Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab kodukeskset oma aega – kuidas pakkuda?

Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )

Teema: Mees tahab kodukeskset oma aega – kuidas pakkuda?

Postitas:

Mind ei hämmasta üldse enam meie lahutuste statistika, kui siinseid vastuseid loen. Neis naistes ei ole ju üldse armastust ja hoolivust, nad ei hooli, et mehel oleks hea, mõtlevad ainult selle peale, et jumala pärast teise heaks ennast natukene liigutama ei peaks. Mees võimaldab naisele kodust omaetteolemise aega, aga kui mees palub naiselt sama, siis mingu p-sse. Jajah, nii need “õnnelikud ja armastavad” abielud ongi.

+8
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.07 16:41; 21.07 16:55; 21.07 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ei hämmasta üldse enam meie lahutuste statistika, kui siinseid vastuseid loen. Neis naistes ei ole ju üldse armastust ja hoolivust, nad ei hooli, et mehel oleks hea, mõtlevad ainult selle peale, et jumala pärast teise heaks ennast natukene liigutama ei peaks. Mees võimaldab naisele kodust omaetteolemise aega, aga kui mees palub naiselt sama, siis mingu p-sse. Jajah, nii need “õnnelikud ja armastavad” abielud ongi.

Antud loos “palub” mees naiselt omaette olemise aega, teades, et vastupidiselt temale ei ole naisel sellist kohta, kuhu minna. Seda enam, et mehele üksioleku tagamiseks peab naine tõenäoliselt kaasa võtma ka lapsed.

Ma arvan, et õnnelikus ja armastavas abielus leiaks üksindust sooviv mees ise naisele-lastele selle koha ja tegevuse, mitte ei saadaks naisele “tahan üksinda kodus olla, võiksite kuskile ära minna” signaale… Või õigemini usun hoopis seda, et ühes õnnelikus ja armastavas abielus ei tekigi sellist teemat, et ühe poole heaolu nimel teine endale ajutist ulualust otsima hakkama peab.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.07 16:33; 21.07 18:35; 27.07 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on selline asi ikka rohkem kui imelik. Milleks on vaja tervet ööpäeva üksindust, mis ta tegema tahab hakata, mediteerima või jooma. Normaalses armastavas suhtes ei tulegi selliseid üksindust vajavaid hetki, ikka tahaks teisega jagada muljeid, mõtteid, plaane. Üksinda oleks ikka täitsa nõme olla. Ma saan aru, et vahel on vaja lastest natuke puhata, saates nad päevaks vanaema juurde, aga puhata teineteisest..? Olen 20 aastat abielus, lapsi 3, ei ole sellist hetke veel olnud, et tahaks mehest puhata, või mees minust.

+3
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on selline asi ikka rohkem kui imelik. Milleks on vaja tervet ööpäeva üksindust, mis ta tegema tahab hakata, mediteerima või jooma. Normaalses armastavas suhtes ei tulegi selliseid üksindust vajavaid hetki, ikka tahaks teisega jagada muljeid, mõtteid, plaane. Üksinda oleks ikka täitsa nõme olla. Ma saan aru, et vahel on vaja lastest natuke puhata, saates nad päevaks vanaema juurde, aga puhata teineteisest..? Olen 20 aastat abielus, lapsi 3, ei ole sellist hetke veel olnud, et tahaks mehest puhata, või mees minust.

Mina tahan küll vahel puhata. Kõigist, nii mehest kui lastest. Õigemini mitte kellestki PUHATA, vaid mul on suur privaatsuse vajadus. Ja suur vaikuse vajadus. Aga kui mul oleks selline mees, kes lakkamatult “tahaks teisega jagada muljeid, mõtteid, plaane”, oleks me ammu lahku läinud. Sina oleksid minu mehega ehk sama sügavalt õnnetu kui mina temaga koos õnnelik olen. Püüa natukene empaatiat endas arendada, kõik ei ole sellised nagu sina ja ei vaja samu asju.

+18
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.07 16:41; 21.07 16:55; 21.07 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen veidi kade. Tahaksin ka meest, kes võtab lapsed ja vanemate juurde sõidab. Ma võtaks kasvõi telgi ja lapsed ja võimaldaksin mehele samamoodi üksiolemist kodus.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on selline asi ikka rohkem kui imelik. Milleks on vaja tervet ööpäeva üksindust, mis ta tegema tahab hakata, mediteerima või jooma. Normaalses armastavas suhtes ei tulegi selliseid üksindust vajavaid hetki, ikka tahaks teisega jagada muljeid, mõtteid, plaane. Üksinda oleks ikka täitsa nõme olla. Ma saan aru, et vahel on vaja lastest natuke puhata, saates nad päevaks vanaema juurde, aga puhata teineteisest..? Olen 20 aastat abielus, lapsi 3, ei ole sellist hetke veel olnud, et tahaks mehest puhata, või mees minust.

Mina tahan küll vahel puhata. Kõigist, nii mehest kui lastest. Õigemini mitte kellestki PUHATA, vaid mul on suur privaatsuse vajadus. Ja suur vaikuse vajadus. Aga kui mul oleks selline mees, kes lakkamatult “tahaks teisega jagada muljeid, mõtteid, plaane”, oleks me ammu lahku läinud. Sina oleksid minu mehega ehk sama sügavalt õnnetu kui mina temaga koos õnnelik olen. Püüa natukene empaatiat endas arendada, kõik ei ole sellised nagu sina ja ei vaja samu asju.

Loomulikult. Ja loomulikult mees ütles suhte alguses, et kord kuus peab naine kodinad kokku kodust korjama ja uttu tõmbama, sest mehel on vaja üksiolemise aega.
Oma kodust ei visata kedagi välja, te empaadid.

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 09:57; 21.07 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kõlab nii ihaldusväärselt. Ausalt. Aga Kägu, kui sa juba viitsisid siin nii pikalt soovitada, siis kas võiksid veel veidi teoretiseerida ja kirjutada, mida sa teeksid siis, kui sul oleks selle ühe päeva ja öö jaoks võimalik välja käia max mitte 400-500, vaid ainult 40-50 eurot?

pole küll seesama kägu, kes sulle hotelli soovitas, aga tegelikult leiab sinu antud vahemikus hotellegi piisavalt.
nt mina ise käin tööasjus tihti tartus ja minu lemmikhotellis maksab 1 öö (1 inimene 1ses või 2ses toas) 36-40€, sõltuvalt sellest, kas sul on nende sooduskaart või ei.
sügisel aga olin saaremaal, spas: 64€ eest sai toa kahele + veekeskuse piiramatu külastus + hommikusöögid + mudamassaaž kahele – hea koos mõne sõbranna ja/või lastega koos minna

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nt mina ise käin tööasjus tihti tartus ja minu lemmikhotellis maksab 1 öö (1 inimene 1ses või 2ses toas) 36-40€, sõltuvalt sellest, kas sul on nende sooduskaart või ei.
sügisel aga olin saaremaal, spas: 64€ eest sai toa kahele + veekeskuse piiramatu külastus + hommikusöögid + mudamassaaž kahele – hea koos mõne sõbranna ja/või lastega koos minna

Tallinnas saab 4 tärni hotelli 60-ga kätte küll. Madalamate nõudmiste korral see keskmine hind sinna 50.- kanti jääbki.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.07 21:51; 28.07 23:04; 29.07 19:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tegelikult ei ole nii võimatu välja mõelda, mida lastega teha üsna väheste vahenditega, nagu näha juba soovitustest. Oleks ka lastel vaheldust. Kallimatest valikutest 2 66ga Rootsi kruiis?
Mina saan mehe vajadusest täiesti aru (kuigi ise pigem läheksin ise kodust 66päevaks kaugemale).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on selline asi ikka rohkem kui imelik. Milleks on vaja tervet ööpäeva üksindust, mis ta tegema tahab hakata, mediteerima või jooma. Normaalses armastavas suhtes ei tulegi selliseid üksindust vajavaid hetki, ikka tahaks teisega jagada muljeid, mõtteid, plaane. Üksinda oleks ikka täitsa nõme olla. Ma saan aru, et vahel on vaja lastest natuke puhata, saates nad päevaks vanaema juurde, aga puhata teineteisest..? Olen 20 aastat abielus, lapsi 3, ei ole sellist hetke veel olnud, et tahaks mehest puhata, või mees minust.

Mõne päeva saab ka “normaalne armastav suhe” hakkama nii, et ei pea iga hetk mõtteid jagama ja koos olema 😀

Üksiolemise vajadus ei ole suhte tugevuse/nõrkuse näitaja, mõned inimesed lihtsalt vajavad aeg-ajalt üksi olemist.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.07 11:08; 21.07 13:01; 22.07 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üksiolemise vajadus ei ole suhte tugevuse/nõrkuse näitaja, mõned inimesed lihtsalt vajavad aeg-ajalt üksi olemist.

Aeg-ajalt üksi olemist vajab tegelikult igaüks, aga seda saab korraldada ka nii, et naine ja lapsed kodunt sundkorras ära minema ei peaks. Või kui on soov üksinda justnimelt kodus olla, siis võiks üksiolemise soovija oma lastele ja abikaasale selle eemaloleku ise korraldada.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.07 16:33; 21.07 18:35; 27.07 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nt mina ise käin tööasjus tihti tartus ja minu lemmikhotellis maksab 1 öö (1 inimene 1ses või 2ses toas) 36-40€, sõltuvalt sellest, kas sul on nende sooduskaart või ei.

Kui tohib küsida, siis millises? Ma ka tihti Tartus ööbin ja mu teada hakkavad Pepleris hinnad 42st, Starestis on ka kuskil 45 hinna alampiir. Ma ise kasutan viimasel ajal airbnb külalikortereid. Varsti jälle lähen, kuna seekord ei ole üksi, siis leidsin kahetoalise korteri 37 euro eest. Lähen koos emaga ja väga mugav, et kumbki saab oma toa, ei sega teineteist öösel.

Külaliskorteri puhul muidugi tuleb söögiga ise mässata või väljas söömisele kulutada. Aga selle annab ka täitsa normaalse eelarve piiridesse paigutada, nii et põhimõtteliselt hea tahtmise korral on 40-50 euro eest tehtav küll. Loomulikult Radissoni selle hinna eest ei saa. Aga külaliskorterid on enamasti täitsa mugavad ja nunnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees tunneb puudu nö oma ajast. Mul ei ole selle vastu midagi olnud, et ta tegeleks oma asjadega, veedaks aega omaette. Pigem on probleem selles, et ta ei taha seda kodust väljas teha.

Tema sõidab väiksema lapsega tihti vanemate juurde, kuna suhted lähedased ja kõigil seal hea. Mina saan siis teinekord nii selle oma aja. Kuigi mulle sobib ka ainult lihtsalt mõned tunnid olla onaette (kodus, jalutamas, tegeleda huvialadega jne), ei pea ööseks üksi koju jääma. Mees aga sooviks, et saaks olla terve ööpäeva üksi ja just kodus. Ma saan temast täitsa aru ja hea meelega ka võimaldaks seda. Aga mul ei ole kuskile minna. Nimelt ei ole mul vanematega nii häid suhteid. Käin kûlas pigem harva ja siis on mees kui tugi kaasas. Mees ei saa aga aru, et me ei ole võrdsed (lähedus perekonnaga). Kas peaksin mehe nimel u kord kuus siiski minema sinna, kus end üldse hästi ei tunne? Hotelli kasutama hakata oleks ju ka absurdne…Mis oleks lahendus?

Kas sa siis kunagi kusagil lastega ilma meheta ei käi? Reisimas? Või kasvõi spaades? Ei pea ju kogu aeg koos mehega reisima.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olime just terve perega Võrtsu ääres, 50 euri terve kämping, seal oli maja ilusate tubadega ka, u 25 euri inimene, selliseid kohti on Eestimaal palju, Tallinnaski nunnud hostelid u 35- 45 euri öö, otsid ja leiad. See Võrtsu ääres oli kyll paradiis.
Ei pea alati Olümpias olema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see ei tuleks kõne alla, et mees viib lapsed oma vanematele hoida, ise jääb koju ja sina teed mõne sõbrannaga väikese tripi kuskile? Kõigil vaheldust. Sellest, et mees oma aega thab, saan mina küll väga hästi aru, mina tahan ka vahel oma perest puhata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pole sugulasi ega sõpru, kelle juurde paariks päevaks minna, siis ma soovitaks ka miniekskursiooni mõnes Eesti linnas / asulas. Tingimus oleks siis, et seal oleks majutusasutusi ja sinna pääseks mugavalt ligi. Kui autot ei ole, siis vastavalt kuhu oma kodust bussi või rongiga saaks. Nt Tallinnast Haapsallu.

Ja terve aasta vältel võiks siis silmad-kõrvad lahti hoida, mis kuskil huvitavat toimub ja siis sinna minekut planeerida. Kuskil ikka mõni huvipakkuv kontsert või laat toimub. Või avatakse kuskil huvitav muuseum või atraktsioon. Ja siis natuke veel vaatamisväärsusi juurde otsida, kui käik on suvel, siis äkki on ka mingid ujumisvõimalused või rand. Kasvõi kohalik jõgi või tiigike. Eelnevalt uurida sööhikohti ja siis mingi söögikord kuskil kohvikus teha. Esmased kiired snäkid saab ise kaasa võtta. Vajalikud asjad kaasa pakkida, vb laps tahab mõne sõbra kaasa võtta. Ja ongi tore ning meeldejääv sündmus väheste vahenditega.

Kas mehel ei ole ideid, kuhu sa / te lastega minna saaksite? Nt kui ta arvab, et ööbimise peale kulutamine on raiskamine vms. Aga samas, suvi ongi nautimiseks ja ringikäimiseks ja siis kulubki natuke rohkem raha ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest vajavad sellist oma aega ainult mehed, mitte naised. Mehed pole nagunii lastega sama palju koos kui naised ja sellest hoolimata saavad päeva vabaks ja naine peab lastega kodust ära minema. Loogiline oleks tegelikult see, et kui naine igapäevaselt laste eest hoolitseb, siis saab just tema paar päeva vabaks ja mitte mees.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 01:32; 29.07 05:31; 29.07 05:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan sellest nii hasti aru – mina tootan e-r yheksast viieni, mees seitsmest kolmeni. Ehk ta on alati kodus. Ja mul on selline mees ka, kes tahab absoluutselt koike koos teha, samas kui mina vajan oma ruumi.
Monikord ei lahe ma nimme kaasa monele yritusele, sest naen seda kui voimalust kassiga yksi kodus olla. Ma olen vahepeal ka lihtsalt julmalt oelnud, et kuule, ma lahen vaatan magamistoas filmi. Onneks saab aru, ma vahepeal kasutan ka ‘ see on eestlaste vark’ ettekaanet ( kuigi enamus eestlasi on ilmselgelt siiski sotsiaalsemad kui mina, aga ega tema seda ei tea 😀 ).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas mees ei taha aru saada,et sul pole oma perekonnaga nii häid suhteid? Sa ütled, et ma ei taha ööseks ema juurde minna ja tema vastab,et teda ei huvita see jutt? See on see koht kus mees ja naine peavad maha istuma ja läbi arutama oma asjad ja rahavõimalused. Kui sina ei taha ema juurde minna siis sa ei pea sinna minema. Su mees läheb oma pere juurde ju hea meelega sest talle meeldib see. See hoopis teine asi. Seda ei saa eeldada, et kõigil sellised peresuhted on. Ja miks mitte minna nt spasse ja hotelli kui mehega nii kokku lepite. Saad sina oma aega ja ringi käia ja mees saab kodus ollla. Seda eeldusel muidugi kui sulle üldse meeldivad spad. Aga saab palju muudki teha aga ega meelelahutus odav pole.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed pole nagunii lastega sama palju koos kui naised ja sellest hoolimata saavad päeva vabaks ja naine peab lastega kodust ära minema.

Mismõttes pole mehed lastega sama palju koos kui naised? Kus need mehed siis vahepeal on, kui naine lastega koos on?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.07 21:51; 28.07 23:04; 29.07 19:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed pole nagunii lastega sama palju koos kui naised ja sellest hoolimata saavad päeva vabaks ja naine peab lastega kodust ära minema.

Mismõttes pole mehed lastega sama palju koos kui naised? Kus need mehed siis vahepeal on, kui naine lastega koos on?

Minu oma käib nt tööl. Mina olen samal ajal koos lastega kodus (või kus iganes, aga ikkagi koos lastega). Esmaspäevast reedeni on mees iga päev lastest eemal keskmiselt 9 kuni 10 tundi, vahel kauemgi, oleneb objekti kaugusest (tööle ja tagasisõidu aega juurde arvestades)
Mõnikord on tööl ka ndlvahetustel kui on kiire tähtaeg või omanik saab ainult siis kohale tulla vms

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest vajavad sellist oma aega ainult mehed, mitte naised. Mehed pole nagunii lastega sama palju koos kui naised ja sellest hoolimata saavad päeva vabaks ja naine peab lastega kodust ära minema. Loogiline oleks tegelikult see, et kui naine igapäevaselt laste eest hoolitseb, siis saab just tema paar päeva vabaks ja mitte mees.

Väljendasin siin end pisut valesti. Vaid mehed räägivad sellest, et nad omaette aega vajavad, kus naine ja lapsed on kodust läinud. Tegelikult pole enamikul meestel töökoormus juba enne seda naistega võrdne, naine on lastega kümnetes kordades rohkem koos. Juba nädalavahetusel lastega olemine on mehe jaoks nii suur tegu, et järgmist tahab vabaks. Kujutan ette, et see naine tegeleb lastega 80h nädalas, mees ehk 10h. Ikka on mehel häda, et ei saa üksi olla.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 01:32; 29.07 05:31; 29.07 05:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed pole nagunii lastega sama palju koos kui naised ja sellest hoolimata saavad päeva vabaks ja naine peab lastega kodust ära minema.

Mismõttes pole mehed lastega sama palju koos kui naised? Kus need mehed siis vahepeal on, kui naine lastega koos on?

Kui lapsel on mingi mure, minnakse ikka ema juurde. Ema on see, kes kaklusi lahutab, käsib koristada, teeb süüa ja jääb haige lapsega koju. Isa veedab lastega nn kvaliteetaega, st puhkab.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 01:32; 29.07 05:31; 29.07 05:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapsel on mingi mure, minnakse ikka ema juurde. Ema on see, kes kaklusi lahutab, käsib koristada, teeb süüa ja jääb haige lapsega koju. Isa veedab lastega nn kvaliteetaega, st puhkab.

Rate this item:Submit Rating00

Kui sa pole osanud isa kaasata, siis on see sinu kanaemadus või kehv mees. Normaalne isa tegeleb oma lastega sama palju kui ema. Mis kvaliteetaega, nalja teete? Ega naine mingi koduori pole. Dziisas.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.07 21:51; 28.07 23:04; 29.07 19:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest vajavad sellist oma aega ainult mehed, mitte naised.

Absoluutselt vale väide. Mina olen naine ja olen tohutult rõõmus nende väheste kodrade üle, mil nii kõik kolm last kui ka mees on kodust ära. Sest üksinda olek on hoopis teistmoodi puhkus. Siis ei pea kellelegi eeskujuks olema, saab vabalt vitsutada terve pika päeva filmi vaadates ebatervislikku kräppi, ilma et mees sisimas salamisi tunneks, et kas see niigi kergelt ülekaaluline naine peab ikka õgima jne. Teise inimese juuresolekul, isegi kui see on sinu armas abikaasa, ei saa kunagi end nii vabalt tunda, kui täiesti üksi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab kodukeskset oma aega – kuidas pakkuda?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.