Esileht Pereelu ja suhted Mees tegi vea, ei saa aru veast

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Mees tegi vea, ei saa aru veast

Postitas:

Mees tegi juba suhte alguses selgeks, et teiste meestega suhelda ei tohi, tänaval silma vaadata ei või ja isegi tööjuures pole vaja tere öelda meestele. Seda korrutas ka siis kui olime olnud üle 10 aasta koos ja meil juba lapsed olid. Arvasin, et mees nii armukade et siis ma ei pea muretsema kunagi teiste naiste pärast.

Siis aga tuli päev kui mees läks sõbraga fitnessi üritusele. Koju tulles oli telefonis pildid kus minu mees võõrastel naiste hoiab ümbert kinni. Meil oli sellest korralik tüli, aga kuna olin äsja sünnitanud ja elukohta vahetanud, polnud minna kuhugi. Poole aasta pärast sama sõbraga sama jama, uus tüli. Nüüdseks möödas 4 aastat, aga ma ei suuda seda unustada ja olen soovitanud talle vabandada ja teema selgeks rääkida sest see tegi nii palju haiget aga tema arvab et pole midagi valesti teinud ja ilmselt käituks samamoodi ka edaspidi…aga mina nii ei suuda…ei teagi kas lahutada

Minuga selliseid pilte ei tehta…see ongi kõige solvamam et mina palun perepilte lastele mälestuseks siis on nägu vingus peas aga kui mingit litsi näeb siis tuleb kohe super naeratusega pilt…

Mina leian, et kui mina pingutan suhte nimel ja ei vahi teisi mehi, ammugi mitte ei lähe neid katsuma ega nendega koos pilte tegema siis võiks mees ju sama teiste naiste puhul teha. Eriti kui see oli tema soov, siis käitugu vastavalt või mis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 23:02; 18.04 23:25; 19.04 00:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hmm mees tegi suhte alguses sulle selgeks, et sa teistele meestele tähelepanu ei või pöörata ja tundub, et sa nõustusid sellega. AGA kas te leppisite kokku, et tema ei või teistele naistele tähelepanu pöörata??? kui te selles kokku ei leppinud, siis pole sul millegi üle ju viriseda…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kokkulepe oli ikka vastastikune, aga tundub et temal läks see peale mulle ütlemist ühest kõrvast sisse teisest välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 23:02; 18.04 23:25; 19.04 00:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Teisi mehi ei tohi vahtida sina. See, et mees seda nõudis ja sina tema nõudmist täidad, ei tähenda kuidagi, et mees võttis endale kohustuse teistest naistest ja nende vaatamisest ja katsumisest eemale hoida.
2. Armukadedus ei võrdu armastuse ega truudusega.
3. Sa süüdistad kõiges sõpra ja teisi naisi (miks nad litsid peaksid olema, ei saa aru).
4.5.6.7…. Su mees on sind ilmselt abielu algusest peale petnud ja teinud seda ilma suuremate süümekateta. Otsusta ära, kas mängid jaanalindu edasi või lahkud suhtest (ja arvuta oma majanduslikud võimalused läbi).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 23:27; 18.04 23:30; 19.04 01:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kokkulepe oli ikka vastastikune, aga tundub et temal läks see peale mulle ütlemist ühest kõrvast sisse teisest välja.

No aga ta ei vahigi ju teisi mehi või kuidas?

Kas koolis perekonnaõpetuses selliseid teemasid ei käsitleta? Suht nõme 10 aasta pärast ärgata ja aru saada, kuidas sulle kott on pähe tõmmatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 23:27; 18.04 23:30; 19.04 01:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Teisi mehi ei tohi vahtida sina. See, et mees seda nõudis ja sina tema nõudmist täidad, ei tähenda kuidagi, et mees võttis endale kohustuse teistest naistest ja nende vaatamisest ja katsumisest eemale hoida.
2. Armukadedus ei võrdu armastuse ega truudusega.
3. Sa süüdistad kõiges sõpra ja teisi naisi (miks nad litsid peaksid olema, ei saa aru).
4.5.6.7…. Su mees on sind ilmselt abielu algusest peale petnud ja teinud seda ilma suuremate süümekateta. Otsusta ära, kas mängid jaanalindu edasi või lahkud suhtest (ja arvuta oma majanduslikud võimalused läbi).

Lits minu nägemuses selles mõttes, et ükski normaalne naine ei käi järge mööda iluopidel omale silikone sisse toppimas ja rasvaimu tegemas. Ja siis messidel riputab ennast sadadele erinevatele meestele kaela? Või kuidas neid naisi siis nimetama peab kes oma käsi võõrastest meestest eemal ei suuda hoida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 23:02; 18.04 23:25; 19.04 00:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lits minu nägemuses selles mõttes, et ükski normaalne naine ei käi järge mööda iluopidel omale silikone sisse toppimas ja rasvaimu tegemas. Ja siis messidel riputab ennast sadadele erinevatele meestele kaela? Või kuidas neid naisi siis nimetama peab kes oma käsi võõrastest meestest eemal ei suuda hoida?

Mnjaa…
Oled sa kindel, et sa päriselt olemas oled?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 23:27; 18.04 23:30; 19.04 01:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

14 aastat suhe sõbraga? Äge. “Mängisime sõbraga kodu, aga siis enam ei viitsinud.”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees tegi juba suhte alguses selgeks, et teiste meestega suhelda ei tohi, tänaval silma vaadata ei või ja isegi tööjuures pole vaja tere öelda meestele.

Ja sa olid suhtega nõus? Olgu. Igal juhul on vale su eeldus, et selliste nõudmiste esitajad ise on väga truud. Armukadedus on seotud kas mehe ebakindlusega ja sellest tuleneva suure omandihimuga (on vaja saavutada täielik kontroll endale kuuluva üle) või just sellega, et ise petab, seega kahtlustab ka teisi selles. Muidugi võib armukadedus tekkida ka sellest, et partner pettiski, aga sinu puhul pole ju asi selles, samas võis seda tekitada ka nt mehe eelmine partner ja sind siis nüüd karistatakse tema pattude eest. Samas ei saa ma ka aru, milleks nüüd mingist pildist, kus lihtsalt käsi on naise piha ümber, hullu draamat teha ja veel aastaid hiljemgi. Iseasi, kui tead, et asjad sellega ei piirdunud, siis küll. Igal juhul taandubki asi sellele, et ega sina teda ei muuda. Võid hakata ise ka selliseid pilte meestega tegema ja vaadata, kuidas ta reageerib. Aga sel juhul võib olukord vägivaldseks muutuda. Teine variant on öeldagi, et sind solvab, et mees ei taha oma perekonnaga tegeleda ega pilte teha, tundub, nagu ta ei hindaks oma peret. Kolmas variant on nutta ja hüsteeritseda, aga selleks oleks ikka uut ajendit vaja, mitte nelja aasta tagust käsi-ümber-teise-naise pilti. Neljas variant on ära minna, jätta see mees, eeldada juba, et ta ei muutu. Ise tead, kui keeruliseks või lihtsaks see su edasise elu teeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingis ülemeelikuse hoos võiksin mina ka tahta mingi täispumbatud ja iluopitud mehega pildile jääda. See ei tee temast siiski litsi. Sa ei peaks viha pärast mehe vastu madalale laskuma(või on lits su igapäevane sidesõna? Sel juhul on teine asi), jäta endale oma väärikus alles ja ära sõima ka mitte mõttes teisi, kui oled pahane oma mehe peale.
Üldiselt ma saan aru, mis paneb inimesi end kellegagi tahtma pildistada ja ise ka naerunäoga poseerima. Enamasti kuulsused või veidrused. Ma ei arva ka, et su mees selle pärast veel petma peaks sind. Need kakas asja ei ole ikka seotud. Ja ma saan sinust ka aru. Sa oeld ju tegelikult sellepärast häiritud, et mees ei ole üldse koostööaldis ja ei ole nõus sinuga rääkima ega sind rahustama, mitte selle foto enda pärast. Minu mehega on ka väga raske rääkida vahel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees tegi vea

Mis vea see mees siis sinuarust tegi???

See, et inimene nõustub mingi sellise ibaga: teiste meestega suhelda ei tohi, tänaval silma vaadata ei või ja isegi tööjuures pole vaja tere öelda meestele. ” – see pole enam viga, vaid lauslollus.
Ja armukadedusest mingit truudust järeldada, see on lollus ruudus.

Ilmselt on kümne aastaga ka mehele kohale jõudnud, et naine, kellega ta lapsed sai, ei ole just kõige teravam nuga sahtlis ja kui ta ise oleks 10a tagasi rohkem pingutanud, oleks ehk targema naise saanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nunnu teema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mjnaa, pika vihagaga oled, 4 aastat on möödas – aga siiani ootad vabandust. Jah, kui sa tõesti olemas oled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa oled (olid) oma mehega õnnelik? Kas mees on sinuga õnnelik? Kas jagate üksteisega oma muresid ja rõõme? Kahtlustan, et mitte. Vingus ja viriseva partneri kõrvalt hakataksegi mujale vaatama. See on muide tiimitöö ja suhte kõige tähtsam ülesanne, pidevalt tegutseda ühise eesmärgi nimel, et suhe toimiks.
Kui see teema liba ei ole, siis need suhte algul tehtud nõudmised on muidugi psühhopaadi omad. Ja sellega nõus olla on lausrumalus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees tegi juba suhte alguses selgeks, et teiste meestega suhelda ei tohi, tänaval silma vaadata ei või ja isegi tööjuures pole vaja tere öelda meestele.

See mees on moslem???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liba!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ju väga vana tõde, et teevad need, kes ise armukadetsevad, sest nemad vaatavad seda kõike läbi enda silmade.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või kuidas neid naisi siis nimetama peab kes oma käsi võõrastest meestest eemal ei suuda hoida?

Ok, sinu arust on nad litsid.

Koju tulles oli telefonis pildid kus minu mees võõrastel naiste hoiab ümbert kinni.

Ja kuidas peab nimetama sinu meest, kes võõrastest naistest käsi eemale hoida ei suuda?
Samuti lits ikka.
Niiet, palju õnne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kle, sul lambike siis ei läinud põlema kui mees nõudis, et “teiste meestega suhelda ei tohi, tänaval silma vaadata ei või ja isegi tööjuures pole vaja tere öelda meestele.”? Mitte ükski normaalne inimene ei esita selliseid nõudmisi.
Ja sina andsid lubaduse. Päris huvitav, pidasid sa sellest kinni ka ja ei ole tõepoolest ühelegi meeskolleegile üle 10 aasta tere öelnud ega otsa vaadanud? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees tegi vea, ei saa aru veast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.