Esileht Pereelu ja suhted mees tahab seksi aga mina ei taha seksi. mida teha? :(

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )

Teema: mees tahab seksi aga mina ei taha seksi. mida teha? :(

Postitas:

selline olukord juba pikemat aega, et mul on seksiisu täiesti kadunud. koos oldud 8 aastat. on olnud häid ja halbu aegu. ei arva, et asi on kire kadumises – pigem teatud halbades mälestuses ja osaliselt usalduse kaotamises. nüüd ei taha lihtsalt seksida… mõned korrad olen nö vastu tulnud rahu nimel. aega aga on mööda läinud ja mehel taas seksiisu peal. minul üldse mitte. aga kui seksi ei ole, siis ju teadagi mis – tülid ja laialiminekuähvardused.
mida teha? on kellelgi nõua anda, soovitusi? kogemusi jagada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 07:47; 20.03 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vali ise variantidest:
1.Lähete lahku ja mees leiab sugutungiga naise ja sina impotentse mehe või elad üksi.
2.Elate koos edasi,aga mees otsib(või otsid sina talle) armukese.
3.Teed enda kallal tööd ja leiad seksiisu taas üles,külastades näiteks seksoloogi.
4.Mees jääb käsikiimluse peale ja elate koos seksita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahad teha äkki meestevahetust, mul just vastupidine probleem?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siiski soovitan aeg-ajalt vastu tulla. Kasvõi 1x nädalas, sest tõesti, seksuaalelupuudus ajab ka normaalse inimese närviliseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.03 09:04; 17.03 11:52; 17.03 13:17; 17.03 14:32; 17.03 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljudel naistel sõltub seksisoov ikka emotsionaalsetest tunnetest mitte pelgalt füüsilisest vajadusest.
Endal sama rida-elatud koos 16 a, sealhulgas väga masendavaid ja halbu perioode.Nüüdseks kirg täiesti kadunud ja abikaasa mind ei eruta üldse
aga kodurahu huvides tulen talle ses suhtes vastu.
Lahku minna kahjuks niipea ei saa-laste, finants olukorra pärast.
Ahjaa, seksoloogil ka kahekesi käidud aga kui ikka tõelist tahtmist asja parandada pole siis ei aita seegi…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 09:11; 23.03 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kodurahu huvides lasete ennast võtta? tuimus juba niikaugele jõudnud, et lasete end hingeliselt vägistada.. kah omaette tase muidugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kodurahu huvides lasete ennast võtta? tuimus juba niikaugele jõudnud, et lasete end hingeliselt vägistada.. kah omaette tase muidugi.[/tsitaat]

See ei ole ju vägistamine, kui otseselt isu ei ole, aga seksides naudid ikka ja teise ringi isu juba tuleb. Ma ei kujutaks ette, et kui mehel nt. kuu aega pole isu, et siis me ei teegi :S No siis võiks ju samahästi ma üksi ka elada, see on loomulik, et tullakse natuke vastu ka siis, kui ise väga isu ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.03 09:04; 17.03 11:52; 17.03 13:17; 17.03 14:32; 17.03 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võite kindlad olla, et mehed sellise halastusseksiga õnnelikud ei ole, ja esimesel võimalusel panevad kõrvalt, kui on võimalus seksida elus naisega.
Teemaalgataja, sinu variandid on yxikmehe postituses kenasti kirjas. Viimane on vähetõenäoline, nii et vali esimese kolme seast endale sobiv.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.03 12:19; 17.03 14:09; 17.03 14:45; 18.03 10:00; 19.03 11:19; 23.03 07:41; 23.03 13:16; 24.03 06:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minge laiali, ausõna.
Milline normaalne naine tahab seksida mehega, kes seksi puudumisel teda ähvardama hakkab?
Milline normaalne mees peab normaalseks halastusseksi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Võite kindlad olla, et mehed sellise halastusseksiga õnnelikud ei ole, ja esimesel võimalusel panevad kõrvalt, kui on võimalus seksida elus naisega.
Teemaalgataja, sinu variandid on yxikmehe postituses kenasti kirjas. Viimane on vähetõenäoline, nii et vali esimese kolme seast endale sobiv.[/tsitaat]

Miks sa arvad, et nn.halastusseks peab olema nii, et naine lebab nagu ma ei tea kes? Mul ka vahel alguses isu ei ole, aga kui mees juba sees, siis tuleb isu küll, olen vägagi aktiivne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.03 09:04; 17.03 11:52; 17.03 13:17; 17.03 14:32; 17.03 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõus eelkõnelejatega. See ei ole eluterve suhe.

Näiteks meie suhtes on seks väga tähtsal kohal. See ei ole ainult füüsiline akt, vaid pigem ikka emotsionaalne lähedus. Teineteisele pühendumine. Kui seda on raske teha, siis ei ole mõtet taolist suhet hoida.
Varem või hiljem leiab mees (või sa ise) armukese, kes lisaks füüsilisele heaolule pakub ka vaimset heaolu ning läinud ta ongi. Seks ja tunded käivad käsikäes. Kui pole enam tundeid, vaid ainult halastusseks, siis on tegemist pigem lubatud vägistamise, kui armuaktiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui seksiisu pole selle tõttu, et on olnud keerulised ajad ja suhted vahepeal, siis peaksite sellega eeskätt tegelema. Siis tuleb kuhugi psühholoogi või paarinõustaja juurde minna mitte seksuoloogi.
Soovitan näiteks seda: http://prep.ee/kontakt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miks sa arvad, et nn.halastusseks peab olema nii, et naine lebab nagu ma ei tea kes? Mul ka vahel alguses isu ei ole, aga kui mees juba sees, siis tuleb isu küll, olen vägagi aktiivne.[/tsitaat]Loe sinu kommentaarile järgnevat kommentaari ja saad vastuse, mis sellises seksis puudu on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.03 12:19; 17.03 14:09; 17.03 14:45; 18.03 10:00; 19.03 11:19; 23.03 07:41; 23.03 13:16; 24.03 06:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi on alati kõige lihtsam \”laiali-minna\”, aga vahest tasuks pisut aega enne kulutada sellele, et koos aega veeta ja romantika taas üles leida? Väike reis näiteks ette võtta.

See, mis kunagi mehes meeldis, peaks ju seal kuskil veel alles olema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Loe sinu kommentaarile järgnevat kommentaari ja saad vastuse, mis sellises seksis puudu on.[/tsitaat]

Kuidas sa aru ei saa, et tunded ja iha ei ole seotud alati? Mul on oma mehe vastu sügavad tunded, ma armastan teda, aga kui olen rampväsinud tööpäevast, siis seksiisu tõesti ei ole. Aga kui see seks ikkagi toimub, siis tuleb isu peale küll ja loomulikult on seksis õrnusi.

Kas see, kui seksiisu ei ole, tähendab sinu arvates tunnete puudumist!?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.03 09:04; 17.03 11:52; 17.03 13:17; 17.03 14:32; 17.03 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuidas sa aru ei saa, et tunded ja iha ei ole seotud alati? Mul on oma mehe vastu sügavad tunded, ma armastan teda, aga kui olen rampväsinud tööpäevast, siis seksiisu tõesti ei ole. Aga kui see seks ikkagi toimub, siis tuleb isu peale küll ja loomulikult on seksis õrnusi.

Kas see, kui seksiisu ei ole, tähendab sinu arvates tunnete puudumist!?[/tsitaat]Einoh, sõbratunne on ilmselt olemas, aga kuidas see heale seksile kaasa aitab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.03 12:19; 17.03 14:09; 17.03 14:45; 18.03 10:00; 19.03 11:19; 23.03 07:41; 23.03 13:16; 24.03 06:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Einoh, sõbratunne on ilmselt olemas, aga kuidas see heale seksile kaasa aitab?[/tsitaat]

Mis tähendab sõbratunnè? Suur armastus on, aga konkreetselt lihtsalt isu ei ole, kui väsinud olen. Kui saame ilusast puhatata, nt. käia SPAs või lõõgastuda, võime pärast öö otsa seksi teha . Aga tavalisel tööpäevaõhtul on tõesti uni ainuke, millele mõelda. Aga ma arvan, et see ei tähenda, et armastust ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.03 09:04; 17.03 11:52; 17.03 13:17; 17.03 14:32; 17.03 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas saab üldse nii olla, et isu pole 😉

(olen naine)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kuidas saab üldse nii olla, et isu pole 😉

(olen naine)[/tsitaat]
aga vot saab, köik inimesed ei ole ühe haamriga löödud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 18:45; 17.03 18:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil üsna sarnane asi. minul pole isu. arvan, et tean ka pöhjusid, halvad kogemused lapsena. Mingis vanuses siiski veidi isu oli vöi oli see enesepettus, aga nüüd pole üldse enam isu ja seda juba pikemat aega. ja ilma isuta mina ka ei seksi, kuna see pole ka öige ja ei tahaks seda mees ja ka mina tunneks end näruselt. ja ma töesti ka ei usu, et seksuoloog mind aidata suudaks, kuna ta ei saa mind panna ju tahtma midagi, mis mulle täielikult vastumeelne on. ja pöhjus pole ka mehes, sest ka teises mehed jätavad selles suhtes täitsa külmaks.
Ja nüüd siis see, mida teie köik peate täiesti vöimatuks, meil on tore pere ja tülisid pole, mehega hoiame kokku, kallistame palju ja armukest tal töesti pole. vb on mul vedanud, et mul mees, kel ka just väga suurt isu pole ja vajadusel saab ka endaga ise hakkama, meie vahel on suur söprus ja oleme üksteisele olemas ja see on köige tähtsam. samas, kui ta tee peale peaks kunagi keegi teine sattuma ja ta otsustaks teise kasuks (no parima tahtmise juures ei kujuta seda ette), siis laseks muidugi minna. kui peaks hakkama ähvardama nagu teemaalgataja mees, siis oleks uks talle kohe lahti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 18:45; 17.03 18:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kodurahu huvides lasete ennast võtta? tuimus juba niikaugele jõudnud, et lasete end hingeliselt vägistada.. kah omaette tase muidugi.[/tsitaat]

Nomaeitea, ei maksa siin ikka laiata mingist vägistamisest. Enamvähem iga abielunaine, kes üle 5 aasta abielus olnud teab, et alati ei taha aga ikka tuled mehele vastu, kui tal suur himu. Ise mehega koos ligi 15a. Kes siin foorumis nii kaua mehega koos olnutest teab rääkida suurest kirest – tahaks kuulda..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]selline olukord juba pikemat aega, et mul on seksiisu täiesti kadunud. koos oldud 8 aastat. on olnud häid ja halbu aegu. ei arva, et asi on kire kadumises – pigem teatud halbades mälestuses ja osaliselt usalduse kaotamises. nüüd ei taha lihtsalt seksida… mõned korrad olen nö vastu tulnud rahu nimel. aega aga on mööda läinud ja mehel taas seksiisu peal. minul üldse mitte. aga kui seksi ei ole, siis ju teadagi mis – tülid ja laialiminekuähvardused.
mida teha? on kellelgi nõua anda, soovitusi? kogemusi jagada?[/tsitaat]

kui sa meest enam ei taha, siis ela üksi, kes sind keelab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh õudust, mis soovitused.

Lugesin kord statistikat, kus väideti, et lausa 70%-l meie naistest on probleeme rahulduse saamisega, tehke ise järeldused, kui altid nad siis seksima on. Inimene, kel sellega probleeme pole olnud, ei kujuta olukorda endale muidugi ette ja mõtleb egoistlikult, et las frigiid läheb lahku (vabandage, aga just selline suhtumine kumab).

Teemaalgatajana ma räägiksin mehega, mõeldes eelkõige enda heaolule ja ütleks, et kuna ta on minuga halb olnud, siis karistuseks tuleb tal alustada ühest korralikust erootilisest massaa¸ist ja sinna juurde täita veel paar erisoovi eesmärgiga mind korralikult käima lükata.

Üks tähelepanek siia lisaks. Täiesti laostavalt mõjub see, kui tegevus toimub alati magamistoa voodis. See on täielik kire suretaja, keha programmeerib end kohe magamislainele, kui voodisse minna. Vähemalt minul on see nii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 01:50; 18.03 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oh õudust, mis soovitused.

Teemaalgatajana ma räägiksin mehega, mõeldes eelkõige enda heaolule ja ütleks, et kuna ta on minuga halb olnud, siis karistuseks tuleb tal alustada ühest korralikust erootilisest massaa¸ist ja sinna juurde täita veel paar erisoovi eesmärgiga mind korralikult käima lükata.[/tsitaat]Ma ütleks selle kohta \”oh õudust, mis soovitus!\”.
Karistuseks(?) erootiline massaa¸??? Karistuseks mille eest? Oled ikka kindel, et kõigile meestele sellised alandavad seksimängud meeldivad stiilis \”you have been such a naughty boy…\” Jeerum. Igasugu veidrikke ikka leidub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.03 12:19; 17.03 14:09; 17.03 14:45; 18.03 10:00; 19.03 11:19; 23.03 07:41; 23.03 13:16; 24.03 06:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et sulle tundub veider, kui inimene annab otsekoheselt teada, et omavaheliste probleemide tõttu vajab ta mehelt seksi alustamiseks näiteks pikemat eelmängu?

Mõtle laiemalt, praegu lähtud ainult enda esimestest (ekstreemsetest?) ettekujutusest. Eks igaüks muidugi oma rikutuse või hirmude tasemel.

Kindlasti tulekski rääkida otsekoheselt, et omavahelised probleemid on põhjustanud tahtmatuse seksida. Samas naine ei pea lihtsalt vastu tulema, tal on täielik õigus saada samasugust naudingut. Ja anda teada, mida ta naudingu saamiseks või enda käimalükkamiseks vajab, ei ole veidrus või häbiasi. Tavaliselt piisab pikemast eelmängust või erootilisest massaa¸ist.

Minu jaoks on veidrikud hoopis inimesed, kes kõhklemata soovitavad lahku minna, ilma probleemi süvenemata või lahendusi pakkumata. Mina muideks räägin puhtalt oma kogemusest, julgus ja väike egoism on toiminud. Soovitan eelmisel kommenteerijal külastada mõnda meeste foorumit. Suurele osale meestest meeldivad julged naised, kes annavad selgelt mõista, mida soovivad. Näha, et naine naudib, on mehe jaoks innustav. Viimane kommentaar on ühtlasi väga vastuoluline: anda mõista, et frigiidsus on häbiasi, aga samamoodi ka enda soovide ja probleemide selge väljendamine. Kummaline…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 01:50; 18.03 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ka firgiid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma ka firgiid :-)[/tsitaat]Ära muretse, pikalt ei ole enam vaja oodata, varsti oled üksik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.03 12:19; 17.03 14:09; 17.03 14:45; 18.03 10:00; 19.03 11:19; 23.03 07:41; 23.03 13:16; 24.03 06:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et nii paljud soovitavad lahkuminekut või leiavad, et lahkuminek varsti ukse ees, kui parajasti naisel seksiisu ei ole. On väga suur osa naisi, kes nt raseduse ja ka imetamise ajal ei taha seksist kuuldagi, veel vähem seda teha. Hormoonid mängivad ju palju rolli (ja seda ka ilma raseduseta), vahel on inimesel hormoonid paigast ära.

Mina olen olnud kaks pikka perioodi Ms Frigiida.
mõlema raseduse aja + 6 kuud peale mõlemat sünnitust. See ei tähenda, et mul tunded mehe suhtes oleks kadunud olnud vms. Kui aga hormoonid jälle paika loksuvad, siis uue hooga mürama !
Kusjuures selliseid frigiidsuse perioode (sassis hormoonid) on mul ka ilma rasedusetagi olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõige hullem asja juures on see, et ma lausa naudin neid hetki, kui teda kodus pole. ja ma ei rõõmusta, kui ta koju jõuab. 🙁 mind teeb see teadmine kurvaks. enda, laste ja mehe seisukohast.
laste pärast selles mõttes küll hea meel, kui mees koju jõuab – nende isa ju jõudis koju. neil ikkagi tore koos, mängivad ja jutustavad.
seetõttu on veel eriti kurb, et aga näe – mina isiklikult enda tasandil ei rõõmusta. naudin neid hetki, kui teda pole kodus. on igas mõttes rohkem ruumi. ei pea muretsema, et teen midagi, mis talle ei meeldi või hoopis tegemata jätan. tahan teda tahta aga ikka ei taha teda.
mul pole midagi selle vastu, kui ta teise naise leiab, hea meel oleks isegi, siis pole mul enam kohustusi tema ees. ja tal ka ehk parem suhte- ja seksuaalelu. aga tean, et ei saa seda talle otse öelda, sest see teeks haiget. ja võibolla saadaks ka minu peale vihaseks, tigedaks, et nii tunnen ja mõtlen.
täiesti tobe olukord.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 07:47; 20.03 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul seksiisu on, aga mitte enda mehega.
Ei aita endaparandamine, mees peab end parandama, kui tahab minu jaoks ahvatlev või vähemalt vastuvõetav olla. Tegelikult võiks see mees hoopis ära minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )


Esileht Pereelu ja suhted mees tahab seksi aga mina ei taha seksi. mida teha? :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.