Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab last, mina mitte

Näitan 20 postitust - vahemik 271 kuni 290 (kokku 290 )

Teema: Mees tahab last, mina mitte

Postitas:
Kägu

Lastetu paar on aga tuleviku mõistes tupiktee ja põlvkondade järjepidevuse ja kultuuri katkestaja. Mis saavutus seegi niiväga on.

Looduses on ka nii, et nõrgemad järglasi ei saa või ei suuda neid üles kasvatada ja surevad välja. Tänapäeva meditsiin muidugi on looduslikku valikut oluliselt moonutanud ja selle toimet nö “rikkunud” aga eks selle  protsessi kompenseerimiseks  ongi populatsioonis tekkinud need, kes ei saa lapsi sellepärast, et ei taha neid. Järglaste saamine om eksistentsi ainuke mõte, aga kõik ei saa kunagu järglasi ja kõik järglased ei saa kunagi ellu jääda. Julm, aga nii on.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lastetu inimene on riigu jaoks kasutu. Kõik.

Kindlasti mitte.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah et inimene tarbib tasulist arstiabi. Saamata aru, et selle arsti õpetamise on kinni maksnud maksumaksja.

Ma olen maksumaksja ju samuti. Oled samuti minuga solidaarne ning riiklikku artsiabi ei küsi? Vaevalt.

Lastetu inimene on riigu jaoks kasutu. Kõik.

Angela Merkel näiteks, täiesti kasutu inimene Saksa riigi jaoks.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah et inimene tarbib tasulist arstiabi. Saamata aru, et selle arsti õpetamise on kinni maksnud maksumaksja.

Ma olen maksumaksja ju samuti. Oled samuti minuga solidaarne ning riiklikku artsiabi ei küsi? Vaevalt.

Lastetu inimene on riigu jaoks kasutu. Kõik.

Eriti kasulik on inimene, kelle lapsed on narkomaanid, vargad, töötud, pätid ja lõpuks tapavad veel kellegi teise lapse ära. Kasu missugune!

Sa nagu nii lihtsa asja peale ei tule, et mõni laps toob üüratut kahju.

Olgu pätt või mõrtsukas aga ikkagi laps!

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lastetu paar on aga tuleviku mõistes tupiktee ja põlvkondade järjepidevuse ja kultuuri katkestaja. Mis saavutus seegi niiväga on.

Looduses on ka nii, et nõrgemad järglasi ei saa või ei suuda neid üles kasvatada ja surevad välja. Tänapäeva meditsiin muidugi on looduslikku valikut oluliselt moonutanud ja selle toimet nö “rikkunud” aga eks selle protsessi kompenseerimiseks ongi populatsioonis tekkinud need, kes ei saa lapsi sellepärast, et ei taha neid. Järglaste saamine om eksistentsi ainuke mõte, aga kõik ei saa kunagu järglasi ja kõik järglased ei saa kunagi ellu jääda. Julm, aga nii on.

Juhul kui sinu arvates lastetus/ laste mitte saamine on julm, siis võiks nende inimeste vastu veidi empaatiat jaguda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga paljudel vanematel on geneetilised haigused, mis lastele edasi kanduvad. Aga kas kedagi huvitab? EI!  Kui ikka tahan teadlikult sünnitada haige lapse siis ei pane keegi kätt ette, sest mina olen siis kasulik inimene, EMA!

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga paljudel vanematel on geneetilised haigused, mis lastele edasi kanduvad. Aga kas kedagi huvitab? EI! Kui ikka tahan teadlikult sünnitada haige lapse siis ei pane keegi kätt ette, sest mina olen siis kasulik inimene, EMA!

Savi mis see väike skisofreenik oma eluga edasi teeb.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul on tuttavcad, kes olid samamoodi pikalt kahekesi koos abielus ja ilma lasteta, nende endi soovil, siis, keskealisena ( olid klassikaaslased, mõlematel esimene armastus) saadi laps. Väga raske oli neil see lapse teema, keskealine inimene kardab rohkem lapse pärast, kogemusi neil ka polnud ja lapsel olid väiksena paljud tervisehädad, kooliminekuni pidi ema kodune olema, sest lasteaias laps käia ei saanud, kogu aeg oli haige. Nüüdseks on laps välja kasvanud oma terviseprobleemidest, tore ja tark noor inimene on, täna veel alaealine, aga mingil põhjusel on ühe tema vanema tervis halvenenud sellise piirini, et arstide prognoosid ei ole enam head. Ravimatu haiguse tõttu jääb laps ühest oma vanemast varsti ilma. See on õudne, täna nad ütlevad, et liiga kaua ootasid lapse saamisega, arvestades, et tegemist on sportlike, tervislikku eluviisi harrastavate inimestega, oli väga raske uskuda, et mingi selline tõbi tuleb. Aga tuli.  Kui on lapse plaan, tuleb seda teha noorena.  Jah, meil isegi 45+ vanuses jäädakse täna veel rasedaks aga …

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul on tuttavcad, kes olid samamoodi pikalt kahekesi koos abielus ja ilma lasteta, nende endi soovil, siis, keskealisena ( olid klassikaaslased, mõlematel esimene armastus) saadi laps. Väga raske oli neil see lapse teema, keskealine inimene kardab rohkem lapse pärast, kogemusi neil ka polnud ja lapsel olid väiksena paljud tervisehädad, kooliminekuni pidi ema kodune olema, sest lasteaias laps käia ei saanud, kogu aeg oli haige. Nüüdseks on laps välja kasvanud oma terviseprobleemidest, tore ja tark noor inimene on, täna veel alaealine, aga mingil põhjusel on ühe tema vanema tervis halvenenud sellise piirini, et arstide prognoosid ei ole enam head. Ravimatu haiguse tõttu jääb laps ühest oma vanemast varsti ilma. See on õudne, täna nad ütlevad, et liiga kaua ootasid lapse saamisega, arvestades, et tegemist on sportlike, tervislikku eluviisi harrastavate inimestega, oli väga raske uskuda, et mingi selline tõbi tuleb. Aga tuli. Kui on lapse plaan, tuleb seda teha noorena. Jah, meil isegi 45+ vanuses jäädakse täna veel rasedaks aga …

No noor ema võib ka ju lahkuda, viimast Hommik Anuga saadet vaatasid?

Elus on igasuguseid juhtumeid, igas vanusegrupis inimestega, üksikut juhtumit ei saa kõigile üldistada, teised 40+ vanuses emad elavad rõõmsalt, mõni on depressioonis, mõni ratsionaalne, praktiline, niisamuti 30. ja 20. aastaste hulgas on kõiki variante.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah et inimene tarbib tasulist arstiabi. Saamata aru, et selle arsti õpetamise on kinni maksnud maksumaksja.

Ma olen maksumaksja ju samuti. Oled samuti minuga solidaarne ning riiklikku artsiabi ei küsi? Vaevalt.

Lastetu inimene on riigu jaoks kasutu. Kõik.

Paljud emad on riigi jaoks kasutud, kõik!

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul on tuttavcad, kes olid samamoodi pikalt kahekesi koos abielus ja ilma lasteta, nende endi soovil, siis, keskealisena ( olid klassikaaslased, mõlematel esimene armastus) saadi laps. Väga raske oli neil see lapse teema, keskealine inimene kardab rohkem lapse pärast, kogemusi neil ka polnud ja lapsel olid väiksena paljud tervisehädad, kooliminekuni pidi ema kodune olema, sest lasteaias laps käia ei saanud, kogu aeg oli haige. Nüüdseks on laps välja kasvanud oma terviseprobleemidest, tore ja tark noor inimene on, täna veel alaealine, aga mingil põhjusel on ühe tema vanema tervis halvenenud sellise piirini, et arstide prognoosid ei ole enam head. Ravimatu haiguse tõttu jääb laps ühest oma vanemast varsti ilma. See on õudne, täna nad ütlevad, et liiga kaua ootasid lapse saamisega, arvestades, et tegemist on sportlike, tervislikku eluviisi harrastavate inimestega, oli väga raske uskuda, et mingi selline tõbi tuleb. Aga tuli. Kui on lapse plaan, tuleb seda teha noorena. Jah, meil isegi 45+ vanuses jäädakse täna veel rasedaks aga …

Lapsed ongi alatasa haiged. Kas see on kuidagi parem, kui 18aastane saab lapse ja on piisavalt loll MITTE oma lapse tervise pärast muretsemiseks. Tänases lehes alles oli üks selline lugu.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul on tuttavcad, kes olid samamoodi pikalt kahekesi koos abielus ja ilma lasteta, nende endi soovil, siis, keskealisena ( olid klassikaaslased, mõlematel esimene armastus) saadi laps. Väga raske oli neil see lapse teema, keskealine inimene kardab rohkem lapse pärast, kogemusi neil ka polnud ja lapsel olid väiksena paljud tervisehädad, kooliminekuni pidi ema kodune olema, sest lasteaias laps käia ei saanud, kogu aeg oli haige. Nüüdseks on laps välja kasvanud oma terviseprobleemidest, tore ja tark noor inimene on, täna veel alaealine, aga mingil põhjusel on ühe tema vanema tervis halvenenud sellise piirini, et arstide prognoosid ei ole enam head. Ravimatu haiguse tõttu jääb laps ühest oma vanemast varsti ilma. See on õudne, täna nad ütlevad, et liiga kaua ootasid lapse saamisega, arvestades, et tegemist on sportlike, tervislikku eluviisi harrastavate inimestega, oli väga raske uskuda, et mingi selline tõbi tuleb. Aga tuli. Kui on lapse plaan, tuleb seda teha noorena. Jah, meil isegi 45+ vanuses jäädakse täna veel rasedaks aga …

Mis selle jutu point on?? Et peaks hästi noorena lapse saama, sest äkki muidu keskealisena sured vähki? Kuule, üha nooremad inimesed jäävad vähki ja surevad ka sellesse. Täiesti absurdne loogika sul. Kunagi ei tea ju neid asju ette. Surevad vähki ka vaevalt 30seks saanud inimesed, ka 20ndates. Ja seda siis väikeste imikute, alla 5a laste kõrvalt. See laps vähemalt peaaegu täisealiseks saanud.

Selline tagantjärgi targutamine on sellisel kujul küll täiesti mõttetu. Negatiivne mõtlemine. Oleks tädil rattad stiilis. Oleks ja poleks…Pigem just võiks mõelda ,et vaatamata sellele, et olid keskealised juba, õnnestus ikkagi laps saada. Minu meelest just hästi õnnestunud. Paljudel noorematelgi ei õnnestu. Ja peaks olema õnnelik, et laps üldse on ning ta terve.

Esimese lapse puhul, kui pole kogemusi, muretsetakse ikka. Ükskõik kui vana see vanem on. Ja kahjuks vähk ning ka muud rasked haigused võivad tabada ükskõik kui tervislik ja sportlik oled. Elus pole mingeid garantiisid. Mõttetud heietused need.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul on tuttavcad, kes olid samamoodi pikalt kahekesi koos abielus ja ilma lasteta, nende endi soovil, siis, keskealisena ( olid klassikaaslased, mõlematel esimene armastus) saadi laps. Väga raske oli neil see lapse teema, keskealine inimene kardab rohkem lapse pärast, kogemusi neil ka polnud ja lapsel olid väiksena paljud tervisehädad, kooliminekuni pidi ema kodune olema, sest lasteaias laps käia ei saanud, kogu aeg oli haige. Nüüdseks on laps välja kasvanud oma terviseprobleemidest, tore ja tark noor inimene on, täna veel alaealine, aga mingil põhjusel on ühe tema vanema tervis halvenenud sellise piirini, et arstide prognoosid ei ole enam head. Ravimatu haiguse tõttu jääb laps ühest oma vanemast varsti ilma. See on õudne, täna nad ütlevad, et liiga kaua ootasid lapse saamisega, arvestades, et tegemist on sportlike, tervislikku eluviisi harrastavate inimestega, oli väga raske uskuda, et mingi selline tõbi tuleb. Aga tuli. Kui on lapse plaan, tuleb seda teha noorena. Jah, meil isegi 45+ vanuses jäädakse täna veel rasedaks aga …

Lapsed ongi alatasa haiged. Kas see on kuidagi parem, kui 18aastane saab lapse ja on piisavalt loll MITTE oma lapse tervise pärast muretsemiseks. Tänases lehes alles oli üks selline lugu.

Kõige õigem on mitte mõelda, sünnitada nii palju kui tuleb, nendega mitte hakkama saada, või vaevu hingitseda, lastel närvikava rikkuda, suurena tehasesse või objektile saata. Mot!

” Töö” tehtud, riik jube õnnelik, maailm vajab ju lihtsalt igasuguseid, pea-asi, et sünnitatud!

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heas suhtes on eluvaated ja edasised soovid alati samad.

Väga naiivne arvamus. Enamasti pole siiski paarisuhtes üksteise kloonid. Erinevuse väiksemates, eluliselt mittetähtsates asjades pigem elavdavad suhet. Peaasi, et põhilised, suured asjad ja “suund, kuhu minna” on ühed-sarnased-kattuvad. Aga teemaalgatajal ongi selle viimasega nüüd probleem.

Ma ei saa aru,millele vastu vaidled. Seda ju antud kasutaja öelda vist püüdiski. Eluvaated ja edasised soovid. Seda võikski käsitleda nagu tulevikuplaanid ja ettekujutus, kuidas elu elada. Need on suured asjad ju. Kas saada lapsi või mitte jms. Mis liiki suhteid harrastada jne. Edasine soov ongi, et kuidas suhtega edasi liikuda. Need soovid peavadki klappima, nagu ka ise ütlesid. Eluvaated = põhilised, suured asjad, millest räägid. “Suund, kuhu minna” – edasised soovid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige õigem on mitte mõelda, sünnitada nii palju kui tuleb, nendega mitte hakkama saada, või vaevu hingitseda, lastel närvikava rikkuda, suurena tehasesse või objektile saata. Mot!

Jaa, see on ikka kõige hullem kui laps täiskasvanuna päriselt tööle läheb (tehasesse või objektile). Lapsi tuleks ikka niimoodi kasvatada, et neist saaksid sisuloojad ja suunamudijad. Ja muidugi Rannamajas peaksid tublimad ka ära käima. 😀

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimane Märgatud Eestis saade tuletas koheselt seda teemat meelde. Alkohoolikust mutt on lapse saanud ja vedas seda ühest joodikute urkast teise. Mõlemad koos elukaaslasega padujoodikud, totaalne asotsiaalne elu. Kas see naine on kuidagi parem kui TA? Hoolitseda ei suuda aga sünnitama on kõva mutt. Eelnevalt oli ehk 10 last juba lastekodusse viidud, kes sedagi teab.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah et inimene tarbib tasulist arstiabi. Saamata aru, et selle arsti õpetamise on kinni maksnud maksumaksja.

Ma olen maksumaksja ju samuti. Oled samuti minuga solidaarne ning riiklikku artsiabi ei küsi? Vaevalt.

Lastetu inimene on riigu jaoks kasutu. Kõik.

Angela Merkel näiteks, täiesti kasutu inimene Saksa riigi jaoks.

vaadates seda, millise gaasikäki ta riigi jaoks kokku keeras, oleks ta võinud olla pigem kodune ema 😀

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga paljudel vanematel on geneetilised haigused, mis lastele edasi kanduvad. Aga kas kedagi huvitab? EI! Kui ikka tahan teadlikult sünnitada haige lapse siis ei pane keegi kätt ette, sest mina olen siis kasulik inimene, EMA!

Paljud on idioodid, või puudub igasugune geneetiline materjal, mida edasi kanda, aga kas nad mõtlevad, või on neil millega mõelda… Ikka sigivad

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni suudab mõelda nii primitiivset, et sünnitan lapse ja juba ongi maailmale tulu toodud!

Mis edasi saab… Ei tea.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan läbi lugeda…

https://rahvaraamat.ee/p/oled-paremat-v%C3%A4%C3%A4rt/1234553/et?gclid=EAIaIQobChMIhqqP3YKL-wIVGBF7Ch2wMwBoEAAYASAAEgJouPD_BwE

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 271 kuni 290 (kokku 290 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab last, mina mitte