Esileht Pereelu ja suhted Mees teatas, et ta on monarh

Näitan 8 postitust - vahemik 61 kuni 68 (kokku 68 )

Teema: Mees teatas, et ta on monarh

Postitas:
Kägu

RE: Mees teatas, et ta on monarh

väga huvitav – kes Sa – kägu – siis rahvuselt oled ja see mees?
üldiselt väga julge tegelane ta, et ongi kohe nii otsekohene ja veel suhte alguses. Et ta ei pea vajalikuks oma pead liiva alla pista.
Kerge ei ole aga Sul kindlasti. Pead ikka ise vaatama, kuhuni sul kannatust on. Mul ka mehega alguses olid asjade üle ikka sihukesed diskussioonid, et anna olla – tänaseks üle 20 a koos.
Eelpoolkommijatele – ega printsessiks olemine pea ilmtingimata tähendama Versailles’-suurust lossi ja õukonda. Keskmine naine lepib vähemaga ka :). Mulle vist isegi meeldiks, kui ei peaks tööl käima. Samas aga peab mingi oma raha siiski tallel olema, noh nii igaks juhuks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]väga huvitav – kes Sa – kägu – siis rahvuselt oled ja see mees?
üldiselt väga julge tegelane ta, et ongi kohe nii otsekohene ja veel suhte alguses. Et ta ei pea vajalikuks oma pead liiva alla pista.
Kerge ei ole aga Sul kindlasti. Pead ikka ise vaatama, kuhuni sul kannatust on. Mul ka mehega alguses olid asjade üle ikka sihukesed diskussioonid, et anna olla – tänaseks üle 20 a koos.
Eelpoolkommijatele – ega printsessiks olemine pea ilmtingimata tähendama Versailles’-suurust lossi ja õukonda. Keskmine naine lepib vähemaga ka :). Mulle vist isegi meeldiks, kui ei peaks tööl käima. Samas aga peab mingi oma raha siiski tallel olema, noh nii igaks juhuks.[/tsitaat]

Mõlemad oleme vere poolest pooleldi ukraina, pooleldi venelased. Mina olen Eestis sündinud ja siinses kultuurikeskkonnas kasvanud. Emakeeleks on eesti keel, vene keelt oskan suhtlustasandil, mis on ka palju probleeme põhjustanud, sest ei oska end õigesti väljendada, ei tea kõiki sõnu. Ehk on mõnes mõttes see ka kurjajuur, räägime üksteisest mööda.
Tema on kasvanud Venemaal ja elab Soomes juba 8 aastat. Mõtlemise poolest on ta ikka ehtne venelane. Mitte, et mul venelaste vastu midagi on, aga soomlane ta igatahes pole ja ise ei pea ka ennast selleks, kuigi on keele ilusti ära õppinud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

njaa, siis pole ikka muud, kui Sina pead painduma, ma kahtlustan. Juhul kui tahad temaga koos olla. Pane plussid ja miinused kaalule, alati ei olegi see paindumine nii hull – alati on häid külgi ka!, ainult et ennast ei tohi selle käigus ära kaotada, pead vaatama, kas Sa suudaks õnnelik olla ja oma elu ka elada tema kõrval. Kindlasti on abiks – nagu eelpoolgi soovitatud – tundma õppida tema peret – seal näed kohe ära, mis rollis naine on olnud ja mis eelised või puudused sel süsteemil on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

seega esiteks leiab ta, et naised on alamad olevused, teiseks et need eestlased on fashistid.. jah, igas peres on eriarvamusi, aga ka neil teemadel saab viisakalt arutleda,tema aga kukub lahmima ja sõimama. ma ei kujuta küll ette, et teie pereelu eriti harmooniline saaks olla.

Kui sa just ei ole nõus vastavalt siin eelnevalt soovitatule vait olema ja kõigele kaasa noogutama. Ei soovitaks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Üldiselt mehed ei kasuta raskesti arusaadavaid vihjeid. Arvan, et see mees ütleb, mis mõtleb. Ära siis paari aasta pärast ole üllatunud, kui selgub, et ta tõepoolest käitub oma sõnade järgi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellisele tuleb varakut oma seisukohad selgeks teha. kui tema on monarhh, siis tal järelikult peab olema ka teenijaskond. Sina pead selgeks tegema, et sina oled tema monarhitar. Kui tema kodus lille ei liiguta, siis sina vasta samaga. Las palkab koristaja. Ilus elu mõlemal!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mõlemad oleme vere poolest pooleldi ukraina, pooleldi venelased. Mina olen Eestis sündinud ja siinses kultuurikeskkonnas kasvanud. Emakeeleks on eesti keel, vene keelt oskan suhtlustasandil, mis on ka palju probleeme põhjustanud, sest ei oska end õigesti väljendada, ei tea kõiki sõnu. Ehk on mõnes mõttes see ka kurjajuur, räägime üksteisest mööda.
Tema on kasvanud Venemaal ja elab Soomes juba 8 aastat. Mõtlemise poolest on ta ikka ehtne venelane. Mitte, et mul venelaste vastu midagi on, aga soomlane ta igatahes pole ja ise ei pea ka ennast selleks, kuigi on keele ilusti ära õppinud.[/tsitaat]

Vaeseke, oled sina alles portsu otsa sattunud 🙁
Ja ilmselt sa ju tead seda ka, mis vene mehe armastuse kohta öeldakse…

Please wait...
Postitas:
Sessa

Sa ütle vastu, et moskaleid ei armasta 😉 vaata, mis näo selle peale teeb.

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 61 kuni 68 (kokku 68 )

Esileht Pereelu ja suhted Mees teatas, et ta on monarh

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.