Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab nüüd last saada, aga probleem.

Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )

Teema: Mees tahab nüüd last saada, aga probleem.

Postitas:

Olen 27 ja elame mehega eraldi, koos 5 aastat. Mul on enda ühetoaline korter koos laenuga, mida ma ei ole nõus maha müüma ja praegu sobib selline eraldi elamine ja mehel sama – oma korter laenuga. Lisaks pean veel üleval hobust ühes eratallis ehk maksan boksiüüri iga kuu + jooksvad ülalpidamise kulud ja treeneritasud jne. Igatahes mees on hakanud nüüd rääkima, et tema tahab last saada, minul lapse kasvatamiseks raha ei jätku. Nüüd mees ütles, et müüksin hobuse maha, siis on raha. Ma olin suht šokis, kuidas ta selle peale tuleb, et ma peaksin oma elu unistusest loobuma ja tegema nii nagu tema tahab… Jutt oli umbes selline, kas tema või hobune… Et tal nagunii kõrini sellest, et ainult tallis istun ja kogu oma raha hobuse ülalpidamiseks panen. Ma ei tea kas ta ütles seda vihaga ja ärritusest või see ongi tõsi, sest varasemalt ei ole sellest probleeme tulnud, alles nüüd, kui lapsesaamise jutt õhus ja ta teab algusest peale, kui tutvusime, et ma armastan hobuseid ja hobune oli minu suur eluunistus. Teiseks iseenesest ma tahaks ka saada ühe lapse ja enne 30ndat eluaastat, mis ei ole enam kaugel. Mees on 37 ja samuti lastetu ja kogu aeg räägib, et viimane aeg. Olen mõelnud, et öelda mehele, et tema peab ise 100% hakkama last üleval pidama, aga ma kardan, et ei saa loota sellele ka. Ja hobusest ma ka nõus loobuma ei ole. Kellelgi on ideid, kuidas seda teemat nüüd lahendada? Lahku minna küll ei tahaks…

Mingil hetkel mees tahab, et müü laps maha ja osta näiteks kaater…
Ei, ma ei teeks midagi käsu peale. Ilmselgelt mees tunneb, et on sinu jaoks varsti vana (10 aastat vanem) ja üritab ükskõik mis vahenditega sind siduma panna. Mõtle, kas sa tahad seda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks sellele mehele- jookse ja kiiresti.

Hobusehullud ei sobi lapsevanemaks-päriselt. See ei ole hobi- see on tõsine haigus. Midagi mängusõltuvuse sarnast kus inimese heaoluhormoon muutub ajus sõltuvaks ainult hobuse arvatavast heaolust, kuhu siis külvatakse raha, mittevajalikke asju ja meeletus koguses aega ja energiat. Inimene ei suuda enam mitte millestki muust mõelda ega rääkida. Ei mees ega laps ei saa iialgi normaalse inimese kombel olulisemaks hobusest.

ai, kui hea ja tabav kirjeldus. nii kusjuures on tõesti 🙂
aga ma ei ütleks, et nad ei sobi lapsevanemaks. hobusehulle on nii 5 lapse emasid (n: Kati Saara Vatmann), kui tõesti ka neid, kes ei olegi peret loonud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.08 10:58; 14.08 14:52; 15.08 08:45; 15.08 11:40; 16.08 07:21; 19.08 11:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab nüüd last saada, aga probleem.