sa töötaksid kodus? Kuhu sa siis 50 euroga läheksid ja mida teeksid? (Kõik teised võivad kah muidugi häid mõtteid jagada.)

*Ma pakiksin kõvasti head ja paremat kaasa ja läheksin sõbranna juurde.
*Kui mul oleks ka auto, ma pakiksin lugemist, süüa ja veini kaasa ja sõidaksin kuskile, kus pole ohtu, et mind ära aetaks (Joo ainutl tagaistmel ja ei sõida!) Kuskil rannas näiteks õhtul parkimiskohad vabanevad suvel. Talvel 24/7 avatud Prisma parklasse või kuskile Politseimaja lähedale 🙂 Tallinnas. Muudes linnades sama loogikaga.
*Äärmises hädas – aga see on rohkem talvel ööseks välja pekstud naiste jaoks, kellel on vaid 50 eur ja mitte kuskile minna. Kui see on ühe öö teema ja varjupaik ei köida. Seega siit edasi lõigu lõpuni MITTE teemasse. Uuriksin rongi-ja bussiplaane. Tallinn-Valga peaks saama alla 18 euro ja kulutab üle 3 tunni 🙂 Samapalju ilmselt tagasi. Lõbu jaoks kahjuks raha eriti ei jääks. Aga surnuks ei külmuks, soe-valge-turvaline ja võib isegi vaheldusrikas olla. Ja kui ikka väsimus peale tuleb, saad 4-5 h magada ka.

Teema, et kui raha pole, aga mees viskas välja, on täiesti minu teema – aga mitte selle postituse lõime teema.

Minu sõnum on ikka see, et see, kel janu, sel jalad. KUi mees tahab, et mind poleks, aga võtab taskust rahakoti välja. Ja et see pere-eelarvesse auku ei lööks, teenib kuskil riiulite vahel Drako kummikommi kostüümis lisa.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.07 09:48; 20.07 10:49; 20.07 15:57; 20.07 16:15; 20.07 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan isegi mehest aru. Ehk on pingeline töö ja kodus mitu väikest last (3?) ning naine, kes ehk tahaks rohkem suhelda ning tekib mingi hetk vajadus oma privaataja järgi. Nii nagu juba pakuti- mine mehe vanemate juurde või mõtle, kas on sõbrannasid, kes oleks sind nõus ühe öö võõrustama või tõesti hotelli variant. Neid tegelikkuses igas hinnaklassis, võib ju ka mingi puhkekeskus olla kuskil looduses. Vaata näiteks pakkumised.ee või puhkaeestis.ee lehele, leiad huvitavaid kohti.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jällegi pakuksin mehele välja, et ta käiks üksi kuskil hotellides või miks ka mitte puhkusereisil puhkamas. Kel janu, sel jalad nagu öeldakse. Mina olen ka selline inimene, kes tahab palju omaette aega, aga ma ei kujuta hästi ette, et ma paluksin mehel selleks kodust ära minna, on see ju ka tema kodu.

Teine variant, kui rahaliselt võimaldab, soetage omale suvila, kus aeg-ajalt üksi olla sooviv osapool ka omaette akusid laadimas käia saab. Üks võimalus on veel osta suurem maja (mitmekorruseline), kus päeva jooksul soovi korral pereliikmetega eriti kokku ei puutugi. Viimane variant küll ei tekita seda tunnet, et oled täiesti üksi, aga kui kodus teistest lihtsalt rohkem eemal saab olla, siis ei teki ka nii sageli vajadust kuskile üksi päris ära minna. Maja on üldiselt kallim ka, suvila võib juba päris okei hinna eest kätte saada.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatasin, et sügisel (otsisin niisama huvi pärast 9-10 nov ehk laupäev-pühapäev) saab nt Piritale Ecoland Spa Hotelli üheks ööks koos hommikusöögiga 34 euro eest. Üle jääb veel 16 eurot – saab mingi odava veini, ciabatta, juustutüki, vorsti, šokolaadi. Praegu suvel on küll keerulisem, aga 50 euro eest saab mingi odava hotellitoa ikka koos veini ja juustutükiga.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 20:28; 20.07 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äärmises hädas – aga see on rohkem talvel ööseks välja pekstud naiste jaoks, kellel on vaid 50 eur ja mitte kuskile minna. Kui see on ühe öö teema ja varjupaik ei köida. Seega siit edasi lõigu lõpuni MITTE teemasse. Uuriksin rongi-ja bussiplaane. Tallinn-Valga peaks saama alla 18 euro ja kulutab üle 3 tunni

Igaks juhuks ütlen, et kasvõi täna õhtul saab Tallinnas vähemalt kümnesse hostelisse alla 18ne euro öö (kõige odavam 7 eurot). See oleks küll voodikoht mitmeses toas, aga mis see buss parem on.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 20:28; 20.07 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Airbnb.

Meil tasuta bussiliine igal pool, kasuta neid kuhugi liikumiseks, kasvõi Kilingi-Nõmmele või Adaverre, naaberkülla või jumal teab kuhu. Ja võta seda kui vaheldust endalegi. Mine vaata kasvõi kohalikku külamuuseumi või kohalikke mänguväljakuid või mida iganes. Praegu suvi ja tegelikult ka väga palju tasuta asju toimumas igal pool. Lihtsalt vali välja võimalikud sihtkohad ja vaata üle ka kohalikud infokanalid, et kas kuskil midagi toimumas. Võta seda kui turismireisi. Isegi kui on kaasas kari lapsi on kõike võimalik korraldada. Kaasa võta näiteks juturaamat või mõni mäng õhtuseks ühistegevuseks.
Airbnb’s tavaliselt ka olemas kõik vajalik söögitegemiseks, seega sellelt saad kokku hoida.
50 peaks võimaldama näiteks nädala sees isegi Tallinnas täiesti viisakat kohta sulle ja lastele. Väiksemates kohtades on ka odavam majutus.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ei ole ühtegi sõbrannat? Töökaaslast, kelle juurde pikale õhtule minna ja juttu rääkisa ja ööseks jääda.
Päriselt on inimesed üksteisest nii võõrdunud, et pole suhteid?
Ma olen läinud hotelli (kui mehega tülis olime, sel hetkel sobis hotell paremini, kuna hommikul oli vaja ruttu tööle minna, oligi selline kogemus nagu siin eespool kirjutatakse) kuid olen ka sõbranna juures ööbinud, täitsa eksprompt, helistad ja saad. On minu juures sõbrannad ööbinud nii plaanimata kui planeeritult, kõik saavad peavarju mu elutoa diivanil, olgu mure suur või väike.
Laste sõbrad ööbivad ka tihti meil, niisama. Väikevend tuleb meie voodisse ja lastele sobib suvel ka rõdu.
p.s. Mehe mure on tõsine, inimene peab tegelikult rahus saama olla omas kodus. See soov on väga ok.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuni meil maamaja ei olnud – mäletan, milline mõnu oli, kui mees läks lastega vanemate juuurde paariks päevaks ja kogu maja oli minu päralt! Nüüd on meil maamaja- ja tihti olengi üksi seal või siis võtan kaasa noorema lapse (vanem ei viitsi eriti enam maal käia).

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh ideede eest! Kuna mul on ka aeg-ajalt vaja omaette olemist, siis siin väljakäidud ideed on igati head, lükkaaid mõtte käima.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teemaalgataja asemel küll nii mõistlik ei oleks, kui mees teatab, et tahab ööpäev üksinda kodus olla. Pigem on minu seisukoht see, et kui mees tahab rahu ja vaikust, siis on tema enda asi selline koht leida – mingu hotelli või telgiga metsa või kus iganes, mitte ärgu oodaku, et mina ja lapsed kodunt kaduma peame.

Kuna aga teemaalgataja on mõistev inimene, siis minu soovitus on, et kui rahaliselt võimalik, siis sõitke lastega paariks päevaks teise linna ja võtke seal mingi majutus. Saab mees oma vaba aja ja on ka sulle ning lastele väike vaheldus.

Pole mõtet meest ennast kuhugi saata. Kodust eemal olemine ei ole sama, mis oma kodus puhkamine. Kuna ma ise olen see, kes tahab aeg-ajalt rahu ja vaikust ja niisama olemist ja JUSTNIMELT OMA KODUS, mitte kuskil hotellis vmt, siis minu arust ei ole teemaalgataja mees seda soovides küll kuidagi mühkam, samuti ei tähenda selline soov seda, et inimene ei hooli oma naisest või perest. Ka oma kaaslast ja peret armastades võib tekkida soov veidi lihtsalt üksi ja mitte midagi tehes oma kodus olla.

“ärgu oodaku, et mina ja lapsed kodunt kaduma peame” – pereelu pole vägikaikavedu, see üks kord teisele vastu tulla, ei võta tüki küljest. Ja pealegi, olles veidi üksi kodus olnud, on alati hea meel, kui pere jälle tagasi tuleb. See kasvõi 1-2 päeva üksi kodus olemist annab nagu uue hingamise. Nii et kasu oleks sellest tegelikult kõigile, asi pole nii, et keegi peaks “kodunt kaduma”, asi on kompromissides, et kõigil peres oleks võimalik enda moodi vahepeal puhata ja jõudu koguda, et jälle perega koos olla.

Mõnda kommentaari siin lugedes on küll väga veider tunne, et inimesed võtavad nii lihtsat ja arusaadavat asja, oma kodus üksi puhata, nagu mingit isiklikku solvangut. Kes soovitab, et plekkigu siis mees kõik kinni, kes soovitab mehel endal kodust kaduda. Mingi vaenlasega elate koos, kellega kogu aeg nugade peal ollakse, või ikkagi lähedase inimesega, kelle soovid on mõistetavad ja millele saab tegelikult suurt midagi kaotamata vastu tulla?

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.07 11:08; 21.07 13:01; 22.07 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sellepärast meil ongi oma maja ja korter linnas, et pikas abielus tahaks nagu omaete ka juba olla. Osadel on selleks suvila. Meil on mehega päris palju omaette olemise aega ka. Näiteks käib tema või mina lastega telkimas, vahel käime erinevatel üritustel lastega, siis teine saab omaette kodus olla. Ka kõik reisid pole meil koos, sest reisid käivad laste vaheaegade järgi, aga tööl pole alati võimalik mõlemal sellel ajal puhkust võtta. Mina selles küll traagikat ei näe. Lapsed vajavadki üks-ühele aega ühe vanemaga ka. Isaga näiteks teevad ühtesid asju, minuga teisi. Näiteks isaga käivad mere peal kalal, võtavad Soomes mingi mökki ja tore olla, minule selline asi kohe üldse ei meeldi. Olen ka täitsa üksi käinud veidi rändamas, paar päeva kuskil spaas vms. Minu arust võimalusi on ju väga palju.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lase mehel rootsi kruiis sulle ja lastele osta, saab suisa 2 ööd üksi kodus olla

Väga hea mõte. See variant sobib ka siis, kui pole autot või lube.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.07 16:41; 21.07 16:55; 21.07 19:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab kodukeskset oma aega – kuidas pakkuda?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.