Esileht Ilu Mees tahab,et ma meigiks ennast

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 88 )

Teema: Mees tahab,et ma meigiks ennast

Postitas:

Ma olen üsna kindel, et inimesed ja eriti mehed ei vahi naiste nägusid nii detailselt ja igapäevaelus ei mõtle sellele, et kas see naine nüüd on meigitud või mitte. Kui ei ole sinised silmalaud, punased huuled, või tõsiselt paks kiht jumestuskreemi, mis tõesti ebaloomulikuna näkku karjub, siis ei mõtle üldse sellele, kas keegi on meigitud või mitte, lihtsalt ei pane tähele.

Kindlasti, kui sul on kinnisidee välja selgitada, kes kannab meiki ja kes mitte, siis paned pingsalt uurides tähele, aga tavasuhtlusel, kui fookus on täiesti muudel teemadel ei usu ma iial, et inimesed üksteist nii teraselt uurivad. Ma ise olen jumestaja ja teiste meik jääb meelde siis, kui on halvasti tehtud, või kui on väga hästi tehtud.

Kui keegi mult küsiks, kas mu sõbranna, kellega täna kohvikus käisin, oli meigitud või mitte, jään tõesti vastuse võlgu. Täitsa vabalt võis tal olla kerge jumestus ja kulmud-ripsmed värvitud, aga ma tõesti ei pööranud ta jumestusele mitte mingit tähelepanu. Samuti lapse lasteaiakasvataja ja poemüüja, kellega paar sõna vahetasin. Pole aimugi, kas nad olid meigitud või mitte.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.07 12:43; 10.07 13:11; 10.07 21:09; 11.07 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teha heade vahenditega mahedates toonides nude meik, siis ei saa enamus mehi aru, et naisel meik näos on ja viitavadki sellele naisele kui heale näitele meikimata iludusest.

Tõesti usud seda? Kaugelt kedagi vaadates ja retušeeritud fotolt tõesti võimalik, et ei saa aru, kas on meigitud või mitte, aga päris elus inimest silmast-silma nähes ei peida ühtegi meiki. Mehed nii juhmid ka ei ole, et meiki ei märka ???? Selle näeb ju kohe ära.

Loomuliku meigi asemel ma kasutaks mõisteid hästi tehtud meik, mis ei häiri, ja ülejäänud kompott, mis karjub vastu, et inimene on meigitud. Aga ka hästitehtud meigi ikkagi näeb ju ära.

Nii on lihtsalt. Mul on 2 venda ja korduvalt seda katsetanud. Meeste arust need “meikimata iludused” on meikimata, kuid see pole nii. See, et sina koba oled meikimises, et tähenda, et kõik naised on.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.07 08:59; 10.07 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üheks lahenduseks oleks oma naturaalset välimust esteetilisemaks putitada. Oleme ausad, näiteks rikutud näonahk ei ole midagi “armas loomulik”. Need iluvead saab parandada regulaarselt kosmeetiku juures käies. Ühtlase tooniga klaar näonahk on täiesti saavutatav. Sinna juurde veel tervislikest eluviisidest tulenev “põsepuna”, ja inimene on juba ainuüksi sellest “loomulik kaunitar” – isegi kui on väikesed seasilmad ja olematud kulmud-ripsmed. Mõnele sobivadki heledad kulmud. See pole nii oluline. Meigitakse ikka selleks, et anda inimestele alateadlik signaal, et oled tervislik ja fertiilne naine. Kaetakse kõik nö haigusliku väljanägemisega vead (akne, sinised silmaalused, armid) ja tõstetakse esile kohti, mis peaks eksponeerima head geenipagasit ja tervet arengut (säravad silmavalged, elujõuline puna põskedel, terved niisutatud huuled, sümmeetriline luustik).

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui teemaalgataja tahab lihtsaid meiginippe õppida ja natuke inglise keelt ka oskab, siis youtubes on näiteks staaride meigikunstnikul Lisa Eldridgel oma kanal, kus on hästi mitmeid selliseid igapäevaseid loomuliku ilu meigiõpetusi olemas: https://www.youtube.com/results?search_query=lisa+eldridge+day+makeup

Paljud youtube ilugurud on muidu sellised, kes endale ka igapäevase meigi juurde kunstripsmeid kleebivad ja kontuurimisega põhimõtteliselt uue näo pähe joonistavad, aga Lisa teeb just vastupidi selliseid kergeid ja loomulikku ilu rõhutavaid jumestusi.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.07 12:43; 10.07 13:11; 10.07 21:09; 11.07 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei meigi ennast kui vähegi võimalik. Õnneks hetkel töö ka selline, kus vajadus puudub st klientidega otsekontakti pole. Noorena muidugi meikisin küll, nüüd aga olen õppinud seda igapäevast pooltundi varem ärkamist oluliselt otstarbekamalt kasutama – nimelt magades. Ja kui vastikult tüütu on veel meigi eemaldamine…. Eks tuleb mul ka ette, et mõnel sündmusel peab üleslöödud olema – eks siis olen ka, aga igapäevaselt keeldun seda jama lihtsalt tegemast. Loomulikult olen ilma meigita koledam – mopp mis mopp – aga mul jumala suva. Minu pool tundi magamise aega igal hommikul on oluliselt rohkem väärt kui mingite teiste kodanike arvamus minu välimusest. Oma mees pole veel pahaks pannud ja kui paneb, siis teab küll, kus uks asub. Ise olen oma välimusega võrdlemisi rahul, kuigi ilus ma just pole. Näonahk on hästi õnnestunud ja figuur kah, muus osas ei saa just rahul olla, aga meigiga ikka mässama ei hakka. Imelikul kombel ei pane seda keegi pahaks – mees kiidab (aru ei saa, mida), sõpru on palju, elu on tore.
Lisaks ei ole mul eriti üleliigset raha, mida kosmeetikale kulutada. Minu kalleim ost oli mõni aeg tagasi Chaneli jumestuskreem 60€, mille sain 50% soodukaga. Mõtlesin, et luban siis ka endale midagi luksuslikku – mõnikord ju läheb ikka vaja. No pole minu silmad mõttetumat ostu näinud. Suvakas Maybelline on sama hea, kui mitte parem. Jõudsin järeldusele, et see nn “kvaliteetkosmeetika” on ikka mõeldud rohkem natuke väiksema enesehinnanguga inimestele parema enesetunde tekitamiseks ja kuna mul väike enesehinnang puudub, siis minu puhul ka efekt puudub. See rõõmustav tähelepanek kaotas selle vähesegi huvi meikimise vastu, mis muidu veel säilinud oli. Nüüd olen suht meigivaba, aga alati heas tujus, sest piisav uni mõjub hästi inimese enesetundele. Vähemalt minu puhul. Kui kellelgi teisel mõjuvad enesetundele hästi igahommikused krohvimis- ja õhtused koristamistööd, siis andke aga minna. Ma eelistan seni voodis teki all mõnuleda.

+4
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 21:51; 12.07 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei meigi end ja näonahk ei ole ka ilus, sest mul rosaatsea. Mees pole kunagi soovitanud meikida. Ta ka selline, kes meigitud inimesi kommenteerib, isegi oma õde.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina meigine ennast just sellepärast, et mul on rosaatsea 🙂 ei taha punasena ringi käia. Mees saab aru küll, kui olen ilusam kui tavaliselt, aga ta ennast selle teemaga ei vaeva ja jätab selle minu otsustada.
Halb meik on halvem kui üldse mitte meik, seega ütledki mehele, et sina ei oska ja ei taha ka.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.07 14:53; 11.08 00:54; 02.09 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kalleim ost oli mõni aeg tagasi Chaneli jumestuskreem 60€, mille sain 50% soodukaga. Mõtlesin, et luban siis ka endale midagi luksuslikku – mõnikord ju läheb ikka vaja. No pole minu silmad mõttetumat ostu näinud. Suvakas Maybelline on sama hea, kui mitte parem.

Ee… see on küll väga huvitav arvamus. Mille poolest see Chanel siis suvakale Maybellinile alla jäi?
Ja kas see 60 euri oli sinu “soodushind”? Chanel muidu maksabki nii palju. Samas ei ole ka näinud, et mõni pood Chaneli poole hinnaga müüks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 09.07 22:00; 09.07 22:03; 09.07 22:16; 10.07 15:15; 12.07 16:36; 12.07 20:53; 13.07 08:21; 16.07 22:54; 06.08 20:48; 08.08 11:44; 20.08 13:21; 09.09 16:39; 10.09 12:29; 21.09 09:11; 22.09 14:47; 24.09 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kalleim ost oli mõni aeg tagasi Chaneli jumestuskreem 60€, mille sain 50% soodukaga. Mõtlesin, et luban siis ka endale midagi luksuslikku – mõnikord ju läheb ikka vaja. No pole minu silmad mõttetumat ostu näinud. Suvakas Maybelline on sama hea, kui mitte parem.

Ee… see on küll väga huvitav arvamus. Mille poolest see Chanel siis suvakale Maybellinile alla jäi?

Ja kas see 60 euri oli sinu “soodushind”? Chanel muidu maksabki nii palju. Samas ei ole ka näinud, et mõni pood Chaneli poole hinnaga müüks.

Allahindlusega oli ikka 30€, laeva pealt ostsin. Mõttetu oli ta seetõttu, et ei katnud paremini või ühtlasemalt ega olnud kuidagi mugavam peale kanda kui mingeid muid supermarketi kreeme, mille hind on ilmselt umbes 15€. Hinna järgi võttes peaks see neli korda parem olema ja mingisuguse supertulemuse jätma, seda aga ei juhtunud. Prostast pakendist ei räägigi. Seega jääb mulle arusaamatuks, milleks maksta selliseid hinnavahesid, kui tulemuses vahet ei ole.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 21:51; 12.07 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Allahindlusega oli ikka 30€, laeva pealt ostsin. Mõttetu oli ta seetõttu, et ei katnud paremini või ühtlasemalt ega olnud kuidagi mugavam peale kanda kui mingeid muid supermarketi kreeme, mille hind on ilmselt umbes 15€. Hinna järgi võttes peaks see neli korda parem olema ja mingisuguse supertulemuse jätma, seda aga ei juhtunud. Prostast pakendist ei räägigi. Seega jääb mulle arusaamatuks, milleks maksta selliseid hinnavahesid, kui tulemuses vahet ei ole.

Kasutan Chaneli meigikreemi juba mõnda aega (Les Beiges) ja olen selle leiu üle ikka väga rõõmus. Kreem katab juba väga õhukese kihiga, jääb nahale sametine mitte kreemiselt läikiv ja pea nähtamatu. Hajub kergesti ja püsib kogu päeva. Minu jaoks parem ka Sensai meigikreemist, mida varem pikka aega kasutasin (see ei katnud nii hästi ja ei püsinud nii kaua). Samuti Lancome’ist.
Mida prostat on klaaspudelis ja mustas pappkarbis? Hapud viinamarjad?
Ei oska supermarketikosmeetika osas väga kaasa rääkida. Ei osta sellist rämpsu. Viimati nii 20 aastat tagasi sai Revloni meiki kasutatud.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 09.07 22:00; 09.07 22:03; 09.07 22:16; 10.07 15:15; 12.07 16:36; 12.07 20:53; 13.07 08:21; 16.07 22:54; 06.08 20:48; 08.08 11:44; 20.08 13:21; 09.09 16:39; 10.09 12:29; 21.09 09:11; 22.09 14:47; 24.09 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Chaneli meigikreemi juba mõnda aega (Les Beiges) ja olen selle leiu üle ikka väga rõõmus. Kreem katab juba väga õhukese kihiga, jääb nahale sametine mitte kreemiselt läikiv ja pea nähtamatu. Hajub kergesti ja püsib kogu päeva. Minu jaoks parem ka Sensai meigikreemist, mida varem pikka aega kasutasin (see ei katnud nii hästi ja ei püsinud nii kaua). Samuti Lancome’ist.
Mida prostat on klaaspudelis ja mustas pappkarbis? Hapud viinamarjad?
Ei oska supermarketikosmeetika osas väga kaasa rääkida. Ei osta sellist rämpsu. Viimati nii 20 aastat tagasi sai Revloni meiki kasutatud.

Oi, kui kahju siis sinust. Mina olen 52-aastane, mitte iialgi ei ole olnud nahaprobleeme. ei näol, ei mujal. Kasutan Garnier’ BB-kreeme light ja medium, kumbki maksab supermrketis 8+ eurot, soodustusega 5+ eurot. Mu näonahk on absoluutselt VEATU. Jube RÄMPS ikka tõesti. Äkki on hoopis sinul need hapud viinamarjad? Ehk on ikka point konkreetses inimeses, tema nahas, mitte et kallim teeb imet ja odavam on rämps? Viitsiksid selle peale mõelda, mitte lahmida?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Allahindlusega oli ikka 30€, laeva pealt ostsin. Mõttetu oli ta seetõttu, et ei katnud paremini või ühtlasemalt ega olnud kuidagi mugavam peale kanda kui mingeid muid supermarketi kreeme, mille hind on ilmselt umbes 15€. Hinna järgi võttes peaks see neli korda parem olema ja mingisuguse supertulemuse jätma, seda aga ei juhtunud. Prostast pakendist ei räägigi. Seega jääb mulle arusaamatuks, milleks maksta selliseid hinnavahesid, kui tulemuses vahet ei ole.

Kasutan Chaneli meigikreemi juba mõnda aega (Les Beiges) ja olen selle leiu üle ikka väga rõõmus. Kreem katab juba väga õhukese kihiga, jääb nahale sametine mitte kreemiselt läikiv ja pea nähtamatu. Hajub kergesti ja püsib kogu päeva. Minu jaoks parem ka Sensai meigikreemist, mida varem pikka aega kasutasin (see ei katnud nii hästi ja ei püsinud nii kaua). Samuti Lancome’ist.

Mida prostat on klaaspudelis ja mustas pappkarbis? Hapud viinamarjad?

Ei oska supermarketikosmeetika osas väga kaasa rääkida. Ei osta sellist rämpsu. Viimati nii 20 aastat tagasi sai Revloni meiki kasutatud.

Kahju su rämpsnahast, mida on vaja katta. Minu nahk on ka ilma peitekreemita hea.

0
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.07 14:04; 10.07 10:02; 12.07 22:40; 02.09 16:24; 09.09 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Häid tooteid on nii supermarketis kui ka Kaubamajas, eks. Kosmeetikast huvitatud inimesed loevad ka vastavaid arvustusi ja ei osta pimesi tooteid. Maybelline’i huulepulgad võivad olla täpselt sama head kui Chaneli omad, lihtsalt pakend on odavam. Paarieurone Essence’i küünelakk püsib kauem peal kui Lancome’i oma. Kõik lihtsalt sõltub tootest. Kel rohkem vaba raha, see võib loomulikult pakendi eest peale maksta. Minu kosmeetikakotis on igatahes mõlemaid.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.07 20:54; 12.07 23:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga väike osa naisi näevad meikimata välja paremad kui kergelt meigituna ja nemadki on kõik alla 30. Ju sa ise arvad ka, et näed meigituna parem välja, miks muidu pulmapäevaks professionaalse meigi lasid teha. Kas suhte alguses ja enne pulmi siis üldse kunagi ei meikinud või jätsid selle alles viimasel ajal ära?

Kindlas suhtes on lihtne mugavaks minna. Mina püüan iseennast selle nipiga korrale kutsuda, et mõtlen, kas käituksin samamoodi kui suhe oleks alles algusfaasis? Ilma selle mõtteta oleksin oma mugavuse juures ammu ülekaalus, poisipeaga ja meigitooteid ei omaks ühtegi 🙂

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.07 23:34; 14.08 07:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, kui kahju siis sinust. Mina olen 52-aastane, mitte iialgi ei ole olnud nahaprobleeme. ei näol, ei mujal. Kasutan Garnier’ BB-kreeme light ja medium, kumbki maksab supermrketis 8+ eurot, soodustusega 5+ eurot. Mu näonahk on absoluutselt VEATU.

Sinult ilmselt küsitakse selle Garnier’ BB-kreemi ostmisel lausa dokumenti, kuna su näonahk on nii “ABSOLUUTSELT VEATU”. Keegi ei usuks eal, et oled vanem kui 3-aastane.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 09.07 22:00; 09.07 22:03; 09.07 22:16; 10.07 15:15; 12.07 16:36; 12.07 20:53; 13.07 08:21; 16.07 22:54; 06.08 20:48; 08.08 11:44; 20.08 13:21; 09.09 16:39; 10.09 12:29; 21.09 09:11; 22.09 14:47; 24.09 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle on ka mees vahel öelnud et kui väljas oleme käinud ja mul on meik siis olen nii kena, võiks tihemini. mina olen nõus – võiks küll tihemini, siis on mees ka kenamalt riides ja lõhnastatud ja üldse on tore koos kuhugi minna ku mõlemad üles oleme löödud. niisama tööl ja poes käimiseks mina end kellegi rõõmuks ei meigi, ikka enda rõõmuks ku on mingi tore põhjus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Häid tooteid on nii supermarketis kui ka Kaubamajas, eks. Kosmeetikast huvitatud inimesed loevad ka vastavaid arvustusi ja ei osta pimesi tooteid. Maybelline’i huulepulgad võivad olla täpselt sama head kui Chaneli omad, lihtsalt pakend on odavam. Paarieurone Essence’i küünelakk püsib kauem peal kui Lancome’i oma. Kõik lihtsalt sõltub tootest. Kel rohkem vaba raha, see võib loomulikult pakendi eest peale maksta. Minu kosmeetikakotis on igatahes mõlemaid.

Tõsi. Enamik kosmeetikafirmasid on ühe suure emafirma all ja laboridki samad. https://4.bp.blogspot.com/-fkapMcKK4nM/WDIPfAbFBhI/AAAAAAAACdk/pB9hvqdCZeMyWNN9aO1CuAokHKoP5sM_gCLcB/s1600/Who%2Bowns%2Bwho%2Bmakeup.jpg
Sageli lastakse mingi uudne toode välja esmalt nt Lancome nime all ja varsti enamvähem sama koostisega ka Loreali brändis.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene hädavajalik toode on mingi meigipõhi, kas siis BB kreem, jumestuskreem või mineraalpuuder.

Miks hädavajalik? Ma just ei näe igapäevases meigis selles mõtet. Valgete pluuside äär määrdub, käsi põsakil ei tohi olla, massaazilaua määrid ära, trennis oled nagu tobedik jne. Ripsmed-kulmud-huuled-päikesepuuder ei ole piisav?

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.07 22:21; 17.07 15:54; 29.08 21:42; 02.09 01:14; 10.09 00:27; 10.09 12:59; 24.09 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene hädavajalik toode on mingi meigipõhi, kas siis BB kreem, jumestuskreem või mineraalpuuder.

Miks hädavajalik? Ma just ei näe igapäevases meigis selles mõtet. Valgete pluuside äär määrdub, käsi põsakil ei tohi olla, massaazilaua määrid ära, trennis oled nagu tobedik jne. Ripsmed-kulmud-huuled-päikesepuuder ei ole piisav?

Kui sul on ideaalne näonahk, siis küll, jah. Kui ei, siis need ripsmed-kulmud-huuled ei anna midagi juurde.
Mis määrimisse puutub, siis päiksepuuder määrib sama hästi.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 09.07 22:00; 09.07 22:03; 09.07 22:16; 10.07 15:15; 12.07 16:36; 12.07 20:53; 13.07 08:21; 16.07 22:54; 06.08 20:48; 08.08 11:44; 20.08 13:21; 09.09 16:39; 10.09 12:29; 21.09 09:11; 22.09 14:47; 24.09 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on ideaalne näonahk, siis küll, jah. Kui ei, siis need ripsmed-kulmud-huuled ei anna midagi juurde.
Mis määrimisse puutub, siis päiksepuuder määrib sama hästi.

Ideaalne? Laiguline tõesti ei ole. Kuidas ei anna juurde? Kulmud, ripsmed raamivad näo. Millisel juhul oled väljendusrikkam-kas ainult jumestuskreemiga ja kõik muu tegemata(totaalne plass) või jumestuskreemita, aga silmad-suu-põsed toonitud?
Päikesepuudril on väike touch põsel ja otsmikul, meigikreem on üle näo, kõige jubedamal(õigel) juhul ka kaelal. Tohutu mäkerdus, kui peaksid lumivalgega sinna vastu puutuma.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.07 22:21; 17.07 15:54; 29.08 21:42; 02.09 01:14; 10.09 00:27; 10.09 12:59; 24.09 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meigin end igapäevaselt, mõõdukalt. Tunnen end kordades paremini kui olen jumestuskreemi põsepuna kasutanud ning kulmukaart ja ripsmeid värvinud samuti meeldib huuli võõbata seda küll neutraalse läikega.Kokkuvõttes kuidagi värskem välimus, fõõnitan juukseid ka igapäevaselt soengusse. Teen seda puhtalt enda enesetunde pärast. Mehe positiivsed kommentaarid kipuvad tulema kui olen end veits üleslõõnud ju siis ikka vaatab mind veel ja märkab erinrvust

Mul umbes samasugused harjumused, eelkõige enda pärast. Ma ei tea, kuidas teistega, aga mina näen küll meikimata ja kerge meigiga nagu öö ja päev välja, omal on hoopis parem tunne kodust välja minna, kui kerge meik on tehtud.
Ja mis seal salata, eks on tore sedagi kuulda, kui mees tähele paneb vahet.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

U 10 aastat tagasi olu mul suht kole näonahk, siis meikisin end. Nüüd juba ammu enam mitte, ka mitte tähtpäevadel. Nahk on kena ja sile, milleks siis enam.
Tuttavate hulgas vaatan, et need, kel on kole (vinniline, armiline) näonahk, nemad on meigituna tõesti kaunimad. Kuid ilusa näonahaga inimesed on loomulikult kenamad.
Mehe ütlused läheks ühest kõrvast sisse ja teisest välja.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees tahab kodus näha ilu, seda ei saa talle pahaks panna.
Kui teemaalgatajale pole loomulikku ilu palju antud ja mees näeb ümberringi “hoolitsetud” naisi, siis…

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.08 10:49; 06.08 16:09; 07.08 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees tahab kodus näha ilu, seda ei saa talle pahaks panna.

Kui teemaalgatajale pole loomulikku ilu palju antud ja mees näeb ümberringi “hoolitsetud” naisi, siis…

Halloo, mees ise armus sellesse meikimata naisesse ja valis ta omale sellisena.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.07 22:46; 06.08 14:20; 06.08 18:18; 07.08 08:13; 07.08 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees tahab kodus näha ilu, seda ei saa talle pahaks panna.

Kui teemaalgatajale pole loomulikku ilu palju antud ja mees näeb ümberringi “hoolitsetud” naisi, siis…

Halloo, mees ise armus sellesse meikimata naisesse ja valis ta omale sellisena.

äkki naine meikis varem rohkem

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.08 10:49; 06.08 16:09; 07.08 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees tahab kodus näha ilu, seda ei saa talle pahaks panna.

Kui teemaalgatajale pole loomulikku ilu palju antud ja mees näeb ümberringi “hoolitsetud” naisi, siis…

Halloo, mees ise armus sellesse meikimata naisesse ja valis ta omale sellisena.

äkki naine meikis varem rohkem

No äkki loeks ikka teema ka läbi, mitte ainult pealkirja – ütles ju, et ta ei oskagi meikida.

Ja kui nõelda, mida selline mees naise vananedes veel tahtma hakkab – mingu iluopile, sest ei näe enam selline välja nagu pulmapäeval?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.07 22:46; 06.08 14:20; 06.08 18:18; 07.08 08:13; 07.08 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees tahab kodus näha ilu, seda ei saa talle pahaks panna.

Kui teemaalgatajale pole loomulikku ilu palju antud ja mees näeb ümberringi “hoolitsetud” naisi, siis…

Halloo, mees ise armus sellesse meikimata naisesse ja valis ta omale sellisena.

äkki naine meikis varem rohkem

No äkki loeks ikka teema ka läbi, mitte ainult pealkirja – ütles ju, et ta ei oskagi meikida.

Ja kui nõelda, mida selline mees naise vananedes veel tahtma hakkab – mingu iluopile, sest ei näe enam selline välja nagu pulmapäeval?

Seda, et naine enda eest veidi hoolitseks (loe: viisaka näo pähe teeks), ei ole palju soovitud mehe poolt.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 09.07 22:00; 09.07 22:03; 09.07 22:16; 10.07 15:15; 12.07 16:36; 12.07 20:53; 13.07 08:21; 16.07 22:54; 06.08 20:48; 08.08 11:44; 20.08 13:21; 09.09 16:39; 10.09 12:29; 21.09 09:11; 22.09 14:47; 24.09 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees tahab kodus näha ilu, seda ei saa talle pahaks panna.

Kui teemaalgatajale pole loomulikku ilu palju antud ja mees näeb ümberringi “hoolitsetud” naisi, siis…

Halloo, mees ise armus sellesse meikimata naisesse ja valis ta omale sellisena.

äkki naine meikis varem rohkem

No äkki loeks ikka teema ka läbi, mitte ainult pealkirja – ütles ju, et ta ei oskagi meikida.

Ja kui nõelda, mida selline mees naise vananedes veel tahtma hakkab – mingu iluopile, sest ei näe enam selline välja nagu pulmapäeval?

Seda, et naine enda eest veidi hoolitseks (loe: viisaka näo pähe teeks), ei ole palju soovitud mehe poolt.

No mis ta siis valis omale “ebaviisaka” näoga naise. 😀 Ise valis omale naise, kes ei meigi ega isegi oska seda, nüüd ärgu kobisegu oma valiku üle.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.07 22:46; 06.08 14:20; 06.08 18:18; 07.08 08:13; 07.08 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees lihtsalt nägi sind pulmas esmakordselt meigitult ja nägi ja see lõi ta pahviks. See ei tähenda, et sa ilma meigita ei olek silus või ei meeldiks talle, aga talle meeldib mõte, et teed ennast tema jaoks ilusaks. See ei tähendagi igapäevast meikimist, vaid nt kui mehega väljas käite, et paned ripsmetušši peale vmt. Muidugi ei pea sa midagi tegema – see ongi igaühe sisetunde küsimus, et kui kaugele keegi on valmis minema, et olla oma kaasale ka välimusel tatraktiivne. Ega ilusate riiete ostmisega on ju tegelikult sama asi.

Lihtsalt see on alati mõttekoht – inimesed muutuvad ajas, ja niisamuti muuutvad meie eelistused, ettekujutus seksikast inimesest jne. Mis armumise faasis ei häirinud, hakkab 5 aastat hiljem häirima jne. Kusjuures ei tasu meest süüdistada, see on inimloomus. Pigem tunnusta, et ta julgeb välja öelda, selle asemel, et lihtsalt endale armuke otsida.

Minu mehele ka meeldib, kui ma olen veidi rohkem meigitud, nö üleslöödud. Samas see ei tähenda, et ma igapäevaselt kohe endale paksult krohvi näkku panen. Tööle minnes meigin end natuke (ripsmetušš, punnide varjamine), samas nädalavahetusel ja puhkuse ajal olen ka täitsa meigita.

Umbes samas klassis on siis ka hallide juuste värvimine. Võiks ju trampida jalaga vastu maad, et olen naturaalne, aga 35aastaselt peened hallid triibud tumedates juustes ei ole ilus vaatepilt…tegelikult üheski vanuses mitte, olek siis ühtlaselt hall, mitte tuhmilt triibuline 😀

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 09:04; 07.08 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olles ka eelmisi kommentaare lugenud, paneb imetsama, kui paljud peavad vajalikuks igapäevaselt jumestuskreemi või BB kreemi kasutada. See ju ongi juba igapäevaseks paks meik! Ma ei kujuta ette, et veedaksin nii palju aega peegli ees. Igasugune jumestuskreem ja BB kreem vajab ju ka puudriga kinnistamist! Ja kui näonahk on siis korralikult ühtlaseks võõbatud, on ju vaja peale kanda kas põsepuna või päikesepuuder vmt, et näos olek sikka värvi ka, muidu oled nagu mask. Kui veel juurdevaadata youtube meikimisõpetust, siis muidugi ka hihglighterit ja kontuurimist jne. See juba lavameik. Ja kindlasti käib asja juurde veel nude-lauvärvid…

Asi ikka hakkab näonaha hooldusest. Kui näonahk on hooldatud, niisutatud, ei ole igapäevaselt mingit jumestuskremei ja möksi vaja – need jäägi ikka pidulikeks üritusteks, pildistamiseks jne. vajadusel kasuta õiges toonis peitekreemi punnide varjamiseks. Ripsmetušš teeb imesid – see annab väga palju juurde, kui ainuüksi ripsmed on värvitud. Igapäevaselt lauvärvi ise ei pea vajalikuks. Ammugi keegi siin soovitas pruuni lauvärvi – värvi valik ikka sõltub inimesest – alustades tema naha toonist.

Huulepulga asemel on täiesti okei kasutada soovi korral ka toonivaid huulepalsameid, kui tundub hädavajalik huultele mingit värvi peale kanda. Igapäevaselt ongi veider kontoris näha punaste huultega naisi.

+4
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 09:04; 07.08 09:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 88 )


Esileht Ilu Mees tahab,et ma meigiks ennast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.