Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab nüüd last saada, aga probleem.

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Teema: Mees tahab nüüd last saada, aga probleem.

Postitas:

Ühesõnaga sina pead loobuma sellest, mida sina elulut tahad, et tema saaks seda, mida tema tahab? Ja nii käibki asi või?
Kui teil pole lapse jaoks vahendeid, no siis on raske.
Lisaks, see 30.a mõtteline piir on ainut sinu peas. Vot mehel on juba kiire, kui 45-50aastasena ei taha lapsel lasteaias järel käia, sinul mitte- sellest siis selline surve.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on siin kõik valesti:

– Te ei ela koos, ei plaani ka kokku kolida ja sinu korter on ainult 1-toaline. Seal elaksid siis tulevikus lapsega kahekesi ja mees käiks aegajalt külas?

– Rahaliselt ei saa sa nii hobust kui last endale lubada. See ei ole ju samuti mõeldav, et mees üksi last ülal peab (last, kellega ta isegi koos ei saa elada).

– Lapse kõrvalt on vähemalt esimesel aastal see hobuseteema üsna keeruline. Enamik beebisid ei maga pikki ööunesid ja emad (eriti need, kes lapsega omaette elavad, ilma meheta) on sel ajal üsna magamata. Teiseks on lapsega talli minek igatepidi keeruline, sest peab arvestama tema une- ja söögiaegadega, kuskil peab saama mähkmeid vahetada ja kui ta pole nõus kõhukotis olema, pead mõtlema, kuhu ta selleks ajaks paned kui ise hobuse juures oled.

Kokkuvõttes jääb mulje, et sa tegelikult ei ole lapsesaamiseks valmis, isegi ei taha seda. Sulle sobib üksi elada ja oma hobi, hobusega, tegeleda. Ja mehega võib see “suhe” teil 5-aastat kestnud olla, aga sisuliselt ei ole see mingi suhe, midagi ülemäära sooja ei paista siin kummagi poolt. Vanuse poolest on sul vabalt 15 aastat aega, et emaks saada (ja eelnevalt mees leida, kellega sa koos tahaksid elada ja koos tahaksid vanaks saada).

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 22:07; 15.08 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütle ise, mida sa tahad – hobust või last, mõlemat sa ei saa endale lubada, esiteks rahaliselt, teiseks ajaliselt. Aga mõistlik oleks luua enne perekond, elada koos, abilluda, kindlustada ennast majanduslikult (normaalne eluase, kuhu perega elama mahute) ning alles siis hakata lapsi planeerima.
Praegu ei ole teil ju midagi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

– Lapse kõrvalt on vähemalt esimesel aastal see hobuseteema üsna keeruline. Enamik beebisid ei maga pikki ööunesid ja emad (eriti need, kes lapsega omaette elavad, ilma meheta) on sel ajal üsna magamata. Teiseks on lapsega talli minek igatepidi keeruline, sest peab arvestama tema une- ja söögiaegadega, kuskil peab saama mähkmeid vahetada ja kui ta pole nõus kõhukotis olema, pead mõtlema, kuhu ta selleks ajaks paned kui ise hobuse juures oled.

Hobuse juurde saab minna õhtuti, kus mees töölt tagasi ja last hoidma jääb. Hobusel pole vaja lutti suhu toppida ja regulaarselt mähkmeid vahetada ja nagu aru saan, siis ülejäänud hoolduse eest teemaalgataja talliomanikule juba maksab.

Mind paneb mõtlema hoopis see eraldi elamise osa. Kas mees pole teinud ettepanekut korter välja üürida ja tema juurde kolida?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust pole põhiprobleem isegi mitte hobune või see, palju aega ja raha temale kulutad, vaid see, et te elate lahus, te isegi ei tea, kuidas teie kooselu sujuks. Ei ole mõtet last planeerida, kui te isegi ei tea, kuidas päevast päeva perena koos elades hakkama saaksite. Või mõtlesite last ka külaliskooselus kasvatada? See on ju absurd. Selline tunne jääb, et sa lihtsalt ei ole lapseks valmis ja sul pole õrna aimugi, kuidas see teie mõlema elu muudab ja mida see iga päev teie kui vanemate jaoks tähendab.

Kui te tõesti pere luua tahaksite, selles suhtes üksteise osas kindlad oleksite, et teine on õige inimene, kellega koos edasi minna, siis oleksite juba kokku kolinud. Ühe korteritest näiteks välja üürinud, ei pea ju müüma kumbki oma kinnisvara. Üürimisega oleks juba lisaraha peres või siis raha, mis kataks pangalaenu või laenud. Jääks raha nii hobuse kui ka lapse jaoks. Aga laps ei nõua ainult raha, see on ka mõlema vanema pühendumus, mitte nii, et sünnitad mehele lapse, et ta rahul oleks, aga samas tahaks nagu jätkata oma senist eluviisi, kus miski ei segaks.

Arvestades seda, et sa tegelikult lapseks valmis ei ole, siis tuleks mehega aus olla. Tal tõesti vanus tiksub, ja kui tahab peret luua, siis saab ise otsustada, kas oled talle nii tähtis, et ta veel ootaks, või mitte.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult võiks see olla päris hea diil: mees peab ema ja last 100% ülal, naise poolt on hoolitsus.

Naine tahab ju hoopis hobuse eest hoolitseda, kust ta aja lapse jaoks võtma peaks?

Uskumatu, et minut vanemate seas on teemaalgataja sarnaseid inimesi, kes ei saa aru, kui suur vastutus on lapse saamine ja kui palju ema aega laps alguses vajab.

Ühe lapse kõrvalt jõuab hobuse eest hoolitseda küll, kui raha teenima ei pea.

Hoolitseda jõuaks jah, aga temaga tegeleda enam kindlasti mitte nii palju, kui seni ja kui on veel võistlustel käimise soov, siis läheb asi üsna karmiks.

Lisaks kirjutab teemaalgataja, et tal on hobune renditallis, seal ei peagi hoolitsema, seal tehakse kõik ära. Aga kui ta praeguse jutu järgi juba praegu väga palju aega tallis veedab, siis selleks tal enam kindlasti nii palju aega ei jää. Lapse sündides ei jagu ka enam hobuse ülalpidamiseks raha, see ongi probleem. Hobuse peale kulub ikka üsna palju ja isegi siis, kui ta ainult koplikaunistus on. Renditallis tuleb aga summa ikka üsna kopsakas.

Sa ei taha ometi öelda, et kõik lapsesaanud peavad oma hobidest loobuma? Mul on kolm last ja hobisid mitu…

Ma kirjutasin Sulle pika vastuse aga peale parandamist kadus see siit ära :O
Lühidalt aga nii, et ei pea loobuma millestki, aga ta kirjutab, et mõlema jaoks ei jagu raha. Oleks odavam hobi, siis probleemi poleks ilmselt. Hobuse pidamine on kallis lõbu, eriti renditallis.
Minu jaoks on küll imelik, et ei elata kooski, aga last tahetakse. Aga see on juba igaühe enda isiklik asi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.08 10:58; 14.08 14:52; 15.08 08:45; 15.08 11:40; 16.08 07:21; 19.08 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on küll imelik, et ei elata kooski, aga last tahetakse.

No naine ei tahagi, mees tahab. Mehel on sellist asja lihtne tahta, ilmselt arvabki, et siis on linnuke kirjas, järeltulija olemas, naine siis oma ühetoalises kasvatagu teda.

Tropp mees.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.08 12:27; 15.08 10:51; 15.08 11:50; 15.08 15:34; 15.08 18:18; 18.08 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellesse suhtesse pole küll mõtet last tuua, sest kui üks tahab suhet ja teine hobust, siis on jama juba sisse programmeeritud. Laps peaks kasvama koos vanematega, aga te elate eraldi elusid, milleks see laps? Sina tegele oma obesega ja mees mingu otsigu omale naine, kes tema soovidele vastab.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 11:20; 15.08 11:22; 15.08 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on küll imelik, et ei elata kooski, aga last tahetakse.

No naine ei tahagi, mees tahab. Mehel on sellist asja lihtne tahta, ilmselt arvabki, et siis on linnuke kirjas, järeltulija olemas, naine siis oma ühetoalises kasvatagu teda.

Tropp mees.

Miks mees tropp on? Kui inimestel on erinevad soovid, siis ei pea üks tingimata tropp olema. Lihtsalt minu meelest ei jää see suhe püsima ja laps on viimane asi, mis seal vaja on.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 11:20; 15.08 11:22; 15.08 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellegi survestamise peale järgi ei annaks, aga muidugi pead hakkama ka lapse peale mõtlema. Ühe lapsega pole midagi nii suur tegemine nagu siin kohati räägitakse. Vahepeal peavad tõesti teised inimesed hobusega tegelema, aga varsti saate lapsega koos selle kauni hobiga tegeleda, ehk seal tallis ka ponisid kellega paari aastane juba suhtleks. Imiku aeg on nii väike ja selle aja magab ilusti vankriga talli ukse taga.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

– Lapse kõrvalt on vähemalt esimesel aastal see hobuseteema üsna keeruline. Enamik beebisid ei maga pikki ööunesid ja emad (eriti need, kes lapsega omaette elavad, ilma meheta) on sel ajal üsna magamata. Teiseks on lapsega talli minek igatepidi keeruline, sest peab arvestama tema une- ja söögiaegadega, kuskil peab saama mähkmeid vahetada ja kui ta pole nõus kõhukotis olema, pead mõtlema, kuhu ta selleks ajaks paned kui ise hobuse juures oled.

Hobuse juurde saab minna õhtuti, kus mees töölt tagasi ja last hoidma jääb. Hobusel pole vaja lutti suhu toppida ja regulaarselt mähkmeid vahetada ja nagu aru saan, siis ülejäänud hoolduse eest teemaalgataja talliomanikule juba maksab.

Mind paneb mõtlema hoopis see eraldi elamise osa. Kas mees pole teinud ettepanekut korter välja üürida ja tema juurde kolida?

Kui mees juba praegu undab, et naine ainult tallile enda aja raiskab, siis ei hoia ta küll last. Ja kui teemaalgataja näiteks trennides käib, siis need käivad ikka treeneri kellaaegade järgi, mitte siis, kui tema minna saab. Ma muidugi oletan siin, ma ei tea, milleks ta hobust peab. Kui niisama sügamiseks ja üksi tegelemiseks, siis pole muidugi mingit vahet, millal minna. Kui aga on muud eesmärgid ja soov ka trennides käia, siis nii lihtne ei ole.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.08 10:58; 14.08 14:52; 15.08 08:45; 15.08 11:40; 16.08 07:21; 19.08 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mees tropp on? Kui inimestel on erinevad soovid, siis ei pea üks tingimata tropp olema.

Ega ei peagi, aga see konkreetne mees survestab naist, et naine peaks mingeid ohverdusi tooma hakkama mehele meele järele olemiseks. Ta ei paku välja mingeid kompromisslahendusi, vaid pani lauale ähvarduse, et naine nüüd valigu, kas saab KOHE lapse ja loobub oma hobusest ja kodust või jääb mehest ilma. Vaat see on troplus.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.08 12:27; 15.08 10:51; 15.08 11:50; 15.08 15:34; 15.08 18:18; 18.08 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ei paku välja mingeid kompromisslahendusi, vaid pani lauale ähvarduse, et naine nüüd valigu, kas saab KOHE lapse ja loobub oma hobusest ja kodust või jääb mehest ilma. Vaat see on troplus.

Aga asi võibki sealmaal olla tema jaoks. Samas naisel pole tark sellega kaasa minna, suhe peaks sellel ajal, kui laps tuleb, olema meie-tasandil, mitte sina vs mina. Kui koos ei elata, on lapse kasvatamine raske. Siin jääb üldse mulje, et naine ei taha last üldse, vaid tahaks seda vaid mehe hoidmiseks. See on vale põhjus. Pealegi, naine ootaks, et mees peaks last 100% ülal, mees jälle paistab soovivat, et naine last ainult oma vahenditest elataks. Nii on ikka raske küll mingit kompromissi leida ja järelpõlve kasvatada.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oma soovide väljendamine on survestamine? Ikka mees on tropp ja nõme jne, kui ta ei tee nii nagu prouad soovivad 🙂 Ei pea ju suhtes olema sellise inimesega siis, ela hobusega.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 11:20; 15.08 11:22; 15.08 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oma soovide väljendamine on survestamine?

Oma soovide väljendamine ei ole, aga ultimaatumi esitamine on. Antud juhul on mees ultimaatumeid esitama hakanud.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.08 12:27; 15.08 10:51; 15.08 11:50; 15.08 15:34; 15.08 18:18; 18.08 11:08;
To report this post you need to login first.

Nii teemaalgataja kui ta “mees” on mõlemad oma vanuse kohta kuidagi lapsikud. Mingid hobused ja ultimaatumid ja ei tea mis veel, rnagu mingi pubeka kirjutist loeks. Te pole kumbki lapsesaamiseks valmis!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 17:06; 16.08 00:07; 18.08 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingid hobused ja ultimaatumid ja ei tea mis veel, rnagu mingi pubeka kirjutist loeks.

Miks hobused on pubekalik?

Aga kas kassidele hoiukodu pakkuda on mittepubekalik? Või jahil käimine, või rabafotograafia või makramee punumine või külmkapimagnetite kogumine või mägisuusatamine või naiskodukaitses osalemine või…

Või mis ei ole pubekalik? Ainult töö, pood, kodu, peenramaa?

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 10:47; 15.08 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või mis ei ole pubekalik?

Ilmselt ainus asi, mis ei ole pubekalik on see, et nii kui keegi mainib, et teeks lapse, siis kohe teeks ka, mitte ei jääks mõtlema, et kas ikka tasub. 😀

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.08 12:27; 15.08 10:51; 15.08 11:50; 15.08 15:34; 15.08 18:18; 18.08 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma soovide väljendamine ei ole, aga ultimaatumi esitamine on. Antud juhul on mees ultimaatumeid esitama hakanud.

Tegelikult tuli teemaalgatusest välja, et last soovivad mõlemad. Lapse kulud tuleks aga ühiselt katta. Naine kaalub mehele pakkuda, et too maksaks 100% lapse kuludest, samas kui tema enda teenitud raha ainult hobuse peale kulutab.

Kui oleks vastupidine olukord, näiteks mehel kulukas hobi, ütleme ralli, millele KOGU tema teenistus kuluks – kas siis ka arvaksid, et naine esitab egoistlikult ultimaatumi kui leiab, et mees peaks lapse sündides hobist loobuma (sest alternatiiv oleks, et naine maksaks 100% lapse kulud, et mees saaks oma eluunistusega jätkata ka pärast lapse sündi). Absurd ju!

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 22:07; 15.08 22:27;
To report this post you need to login first.

Mingid hobused ja ultimaatumid ja ei tea mis veel, rnagu mingi pubeka kirjutist loeks.

Miks hobused on pubekalik?

Aga kas kassidele hoiukodu pakkuda on mittepubekalik? Või jahil käimine, või rabafotograafia või makramee punumine või külmkapimagnetite kogumine või mägisuusatamine või naiskodukaitses osalemine või…

Või mis ei ole pubekalik? Ainult töö, pood, kodu, peenramaa?

Pubekalik on see, kui inimene ei suuda otsustada, kas ta tahab hobuste kõrval endale lapsi või mitte, ja selle asemel, et täiskasvanute kombel asju arutada, käib “mehega” üks vastastikune kemplemine ja ultimaatumite esitamine.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 17:06; 16.08 00:07; 18.08 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingid hobused ja ultimaatumid ja ei tea mis veel, rnagu mingi pubeka kirjutist loeks.

Miks hobused on pubekalik?

Aga kas kassidele hoiukodu pakkuda on mittepubekalik? Või jahil käimine, või rabafotograafia või makramee punumine või külmkapimagnetite kogumine või mägisuusatamine või naiskodukaitses osalemine või…

Või mis ei ole pubekalik? Ainult töö, pood, kodu, peenramaa?

Pubekalik on see, kui inimene ei suuda otsustada, kas ta tahab hobuste kõrval endale lapsi või mitte, ja selle asemel, et täiskasvanute kombel asju arutada, käib “mehega” üks vastastikune kemplemine ja ultimaatumite esitamine.

Mina loen küll välja, et tegelikult teemaalgataja tahab lapsi, aga teab, et raha selleks hobuse kõrvalt ei jää ja hobusest loobuma ta nõus ei ole (iseenesest see ongi ju valik, ta valib hobuse). Ühtepidi on see väga täiskasvanulik käitumine, kuna ei muretse last ülepeakaela, et siis käsi pikal oodata riiklikke toetusi ja hädaldada, kuidas raha üldse ei ole.
Ulitmaatumid on muidugi pubekalik.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.08 10:58; 14.08 14:52; 15.08 08:45; 15.08 11:40; 16.08 07:21; 19.08 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja võiks otsida omale tubli maamehe ja maale koduperenaiseks kolida, saab lapsi kasvatada hobust pidada jne. Korteri võib välja üürida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 27 ja elame mehega eraldi, koos 5 aastat. Mul on enda ühetoaline korter koos laenuga, mida ma ei ole nõus maha müüma ja praegu sobib selline eraldi elamine ja mehel sama – oma korter laenuga. Lisaks pean veel üleval hobust ühes eratallis ehk maksan boksiüüri iga kuu + jooksvad ülalpidamise kulud ja treeneritasud jne. Igatahes mees on hakanud nüüd rääkima, et tema tahab last saada, minul lapse kasvatamiseks raha ei jätku. Nüüd mees ütles, et müüksin hobuse maha, siis on raha. Ma olin suht šokis, kuidas ta selle peale tuleb, et ma peaksin oma elu unistusest loobuma ja tegema nii nagu tema tahab… Jutt oli umbes selline, kas tema või hobune… Et tal nagunii kõrini sellest, et ainult tallis istun ja kogu oma raha hobuse ülalpidamiseks panen. Ma ei tea kas ta ütles seda vihaga ja ärritusest või see ongi tõsi, sest varasemalt ei ole sellest probleeme tulnud, alles nüüd, kui lapsesaamise jutt õhus ja ta teab algusest peale, kui tutvusime, et ma armastan hobuseid ja hobune oli minu suur eluunistus. Teiseks iseenesest ma tahaks ka saada ühe lapse ja enne 30ndat eluaastat, mis ei ole enam kaugel. Mees on 37 ja samuti lastetu ja kogu aeg räägib, et viimane aeg. Olen mõelnud, et öelda mehele, et tema peab ise 100% hakkama last üleval pidama, aga ma kardan, et ei saa loota sellele ka. Ja hobusest ma ka nõus loobuma ei ole. Kellelgi on ideid, kuidas seda teemat nüüd lahendada? Lahku minna küll ei tahaks…

No , aga mida mees valesti öelnud või mõelnud. Kui teil ikkagi eraldi elades püsisuhe on olnud pikemat aega, mees juba 37-aastane, loomulikult mõtleb ka pere saamise peale.
Ega sul endalgi bioloogiline kell kuskile seisma ei jää.Rasestumine ei toimu ka sõrmenipsuga, võib kuluda kuu, aasta, isegi aastaid.
Mis tööd sa teed, et sul lapse kasvatamiseks raha ei jätku? Oled teinud teadliku otsuse, et ei tahagi lapsi saada või mismoodi sa seda hiljem ette kujutad?
Tasuks olla mehega aus ja otsekohene.
Pane end vastupidisesse olukorda, et mehel on hobi mille rahastamiselt perele sentigi ei jää, aga sul vanus läheneb 40-le ja tahad last, järeltulijat.Kuidas sa ise reageeriksid?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see mees tahab last saada, siis peaks ta alustama õigest otsast, s.o perekonna loomisest.
Seda ta sinu jutu järgi otsustades ei kipu tegema. Tema nõudmine on, et SINA saaksid tema eostatud lapse ja selle projekti nimel loobuksid olulistest asjadest oma elus.
Mis pagana nõudmine see on? Kuidas üldse saab olla nii ennast täis, et midagi sellist teiselt inimeselt oodata, samas kui ise pole teinud ühtegi liigutust sinnapoole?

Mida see mees siis tegema peaks näiteks? Teemaalgataja ütles, et talle sobib eraldi elamine, ta pole ka maininud, et sooviks elada koos, abielluda vms. Samuti pole välja toodud, mees koos elada või abielluda ei soovi. Vastupidi, pigem jääb mulje, et teemaalgatajale sobiks, kui ta saaks lapse ja kõik jääks nii nagu on, selle erandiga, et kõik lapse kulud võiks kinni maksta mees. Kuskilt ei tule välja, et mehel pole lapse kasvatamiseks aega/raha, teemaalgtajaga on aga teine lugu ja ikka on mees see, kes ei tea mida tegema peaks.

Ultimaatumid on pubekalikud seni, kuni neid esitab mees. Kui naine ütleb, et tead mul vanus juba sealmaal, et sooviks last, ja kui seda ei tule, siis on suhe lõppenud, siis on ta tubli naine, kes enda eest seisab. Kui naine ütleb, et kas tuleb abielu või suhe läbi, siis ka tubli naine, et ei lase end niisama ära kasutada. Kui mees ütleb, et hobune või laps, siis ta viimane kaabakas. Kusjuures mina sain aru nii, et mees pakkus hobuse müümist ühe variandina, mis lahendaks teemaalgataja raha puuduse, mitte ei eeldanud, et siis saaks mõlemad selle rahast eest last kasvatada ja mees ise omaltpoolt mingit raha panema ei peakski.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise survestamise peale valiks ma kindlasti hobuse. Lapse saaks ka tulevikus aga mitte selle mehega.

Hobusega?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida see mees siis tegema peaks näiteks?

Mees, kes tahab lapsi saada, peaks pingutama selle nimel, et naisele kõik tingimused luua, et ta ka tahaks just selle mehega lapsi saada. Praegu ei ole aru saada sellest, et mees kuidagi midagi väga teeks selle nimel. Lihtsalt seab naist fakti ette ja rõhub süümepiinadele (bioloogiline kell) ja survestab, et naine nüüd hakaku oma elu muutma ja sünnitama. Tundub, et mehel puudub reaalne ettekujutus sellest, mis lapsesaamisega kaasneb. Naisel on see arusaam veidi paremini paigas ja kui aus olla, siis ega naisel ei ole kuidagi kiire veel selle lapsesaamisega.

Mees võikski endale mõne teise naise otsida, kellega kohe kiirelt pere luua. Ta juba seda mõtet mõtleb, tehku teoks. Ilmselt on see naisele ka teene, leiab endale mõne parema ja endaealisema mehe.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.08 12:27; 15.08 10:51; 15.08 11:50; 15.08 15:34; 15.08 18:18; 18.08 11:08;
To report this post you need to login first.

Mingid hobused ja ultimaatumid ja ei tea mis veel, rnagu mingi pubeka kirjutist loeks.

Miks hobused on pubekalik?

Aga kas kassidele hoiukodu pakkuda on mittepubekalik? Või jahil käimine, või rabafotograafia või makramee punumine või külmkapimagnetite kogumine või mägisuusatamine või naiskodukaitses osalemine või…

Või mis ei ole pubekalik? Ainult töö, pood, kodu, peenramaa?

Pubekalik on see, kui inimene ei suuda otsustada, kas ta tahab hobuste kõrval endale lapsi või mitte, ja selle asemel, et täiskasvanute kombel asju arutada, käib “mehega” üks vastastikune kemplemine ja ultimaatumite esitamine.

Mina loen küll välja, et tegelikult teemaalgataja tahab lapsi, aga teab, et raha selleks hobuse kõrvalt ei jää ja hobusest loobuma ta nõus ei ole (iseenesest see ongi ju valik, ta valib hobuse). Ühtepidi on see väga täiskasvanulik käitumine, kuna ei muretse last ülepeakaela, et siis käsi pikal oodata riiklikke toetusi ja hädaldada, kuidas raha üldse ei ole.

Ulitmaatumid on muidugi pubekalik.

No tundub ikka, et hobust tahab rohkem kui last. Nii et tegelikult arusaamatu, milleks üldse see teema.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 17:06; 16.08 00:07; 18.08 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heh, ma olen ka hobuseomanik ja kui mees laseks mul valida kas tema või hobune, siis meenutaksin ehk teda vahel ratsutades.. 😀

Kuidas te muidu oma elukorraldust olete mõelnud, kui läheks pere loomiseks? Elaksite siis ka eraldi? Mina soovitaks enne lapsesaamise mõtteid paar aastat ikka koos elada, siis üldse saate aru, kas te kokku elama sobite. Suhtes olemine on eraldi elades ikka hoopis teine, paljud igapäevased olmeküsimused, mis probleeme võivad tekitada, on hoopis olemata.

Samas ma ei kujuta hästi kooselu mehega, kes ei tolereeriks minu hobust, ratsutamist ja sellele kuluvat aega. Ratsutajana ma ei näeks mitte mingit tulevikku sellise mehega. Hobused on sesmõttes nagu haigus, et kellel see “pisik” küljes on, see ei saa sellest üldiselt kunagi lahti. Need, kes ise selle sees ei ole, ei saa sellest aru, aga ei saa päris võrrelda mingit tavalist hobi ja ratsutamist (eriti kui sul on oma hobune). Ratsutamisest on oluliselt raskem loobuda, sest koos hobist loobumisega pead sa loobuma ka oma pereliikmest.

Kui mees juba praegu sellise suhtumisega on, et müü hobune maha, sul läheb liiga palju aega ja raha selle peale, siis ma ei tea.. Kui teil oleks ühine laps, siis hakkaks ta ilmselt veel rohkem sinu valikuid ja elu kontrollima ja sellel teemal hädaldama, sest tahes tahtmata peaks ta siis ise lapsega toimetama, kui sina tallis oled. Sinu mees tundub kirjelduse järgi pigem selline, et kui tal vähegi võimalus tekib, siis mängib sinu kahjuks nii, et sa peaksidki hobusest loobuma. Rahaliselt peaksid siiski mõlemad vanemad võrdselt panustama.

Minu kaaslane nt suhtub hobustesse ja ratsutamisse väga hästi, pigem kiidab takka, et mul selline hobi on, talle ka endale väga meeldivad loomad. Tõenäoliselt oleks mees ka nõus ajutiselt nt ise talliüüri maksma, kui mul peaks mingi olukord tekkima, et ei ole võimalik endal maksta. Meie oleme mehega ka arutanud, et kunagi ostame maale maja, et ma saaksin hobused koju võtta. Minu arust on selline suhtumine normaalne. Meil ei ole küll ühised hobid, aga sellegipoolest elab mees minu unistustele kaasa ja on valmis ideedega kaasa tulema. See hobusest loobumise jutt on minu jaoks umbes sama, kui mees ütleks, et ma pean oma koera ära andma, sest talle ei meeldi koerad. Mina samamoodi elan mehe hobile kaasa ja toetan teda selles, mis siis, et vahel peame ühistest plaanidest võistluste tõttu loobuma.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see mees tahab last saada, siis peaks ta alustama õigest otsast, s.o perekonna loomisest.

Seda ta sinu jutu järgi otsustades ei kipu tegema. Tema nõudmine on, et SINA saaksid tema eostatud lapse ja selle projekti nimel loobuksid olulistest asjadest oma elus.

Mis pagana nõudmine see on? Kuidas üldse saab olla nii ennast täis, et midagi sellist teiselt inimeselt oodata, samas kui ise pole teinud ühtegi liigutust sinnapoole?

Mida see mees siis tegema peaks näiteks? Teemaalgataja ütles, et talle sobib eraldi elamine, ta pole ka maininud, et sooviks elada koos, abielluda vms. Samuti pole välja toodud, mees koos elada või abielluda ei soovi. Vastupidi, pigem jääb mulje, et teemaalgatajale sobiks, kui ta saaks lapse ja kõik jääks nii nagu on, selle erandiga, et kõik lapse kulud võiks kinni maksta mees. Kuskilt ei tule välja, et mehel pole lapse kasvatamiseks aega/raha, teemaalgtajaga on aga teine lugu ja ikka on mees see, kes ei tea mida tegema peaks.

Ultimaatumid on pubekalikud seni, kuni neid esitab mees. Kui naine ütleb, et tead mul vanus juba sealmaal, et sooviks last, ja kui seda ei tule, siis on suhe lõppenud, siis on ta tubli naine, kes enda eest seisab. Kui naine ütleb, et kas tuleb abielu või suhe läbi, siis ka tubli naine, et ei lase end niisama ära kasutada. Kui mees ütleb, et hobune või laps, siis ta viimane kaabakas. Kusjuures mina sain aru nii, et mees pakkus hobuse müümist ühe variandina, mis lahendaks teemaalgataja raha puuduse, mitte ei eeldanud, et siis saaks mõlemad selle rahast eest last kasvatada ja mees ise omaltpoolt mingit raha panema ei peakski.

Pere loomine algab sellest, et mees ja naine hakkavad koos elama. Siis saadakse sellesse perre ka lapsed ja kasvatatakse nad ühiselt panustades üles. Kui majanduslikult läheb kitsaks, tuleb teha ka raskeid otsuseid, mees võtab pool töökohta juurde ja naine müüb hobuse maha. Kõik selle nimel, et pere hakkama saaks.
Teemaalgataja loos ei ole meil ei peret ega pereloomistki. Mõlemale seal meeldib ja sobib üksinda elada. Ei näe, et kokkukolimise ja ühise majandamise plaanigi oleks. Teemaalgataja elaks samal moel lihtsas romantilises külastussuhtes edasi veel mõnda aega. Ka ei maini ta, et mees oleks teinud ettepankuid kokkukolimise või ühise majandamise osas. Küll aga tahab mees, et naine sünnitaks talle lapse, ja et naisel selleks raha oleks, nõuab, et naine müüks oma hobuse maha.
Sinu meelest nii ongi hea ja normaalne? Minu meelest ei ole sugugi. Pere loomine algab otsusest kokku kolida, ühiselt majandama hakata ja lapsed soetada. Aga seal selliseid otsuseid ei ole. Mees ainult tahab last. Umbes nii nagu väike poiss nõuab emalt eriti ägedat mänguautot, et kui sul raha ei ole, siis müü oma kasukas maha. See mees ei ole veel suureks kasvanud. Kuidas tema kogu sellesse projekti panustama peaks, pole ta teemaalgataja kirjutise järgi mitte kuidagi täpsustanud.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 18:04; 18.08 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks sellele mehele- jookse ja kiiresti.
Hobusehullud ei sobi lapsevanemaks-päriselt. See ei ole hobi- see on tõsine haigus. Midagi mängusõltuvuse sarnast kus inimese heaoluhormoon muutub ajus sõltuvaks ainult hobuse arvatavast heaolust, kuhu siis külvatakse raha, mittevajalikke asju ja meeletus koguses aega ja energiat. Inimene ei suuda enam mitte millestki muust mõelda ega rääkida. Ei mees ega laps ei saa iialgi normaalse inimese kombel olulisemaks hobusest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab nüüd last saada, aga probleem.