Esileht Ilu Mees tahab,et ma meigiks ennast

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 88 )

Teema: Mees tahab,et ma meigiks ennast

Postitas:

Lihtsalt huvist küsin,et kui palju siit meigivad ja kas meestel on ükskõik kas te meigite või mitte? Või ma olen ainus kes ei meigi? Mees eile ütles mulle,et tore oleks kui ma meigiksin. Et pulmas ma olin väga kaunis, võiks tihedamini selline olla. Viimati saigi meiki kantud pulmas( eelmise aasta august,meik tehtud kosmeetiku juures). Ta jutt solvas ja vihastas mind,et ma võiks tema pärast seda rohkem teha. Ausalt öeldes mind see meik ja meikimine ei huvita ja ma ei oska ka nii meikida,et see oleks ilus. Mul pole enam ühtegi meigitoodet. Viskasin minema, kuna kõik tooted olid aegunud. Jumestuskreem jätab mu näo laiguliseks. Ma lihtsalt ei oska ühtlaselt seda panna. Veits imelik on vastutahtmist meikima hakata. Kust muidu saada mõistliku hinnaga meigikraami? Hea oleks kui oleks nii odav kui võimalik. Sest ei taha raisata kallist raha ja siis see meik mõne aja pärast minema visata kuna on aegunud.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei sa ei ole ainuke. Ei meigi juba viimased 15 aastat. Vahel harva käin ripsmetele ja kulmudele püsivärvi panemas, viimasest korrast on kindlasti üle aasta.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainuke sa kindlasti ei ole. Ilmselt tulen ebapopulaarse arvamusega, aga täitsa mõistan su meest. Meigiga saab inimene ennast väga palju kenamaks teha ja kui mäletab, milline pulmapäeval välja nägid, siis igapäevaselt ilmselt ongi suur kontrast. Kui nii meigivastane, siis oleks võinud pulmad ka ilma meigita olla.

Kui eesmärk on saada kõige odavamat meiki, siis ilmselt head tulemust sealt ei tule. Kui tahad, et kaua säiliks, siis ilmselt mineraalkosmeetika on hea valik.

+25
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 11:53; 09.07 22:55; 07.08 09:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma meikisin ennast kõvasti noorena, keskkooliajal ja mõni aasta pärast seda. Mäletan, et siis sai ka silmalaud ära mäkerdatud silmatorkavate lillade, siniste ja roheliste toonidega 😀 No nagu teismelised ikka. Kusagil u 25-aastasena jätsin suurema meikimise ära. Tihti ei värvinud midagi, osadel päevadel siiski ripsmetušši ja huuleläiget kasutasin. Jumestuskreemi kasutasin ainult pidudel. 40+ vanuses hakkasin tasapisi uuesti rohkem meikima. Mul on loomulikult tumedad ripsmed ja kulmud. Poodi minemiseks ei pane tihti tänagi midagi peale. Aga külla minnes, teatrisse ja töökohtumistele (igapäevaselt töötan kodus) värvin nii ripsmed, kui panen natuke naturaalselt pruunikat lauvärvi. Talvel panen ka näole jumestuskreemi ja puudrit. Suvel ei pane.
Sulle soovitan, et kui värvid, siis kasuta ka ainult natuke lauvärvi ja värvi ripsmed. Huultele natuke läiget. Alustuseks piisab sellest. Kui sul on halb nahk, siis ka kergemat kreemi. Mineraalkosmeetika on tõesti hea. Sul on siis vaja: üks pruunikas, naturaalset tooni lauvärv koos selle pealepanemiseks vajaliku pulgaga, mis tavaliselt on karbis olemas. Must ripsmetušš. Võiks olla ka hari, millega ripsmed pärast tuši kuivamist üle harjad (suunaga üles), et eemaldada üleliigsed tušitükid. Üks silmapliiats, kas hall või sinakashall (kui pruunid silmad, siis pruun) võiks ka olla, millega tõmbad alumisele laule kerge joone. Üks kreempuuder (mineraal), kas siis pidulikumateks puhkudeks või kui on halb nahk, igapäevaseks kasutamiseks. Paar erinevat huuleläiget.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meigin end igapäevaselt, mõõdukalt. Tunnen end kordades paremini kui olen jumestuskreemi põsepuna kasutanud ning kulmukaart ja ripsmeid värvinud samuti meeldib huuli võõbata seda küll neutraalse läikega.Kokkuvõttes kuidagi värskem välimus, fõõnitan juukseid ka igapäevaselt soengusse. Teen seda puhtalt enda enesetunde pärast. Mehe positiivsed kommentaarid kipuvad tulema kui olen end veits üleslõõnud ju siis ikka vaatab mind veel ja märkab erinrvust

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan huulepulka, aga pole midagi, kui juhtumisi käepärast pole. Minu omale meeldib naturaalne mina, ta ei taha huukepulka suudelda.
Mehe selline ütlus on tegelikult brutaalne. Jah, pulmapäeval peabki kaunis välha nägema, aga olla siis hiljem rahulolematu naturaalse naisega, on ikka üsna mölaklik.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.07 14:04; 10.07 10:02; 12.07 22:40; 02.09 16:24; 09.09 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen meigituna kenam ja teen seda enda pärast, tegelikult ikka oma mehe meeleheaks ka, kuigi tema seda ei käsi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei meigi, mees ka pole kunagi öelnud, et võiksin. Ta pigem teeb negatiivseid kommentaare, kui meil mõni ühine tuttav “krohvitud” on, seda, kui kellelgi liiga palju puudrit-kreemi näos on, paneb küll tähele, aga negatiivselt. Mõne sõbra naise puhul on öelnud, et ta ei saa aru, miks peab nii palju krohvi peale panema, et ilma näeb ju parem välja.

Huuli värvin aeg-ajalt, aga ma eelistan tooniga hügieenilisi huulepulki, osad neist on pehmemad ja loomulikumad kui jumestuseks mõeldud huulepulgad. Mingi aeg ikka proovisin jumestuskreeme, aga siis oli jube vastik tunne, nagu mask näol ja tundus, et silmaümbruse kortsud paistavad räigelt välja. Nii et olen seda teed läinud, et kui näen, et kuskil on nt pigmendilaik, siis seda üritan ühtlaseks tupsutada, aga sellist põhjalikku meiki ei tee. Meigiga olen endale nii võõras ja nagu vanem, ilmselt ma ei oska end meikida, aga need paar korda professionaali juures mingiks ürituseks teha lastud meigid ka paremad pole olnud. Nagu ilmetu mask näos siis. Pulmameigi lasin ka proffil teha, aga see tuli ikka väga räige (meikar muidugi kinnitas, et see kõik on fotode jaoks vajalik, aga tulemus oli ikka jube), nii et seda üritasin veidi maha võtta enne tseremooniat, nii et ei usu, et sellestki mu mehel mingit positiivset mälestust oleks. Ütles, et täitsa võõras näen välja (mitte kiitvalt). Kuna mul on tumedad juuksed, ripsmed ja kulmud, siis pole ka seda heledajuukseliste muret, et vaja ripsmeid või kulme värvida.

Kui mehele meigiga meeldisid, siis võid ju mõelda, et mis need väiksed asjad on, mis võisid nooruslikumaks või tema silmis paremaks teha. Võimalik, et piisabki huulte värvimisest või veidikesest laugude värvimisest. Ei pea ju jumestuskreeme ja puudreid kasutama.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 20:12; 09.07 23:49; 10.07 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen sunnitud end meikima, sest ilma meigita olen lihtsalt plass. Kadestan neid, kes ei pea jumestuskreemi kasutama. Minu näonahk on lihtsalt nii lapiline-laiguline, et ilma jumestuskreemita on nina punane ja ülejäänud nägu kollase-roosa-pruun (kõik värvid eksisteerivad). Õnnelikud olete, kes end meikima ei pea! Samas ma ei tee tugevat meiki, vaid natuke jumestuskreemi, ripsmetušši ja kulmupliiatsit. Huuli ei värvi ja silmalauge ka mitte.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehele meeldib kui ma ennast meigin. Minu jaoks käib meik enese hoolitsemise alla ja hoolitsetud naised meeldivad meestele (vähemalt minu omale). Igapäeva meik ei pea olema nagu pulmas. Ma näiteks ei tunne ennast mugavalt peomeigiga.
Igapäevaselt kasutan kulmupuudrit, värvin ripsmed ja ongi olemas. Kui on tunne, lisan juurde huulepulga, hõõrun näpuga värvi huultesse ja panen sama värvi ka põskedele. BB või jumestuskreemi panen ka alla. Mõnikord teen ka naturaalse silmameigi, nagu üks eelneb kägu soovitas.
Aga kõik jääb loomulik, sest ei pane mitmeid kihte. Tulemus jääb hoolitsetud.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees meigi osas ettekirjutusi ei tee aga veidi värve ikka kasutan. Jumestuskreemi asemel kasutusel CC kreem, ühtlustab jume aga jääb nahal loomulik. Lisaks ripsmetušš, kergelt kulmupliiatsit ning vahel ka nude-tooni lauvärv.
Minu jaoks sellest meigirutiinist täitsa piisab, kontuurimist ja mitmeid kreemikihte ei harrasta.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 21:33; 10.08 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meigin end peaaegu iga päev, sest mulle meeldib meikimine kui protseduur ja olgem ausad, isegi oma argipäevase 5-minutilise kiire meigiga on ikka ilusam tunne peeglisse vaadates. Samas pole minu jaoks probleem ka ilma meigita väljas käia.

Mehele meeldib küll, kui ma end vahel olen rohkem üles löönud. Aga ma ei tee seda tema ega ühegi teise mehe pärast. Olen juba lapsest saadik salaja ema kosmeetikakoti kallal käinud, pubekana taskuraha korjanud uue huuleläike jaoks, vahel teen endale täismeigi, et kodus telekat vahtida, sest lihtsalt tuleb tuju peale jne. S.t ma teen seda ainult enda pärast.

Ausalt öeldes on üsna nõme mehe poolt nüüd nõudma hakata, et sa end mukkima hakkaksid – ta teadis ju enne abiellumistki, et sa eriline meikija ei ole. Ja üldse on tema arusaam meikimisest üsna naiivne. Kas ta päriselt usubki, et sa lähed ostad paar meigitoodet ja veedad veits aega peegli ees ja näedki järsku võluväel samasugune välja kui pulmapeol? Ma arvan, et vähesed naised, kes end ka igapäevaselt meigivad, suudaksid profi tehtuga sarnase meigi endale teha, rääkimata siis naisest, kellel puuduvad suuremad kogemused ja ka huvi.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 21:35; 07.08 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on siis vaja: üks pruunikas, naturaalset tooni lauvärv koos selle pealepanemiseks vajaliku pulgaga, mis tavaliselt on karbis olemas. Must ripsmetušš. Võiks olla ka hari, millega ripsmed pärast tuši kuivamist üle harjad (suunaga üles), et eemaldada üleliigsed tušitükid.

Mis ajastus sina elad? Kvaliteetse tušiga ei jää absoluutselt mingeid tükke ja kuivade ripsmete läbi harjamisega vaid rikud kogu tulemuse. Osta endale korralik kosmeetika ja sa üllatud, kuidas aeg on vahepeal edasi läinud 😀

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 09.07 22:00; 09.07 22:03; 09.07 22:16; 10.07 15:15; 12.07 16:36; 12.07 20:53; 13.07 08:21; 16.07 22:54; 06.08 20:48; 08.08 11:44; 20.08 13:21; 09.09 16:39; 10.09 12:29; 21.09 09:11; 22.09 14:47; 24.09 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan huulepulka, aga pole midagi, kui juhtumisi käepärast pole. Minu omale meeldib naturaalne mina, ta ei taha huukepulka suudelda.

Mehe selline ütlus on tegelikult brutaalne. Jah, pulmapäeval peabki kaunis välha nägema, aga olla siis hiljem rahulolematu naturaalse naisega, on ikka üsna mölaklik.

Ei, naisest on mölaklik käia ringi nagu mopp.

+4
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 09.07 22:00; 09.07 22:03; 09.07 22:16; 10.07 15:15; 12.07 16:36; 12.07 20:53; 13.07 08:21; 16.07 22:54; 06.08 20:48; 08.08 11:44; 20.08 13:21; 09.09 16:39; 10.09 12:29; 21.09 09:11; 22.09 14:47; 24.09 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen sunnitud end meikima, sest ilma meigita olen lihtsalt plass. Kadestan neid, kes ei pea jumestuskreemi kasutama. Minu näonahk on lihtsalt nii lapiline-laiguline, et ilma jumestuskreemita on nina punane ja ülejäänud nägu kollase-roosa-pruun (kõik värvid eksisteerivad). Õnnelikud olete, kes end meikima ei pea! Samas ma ei tee tugevat meiki, vaid natuke jumestuskreemi, ripsmetušši ja kulmupliiatsit. Huuli ei värvi ja silmalauge ka mitte.

Esimene normaalne kommentaar siin. Enamus alustavad täiesti valest otsast, värvides silmalauge ja huuli.
Kui meigiga midagi muuta tahta oma näos, siis alustada tuleb põhjast. Ning ei, see ei tähenda “paksu krohvikihti”. Näonaha toon tuleb kvaliteetse meigikreemiga/puudriga ühtlustada. Kulmud peavad olema korras ja värvida võiks veel ripsmeid. Veidi põsepuna ja kõik. Ei ole vaja mingit lauvärvi. Ammugi mitte ainult lauvärvi – see on lihtsalt “lauvärv näos” – midagi kaunimaks see üksi küll ei tee.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 09.07 22:00; 09.07 22:03; 09.07 22:16; 10.07 15:15; 12.07 16:36; 12.07 20:53; 13.07 08:21; 16.07 22:54; 06.08 20:48; 08.08 11:44; 20.08 13:21; 09.09 16:39; 10.09 12:29; 21.09 09:11; 22.09 14:47; 24.09 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mühkam mees, sellisele paras vastu nähvata, et mingu lasku teha rasvaimu oma õllekõhule ja siirdagu punt juukseid oma kiilanevale pealaele, muidu ei näe välja nii nagu pulmapäeval.

Ja üldse ei elaks ma koos inimesega, kes mind ja mu välimust solvab.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.07 22:46; 06.08 14:20; 06.08 18:18; 07.08 08:13; 07.08 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen sunnitud end meikima, sest ilma meigita olen lihtsalt plass. Kadestan neid, kes ei pea jumestuskreemi kasutama. Minu näonahk on lihtsalt nii lapiline-laiguline, et ilma jumestuskreemita on nina punane ja ülejäänud nägu kollase-roosa-pruun (kõik värvid eksisteerivad). Õnnelikud olete, kes end meikima ei pea! Samas ma ei tee tugevat meiki, vaid natuke jumestuskreemi, ripsmetušši ja kulmupliiatsit. Huuli ei värvi ja silmalauge ka mitte.

Esimene normaalne kommentaar siin. Enamus alustavad täiesti valest otsast, värvides silmalauge ja huuli.

Kui meigiga midagi muuta tahta oma näos, siis alustada tuleb põhjast. Ning ei, see ei tähenda “paksu krohvikihti”. Näonaha toon tuleb kvaliteetse meigikreemiga/puudriga ühtlustada. Kulmud peavad olema korras ja värvida võiks veel ripsmeid. Veidi põsepuna ja kõik. Ei ole vaja mingit lauvärvi. Ammugi mitte ainult lauvärvi – see on lihtsalt “lauvärv näos” – midagi kaunimaks see üksi küll ei tee.

Põhjal võiks ikka olla natuke mingit sügavust tekitavat puudrit-kreemjat toodet ka kasutatud – näiteks mõni loomulikum päikesepuuder. Muidu jääb samuti põhi plass ja jumestuskreem katab ära kohad, kus inimesel naturaalselt varjud on. Ei ole vaja mingit hirmsat kontuuriteha, aga lihtsalt suurele pintslile väheke päikesepuudrit võtta, raputada see pintsel peaaegu et tühjaks ja seejärel neid kohti pisut rõhutada, kus naturaalselt peaksid varjud olema.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen sunnitud end meikima, sest ilma meigita olen lihtsalt plass. Kadestan neid, kes ei pea jumestuskreemi kasutama. Minu näonahk on lihtsalt nii lapiline-laiguline, et ilma jumestuskreemita on nina punane ja ülejäänud nägu kollase-roosa-pruun (kõik värvid eksisteerivad). Õnnelikud olete, kes end meikima ei pea! Samas ma ei tee tugevat meiki, vaid natuke jumestuskreemi, ripsmetušši ja kulmupliiatsit. Huuli ei värvi ja silmalauge ka mitte.

Esimene normaalne kommentaar siin. Enamus alustavad täiesti valest otsast, värvides silmalauge ja huuli.

Kui meigiga midagi muuta tahta oma näos, siis alustada tuleb põhjast. Ning ei, see ei tähenda “paksu krohvikihti”. Näonaha toon tuleb kvaliteetse meigikreemiga/puudriga ühtlustada. Kulmud peavad olema korras ja värvida võiks veel ripsmeid. Veidi põsepuna ja kõik. Ei ole vaja mingit lauvärvi. Ammugi mitte ainult lauvärvi – see on lihtsalt “lauvärv näos” – midagi kaunimaks see üksi küll ei tee.

Täiesti nõus. Osta üks korralik mineraalpuuder/jumestuskreem ja tee sellega põhi ühtlaseks (aga siin siis oluline osta juurde ka korralik pintsel, millega mineraalpuudrit peale kanda, et tulemus okei oleks; sama mineraalpuudrit saad ka nt peitekana kasutada, kui mõned kohad rohkem katvust vajavad, nt Jane Iredale’l väga hea mineraalpuuder, sellised säilivad kaua, eks hind ole ka korralik). Muideks, ei jää isegi näha, et “krohvi” näos on (enne niisuta kreemiga nägu ära). Need, kellele te viitate, on ilmselt need naised, kes kasutavad mingeid väga katvaid jumestuskreeme, lisaks kontuurivad nägu ebaloomulikult jne. Lisaks kulmud kindlasti raamivad nägu, seega tee kulmud korda ja tooni neid. Ja siis tõesti veidi ripsmekat peale ja sobivas toonis põsepuna (ei pea olema erkroosa, võib vabalt olla ka veidi pruunikama alatooniga ja käituda nagu päikesepuuder, oskuslikul kasutamisel ei jää see näol kole).

Rasket ei ole sellisel meigil midagi, vajab vaid õrna kätt ja paar korda harjutamist.

Imelik, et need, kes ennast ei meigi, kiruvad teisi ja nimetavad krohvinäoks ja mida kõike veel. Neid ka kindlasti on jah, aga usun, et rohkem on naturaalse meigiga inimesi, kellel seda tähelegi ei pane selliselt.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 11:53; 09.07 22:55; 07.08 09:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei meigi. Eelmise aastani viitsisin veel kulme värvida, aga enam ei tee sedagi. Pidudel me eriti ei käi, aga üldiselt lähen sinna ka ilma. Nimelt on mul tedretähnid ja mind häirib, kui need läbi meigi kumavad. Põhjuseid meikimiseks oleks teisigi – silmaalused on potisinised, nahk valge ja ripsmed lühikesed. Kuna ma ei oska ega viitsi õppida siis käingi loomulikuna ringi. Suva, kas ja kui koledaks keegi seda peab. Oma mees õnneks on sarnane siin ühe ülal kirjeldatuga, talle meeldivad meigita naised rohkem (ning jah, meigita, mitte kerge meigiga).

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 23:29; 21.09 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen sunnitud end meikima, sest ilma meigita olen lihtsalt plass. Kadestan neid, kes ei pea jumestuskreemi kasutama. Minu näonahk on lihtsalt nii lapiline-laiguline, et ilma jumestuskreemita on nina punane ja ülejäänud nägu kollase-roosa-pruun (kõik värvid eksisteerivad). Õnnelikud olete, kes end meikima ei pea! Samas ma ei tee tugevat meiki, vaid natuke jumestuskreemi, ripsmetušši ja kulmupliiatsit. Huuli ei värvi ja silmalauge ka mitte.

Esimene normaalne kommentaar siin. Enamus alustavad täiesti valest otsast, värvides silmalauge ja huuli.

Kui meigiga midagi muuta tahta oma näos, siis alustada tuleb põhjast. Ning ei, see ei tähenda “paksu krohvikihti”. Näonaha toon tuleb kvaliteetse meigikreemiga/puudriga ühtlustada. Kulmud peavad olema korras ja värvida võiks veel ripsmeid. Veidi põsepuna ja kõik. Ei ole vaja mingit lauvärvi. Ammugi mitte ainult lauvärvi – see on lihtsalt “lauvärv näos” – midagi kaunimaks see üksi küll ei tee.

Ma ei tea, ma mingi aeg ostsin kiidetud-kallimaid tooteid, aga kõik nad jäid endale tuntava kihina näonahale ja see kohutavalt häiris. Ükski meigikreem ega puuder, mida katsetasin, ei tundunud näol loomulik, seda lihtsalt oli iga hetk tunda. Kuidas teistele paistis, ei tea, aga endal oli väga halb olla. Pane nii kvaliteetset ja kallist, kui tahad, või kui õrnalt tahes, see oli kihina tunda. Mõnel võib-olla ei ole nii tundlik nahk, et kõik, mis peal nii tunda annaks, kannatabki ära.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 20:12; 09.07 23:49; 10.07 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on pigem nii, et olen harjunud igapäevaselt üsna tugevat meiki kandma. Vaja näonaha tooni ühtlustada, natuke kontuurida, kulmud ja ripsmed on mul väga heledad. Ja siis mees ütlebki pigem, et võiks vähem meikida või hakkab ohkima, et pole vaja, kui on kuhugi vaja kiirelt minna. Ma tõesti imestan, et tal on täiesti ükskõik, kuna minu arvates olen ma meigiga ja ilma ikka täiesti öö ja päev.
Kui erilist tahtmist ega aega ei ole, siis soovitan alustada ripsmetušist – kiire ja kerge peale kanda, aga minu arvates kõige õigustatum ja otstarbekam meigitoode. Näo poole pealt võib muidu ilusa naha korral panna vajaduse korral peitekreemi silmade alla, see annab ka kohe värskema ilme. Ja siis näiteks natuke päikesepuudrit või põsepuna põsesarnade esile tõstmiseks. Minu jaoks on veel väga tähtsal kohal kulmud, kui ise joonistada ei viitsi või pole vaja, lase lihtsalt värvida ja piirata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgem ausad, loomulikku ilu nii palju, et näeks kena välja ilma meigita, on antud 2-3% naistest vast. Ülejäänud 97% näevad välja olematute kulmude, ripsmetega lapilise ja halli näoga mutid.

+14
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.07 08:59; 10.07 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan huulepulka, aga pole midagi, kui juhtumisi käepärast pole. Minu omale meeldib naturaalne mina, ta ei taha huukepulka suudelda.

Mehe selline ütlus on tegelikult brutaalne. Jah, pulmapäeval peabki kaunis välha nägema, aga olla siis hiljem rahulolematu naturaalse naisega, on ikka üsna mölaklik.

Ei, naisest on mölaklik käia ringi nagu mopp.

No mees ise vabatahtlikult selle mopi endale võttis.
Natuke niru hiljem vinguma hakata.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.07 14:04; 10.07 10:02; 12.07 22:40; 02.09 16:24; 09.09 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teha heade vahenditega mahedates toonides nude meik, siis ei saa enamus mehi aru, et naisel meik näos on ja viitavadki sellele naisele kui heale näitele meikimata iludusest. Siin viidatud meiginipid, kus näole ei pane midagi, aga värvitakse ära laud ja huuled ongi hea näide inetumaks tegevast meigist. Kui sedasi ringi käia, siis pole mingi ime, et mees ütleb, et oled ilma meigita ilusam.

Mul üks sõbranna rääkis, et “talle ei sobi meik”. Ja tuli välja, et seda arvas ta oma ühe kogemuse põhjal kus ta ostis kärtspunase huulepulga ja kasutaski ainult seda. Ebaühtlane nahatoon, heledamat sorti ripsmed-kulmud ja kärtspunane huulepulk ei saagi ju ilus olla.

Sobivate toodetega korrektselt tehtud meik teeb ALATI ilusamaks. Ma pole ühtegi naist näinud, kellele loomulik korrektiivjumestus ei sobiks.

Esimene hädavajalik toode on mingi meigipõhi, kas siis BB kreem, jumestuskreem või mineraalpuuder. Ja kreemjad jumestustooted püsivad paremini, kui neid puudriga kinnitada. Kui ei puuderda, siis muidugi hakkab meik päeva jooksul kortsudesse kogunema ja teeb vanemaks. Kui kasutad halbu vahendeid ja valesid võtteid pealekandmiseks, siis teeb meik koledamaks.

Praegu on youtube ju täis meigitegemisõpetusi. Saab täitsa tasuta endale nipid selgeks teha kui vaid soovi on.

Teemaalgataja ütles, et jumestuskreem jääb laiguline. Mure võib olla mitmes asjas. Nahk peab olema niisutatud. Kui on kuivad kohad, siis nende külge hakkab jumestuskreem tugevamalt kinni ja võibki jääda laiguline. Muidugi peab olema sobiv toode. Kuiv nahk ja matistav jumestuskreem ei sobi sageli kokku. Samuti kuma andev jumestuskreem ja rasune nahk. Siis pealekandmise tehnika – näppude või meigipintsliga on lihtne jumestuskreemi paigalt ära lohistada ja nii jääbki ebaühtlane. Kõige parem viis jumestuskreemi näole kanda on niiske Beauty blender švamm (sellised munakujulised). Originaal on kallis küll, aga tõesti kannab meigi nahale palju ilusamini kui teised vahendid. Sellega tuleb jumestust nahale kanda vajutavate liigutustega, siis ei lohista kreemi paigalt ära ja jääb hästi sile ja ühtlane.

Kõige olulisem on leida oma nahatooniga võimalikult sarnane toon. Kaubamajas on suht iga leti juures konsultant olemas, kes aitab sobivate toodete ja toonide valikul. Mine ükskord sinna ja lase paar testrit kaasa anda. Saad kodus täitsa tasuta proovida.

Ma olen jumestaja ja kasutan meiki igapäevaselt. Aga alati on rõhk just võimalikult veatul ja värskel näojumestusel, sest see teeb ilusamaks ja nooremaks. Juurde värvin ripsmed-kulmud ja huultele mingi kerge läbikumav värv. Lauvärvidega ei ole viitsimist igapäevaselt mässata. Mehele meeldib, et ma end jumestan, aga just selline rahulikes toonides loomulikku ilu rõhutav meik. Kui teen värvilised silmad või erksad huuled, siis seda ta ilusaks ei pea.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.07 12:43; 10.07 13:11; 10.07 21:09; 11.07 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja küsis odavamat sorti meigitoodete soovitusi. Päris häid asju võib leida Essence kosmeetika letist (Müügil suuremates Selverites.). Hinnad 2-5 euro vahel. Huulepulgad on neil päris head, peitekreem, ripsmetušid ja jumestuskreemid ka ok. Lauvärvid, põsepunad ja puudrid ei ole head, neid peaks mingite kallimate firmade omasid vaatama, odavad puudrilised tooted sageli ei haju hästi ja jääb selline lapiline ja jahune mulje.

Kõige soodsam hea puuder on Kryolani läbipaistev: https://www.kryolan.ee/toode/translucent-powder-20-g-tl11/

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.07 12:43; 10.07 13:11; 10.07 21:09; 11.07 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

odavad puudrilised tooted sageli ei haju hästi ja jääb selline lapiline ja jahune mulje.

Väga õige tähelepanek! Kvaliteetsed puudrid ja põsepunad jäävad pintsli küljest naha külge vähehaaval, mis võimaldab ühtlasemalt hajutada ja tooni intensiivsust tasapisi suurendada. Ebakvaliteetne puudritoode jääb, pläraki, sinna, kuhu pintsli toetad ja hajutada seda sealt enam ei saa.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 09.07 22:00; 09.07 22:03; 09.07 22:16; 10.07 15:15; 12.07 16:36; 12.07 20:53; 13.07 08:21; 16.07 22:54; 06.08 20:48; 08.08 11:44; 20.08 13:21; 09.09 16:39; 10.09 12:29; 21.09 09:11; 22.09 14:47; 24.09 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust see on positiivne, et mees julgeb välja rääkida, mis talle meeldib.
Loomlikult see ei kohusta kedagi millekski.

Minu mehele meeldivad ka venelase tüüpi naised, noh sellised mukitud-lakitud ja näevad koguaeg sellised välja nagu peole läheks.

Ma ütlen ausalt, et ei viitsi nende asjadega jamada, sest see ei kuku mul hästi välja. Niigi palju igapäevaselt näha koledat meiki ja selline tont ma ka välja näha ei taha.

Kes teab, äkki ühel heal päeval võtan ennast kätte ja lasen kellelgi ennast õpetada, kuidas igapäevane kerge ilus meik teha ennem kui mees mõne ilusama juurde igaveseks ajaks ära läheb.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult meeldivad kõigile meestele meigitud naised. Asi on lihtsalt selles, et nende naiste puhul, kes ennast oskuslikult meigivad, ei pruugi mehed alati arugi saada, et neil meik peal on. Minu meelest näitab see, kui naine enda eest hoolitseb, ka suhtumist endasse, oma mehesse ja inimestesse, kellega ta kokku puutub. Hoolitsemata naisi pole kellelgi meeldiv vaadata.

+14
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teha heade vahenditega mahedates toonides nude meik, siis ei saa enamus mehi aru, et naisel meik näos on ja viitavadki sellele naisele kui heale näitele meikimata iludusest.

Tõesti usud seda? Kaugelt kedagi vaadates ja retušeeritud fotolt tõesti võimalik, et ei saa aru, kas on meigitud või mitte, aga päris elus inimest silmast-silma nähes ei peida ühtegi meiki. Mehed nii juhmid ka ei ole, et meiki ei märka 😀 Selle näeb ju kohe ära.

Loomuliku meigi asemel ma kasutaks mõisteid hästi tehtud meik, mis ei häiri, ja ülejäänud kompott, mis karjub vastu, et inimene on meigitud. Aga ka hästitehtud meigi ikkagi näeb ju ära.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 20:12; 09.07 23:49; 10.07 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teha heade vahenditega mahedates toonides nude meik, siis ei saa enamus mehi aru, et naisel meik näos on ja viitavadki sellele naisele kui heale näitele meikimata iludusest.

Tõesti usud seda? Kaugelt kedagi vaadates ja retušeeritud fotolt tõesti võimalik, et ei saa aru, kas on meigitud või mitte, aga päris elus inimest silmast-silma nähes ei peida ühtegi meiki. Mehed nii juhmid ka ei ole, et meiki ei märka ???? Selle näeb ju kohe ära.

Loomuliku meigi asemel ma kasutaks mõisteid hästi tehtud meik, mis ei häiri, ja ülejäänud kompott, mis karjub vastu, et inimene on meigitud. Aga ka hästitehtud meigi ikkagi näeb ju ära.

Jah, ei saa aru. Mitte tingimata kõik, aga paljudel meestel pole ikka sellest meigimaailmast aimugi, ja kui värvilist huulepulka peale ei pane, siis ei saagi aru.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.07 20:54; 12.07 23:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 88 )


Esileht Ilu Mees tahab,et ma meigiks ennast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.