Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab last (või sõltuvat naist?)

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Mees tahab last (või sõltuvat naist?)

Postitas:

Mul on SUUR mure ja mõtlen mis ma mõtlen, ükski lahendus ei tundu hea. Kindlasti tuleb kommentaare kui vastutusvõimetu, rumal jne võib olla, aga ehk oskab keegi siiski objektiivset nõu anda.
Oleme mehega pea 7 aastat koos olnud, vahepeal mitu korda lahku läinud ja siis uuesti kokku. Oleme kohati liiga erinevad, tema täielik ekstravert, ütleks isegi et liiderdaja, mina introvert. Rahaline külg – unistab oma elamisest, samas kogu raha kipub minema autodele ja muudele lõbustustele, tahaks küll säästa aga kuna konkreetseid ühiseid eesmärke (maale või linna, maja või korter, jne) ei ole suutnud siiani paika panna, siis ei taha ka see säästmine välja tulla. Eraldi olla ei oska, samas koos olles on ainult tülid ja erimeelsused.
Mure – tema tahab last, räägib kui õnnelik ta oleks ja hakkaks rohkem kodus olema ja tema varsti 35 juba jne, aga mina ei suuda endiselt otsustada. Tal varasemast kohustused, kardan et saab see elu meil veelgi probleemsem olema, teisest küljest mõtlen oma lolli aruga, et ehk laps annaks elule lõpuks mingi sisu, mingi suuna? Kui ma jään siin mõtlema et enne võiks olla ok töökoht ja normaalne palk ja oma elamine, siis tõenäoliselt 5 a pärast olen ikka samas kohas, üürikorter, nõme töö ja väike palk. Paljudel minuvanustel praegu juba 2-3 last, osad jõudnud abielluda ja juba lahutadagi 😀 Samas meest ma ikka hästi ei usalda ja kardan et olen liiga saamatu et vajadusel üksi hakkama saada, ma ei saa praegu iseendagagi hakkama, mees aga võib igal hetkel järgmise juurde minna. Või teie kogemusest, kui suur on tõenäosus et mees teise pere juurde püsima jääb, mitte ei jookse kolmanda juurde? Kord sai suurest hirmust abortigi tehtud, kuna tundsin et ikka ei ole valmis, mees muidugi säras algul, aga mulle tundub et ta lihtsalt tahab sõltuvat naist mitte last. Vaatab et ma siiani kõik üle elanud, mõtleb kindlasti et lapsega ma ammugi minema ei lähe. Kardan et kui peaks uuesti rase olema (mul see vastutusvõime kõigub üles-alla, eks mees mõjutab ka, st võib tekkida “õnnetusi”), siis kas uuesti katkestada oleks väga rumal tegu? Öeldakse küll et pigem kahetsetakse hiljem aborti kui sünnitamist, aga ma pole ka kõige tervislikumalt hetkel elanud, lapsel pärast mingi haigus küljes, süüdistaks end elu lõpuni vist.

+2
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 16:45; 03.08 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps teil küll midagi ei paranda, pigem läheb suhe hullemaks. Ma ei saanud täpselt aru sellest, et miks oled introverdi ja liiderdaja nagu ühte patta pannud, need on ju hoopis erinevad asjad ja teineteisest täiesti sõltumatud. Aga sinu kirjeldatud mehega last kindlasti saada ei tahaks. Üleüldse, laps saa siis, kui sa ise teda tahad, mitte lootuses, et annab elule mõtte või suuna. Kui uut suunda tahad, mine kooli.

+34
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub see teema nagu selle tibi teema, kelle mehe lapsed olid isa juures just siis, kui tema tahtis isa süles istuda.
See ongi see “kohustus varasemast ajast” ilmselt – lapsed.

Kord sai suurest hirmust abortigi tehtud, kuna tundsin et ikka ei ole valmis,

Aborte tehakse meil ainult vägistamise pärast, ära aja perekooli statistikat uppi. Mingeid mugavusaborte ei ole olemas, raiu see endale pealuusse. Tunnista, et see mees vägistas sind ja sel juhul tuleb sul ta politseisse anda.

Mina soovitan selle introvertse liiderdajaga mitte lapsi saada. Tegelgu oma “kohustustega varasemast ajast”, enne kui uusi “kohustusi” soetama hakkab.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme kohati liiga erinevad, tema täielik introvert, ütleks isegi et liiderdaja, mina ekstravert. Rahaline külg – unistab oma elamisest, samas kogu raha kipub minema autodele ja muudele lõbustustele,

Liiderlik lõbutsev introvert, huvitav. Teemaalgataja, milles sinu ekstravertsus väljendub?

Aga muidu tundub, et sa oled vist mehest noorem? Selle kirjelduse põhjal ma oskan ainult üht soovitada – lõpeta see suhe ära ja ära päris kindlasti saa lapsi mehega, kellel on juba eelnevate laste ees kohustused ja pidevalt näpud põhjas. Laps ei ole lahendus probleemile. Lapsega pigem tuleb probleeme juurde.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saanud täpselt aru sellest, et miks oled introverdi ja liiderdaja nagu ühte patta pannud, need on ju hoopis erinevad asjad ja teineteisest täiesti sõltumatud.

Vabandust, ikka vastupidi, ekstraverdist liiderdaja, parandasin ära.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 16:45; 03.08 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on SUUR mure ja mõtlen mis ma mõtlen, ükski lahendus ei tundu hea.

Üks lahendus, see mida sa ka tead, ju tundub siiski parem. Ma ei pea seda isegi välja ütlema, milline lahendus.

Halb on see, et sul pole sõbrannasid ega sõpru, kellega sel teemal valjusti rääkides mõelda (nagu naistele meeldib), sest kui nad oleks, siis nad ilmselt tunneks ka seda 7a koosoldud meest ja oskaks objetkiivsemat nõu anda, kui anonüümkäod. Kes ju meest pole näinud ja kuulevad vaid ühte poolt.

Ehk siis: võta omale 2a iseendaga aega olemiseks ja siis tegutse. Kui tema on täna 35, siis sina vast 45 ei ole ja sulle 2a pärast ongi paras aeg.
Täna ei ole, nagu sa isegi näed.
Mida rohkem venitad, seda kahtlasemaks see läheb.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suhe on raske, kokku-lahku ja draama kogu aeg, siis see pole õige suhe. Õige ja hea suhe on see, kus enamus ajast on harmoonia. Eks erimeelsusi tuleb ikka ette, aga mitte nii traagiliselt.

Ma olin ka umbes 7 a “hulluga” koos. 80% ajast olin õnnetu ja rahulolematu, kuid ilma temata tundus veel hullem. See oli nagu sõltuvus. Mees oli minust nii erinev- jõi, tikkus naistele ligi, autod oli tähtsamad kui mina jne. No lapsik mees oli (kuigi minust 10a vanem). Mina olen tagasihoidlik ja hindan truudust. Lõpuks läksin ise peast segi sellisega elades.
Lapsi ära kindlasti tee sellisega.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellises suhtes lapsi küll ei saaks. Mees – liiderdaja, laristaja (35-aastasel peaks nii palju ikka mõistust olema, et ei ela ainult oma lõbustustele ja peost suhu, nii et hinge taga midagi ei ole). Suhe ise – kokku-lahku, tülid. Midagi head sellest suhtest ei tule, laps teie elu paremaks ja stabiilsemaks ei muuda, pigem vastupidi.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

EI! Teeb kokku EI!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teiste suhteid on keeruline hinnata. Tõenäoliselt teeb laps asja hullemaks, aga on ka vastupidiseid näiteid.
Üürikorter pole näitaja, oluline on stabiilne elukoht ning üürikorter võib ka seda olla.
Edasi on.oluline stabiilne töö ja sissetulek. Kas sul on see olemas? Kas mehel on stabiilne sissetulek?
Tugivõrgustik- kas onnkeegi, kes vajadusel saaks last hoida? Sulle emotsionaalselt toeks olla?
Kuidas toime tuled, kui mees laseb jalga, korter jääb sinu ülalpidamisele ning elatist ei maksa?
Mina ise saaks sellisesse suhtesse lapse ainult juhul kui ise väga last tahan ja saaksin ka vajadusel üksi hakkama. Mehe pärast või mehe survel küll ei hakkaks last tegema.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps ei tee kunagi suhet paremaks, vaid alati suhte hullemaks. Super suhe on pärast last hea, hea suhe on keskpärane, keskpärane on kehv ja kehv on väljakannatamatu. Sest kahe täiskasvanuga on kukepea suhet hoida, kui sellega toime ei tule, siis on puhas idiootsus sinna laps saada. Laps vajab midagi kogu aeg, nõuab tähelepanu, hakkab nutma, kui vanemad tahavad seksida, laps on 19aastat kohustust, kuigi tõsi on see, et hiljem ta vähemalt ei ripu sul jala küljes ega taha kogu aeg midagi, esimesed 3 aastat on eriti karmid, hiljem juba oleneb kasvatusest ja geenidest ja tont teab millest veel. Laps tuleb saada siis, kui sa tahad last, tahad, et sul oleks selline inimene, kes on osake sinust ja vaatab sulle otsa ja ütleb emme ja kelle jaoks sa oled vähemalt mõnda aega üks tähtsamaid inimesi (kui mitte tähtsaim) maailmas. Aga seda, et ta ripub su küljes, ei juhtu ainult siis, kui sulle sobib, vaid see esialgu abitu mikroorganism on su elus 24/7. Ja mees võiks ka ikka valmis olla päriselt isa olema, muidu on lapsega hirmus raske.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

EI! Ja veelkord EI. Kogemus sellise mehega, last ei saanud, suhetest väljuminegi Oli kangelastegu.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan lähtuda eelkõige sellest, kas Sul on endal olemas valmisolek saada last. Eelkõige just sellest vaatevinklist, et kas oled materiaalselt võimeline vastutama lapse eest üksinda. Kuna mainitud on kehva tööd/palka, siis tuleb hoolega mõelda, kas üksi oma kohustused + üürikorter + kulud lapsele on võimalik endal katta. Seda eelkõige seetõttu, et kirjeledatud suhtumisega meeskodaniku majanduslikule toele ei maksa loota, eriti kui peale lapse sündi peaks toimuma otsus minna lahku. Muud valemit otsuses polegi, kui on olemas nii emotsionaalne ja majanduslik valmisolek just naisest lähtuvalt. Edu!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See nüüd mitte otseselt teemaalgatajale mõeldud, aga sellised mõtted tekkisid. Et miks elatakse inimesega, keda ei usaldata. Iga seksvahekord on sisuliselt loodusele teade, tahame last. Ehk siis kui kõlbab seksida, peaks kõlbama ka lapsi saada. See, et meil on vahendid, see ei muuda ju asja sisu. Sa lased lapse isaks mitte kõlbava mehe niivõrd lähedale, endasse, teed tegevusi, mille tulemuseks peaks olema laps ja leiad, et isaks ikka ei kõlba. Kas ajast kahju ei ole, mis sa kulutad inimese peale, kes on sisuliselt ju kõlbmatu. Mis tal siis on sellist, mis kõlbab? Seks? Kui teiste järgi silmad kilavad, noo mis seksi see naise sealt saab, kui mees pakub ainult keha. HIngeline pool jääb ju kõik rahuldamata. Vaimsest ei räägigi. Sisuliselt ei ole kooselu ega meest. Meest lähedase, hingelise, vaimse, füüsilise partnerine, kellele saab igal hetkel toetuda ja kes sobib kõigile sündivatele lastele isaks. Elada ükskikuna teisega koos? MIlleks ometi ?

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellisest süüdimatusest lugedes, on minul küll nendest sündimata lastest kahju, tee inimkonnale teene ja steriliseeri end ära.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aborti ei teeks, sest ühe lapse jõuab naine ikka üles kasvatada. Vaevalt sul rohkem võimalusi lapse saamiseks tuleb. Kui suhtest midagi välja ei tule ja kunagi uue mehe leiad, siis on vanust juba liiga palju, et lapsi teha.

Proovi rohkem iseseisvuda ja lapse saamisel ole algusest peale sellel lainel, et pead üksi hakkama saama. Kui mehe vastutusvõime osas peale lapse saamist paranemist ei tule, siis koli lahku. Muidu kanseldad kahte last. Üksi muutud tegelikult rahulikumaks ja oled oma plaanides vabam ning keegi ei riku pidevalt su närve.

Minule jäi esmalt silma see lause, et teemaalgataja on selle sama mehega juba korra rase olnud ja aborti teinud. Milleks siis uuesti riskida – et täna tahan, aga siis äkki mõtlen taas ümber ja jooksen aborditama? Lapse elu ei ole mänguasi.

Soovitan lahku minna ja püüda kellegi teisega. See konkreetne mees ei muutu niigi ja kui ise oled oma olemuselt ka selline, kes üksi hakkama ei saa, siis mis mäng see tulevaste laste eludega/hingedega on?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps paneb tõesti suhte pigem proovile. Kui sa juba kahtled, siis kas sa ei saaks kuidagi oma tulevikku enne kindlustada, kui lapse saad? Parem töö vms… ega laps ei pea tulemata jääma just, aga vast on kõigile parem, kui sul oleks kindlam tunne. Meie elu oli paksu armastust täis enne lapsi, nüüd on mõnigi mõõn üle elatud. Mul on hea tunne, et mul on ühes mõttetus väikses külas korter, kuhu minna. Aga ma ei tahagi minna õnneks ???? Samas arusaamatuste korral mõtlen igakord, et nii hea, et mul on seegi koht. Me oleme vanuses, kus negatiivsed omadused hakkavad paremini esile tulema ja olen pidanud mõtlema, et kas ikka tahan sedasi elada. Siiani tahan ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt mõtle lapse potensiaalsele isale. Kas soovid üldse seda meest oma laste isaks? Sealt edasi on kolm teed: rasedus, samal moel edasi elamine või lahutus.
Rasedus tähendab vastutust kolmanda inimese eest, teile mõlemale ja koos.
Edasi elamine on lihtsalt samal moel edasi olemine ja rahul olemine.
Lahutus- kui mehel on nii palju negatiivset, et lapse tegemine paneb kahtlema ja juba üks abortki nimistus, siis mis mõte on sellisega elada ja end raisata?
Ja viimane- kui mees on umbes 35, siis eeldatavasti on ka naine sinnakanti. Aastad lähevad ikka edasi ja tõenäoliselt Su viljakaimad aastad on juba möödas. Seega kui on soovi saada laps või paar, siis on sellega kiire. Kui uue kaaslasega, siis on sellega vaja eelnevalt tutvuda ja antud eas ei pruugi rasestumine minna enam ludinal. Kasuks ei tule ka eelnevalt sooritatud abort.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab last (või sõltuvat naist?)