Esileht Pereelu ja suhted Mees tegi vihje?

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Mees tegi vihje?

Postitas:

Olen suhelnud ühe abielus mehega mõnda aega ja tundub päris tore inimene. Samas jõudis jutt tema algatusel “vasakule panemisest”. Niipalju kui ma oma noorust mäletan, oli vasakule panek kellegi petmine. Seega, kas see mees soovib oma naist minuga petta? Minu elus meest ei ole, seega mingit suhet ma ei otsi. Ma muidugi lasin mehe jutu kõrvust mööda ka üldse ega vastanud midagi, kuid vestluse järgi on mees huvitatud? Mismoodi nüüd vastata kui ta veel vihjeid tegema peaks?

+4
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen suhelnud ühe abielus mehega mõnda aega ja tundub päris tore inimene. Samas jõudis jutt tema algatusel “vasakule panemisest”. Niipalju kui ma oma noorust mäletan, oli vasakule panek kellegi petmine. Seega, kas see mees soovib oma naist minuga petta? Minu elus meest ei ole, seega mingit suhet ma ei otsi. Ma muidugi lasin mehe jutu kõrvust mööda ka üldse ega vastanud midagi, kuid vestluse järgi on mees huvitatud?

Ei, ta tahab, et sa ta lastele elatist hakkad maksma. Proovige esialgu lihtsalt kohvil käia ja käest kinni hoida. Päikest

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen suhelnud ühe abielus mehega mõnda aega ja tundub päris tore inimene. Samas jõudis jutt tema algatusel “vasakule panemisest”. Niipalju kui ma oma noorust mäletan, oli vasakule panek kellegi petmine. Seega, kas see mees soovib oma naist minuga petta? Minu elus meest ei ole, seega mingit suhet ma ei otsi. Ma muidugi lasin mehe jutu kõrvust mööda ka üldse ega vastanud midagi, kuid vestluse järgi on mees huvitatud? Mismoodi nüüd vastata kui ta veel vihjeid tegema peaks?

Sinu elus meest ei ole, järelikult suhet ei otsi? Et kui su elus oleks mees, siis otsiksid mingit teist suhet ka lisaks veel? Või mismoodi seda mõista?

Ma ei tea küll, mis mees see sul on, aga ma ei tea eriti palju mehi, kes mingi ahvatleva naise kuuldes räägiks vasakule panemisest. Pigem on selline väljend kasutusel sõprade ringkonnas (mehed omavahel).

Kui sa vihjest aru ei saa, siis ei peagi midagi vastama. Kui otse küsib, siis ütledki, et pole huvitatud. Seda vasakut ta sulle ju kuidagi peale suruda ei saa.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki teeb juhilube ja on hädas vasakpööretega? Küsi üle.
Ja kindlasti ütle seda talle ka, et kuna sinu elus meest ei ole, siis sa suhet ei otsi.
Sest siis on kõik nii loogiline.

+36
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 17:28; 07.01 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õudselt segane jutt – suhet ei otsi, aga ometi suhtled mehega pikka aega. Väidad, et mees on tore, aga ometi ei kuula, mida ta räägib ehk lased tema jutu kõrvust mööda, nagu sa ise väidad. Sa ise ikka saad aru, mida sa öelda tahad?

+20
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.01 17:32; 08.01 16:27; 08.01 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla on ta sotside erakonna liige ja tahab sind mõjutada oma poliitiliste vaadetega ühinema.

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, miks sa teeskled, et sa ei tea, mida tähendab “vasakule panemine”. Sellist lolli mängi ikka mehe ees, aga mida sa siit küsida tahad?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas jõudis jutt tema algatusel “vasakule panemisest”.

Tee juttu “paremale panemisest” ja teata, et te soovid ei kattu.

+23
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas jõudis jutt tema algatusel “vasakule panemisest”.

Tee juttu “paremale panemisest” ja teata, et te soovid ei kattu.

Et siis mees on keskerakondlane, aga teemaalgataja on orav?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled vist ka 50-aastane, see vasakule panemine on meie põlvkonna teema. Sellises vanuses võime teha juba näo, et ei kuule hästi.

+23
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 18:59; 08.01 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub selline ussitamise jutt. või ülimalt naiivne jutt. Kolmandat varianti ei ole. “suhtlen abielumehega, ma pole esimeses nooruses ise, aga mul pole õrna aimugi, mida see mees minust küll tahta võiks, endal naine, minul meest pole, mina ei tea midagi….ups

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas jõudis jutt tema algatusel “vasakule panemisest”.

Tee juttu “paremale panemisest” ja teata, et te soovid ei kattu.

Vastupidi, siis just kattuvad – mehe vasak on naise parem eeldusel, et ikka näost näkku suheldakse, mitte üks teise kuklasse …

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 17:28; 07.01 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, eks tahab sind panna.

Kui keegi mulle ütleks, et ta tahab “vasakule panna”, siis ma enam küll ei arvaks, et ta on tore.

Kui sa pole sellisest suhtest huvitatud, siis ütledki otse, et ei ole huvitatud, ära mingeid vihjeid vastu tegema küll hakka, muidu jääbki piirama.

Kui sa oled huvitatud, siis lepi tingimused kohe alguses kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sa peaks talle järgmine kord vastama? Lase aga jälle kõrvust mööda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan et see on kiusuteema. Aga kommentaarid on head, jälgin huviga. ????

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vasakule panek tähendas ka millegi kõrvaletoimetamist töö juurest ehk lihtsalt öeldes vargust.
Ehitusmehed panid tonni tsementi vasakule.
Võib-olla ta tahtis sind kuhugi vargile meelitada?

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole hea ja jäta need kired selle vihjetegijaga lõkkele löömata. Teil kahel võib olla ihhhihii-ahhahhaaa, keegi aga nutab kodus patja, sest mees jagab “vihjeid” sulle, mitte oma naisele. Sa võid endale asju ilusaks mõelda aga kui sa ikka juba ise ka tajud, et asi kisub sinna lubatu piirile, siis ehk on targem sealt piiri pealt kärmelt sääred teha, enne kui keegi ütleb, et “ups, ma komistasin ja astusin vist üle”.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen suhelnud ühe abielus mehega mõnda aega ja tundub päris tore inimene. Samas jõudis jutt tema algatusel “vasakule panemisest”. Niipalju kui ma oma noorust mäletan, oli vasakule panek kellegi petmine. Seega, kas see mees soovib oma naist minuga petta? Minu elus meest ei ole, seega mingit suhet ma ei otsi. Ma muidugi lasin mehe jutu kõrvust mööda ka üldse ega vastanud midagi, kuid vestluse järgi on mees huvitatud? Mismoodi nüüd vastata kui ta veel vihjeid tegema peaks?

Noorus kui põhikooli aeg?

Vasta nii: “jalgevahe sügeleb hirmsasti.”

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan et see on kiusuteema. Aga kommentaarid on head, jälgin huviga. ????

Kommentaarid on ülihead. Ma olen lausa naerust kõveras. Tõsiselt!:)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh sa vaene ullike! Suhtled tükk aega abielumehega ja see õrjetu hakkab imelikke vihjeid tegema. Ja sina arvasid, et ta otsib ju sõpra ja suhtleb sinu hingeilu pärast? Kaeba politseisse. Või küsi, kuhu sina siis panema pead, kui tema paneb vasakule, sul ju meest pole ja ei otsi ja… ja tee hästi süütu nägu pähe, sest ega sina ju eluilmas ei tulnud selle pealegi, et mehel teiste naistega suheldes pole muud kui ainult kirstallpuhtad kavatsused!

Ma olen absoluutselt veendunud, et mehe ja naise sõprus on võimalik ja olemas ka puhtal kujul, aga antud hetkel on teemaks ühe naiiviku kõrgelt kukkumine.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vasakule panek tähendas ka millegi kõrvaletoimetamist töö juurest ehk lihtsalt öeldes vargust.

Ehitusmehed panid tonni tsementi vasakule.

Võib-olla ta tahtis sind kuhugi vargile meelitada?

Mina tean seda väljendit ka just varguse tähenduses.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.01 17:32; 08.01 16:27; 08.01 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole hea ja jäta need kired selle vihjetegijaga lõkkele löömata. Teil kahel võib olla ihhhihii-ahhahhaaa, keegi aga nutab kodus patja, sest mees jagab “vihjeid” sulle, mitte oma naisele. Sa võid endale asju ilusaks mõelda aga kui sa ikka juba ise ka tajud, et asi kisub sinna lubatu piirile, siis ehk on targem sealt piiri pealt kärmelt sääred teha, enne kui keegi ütleb, et “ups, ma komistasin ja astusin vist üle”.

Täiesti mõttetu soovitus – teemaalgataja ütles ju täiesti otse, et suhet ei soovi. Praegu me lahkame siin lihtsalt semiootilist probleemi ehk teemaalgatajat huvitas, mida mees oma jutuga mõtles.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.01 17:32; 08.01 16:27; 08.01 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole hea ja jäta need kired selle vihjetegijaga lõkkele löömata. Teil kahel võib olla ihhhihii-ahhahhaaa, keegi aga nutab kodus patja, sest mees jagab “vihjeid” sulle, mitte oma naisele. Sa võid endale asju ilusaks mõelda aga kui sa ikka juba ise ka tajud, et asi kisub sinna lubatu piirile, siis ehk on targem sealt piiri pealt kärmelt sääred teha, enne kui keegi ütleb, et “ups, ma komistasin ja astusin vist üle”.

Sellel patjanutjal oleks siis aeg selg sirgu lüüa ja sellisele vihjete jagajale koht kätte näidata. Ütleb teemaalgataja ära – küll leiab järgmise…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 18:59; 08.01 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Vasakule panema” öeldakse ka homoseksuaalsete huvide kohta, seega kui abielumees soovib vahelduseks natuke “vasakule panna”, siis ei pruugi see ülestunnistus kuidagi sinuga seotud olla! Pea püsti, sinu neitslikkust ei ähvarda su kõrges vanuses midagi!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nunnu provokatsioon.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vasakule panemine siiski vargust tähendab, siis vb soovib nimetatud abielumees teemaalgataja süütuse röövida? Sobilik oleks häbelikult punastada ja üles tunnistada, kuidas asjalood on. Et sul ei ole kedagi ja suhet ei soovi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu me lahkame siin lihtsalt semiootilist probleemi ehk teemaalgatajat huvitas, mida mees oma jutuga mõtles.

Ma pakun, et kuna Merike Saks on viimasel ajal päris palju uudistest läbi jooksnud, siis mehel on seoses Elroniga tekkinud ulakas mõte üks rong pihta panna.

Nüüd, kui teemaalgataja veel oma asukoha ka avalikustaks, siis oskaks ehk ennustada, kas see peaks toimuma Balti Jaamast või hoopis Tartust.
Aga mis nad seal tühjas kihutavas rongis kahekesi peale võiks hakata, selleni ei küündi isegi minu fantaasia…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees tegi vihje?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.