Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab nüüd last saada, aga probleem.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )

Teema: Mees tahab nüüd last saada, aga probleem.

Postitas:

Olen 27 ja elame mehega eraldi, koos 5 aastat. Mul on enda ühetoaline korter koos laenuga, mida ma ei ole nõus maha müüma ja praegu sobib selline eraldi elamine ja mehel sama – oma korter laenuga. Lisaks pean veel üleval hobust ühes eratallis ehk maksan boksiüüri iga kuu + jooksvad ülalpidamise kulud ja treeneritasud jne. Igatahes mees on hakanud nüüd rääkima, et tema tahab last saada, minul lapse kasvatamiseks raha ei jätku. Nüüd mees ütles, et müüksin hobuse maha, siis on raha. Ma olin suht šokis, kuidas ta selle peale tuleb, et ma peaksin oma elu unistusest loobuma ja tegema nii nagu tema tahab… Jutt oli umbes selline, kas tema või hobune… Et tal nagunii kõrini sellest, et ainult tallis istun ja kogu oma raha hobuse ülalpidamiseks panen. Ma ei tea kas ta ütles seda vihaga ja ärritusest või see ongi tõsi, sest varasemalt ei ole sellest probleeme tulnud, alles nüüd, kui lapsesaamise jutt õhus ja ta teab algusest peale, kui tutvusime, et ma armastan hobuseid ja hobune oli minu suur eluunistus. Teiseks iseenesest ma tahaks ka saada ühe lapse ja enne 30ndat eluaastat, mis ei ole enam kaugel. Mees on 37 ja samuti lastetu ja kogu aeg räägib, et viimane aeg. Olen mõelnud, et öelda mehele, et tema peab ise 100% hakkama last üleval pidama, aga ma kardan, et ei saa loota sellele ka. Ja hobusest ma ka nõus loobuma ei ole. Kellelgi on ideid, kuidas seda teemat nüüd lahendada? Lahku minna küll ei tahaks…

+13
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

on variant sissetulekuid suurendada et kõigeks raha jätkuks. Rohkem raha on igal juhul parem kui vähem.
Aga kui mees tahab siis peaks ikka tema poolt ka mingi initsiatiiv tulema. Alustades sellest et pikalt ühe toalises lapsega vastu ei pea

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millest mees loobuma nõus on? Kas ta saab aru, et kui naine saab lapse, siis naisel enam tagasiteed ei ole? Mees aga, nii nõme, kui see ka pole, võib käed puhtaks pühkida ja minna, kui ettekujutus lapsega tegelikkusele ei vasta. Nii on. Me näeme seda iga jumala päev.

Pmst, ega sa saagi midagi teha. Laps saa siis, kui ise tunned, et valmis oled. Mehel pead laskma minna ja teha laps mõne teisega, kel ka kiire on.

+26
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 10:47; 15.08 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mõelnud, et öelda mehele, et tema peab ise 100% hakkama last üleval pidama, aga ma kardan, et ei saa loota sellele ka. Ja hobusest ma ka nõus loobuma ei ole

Siis pead vist loobuma lapse saamise mõttest. Kui sinu aeg kulub tallis, kes lapsega tegeleks?

Pead ikka ise ka last tahtma ja mitte ainult selle pärast, et vanus ja võiks olla ja … Kui hakkad tõesti last tahtma, siis muutuvad ka mõtted ning leidub hobuse kõrvalt raha ja aega muukski.

+44
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis laps, jookse ja ära tagasi vaata. Kiiresti. Kas sa saad aru, et sa oled üdini vägivaldse inimesega kokku juhtunud, kes alustab juba nüüd oma võimu peale surumist. Ta tahab sinust teha kiiresti endast sõltuva ja enda poolt kontrollitava inimese. Milline mees paneb valiku ette, et kas tema või loom, kui loom oli enne teda inimesel olemas. Kui ta juba sellises küsimuses selliseid lahendusi pakub, mis hakkab siis olema, kui vabadust enam pole. Laps sünnita ainult siis kui SINA !!! ise väga tahad. Hobuse olemasolu näitab, et nagunii on sul väga suur turvatunde vajadus. Lapse sünnitamisega kellegi teise head suhtumist ostma küll minna ei tasu, see on väga karm hind. Aga mees pane valiku ette kas sina koos hobusega või teab kus uks on. Kui juba suhte hinnaks on pandud hobune, las siis valib tema ka, mida peab olulisemaks, kas suhet sinuga, kellel on hobune või polegi tal suhet vaja.

+19
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mõelnud, et öelda mehele, et tema peab ise 100% hakkama last üleval pidama, aga ma kardan, et ei saa loota sellele ka.

õigesti teed, et sellele ei looda. selline olukord on kiireim viis, kuidas mehel sinu vastu austus kaob ja hakkab mujale vaatama.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui saad lapse, siis Sul hobuse jaoks nagunii enam (nii palju) aega ei jagu 🙁 muidugi võid hobuse rendile anda paariks esimeseks aastaks, aga vaevalt Sa seda teha soovid või siis peab olema korralik tugivõrgustik, kes last hoiab, kui Sa tallis oled.
Rasedana ei saa Sa ka hobusega tegeleda kuskilt poole raseduse pealt. Jah, sügada ja leiba/porksi/maiuseid anda võid muidugi, aga see pole ju see 😀 Olen ise hobuseomanik ja tean, mis tunne see on.
Seega pead nii ehk naa enda elus valikud tegema, kuid niimoodi mehe pressingu peale ma küll järgi ei annaks.

+25
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.08 10:58; 14.08 14:52; 15.08 08:45; 15.08 11:40; 16.08 07:21; 19.08 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise survestamise peale valiks ma kindlasti hobuse. Lapse saaks ka tulevikus aga mitte selle mehega. Juba seepärast, et te pole reaalselt koos elanud ja seda nn argipäeva rutiini kogenud.
Laps paneb niigi suhte proovile, isegi neil, kes on üksmeelselt aastaid ennemalt koos elanud.

+22
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 27 ja elame mehega eraldi, koos 5 aastat. Mul on enda ühetoaline korter koos laenuga, mida ma ei ole nõus maha müüma ja praegu sobib selline eraldi elamine ja mehel sama – oma korter laenuga. Lisaks pean veel üleval hobust ühes eratallis ehk maksan boksiüüri iga kuu + jooksvad ülalpidamise kulud ja treeneritasud jne. Igatahes mees on hakanud nüüd rääkima, et tema tahab last saada, minul lapse kasvatamiseks raha ei jätku. Nüüd mees ütles, et müüksin hobuse maha, siis on raha. Ma olin suht šokis, kuidas ta selle peale tuleb, et ma peaksin oma elu unistusest loobuma ja tegema nii nagu tema tahab… Jutt oli umbes selline, kas tema või hobune… Et tal nagunii kõrini sellest, et ainult tallis istun ja kogu oma raha hobuse ülalpidamiseks panen. Ma ei tea kas ta ütles seda vihaga ja ärritusest või see ongi tõsi, sest varasemalt ei ole sellest probleeme tulnud, alles nüüd, kui lapsesaamise jutt õhus ja ta teab algusest peale, kui tutvusime, et ma armastan hobuseid ja hobune oli minu suur eluunistus. Teiseks iseenesest ma tahaks ka saada ühe lapse ja enne 30ndat eluaastat, mis ei ole enam kaugel. Mees on 37 ja samuti lastetu ja kogu aeg räägib, et viimane aeg. Olen mõelnud, et öelda mehele, et tema peab ise 100% hakkama last üleval pidama, aga ma kardan, et ei saa loota sellele ka. Ja hobusest ma ka nõus loobuma ei ole. Kellelgi on ideid, kuidas seda teemat nüüd lahendada? Lahku minna küll ei tahaks…

lahku minna ei taha, aga sellise inimesega sa koos elada ka ei saa.
see, et ta sunnib sind sinu eluunistusest loobuma on väga halb märk. kui sa nüüd ennast ei kehtesta siis jäädki mehe pilli järgi tantsima. tema peab leidma lisasissetuleku allika, laps on ju ka tema soov. jää enda juurde ja tegele oma hobiga, mis sulle rahuldust pakub!

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa tahad öelda mehele, et tema peab hakkama 100% last üleval pidama ja Sina hoolitsed hobuse eest??? Kuule, Sa pole küll veel lapse saamiseks valmis. Kuidas Sa seda ette kujutad, käid seal tallis megasuure kõhuga ringi, võibolla iiveldab ka veel 24/7, siis on väike beebi, kes vajab rinda iga 3 tunni tagant. Elate ju eraldi, mismoodi selle lapse eest hoolitsete ja kes siis hoolitseb. Sünnitad selle lapse ja annad lapse mehele? Kui Sa lapse nimel pole valmis millestki muust loobuma, siis on ikka väga vara veel lapse jaoks.

+24
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult võiks see olla päris hea diil: mees peab ema ja last 100% ülal, naise poolt on hoolitsus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.08 12:00; 14.08 14:03; 14.08 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 27 ja elame mehega eraldi, koos 5 aastat. Mul on enda ühetoaline korter koos laenuga, mida ma ei ole nõus maha müüma ja praegu sobib selline eraldi elamine ja mehel sama – oma korter laenuga. Lisaks pean veel üleval hobust ühes eratallis ehk maksan boksiüüri iga kuu + jooksvad ülalpidamise kulud ja treeneritasud jne. Igatahes mees on hakanud nüüd rääkima, et tema tahab last saada, minul lapse kasvatamiseks raha ei jätku. Nüüd mees ütles, et müüksin hobuse maha, siis on raha. Ma olin suht šokis, kuidas ta selle peale tuleb, et ma peaksin oma elu unistusest loobuma ja tegema nii nagu tema tahab… Jutt oli umbes selline, kas tema või hobune… Et tal nagunii kõrini sellest, et ainult tallis istun ja kogu oma raha hobuse ülalpidamiseks panen. Ma ei tea kas ta ütles seda vihaga ja ärritusest või see ongi tõsi, sest varasemalt ei ole sellest probleeme tulnud, alles nüüd, kui lapsesaamise jutt õhus ja ta teab algusest peale, kui tutvusime, et ma armastan hobuseid ja hobune oli minu suur eluunistus. Teiseks iseenesest ma tahaks ka saada ühe lapse ja enne 30ndat eluaastat, mis ei ole enam kaugel. Mees on 37 ja samuti lastetu ja kogu aeg räägib, et viimane aeg. Olen mõelnud, et öelda mehele, et tema peab ise 100% hakkama last üleval pidama, aga ma kardan, et ei saa loota sellele ka. Ja hobusest ma ka nõus loobuma ei ole. Kellelgi on ideid, kuidas seda teemat nüüd lahendada? Lahku minna küll ei tahaks…

Võtame asja kokku: te ei ole abielus, ei ela koos, sinul on aja- ja rahakulukas eluunistus, mõlemad arvate, et lapsesaamiseks on viimane aeg, raha lapse jaoks peaks tulema sinu hobi arvelt.

Siin paistab kõik viltu olevat. Mõlemad olete tublid, et teil on olemas oma elamine (olgugi, et laenuga, aga ikkagi oma). Mina ka ei oleks nõus oma kodukest maha müüma, sest see olemasolev korter on ju seljatagune ja turvatunne, seda enam, et suhe ei ole teab mis kaua kestnud ja on kõigest visiitsuhe pealegi.
Mehe lapsesoov on arusaadav, aga lapsele peaks eelnema ikkagi abielu ja kooselu. No abielu pole muidugi hädavajalik, aga näitab hästi teie pühendumisvõimet ja tahet olla igas mõttes seotud. Kui juba seda üks teist ei suuda, siis jääb lapse suureks kasvatamiseks nagunii tahet väheseks. Praegu sa kardad, et mees ei ole nõus last 100% ülal pidama. Aga mis siis saab, kui kõik ei lähe planeeritult ja olude sunnil peab mees 100% ülal pidama nii last kui ka sind? Mis siis saab? Tõenäoliselt käsib maha müüa su korteri, et sind siis selle raha eest “ülal pidada”. Vanemahüvitise lõppedes võib selline seis ette tulla küll ja kõik lapsed ei pruugi lasteaiaga hakkama saada – oledki kohe paratamatult suures osas mehe ülalpeetav, koos lapsega.
Last EI PEA saama enne 30ndat eluaastat. 32, 36, 40, 43 on samuti mõeldav ja vanemalt on elu alusbaas juba reeglina paigas ka. Meestel otsest vanusepiirangut polegi. Laps tuleks saada siis, kui ta on prioriteet number üks. Praegu on sul selleks hobune. Mina loen küll välja, et mees käsib sul valida, kas tema või hobune, aga sina ise paistad sisimas olevat samuti valiku ees – kas laps või hobune. Hobune paistab võitvat igal rindel.
Soovitaksin oodata. Võimalik, et su unistus leiab aastatega mõne teise vormi, kus tingimata ei pea hobust omama, vaid saab kuidagi teisiti. Näiteks, et su töö hakkab olema hobustega või leiad lausa teise mehe, kes hobuse müügikäsu asemel sulle hoopis teise juurde soetab. Koos maja ja oma väiketalliga näiteks. Või ka mitte. Äkki leiad lihtsalt inimese, keda armastad nii palju, et valikute tegemine ja kompromissid mõlemalt poolt tulevad ülilihtsalt.
Isiklikult minu jaoks on hästi võõras mõelda, et hobune on lähedasest inimesest tähtsam, aga saan hästi aru, et see on sinu hiljuti realiseerunud unistus. Naudi seda, sest see pole väike asi – paljude unistused ei täitu kunagi.
Võta endale aega, alustuseks näiteks kolm aastat. Ütle mehele ka, et ta teaks arvestada. Ja vaata, mis elu toob.

+23
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 12:17; 14.08 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige muu kõrval võiks teemaalgataja mõned munarakud külmutada. Siis ei ole nii palju ka vanuselist survet peal.
Selline mees saata muidugi kukele.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastu tahtmist ära endale last pähe määrida lase. Mitte mingil juhul.

Lisaks – ära saa last sellise mehega, kellega sa ei ole üldse kooseluski. Enne kui pole igapäevaselt sama katuse all elanud, sa ei kujuta pooltki seda ette, kuidas niisugune asi selle mehega oleks. Laps muudab seda olukorda veelgi, aga kui üldse pole koos elanud, siis ei soovita.

See on VÄGA ÕIGE, et sa ei ole nõus oma korterit müüma, nii hoida. Mida iganes võib kunagi tulevikus juhtuda, siis on sul olemas tagala, kuhu minna, olgugi et ühetoaline. Kui ka kolid mehega kokku, siis saad oma korteri selleks ajaks välja üürida.

Kui mehel on kange valu kohe last saada, siis mina ütleksin, et otsigu endale mõni teine naine. Kui sinu eluunistus on olnud hobune ja mitte sugugi laps, siis enda unistusest loobumise hinnaga ei soovita hakata enda jaoks poolvõõra inimese unistust teoks tegema.

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.08 12:27; 15.08 10:51; 15.08 11:50; 15.08 15:34; 15.08 18:18; 18.08 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

te ei ole abielus, ei ela koos, sinul on aja- ja rahakulukas eluunistus, mõlemad arvate, et lapsesaamiseks on viimane aeg, raha lapse jaoks peaks tulema sinu hobi arvelt.

Kui mees arvab, et raha lapse ülalpidamiseks peaks tulema naise hobuse arvelt, siis mis selle mehe enda panus on?
Ja raha on üks asi, kust tuleb lapse jaoks aeg ja tähelepanu, hool ja hoolitsus? Kõik ainult naise kaelas? Lapsi saadakse ikka kahekesi.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 12:47; 14.08 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

te ei ole abielus, ei ela koos, sinul on aja- ja rahakulukas eluunistus, mõlemad arvate, et lapsesaamiseks on viimane aeg, raha lapse jaoks peaks tulema sinu hobi arvelt.

Kui mees arvab, et raha lapse ülalpidamiseks peaks tulema naise hobuse arvelt, siis mis selle mehe enda panus on?

Ja raha on üks asi, kust tuleb lapse jaoks aeg ja tähelepanu, hool ja hoolitsus? Kõik ainult naise kaelas? Lapsi saadakse ikka kahekesi.

Jah, sedasama minagi kirjutasin, lihtsalt teiste sõnadega.
Kirjeldasingi seda, mis neil praegu on ja kuidas võõra pilguga vaadates ei ole neil kummalgi lapse jaoks raha, lisaks paistab nappivat ka aega ja tahtmist. Koos ka ei elata.
Minu arust ei ole kumbki võimeline ühise elu ja lapse jaoks panustama.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 12:17; 14.08 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

te ei ole abielus, ei ela koos, sinul on aja- ja rahakulukas eluunistus, mõlemad arvate, et lapsesaamiseks on viimane aeg, raha lapse jaoks peaks tulema sinu hobi arvelt.

Kui mees arvab, et raha lapse ülalpidamiseks peaks tulema naise hobuse arvelt, siis mis selle mehe enda panus on?

Ja raha on üks asi, kust tuleb lapse jaoks aeg ja tähelepanu, hool ja hoolitsus? Kõik ainult naise kaelas? Lapsi saadakse ikka kahekesi.

Jah, sedasama minagi kirjutasin, lihtsalt teiste sõnadega.

Kirjeldasingi seda, mis neil praegu on ja kuidas võõra pilguga vaadates ei ole neil kummalgi lapse jaoks raha, lisaks paistab nappivat ka aega ja tahtmist. Koos ka ei elata.

Minu arust ei ole kumbki võimeline ühise elu ja lapse jaoks panustama.

Jah, ainult et kui naine saab sellest aru ja hetkel ei planeerigi, siis mees planeerib seda kõike just naise arvelt, oma panusest ei räägigi.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 12:47; 14.08 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult võiks see olla päris hea diil: mees peab ema ja last 100% ülal, naise poolt on hoolitsus.

Naine tahab ju hoopis hobuse eest hoolitseda, kust ta aja lapse jaoks võtma peaks?

Uskumatu, et minut vanemate seas on teemaalgataja sarnaseid inimesi, kes ei saa aru, kui suur vastutus on lapse saamine ja kui palju ema aega laps alguses vajab.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult võiks see olla päris hea diil: mees peab ema ja last 100% ülal, naise poolt on hoolitsus.

Naine tahab ju hoopis hobuse eest hoolitseda, kust ta aja lapse jaoks võtma peaks?

Uskumatu, et minut vanemate seas on teemaalgataja sarnaseid inimesi, kes ei saa aru, kui suur vastutus on lapse saamine ja kui palju ema aega laps alguses vajab.

Ühe lapse kõrvalt jõuab hobuse eest hoolitseda küll, kui raha teenima ei pea.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.08 12:00; 14.08 14:03; 14.08 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millegipärast on kõik mu tuttavad hobuse-inimesed üksikud… Või siis peab kogu pere olema hobustest haaratud – õnneks on ka neid paar tükki. Aga üksikuid on rohkem.

Teemaalgataja, ära hoia head meest kinni. Ole oma hobusega ja las mees leiab endale selle õige.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina prooviks enne lapse saamist siiski ka kooselu. Kas üürite oma korterit välja ja siis leiate ühiseks elamiseks alguses vähemalt mingi üürikorterigi. Ja seda proovi peaks tegema vähemalt aasta, heal juhul kaks.
Samal ajal kui proovite kooselu need kaks aastat hakakte ka sääste koguma. Iga kuu panevad mõlemad mingi teatud summa kõrvale. See on siis lapse saamise fond.

Ja kui kaks aastat on möödas, siis ongi paras aeg last tegma hakata, et enne naise 30ndat sünnipäeva see ära sünnitada (kui ikka rasestumine nii kergelt läheb). Vastupidiselt saab selleks ajaks ka selgeks, kuidas teil omavaheline kooselu sujub ja kuidas säästude kogumine läheb – kas olete üksteisega arvestavad ja kas suudate ühiselt majanduslikult toimetada. Vastavalt sellele siis ka otsus – kas ühiselt edasi ja lapski hakkama või lahku seate edaspidist elu eraldi.

Muideks. Te pole kumbki absoluudselt veel mitte mingi külje pealt liiga VANAD, et nüüdkindlasti kohe seetõttu last vaja oleks – ehk 10 aasta pärast võiks nii mõelda. Samuti, kui mehel on see lapse saamine ikkagi nii suur unistus, siis peaks ta kõik tegema, et sul oleks võimalikult kiiresti see majanduslik ja sotsiaalne toetav tasustsüsteem ka paigas… ja oskaks sulle esitada kuidagi leebemalt, mitte käskides…. Loobuma pead muidugi igatahes… aga eks see loobumine tuleb ka teistsuguselt positiivsete emotsioonide arvelt.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mõelnud, et öelda mehele, et tema peab ise 100% hakkama last üleval pidama, aga ma kardan, et ei saa loota sellele ka.

Sellele sa tõesti loota ei saa, sest perekonnaseaduse kohaselt peavad vanemad oma lapsesse võrdselt panustama. Mehel oleks igati õigus sinult lapsele elatist nõuda.
Kui mees last 100% üleval peab, siis mis õigus oleks sinul vanaduses sellelt lapselt abi ja toetust oodata? Vaevalt hobune sind vanas eas toetama hakkab.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millegipärast on kõik mu tuttavad hobuse-inimesed üksikud… Või siis peab kogu pere olema hobustest haaratud – õnneks on ka neid paar tükki. Aga üksikuid on rohkem.

Teemaalgataja, ära hoia head meest kinni. Ole oma hobusega ja las mees leiab endale selle õige.

Ma tunnen ainult üht hobuseinimest, kel on ka hobune eratallis ja käib seal vaatamas. Miks ma üldse teda tunnen – sest me saime üheaegselt oma väikese-vanusevahega-teised-lapsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult võiks see olla päris hea diil: mees peab ema ja last 100% ülal, naise poolt on hoolitsus.

Naine tahab ju hoopis hobuse eest hoolitseda, kust ta aja lapse jaoks võtma peaks?

Uskumatu, et minut vanemate seas on teemaalgataja sarnaseid inimesi, kes ei saa aru, kui suur vastutus on lapse saamine ja kui palju ema aega laps alguses vajab.

Ühe lapse kõrvalt jõuab hobuse eest hoolitseda küll, kui raha teenima ei pea.

Hoolitseda jõuaks jah, aga temaga tegeleda enam kindlasti mitte nii palju, kui seni ja kui on veel võistlustel käimise soov, siis läheb asi üsna karmiks.
Lisaks kirjutab teemaalgataja, et tal on hobune renditallis, seal ei peagi hoolitsema, seal tehakse kõik ära. Aga kui ta praeguse jutu järgi juba praegu väga palju aega tallis veedab, siis selleks tal enam kindlasti nii palju aega ei jää. Lapse sündides ei jagu ka enam hobuse ülalpidamiseks raha, see ongi probleem. Hobuse peale kulub ikka üsna palju ja isegi siis, kui ta ainult koplikaunistus on. Renditallis tuleb aga summa ikka üsna kopsakas.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.08 10:58; 14.08 14:52; 15.08 08:45; 15.08 11:40; 16.08 07:21; 19.08 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõustun nendega, kes ütlevad, et ära sellise mehega lapsi saa.

Küll aga ei saa aru neist, kellele hobune nii pinnuks silmas. Ise ka nendega kokku puutunud ja tegelenud. Aga no sorry, see pole nii, et sa pead valima, kas hobune või laps. Need, kes on eluaeg hobustega tegelenud, tegelevad nendega edasi ka peale laste sündi. Vahepeal muidugi selleks vähem aega, aga lapse pärast nüüd küll oma hobusest loobuma ei pea ega oma unistust ning tähtsat hobi maha matma. Kui mees sinuga tutvus teades ja aktsepteerides, et sul on selline hobi, siis arvestagugi sellega. Ära mitte mingil juhul lase tal endaga selles osas manipuleerida. Ta praegu üritab kõrvaldada su elust sulle väga tähtsa hobi ja elu osa. Ilmselt on hobused ja nendega tegelemine sinu jaoks olnud pikka aega väga oluline osa sinu elust. Ja ära jumala eest sellest loobu. Sest tead ju ise ka, et oleksid siis õnnetu.

Kes sind armastab, ei nõua sult egoistlikult, et enda hobidest ja huvidest loobuksid.

Lisaks oleks väga rumal otsus saada laps inimesega, kellega isegi koos pole elanud. Asjaolu, et olete nö koos olnud juba 5 aastat (!), aga kooselu teil ikkagi pole, näitab juba, et miskit on mäda.
Kui tahaksite väga ühist tulevikku, siis juba elaksite koos. Kortereid müüma ei pea, need saab anda üürile.
Kahtlustan sama, mis mõni eelkõneleja. Et mõistlikum oleks selline mees jätta ja keegi teine leida. Oled veel 27 ja piisavalt noor selleks. Kui oleksid üksikema ja juba vanem, siis oleks see tunduvalt raskem. Praegu veel õige hetk nö põgeneda.

See mees ei hooli sinust ega su vajadustest. Tahab teostada oma mingit “ühiskonna normaalseks liikmeks” olemise plaani sinu kaudu. Vaja laps saada, sest on juba 37.
Sellisel põhjusel ei peaks last saama. Et olla lihtsalt “normaalne” või “nagu teised”.
Vaid sellepärast, et ise väga-väga tahad.
Ära jumala eest lase end survestada last saama. See peab olema ikka sinu enda suur tahe.
Õige mehega ei pea sa sealjuures loobuma ka oma hobusest ega ühestki muust asjast.
Õige mehega hoopis hangiksite ühise kodu ja annaksid oma korteri üürile nt. Hobusega tegeleksid sealjuures võimaluse piires edasi. Ja last ta sulle peale ei suruks, vaid saaksite siis, kui mõlemad selleks valmis on.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja elab ju päris lahedat unistuste elu.
Elu võib ka nii minna, et peale lapse sündi mees esitab prouale elatishagi. Siis müü hobune, korter ja maksa mehele elatist. Paljudel ei ole ettekujutustki elatisvõlgnikest, on ka naisi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on VÄGA ÕIGE, et sa ei ole nõus oma korterit müüma, nii hoida.

Absoluutselt pole nõus sellega. Kui kõik hoiavad OMA väikestest 1-2 taolistest korteritest kinni, kus need PERED siis tekkima, elama peaksid?
Väga hea, et mõlemal vara on, see tekitab just hea ühise stardipositsiooni. Mitte nii, et üks “vaesur” kolib kohver näpus teise juurde sisse. Loogiline oleks müüa kumbki vara ja soetada ühine suurem kodu. Kui see ebakindlust tekitab, pole ehk asi õige.

Mina ja mu mees täpselt nii tegime. Ja see mõte küpses kui olime deitinud veidi üle aasta, u pooleteise aasta pärast kolisime ühisesse koju.
Kõik oleneb tõesti suhetest ja armastusest.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult võiks see olla päris hea diil: mees peab ema ja last 100% ülal, naise poolt on hoolitsus.

Naine tahab ju hoopis hobuse eest hoolitseda, kust ta aja lapse jaoks võtma peaks?

Uskumatu, et minut vanemate seas on teemaalgataja sarnaseid inimesi, kes ei saa aru, kui suur vastutus on lapse saamine ja kui palju ema aega laps alguses vajab.

Ühe lapse kõrvalt jõuab hobuse eest hoolitseda küll, kui raha teenima ei pea.

Hoolitseda jõuaks jah, aga temaga tegeleda enam kindlasti mitte nii palju, kui seni ja kui on veel võistlustel käimise soov, siis läheb asi üsna karmiks.

Lisaks kirjutab teemaalgataja, et tal on hobune renditallis, seal ei peagi hoolitsema, seal tehakse kõik ära. Aga kui ta praeguse jutu järgi juba praegu väga palju aega tallis veedab, siis selleks tal enam kindlasti nii palju aega ei jää. Lapse sündides ei jagu ka enam hobuse ülalpidamiseks raha, see ongi probleem. Hobuse peale kulub ikka üsna palju ja isegi siis, kui ta ainult koplikaunistus on. Renditallis tuleb aga summa ikka üsna kopsakas.

Sa ei taha ometi öelda, et kõik lapsesaanud peavad oma hobidest loobuma? Mul on kolm last ja hobisid mitu…

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.08 12:00; 14.08 14:03; 14.08 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see mees tahab last saada, siis peaks ta alustama õigest otsast, s.o perekonna loomisest.
Seda ta sinu jutu järgi otsustades ei kipu tegema. Tema nõudmine on, et SINA saaksid tema eostatud lapse ja selle projekti nimel loobuksid olulistest asjadest oma elus.
Mis pagana nõudmine see on? Kuidas üldse saab olla nii ennast täis, et midagi sellist teiselt inimeselt oodata, samas kui ise pole teinud ühtegi liigutust sinnapoole? Te isegi ei ela koos, rääkimata abieluettepanekust, rääkimata abielust. Miks sa peaksid sellistel tingimustel tema soovi järgi lapse saama?
Ja see poleks ka mõistlik. Sina riskiksid selle “projekti” käigus nii paljuga ja tema mitte millegagi.
Ära ole selle totra plaaniga nõus. Ela oma elu ja pigem hakka sellest mehest oma südames tasapisi kaugenema. Ma saaks aru, kui sellist lapsikut tahtmist ajaks taga 25-aastane verinoor mehepoeg, aga 37-aastane? Tead, selles vanuses inimene enam naljalt ei muutu ka. Ma ei usu, et see mees oleks hea perekonna- ja isamaterjal.
Aga sinul on veel kõik võimalused leida enda kõrvale tõesti vastutustundlik ja hooliv mees, kellega koos pesa punuda, siis lapsed saada ja turvaliselt ning mõlemapoolse panusega nad ka üles kasvatada. Ilma et sina peaksid loobuma kõigest ja tema mitte millestki … ptüi.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 18:04; 18.08 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu öeldakse, lapsi peaks saama nii palju kui üksi üles kasvatada suudaksid, juhul kui mehega peaks midagi juhtuma. Kui ei jagu raha ühe lapsegi jaoks, on vara veel lapse saamise mõtteid mõlgutada. Ehk õnnestub sul millalgi paremini teenima hakata ja siis selle peale mõtlema hakata? Aga mitte sellise mehega, kes käsib sul oma unistusest loobuda!!!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab nüüd last saada, aga probleem.