Esileht Pereelu ja suhted Mees teatas, et ta on monarh

Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )

Teema: Mees teatas, et ta on monarh

Postitas:

seega esiteks leiab ta, et naised on alamad olevused, teiseks et need eestlased on fashistid.. jah, igas peres on eriarvamusi, aga ka neil teemadel saab viisakalt arutleda,tema aga kukub lahmima ja sõimama. ma ei kujuta küll ette, et teie pereelu eriti harmooniline saaks olla.

Kui sa just ei ole nõus vastavalt siin eelnevalt soovitatule vait olema ja kõigele kaasa noogutama. Ei soovitaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 14:06; 22.02 20:48; 22.02 20:58; 26.02 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt mehed ei kasuta raskesti arusaadavaid vihjeid. Arvan, et see mees ütleb, mis mõtleb. Ära siis paari aasta pärast ole üllatunud, kui selgub, et ta tõepoolest käitub oma sõnade järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellisele tuleb varakut oma seisukohad selgeks teha. kui tema on monarhh, siis tal järelikult peab olema ka teenijaskond. Sina pead selgeks tegema, et sina oled tema monarhitar. Kui tema kodus lille ei liiguta, siis sina vasta samaga. Las palkab koristaja. Ilus elu mõlemal!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mõlemad oleme vere poolest pooleldi ukraina, pooleldi venelased. Mina olen Eestis sündinud ja siinses kultuurikeskkonnas kasvanud. Emakeeleks on eesti keel, vene keelt oskan suhtlustasandil, mis on ka palju probleeme põhjustanud, sest ei oska end õigesti väljendada, ei tea kõiki sõnu. Ehk on mõnes mõttes see ka kurjajuur, räägime üksteisest mööda.
Tema on kasvanud Venemaal ja elab Soomes juba 8 aastat. Mõtlemise poolest on ta ikka ehtne venelane. Mitte, et mul venelaste vastu midagi on, aga soomlane ta igatahes pole ja ise ei pea ka ennast selleks, kuigi on keele ilusti ära õppinud.[/tsitaat]

Vaeseke, oled sina alles portsu otsa sattunud 🙁
Ja ilmselt sa ju tead seda ka, mis vene mehe armastuse kohta öeldakse…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 15:03; 27.02 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Sa ütle vastu, et moskaleid ei armasta 😉 vaata, mis näo selle peale teeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees teatas, et ta on monarh

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.