Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab last, mina mitte

Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 290 )

Teema: Mees tahab last, mina mitte

Postitas:
Kägu

Kes siin hirmus mures on, et kas kellegi järeltulija ikka maksumaksjana kasulik on, siis juba puhas eksisteerimine on Eestile mingil viisil kasulik. Ta räägib eesti keelt, sööb, elab kuskil, kunagi saab ise lapse, laps käib koolis, trennis, andes sellega tööd ja leiba kümnetele, kunagi  saab ise võibolla lapse jne. Isegi kõige hullema hädapätaka puhul jääb võimalus ja lootus, et  midagi võib sealt tulla ja mõne põlvkonna pärast tavaliselt tulebki.  Ja kui ka ei tule, siis üks eestlane ikka rohkem ja meie rahvaarvu puhul on ainuüksi see saavutus. Lastetu paar on aga tuleviku mõistes tupiktee ja põlvkondade järjepidevuse ja kultuuri katkestaja. Mis saavutus seegi niiväga on.

+8
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina maksan üle 600 euro kuus sots maksu. Tulumaksu muidugi ka. Vanemad ammu surnud, kord aastas ehk käin pereõe juures. Kogu minu maksuraha läheb kellegi teise tarbeks, s.h teiste lapsed.

Eestis maksab tööandja sotsmaksu, mitte sina.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega sina ei pea selles osalema-võid oma koju seni minna, tegelemine ikka mehe kohustus.

Sa küsisid üldse enne – äkki mees kolis naise juurde, kohver näpus, sisse? Jättes ühise eluaseme eksile ja lastele?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa küsisid üldse enne – äkki mees kolis naise juurde, kohver näpus, sisse? Jättes ühise eluaseme eksile ja lastele?

Seda lihtsam-naine ütleb, et talle ei sobi, kui mehe lapsed tema majja tulevad. Las kohtub kusagil mujal. Näha on, et naisele see asi ei meeldi. Ma ei viitsi elus teha asju, mis mulle ei meeldi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina maksan üle 600 euro kuus sots maksu. Tulumaksu muidugi ka. Vanemad ammu surnud, kord aastas ehk käin pereõe juures. Kogu minu maksuraha läheb kellegi teise tarbeks, s.h teiste lapsed.

Eestis maksab tööandja sotsmaksu, mitte sina.

Esiteks võin ma iseenda tööandja olla, teiseks, tööandja kannab üle, mitte ei maksa, ega tal mingit salasahtlit ole, kus raha kasvab.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks võin ma iseenda tööandja olla, teiseks, tööandja kannab üle, mitte ei maksa, ega tal mingit salasahtlit ole, kus raha kasvab.

Mis vahet seal on, kas oled iseenda tööandja või mitte-tööandja maksab seda sinu eest. 600 eurot on tavalise keskmise inimese sotsmaks 1475 netopalgaga, mitte midagi erilist.

Mina sinu raha ei taha, kasutan ainult tasulist arstiabi.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks võin ma iseenda tööandja olla, teiseks, tööandja kannab üle, mitte ei maksa, ega tal mingit salasahtlit ole, kus raha kasvab.

Mis vahet seal on, kas oled iseenda tööandja või mitte-tööandja maksab seda sinu eest. 600 eurot on tavalise keskmise inimese sotsmaks 1475 netopalgaga, mitte midagi erilist.

Mina sinu raha ei taha, kasutan ainult tasulist arstiabi.

Netopalk. Huvitav.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Netopalk. Huvitav.

Mis siin huvitavat on? Sa ei tea, mis on netopalk?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lastetud on muidu iga päev tööl ja maksavadki sinu lapse kasvatamist kinni. Nad ei puudu töölt üle iga kahe kuu, neil pole töö mitte tegemiseks 100 häda. Neil on paremad võimalused karjääriks, kõrgemale haridusele, suuremaks palgaks.. Jne jne. Nad on iga päev tööl ja infoks sulle, tööd tegevate inimeste ja rohkem teenivate käest raha sinu laste kasvatamiseks tulebki.

Kõigil neil, kes siin endale vastu rinda taovad ja jutlustavad, kuidas lastetus on igas mõttes targem valik, kui laste saamine, ja kuidas nad ühiskonda oluliselt rohkem panustavad, soovitan lugeda seda artiklit:
MAA JA RAHVAS ⟩ Mihkel Kunnus: Demograafilise kiirlaenu tagasimaksmine on alanud

Tsiteerin:
Mida rohkem on ühiskonnas inimesi, kes laste peale aja kulutamise asemel valivad palgatöö ja karjääri, seda kiirem on selle ühiskonna areng, nii majanduslik kui tehnoloogiline. Mida järsemalt iivet langetada, seda järsema majandusliku edu võib ühiskond saavutada. Lastetu inimene saab tõhusamalt SKTd kasvatada ja samal ajal kulub vähem lastetoetusteks, lasteaedadele, koolidele jne. Rõhutan, samal ajal. Mõnekümne aasta pärast on pilt hoopis teine, aga, noh, eks sellega ole nagu keskkonnaprobleemidega – de facto ja käitumises valitseb usk, et kui kuristikku minna hiilides, siis alla ei kuku.

Hiina oma ühelapsepoliitikaga on siin eriti drastiline näide – riiklike abinõudega radikaalselt langetatud iive (nn ühelapsepoliitika) andis võimaluse väga kiireks majandustõusuks. Aga see oli mõistagi demograafiline kiirlaen. Ei, Hiinast ei saa 21. sajandi suurvõimu. Hiina praegusel kujul ei ela käesoleva kümnendi lõpunigi, pigem variseb kokku juba lähiaastatel, sest demograafia pole kaugeltki ainus hukutav tegur, ehkki sellestki piisaks. Hiina ühiskond teeb praegu pretsedenditut vananemisrekordit ja on viiekümne aasta pärast praegusest poole väiksem. Juba aastal 2030 on Hiinas pensioniealisi rohkem kui tööealisi. Ja siis hakkavad need lastelastetud vanurid tasapisi surema.

Arenenud õhtumaad – iseäranis näiteks Itaalia ja Saksamaa – on end veidi mahedamalt ja isevoolulisemalt sarnasesse olukorda mänginud ehk kodusemat kujundit kasutades, on juba pääsmatult demograafilises vetsupotis. 

Kuidas selline olukord peegeldub vahetumalt ja Eestis? No üheks representatiivseks fragmendiks on Andres Juure kõnes roosiaias: «Meie Euroopa parimaid tulemusi toov koolisüsteem on kokku kukkumas, sest kõigi ainete õpetajaid ca viie-kuue aasta pärast lihtsalt enam ei jätku. Õpetajate keskmine vanus on niivõrd kõrge, et surm ja vanusega kaasnevad haigused panevad meid lähiaastatel fakti ette, et igale juntsule eestikeelset haridust enam pakkuda ei saa.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahepeal ta väitis ka ise, et maailm on hukas ja tema ka lapsi ei taha, aga praegustest vestlustest tuleb välja, et sügaval südames on ta ikka ja alati lootnud, et ma mõtlen ümber. Eile küsis ta kas ma tõesti tahan, et ta terve elu õnnetu oleks ja nüüd olen hoopis mina õnnetu. Ma olen jätkuvalt veendunud, et ma ei taha lapsi, aga ma olen ka piisavalt isekas, et ma ei soovi lahutada – abielu peaks ju olema “kuni surm meid lahutab”, seda enam, et mees oli kursis minu soovidega. Tema ka lahutada ei soovi ja on öelnud, et ta tahab lapsi väga, aga mind tahab rohkem. Armastame üksteist muidu väga ja meil on koos hea olla isegi pärast kõiki neid aastaid. Kas keegi on kunagi ehk sarnases olukorras olnud ja oskab kuidagi lohutada?

Ma arvan, et su mehel on õigus – ta on terve elu õnnetu, et lapsi ei saanud. Tundub küll, et sõbra last nähes on ta ise ka aru saanud, mida lapse saamine tegelikult tähendab ja tahab sellist elu. Igati loomulik muidugi.

Aga on ka loomulik, et sina sama ei tunne. Minu meelest on väga hirmutav, et lapsi saab naisn, kes seda südames absoluudselt ei taha. Tõrjuv ema on hullem kui misiganes muu lapsepõlvetrauma.

Ehk siis, lohutada ma tegelikult ei oska. Ma tea ainult sellist paari, kus mees ei tahtnud last, aga kui oma praguse naisega kohtus, kes väga tahtis, siis oli ta ikka nõus proovima. Aga rasestumine neil ei õnnestunud ja nüüd elavadki toredasti kahekesi. Väljapoolt tundub kõik õnnelik. Koer(ad) on neil ka ja mõlemas on autode fännid. Aga ma kujutan ette, et naisele on tegelikutl olnud väga raske see leppimine, et tal ei ole õnnestnud rasestuda (õgupoolest rasestub, aga kõik katkeb nädala või paari pärast. Tõeline piin, tegelikult.

Eks te peate kõik variandid läbi kaaluma. Kuigi mees praegu hindab sinu armastamist isaks olemisest kõrgemaks, siis ma ei usu, et ta mõne või küme aasta pärast sama mõtleb. Muutub pahuraks ja südames kannab sappi su suhtes. Seda sa ju ka oma isekuses ei taha?

Mõtle läbi, mis on sinu põhjused lapse mitte saamiseks ja kas oled võimaline neid muutma. Ma ei ütle, et pead oma otsuseid muutma (nagu kirjutatud – tundetühjad emad on katastroof!), aga sellisel juhul muidugi PEAD mehe “vabaks laskma”.

Olen nõus selle kommentaariga. Veidi imelik lugeda, et siin soovitatakse teha “kompromiss” ja ikka üks laps saada. Lapse saamine ei ole ju mingi korteri ost, et vaatan, kas meeldib seal elada ja kui mitte, siis müün maha ja ostan ikkagi maja. Arvatavasti tulevad need soovitused suuresti ka sellest, et valdava enamiku jaoks on jätkuvalt siiski uskumatu, et on olemas inimesi, kes mingil põhjusel reaalselt ei TAHA last. Asi ei ole selles, et nad ei saaks, nad lihtsalt ei taha. Ja see peaks olema igaühe oma otsus. Samas saan teemaalgatusest aru, et teemaalgataja on hetkel 30ndate alguses, seega tõesti elus võib kõik veel muutuda. Mul on sõbranna, kes umbes 32. eluaastani oli kindlal veendumusel, et ta ei taha kindlasti lapsi, aga nüüd 34-aastasena on ta öelnud, et kindlasti ta ikkagi tahab lapsi (tõsi küll, tal on see soov tulnud elukaaslasega, kellega nad on praeguseks paar aastat koos olnud).

Minul endal üks tuttav, kes oli ka väga pikalt ja noorest east saati endise elukaaslasega koos. Nendel oli nii pidi, et meespool oli kindel, et tema lapsi ei taha, aga naispool tahtis ja paraku lahku nende teed ka just sellel põhjusel läksid. Muidu samamoodi oli neil tugev suhe ja armastasid üksteist väga. Kahjuks see lihtsalt on selline oluline teema ja kui väga noorelt kokku minna, siis ongi raske selliseid asju nn ennetavalt arutada ja selle järgi kaaslast valida, gümnaasiumi noored ei peagi sellistele asjadele veel mõtlema või mingeid veendumusi omama.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lastetud on muidu iga päev tööl ja maksavadki sinu lapse kasvatamist kinni. Nad ei puudu töölt üle iga kahe kuu, neil pole töö mitte tegemiseks 100 häda. Neil on paremad võimalused karjääriks, kõrgemale haridusele, suuremaks palgaks.. Jne jne. Nad on iga päev tööl ja infoks sulle, tööd tegevate inimeste ja rohkem teenivate käest raha sinu laste kasvatamiseks tulebki.

Mul lapse emana on kõik täpselt sama ju.

Sinul ühe lapse vanemana on samamoodi, aga 1,6 a olid ka sina töölt eemal. Kolme-nelja lapse vanemad on tööturult min 7-8 a eemal – NB kõigi töölkäijate toetusel! Paljud ei naasegi tööle, ehk siis ei toeta teisi emapalgalisi… Seega ikka peamiselt töölkäijad toetavad ehk, mida vähem ise emapalgal oled, seda rohkem toetad teisi.

7 aastat vähem sotsmaksu on 12 x 600 eur. x 7a.

Neid emasid, kes nelja lapse kõrvalt tööd+haridusteed jätkata saavad, ei leidu enam nii vabalt. Paljudel haridustee puudulik, minimaalne. Kui kodulinnas ülikooli pole, siis nelja lapse kõrvalt sessidele igaüks neist enam ei sõida.

Töölt puudumiseks on nii palju põhjuseid, mida me kõik kolleegidega mõistame, aga teisalt ka peame oma tööpanusega toetama. Ei ole neid vajalikel tööväljasõitudel, komandeeringus, kus siis teised rohkem käivad. Igal moel toetame lapsevanemaid, kes vastutasuks enamasti  sisisevad kui mõttetud on lastetud!

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole. Sa tarbib palju rohkem maksumaksja raha.

Kuidas? Ise teenin oma raha.

Ainuüksi rasedana saad rohkem ja kiiremini med teenuseid. Tasuta sünnitus. Toetused, beebipakid. Lastel tasuta ravikindlustus, lasteaed, kool, koolitoit, doteeritud huvialad. Maksutagastused. Tasuta sõit lapsel, soodsamad igasugused teenused

Ja see on kõik meie, töölkäijate toetus lapsevanematele, palun võtke, tarbige, kasvatage lapsi.. Õpetame, koolitame, trennitame..

Lõpetage oma laste kõrvaltsee sisin kõigi teiste suunal!

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis te arvate, mis põhjusel on väga paljud lapsed lastekodudes?

Mis loogikaga see haakub teemaalgatuse probleemiga “naine ei taha last”? See on ju hoopis teise probleem, ära pane kõiki maailma hädasid ühte patta kokku, palun.

Mis loogikaga lastetusmaks selle teemaalgatusega haakub?

Ammu juba seda maksu siin pikalt laialt kirjeldatud… Koolitame. Trennitame, lasteaiakohad, koolitoidud, laste tervishoid, mänguväljakud, kogu riiklik meelelahutus (teater, ahhaad, ohhood, meremuuseumid, jt)… Lastekaitse jne, jne, jne

Ühele emale on ikka vähe veel!!!

Tüüpiline harimatu jutt, kelle pisikesest sotsmaksust selles potis haisugi pole.

 

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole. Sa tarbib palju rohkem maksumaksja raha.

Kuidas? Ise teenin oma raha.

Ainuüksi rasedana saad rohkem ja kiiremini med teenuseid. Tasuta sünnitus. Toetused, beebipakid. Lastel tasuta ravikindlustus, lasteaed, kool, koolitoit, doteeritud huvialad. Maksutagastused. Tasuta sõit lapsel, soodsamad igasugused teenused

Ma täpsustaks, et see tasuta sünnitus jt teenused on töölkäijate (ka lastetute) rahalise panuse eest!

Mina lastetuna maksan ja toetan sünnitajaid ja lapsevanemaid. Võtke heaks, palun!

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole. Sa tarbib palju rohkem maksumaksja raha.

Kuidas? Ise teenin oma raha.

Ainuüksi rasedana saad rohkem ja kiiremini med teenuseid. Tasuta sünnitus. Toetused, beebipakid. Lastel tasuta ravikindlustus, lasteaed, kool, koolitoit, doteeritud huvialad. Maksutagastused. Tasuta sõit lapsel, soodsamad igasugused teenused

Näitlikustamiseks: Naisel ja mehel on 2 last. Mees ja naine maksavad kahepeale kokku 600 eurot sotsiaalmaksu kuus. Lapsele ja perele suunatud teenustele kulutab riik 500 eurot kuus. Sellisel juhul peab antud pere üleval oma lapsi + panustavad natuke teistesse abivajajatesse ka.

Kui aga tegemist on naise ja mehega, kellel on 0 last ning nad maksavad kokku 600 eurot sotsiaalmaksu kuus, siis peavad nad üleval 2 võõrast last, 1 pensionäri, 2 puudega inimesele toetust jms. Ehk siis nende raha läheb nende enda pere toetamise asemel teiste toetamisele.

Mida rohkem lapsi, seda vähem aru saab, kust palk tema laste õpetajale tuleb. Räägib siin, kuidas ise maksab, aga kui 6 aastat tööturult eemal oli, siis kust see  raha  sel ajal tuli, ei tea, ei saa aru! Kuskilt ikka tuli! ????

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks võin ma iseenda tööandja olla, teiseks, tööandja kannab üle, mitte ei maksa, ega tal mingit salasahtlit ole, kus raha kasvab.

Mis vahet seal on, kas oled iseenda tööandja või mitte-tööandja maksab seda sinu eest. 600 eurot on tavalise keskmise inimese sotsmaks 1475 netopalgaga, mitte midagi erilist.

Mina sinu raha ei taha, kasutan ainult tasulist arstiabi.

Sina ei taha, aga sealt läheb osa kõigi laste kasvatamiseks, ka sinu omade…

Mida sina tahad või sellest summast arvad, ei puutu kuidagi asjasse…

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes siin hirmus mures on, et kas kellegi järeltulija ikka maksumaksjana kasulik on, siis juba puhas eksisteerimine on Eestile mingil viisil kasulik. Ta räägib eesti keelt, sööb, elab kuskil, kunagi saab ise lapse, laps käib koolis, trennis, andes sellega tööd ja leiba kümnetele, kunagi saab ise võibolla lapse jne. Isegi kõige hullema hädapätaka puhul jääb võimalus ja lootus, et midagi võib sealt tulla ja mõne põlvkonna pärast tavaliselt tulebki. Ja kui ka ei tule, siis üks eestlane ikka rohkem ja meie rahvaarvu puhul on ainuüksi see saavutus. Lastetu paar on aga tuleviku mõistes tupiktee ja põlvkondade järjepidevuse ja kultuuri katkestaja. Mis saavutus seegi niiväga on.

Mina katkesta, sina sünnitad kahe pere eest ( juhul kui sul 4 last) kus on probleem?

Reaalsuses on meil lootuse kõrval ka hulk purunenud hingesid, pilastatud lapsi, lastekodudes kasvavaid, tänavatel virelejaid… Sünnitamine ei ole ainult + märgiga tegevus. Ja kõigi nende eest hoolitseme samuti…

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lastetud on muidu iga päev tööl ja maksavadki sinu lapse kasvatamist kinni. Nad ei puudu töölt üle iga kahe kuu, neil pole töö mitte tegemiseks 100 häda. Neil on paremad võimalused karjääriks, kõrgemale haridusele, suuremaks palgaks.. Jne jne. Nad on iga päev tööl ja infoks sulle, tööd tegevate inimeste ja rohkem teenivate käest raha sinu laste kasvatamiseks tulebki.

Kõigil neil, kes siin endale vastu rinda taovad ja jutlustavad, kuidas lastetus on igas mõttes targem valik, kui laste saamine, ja kuidas nad ühiskonda oluliselt rohkem panustavad, soovitan lugeda seda artiklit:

MAA JA RAHVAS ⟩

Lastetud ei tao rinnale, et see on igati mõistlik ja targem valik, ei absoluutselt mitte!

Lastetu peab väga tihti enda valikuid põhjendama, seda tulutult õigustama. Oma panust ja eksistentsi rõhutama, ma maksan kaa, ma panustan kaa sinu laste kasvatamise… Jne jne!!

Vaata selle vestluse kulgu, algas ikka lastetu pihta “kividega loopimisega” , laste emade poolt…

Tüüpiline mees ajab tulemuse ja põhjuse alati sassi, sest tal on nii mugavam.

Lastetud tulid oma panusest hiljem rääkima, ennem said tuld ja tõrva sellise otsuse eest. Ta ei taha pooli kommentaare lugedagi, mõni teeb kindlasti haiget ka (esimestel lehekülgedel, kus ükski neist veel oma panusest ei räägigi)…)

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükski lastetu pole siin pingestanud, stiilis, et mida sa

R… SK sarisünnitad ja raiskad mu maksuraha…

Vastupidist sõimu jagub siin aga küll (või siis üsna reljeefset väljendust). Vaata kumbal suunal on väljendusviis inetum?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah et inimene tarbib tasulist arstiabi.

Saamata aru, et selle arsti õpetamise on kinni maksnud maksumaksja.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina maksan üle 600 euro kuus sots maksu. Tulumaksu muidugi ka. Vanemad ammu surnud, kord aastas ehk käin pereõe juures. Kogu minu maksuraha läheb kellegi teise tarbeks, s.h teiste lapsed.

Eestis maksab tööandja sotsmaksu, mitte sina.

Mina maksan üle 600 euro kuus sots maksu. Tulumaksu muidugi ka. Vanemad ammu surnud, kord aastas ehk käin pereõe juures. Kogu minu maksuraha läheb kellegi teise tarbeks, s.h teiste lapsed.

Eestis maksab tööandja sotsmaksu, mitte sina.

Tööandjana olen loonud ca 10 töökoht, minu töö tulemus on 11 sotsmaksu… riigieelarvesse. Maksan kinni kõiki sinu lastele suunatud teenuseid.

Tervel karjal harimata emadel on sellest vähe, nemad ainult suured panustajad oma kasvatamata ja poolenisti hariduseta jäetud lastega.

Palun vaadake emad, kui teie lapsed ükskord 30 aastased on, et kui haritud, aktiivsed panustajad, nad kah on? Kui empaatilised, mõistlikud, terved, tublid, aatelised inimesed.

Kõik, kellel niisuguseid lapsed on, aitäh vaeva eest! Ülejäänud võiks kobisemise asemel lapsi kasvatada ja enese harimisega tegeleda – sünnitamiseks ja lootmisest on liiiiga vähe!

 

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun vaadake emad, kui teie lapsed ükskord 30 aastased on, et kui haritud, aktiivsed panustajad, nad kah on? Kui empaatilised, mõistlikud, terved, tublid, aatelised inimesed.

Ja kui arvestada veel, palju noori inimesi on kolinud välismaale ja mitte ajutiselt ennast harima või kogemusi saama, vaid päriselt elama. Samuti nt ehitussektoris mustalt töötavad mehi, kes samal ajal sotsiaalmeedias virisevad avalike teenuste kehva kvaliteedi üle. Mis on nende panus Eesti maksusüsteemi?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tööandjana olen loonud ca 10 töökoht, minu töö tulemus on 11 sotsmaksu… riigieelarvesse. Maksan kinni kõiki sinu lastele suunatud teenuseid. Tervel karjal harimata emadel on sellest vähe, nemad ainult suured panustajad oma kasvatamata ja poolenisti hariduseta jäetud lastega. Palun vaadake emad, kui teie lapsed ükskord 30 aastased on, et kui haritud, aktiivsed panustajad, nad kah on? Kui empaatilised, mõistlikud, terved, tublid, aatelised inimesed. Kõik, kellel niisuguseid lapsed on, aitäh vaeva eest! Ülejäänud võiks kobisemise asemel lapsi kasvatada ja enese harimisega tegeleda – sünnitamiseks ja lootmisest on liiiiga vähe!

Käi põrgu! Olen samuti tööandja. Kas see on midagi sellist, et sind kummardama peaks? Inimesed hakkavad ikka tõesti peast lolliks minema. Käisid täna ikka miitingul ka?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata selle vestluse kulgu, algas ikka lastetu pihta “kividega loopimisega” , laste emade poolt…

Ah ära valeta. Kui selline teema välja tuleb, siis kaua ei lähe kui ilmub esimene tige, ebaobjektiivne lastetu, nagu sina. Kell 22:47 kargas veelgi hullem lastetu välja. Oma jutu järgi toidab poolt maailma, käega ei kärbsepesagi

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heas suhtes on eluvaated ja edasised soovid alati samad.

Väga naiivne arvamus. Enamasti pole siiski paarisuhtes üksteise kloonid. Erinevuse väiksemates, eluliselt mittetähtsates asjades pigem elavdavad suhet. Peaasi, et põhilised, suured asjad ja “suund, kuhu minna” on ühed-sarnased-kattuvad. Aga teemaalgatajal ongi selle viimasega nüüd probleem.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah et inimene tarbib tasulist arstiabi. Saamata aru, et selle arsti õpetamise on kinni maksnud maksumaksja.

Ma olen maksumaksja ju samuti. Oled samuti minuga solidaarne ning riiklikku artsiabi ei küsi? Vaevalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah et inimene tarbib tasulist arstiabi. Saamata aru, et selle arsti õpetamise on kinni maksnud maksumaksja.

Ma olen maksumaksja ju samuti. Oled samuti minuga solidaarne ning riiklikku artsiabi ei küsi? Vaevalt.

Lastetu inimene on riigu jaoks kasutu. Kõik.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainuüksi rasedana saad rohkem ja kiiremini med teenuseid. Tasuta sünnitus. Toetused, beebipakid. Lastel tasuta ravikindlustus, lasteaed, kool, koolitoit, doteeritud huvialad. Maksutagastused. Tasuta sõit lapsel, soodsamad igasugused teenused

Ja see on kõik meie, töölkäijate toetus lapsevanematele, palun võtke, tarbige, kasvatage lapsi.. Õpetame, koolitame, trennitame..

Eks igat asja saab mitme nurga alt vaadata. Ma näiteks mõtlesin, et kui palju töökohti meil ongi  just tänu lastele.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid emasid, kes nelja lapse kõrvalt tööd+haridusteed jätkata saavad, ei leidu enam nii vabalt. Paljudel haridustee puudulik, minimaalne. Kui kodulinnas ülikooli pole, siis nelja lapse kõrvalt sessidele igaüks neist enam ei sõida.

Pandeemia on seda õnneks muutnud. Teen praegu “30 km kaugusel asuvas linnas” tööd ja kell 18 hakkan “300 km kaugusel asuvas linnas” õppima, seda kõike ajal, kui neljas laps nohusena lasteaiast kodus on. 🙂 Aga noh, mul oli kõrgharidus enne esimese ja magister enne kolmanda lapse sündi käes.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah et inimene tarbib tasulist arstiabi. Saamata aru, et selle arsti õpetamise on kinni maksnud maksumaksja.

Ma olen maksumaksja ju samuti. Oled samuti minuga solidaarne ning riiklikku artsiabi ei küsi? Vaevalt.

Lastetu inimene on riigu jaoks kasutu. Kõik.

Eriti kasulik on inimene, kelle lapsed on narkomaanid, vargad, töötud, pätid ja lõpuks tapavad veel kellegi teise lapse ära. Kasu missugune!
Sa nagu nii lihtsa asja peale ei tule, et mõni laps toob üüratut kahju.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 290 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab last, mina mitte