Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Pereelu ja suhted mees tutvus teadmata mu eksiga, mida teha

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: mees tutvus teadmata mu eksiga, mida teha

Postitas:

Mu mees tutvus spordiklubis mu kunagise suure armastusega, kellest ma pole talle rääkinud. Lisaks töötab tema asutuses nüüd ka üks teine minu kunagine kallim. Mis teha? Rääkida tõde, kuigi mees on mul sellistes asjades selline õrnake ja armukade? Või oodata hinge värisedes, kui mu eks kõik välja lobiseb? Seda ta võib teha, sest oleme mõlemad kirglikud inimesed ja lahku läksime suure tüliga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.05 13:24; 23.05 23:52; 24.05 18:28; 25.05 17:27; 28.05 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa muretsed kui sul midagi varjata ei ole?

0
0
Please wait...
Postitas:

kas sa ütlesid mehele, et oled süütu ja tema on su esimene suhe? ei? siis ei peaks see talle ju üllatuseks olema, et sul mõni eks olemas on. ei mõista, milles probleem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.05 13:30; 24.05 00:31; 25.05 20:06;
Postitas:

Kui sa oma eksiga vahepeal seksutanud pole, siis ma ei näe ühtki põhjust, miks sa ei võiks talle öelda. Küll arvan, et on parem, kui ta kuuleb seda sinult, mitte, et näitab \”sõbrale\” oma kalli kaasa pilti ja too teatab, et aaa, see on mu kaasa ka olnud :).

0
0
Please wait...
Postitas:

Kas mees arvab, et sul enne teda ei olnud ühtegi suhet või milles asi? Ei saa ausalt öeldes probleemist aru.

Uude suhtesse minnes jäävadki ju vanad asjad n.ö. selja taha ning mis oli, see oli. Ei pea sugugi kõike detailselt uuele kaaslasele ette kandma, ei pea ka kõike maha vaikima. Ikka juhtub, et mõni inimene minvikust uuesti meie teele satub – nii sinul kui mehel. Piisab kui mainida, kellega tegu, sest oma kaaslast tobedasse olukorda panna pole ka õige.

0
0
Please wait...
Postitas:

[small]Teresa kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas mees arvab, et sul enne teda ei olnud ühtegi suhet või milles asi? Ei saa ausalt öeldes probleemist aru.

Uude suhtesse minnes jäävadki ju vanad asjad n.ö. selja taha ning mis oli, see oli. Ei pea sugugi kõike detailselt uuele kaaslasele ette kandma, ei pea ka kõike maha vaikima. Ikka juhtub, et mõni inimene minvikust uuesti meie teele satub – nii sinul kui mehel. Piisab kui mainida, kellega tegu, sest oma kaaslast tobedasse olukorda panna pole ka õige.[/tsitaat]
mõtlen samamoodi.

0
0
Please wait...
Postitas:

[small]Teresa kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas mees arvab, et sul enne teda ei olnud ühtegi suhet või milles asi? Ei saa ausalt öeldes probleemist aru.

Uude suhtesse minnes jäävadki ju vanad asjad n.ö. selja taha ning mis oli, see oli. Ei pea sugugi kõike detailselt uuele kaaslasele ette kandma, ei pea ka kõike maha vaikima. Ikka juhtub, et mõni inimene minvikust uuesti meie teele satub – nii sinul kui mehel. Piisab kui mainida, kellega tegu, sest oma kaaslast tobedasse olukorda panna pole ka õige.[/tsitaat]

Nõus :).

Samas on piisavalt fantaasiat, et mõelda välja, miks selline olukord võib probleemiks kujuneda. Näiteks on teemaalgatja ja tema mees mingil hetkel usalduslikult maha istunud ning kõik oma eelnevad suhted letti ladunud. Millegipärast pole aga seda konkreetset meest mainitud ning praeguse armukadedat tüüpi mehega võib selle ilmsiks tulek tõesti probleemiks kujuneda. Eks sellisel juhul on see muidugi kivi teemaalgataja enda kapsaaeda.

Aga vastuseks küsimusele, mida teha- suu puhtaks rääkida, mis muud. Välja tuleb see niikuinii ja kui sa ise oled esimesena teema tõstatanud, siis on vähemalt lootust, et asjast asja saab. Kuidas teema üles võtta- oleneb sellest, kas tegemist on olukorraga, mida ma oma ülevalpool kirjutatud spekulatsioonis kirjeldasin.

Kui ei, siis vast tuleb arvestada ka seda kaua see tutvus nende meeste vahel kestnud on. Kui alles väga uus asi, siis võid lihtsalt möödaminnes öelda, et teil on ühine minevik. Kui juba pikemalt ja kerkib küsimus, miks sa varem ei rääkinud kui nende tutvusest teada said, siis räägidki ausalt. Ise sa ju tead, kas põhjus on selles, et lahkuminek oli väga valus ja sa ei ole tahtnud seda meenutada. Või ei pidanud sa nende omavahelist tuvust piisavalt sügavaks, et seda sinu ja tolle teise mehe ühine minevik kuidagi puudutanuks. Igal juhul, kui te pole oma vanu suhtete täielikku arutamist avalikustamist oluliseks pidanud, siis ei tohiks probleemi olla. Ja ütledki, et nüüd räägid, sest ei taha oma meest tobedasse olukorda panna, sest hoolid temast.

Kui sa aga ise oled ome mineviku kohta varem otseselt vassinud, siis ega muud, ikkagi kõik kaardid letti ja looda parimat.

0
0
Please wait...
Postitas:

Ilmselt oled varjanud neid suhteid, ega muidu sellist kartust poleks. Nii et ise tead, kumb on mehele suurem nuga selga, sinu valetamine või sinu eluviis.Vastavalt sellele tuleb sul valida. Kas rääkida ise. Või oodata kuni asi valgub pinnale.

0
0
Please wait...
Postitas:

Ma pole jah, meest oma mineviku detailidesse pühendanud. Minu meelest on see tavaline. Või teised naised räägivad ära oma ekside nimed, mõõtmed, suhte pikkuse ning voodikombed?

Minu mees on öelnud, et teda ajab närvi, kui ta kujutab mind kellegi teisega seksimas. Kui ta veel saab teada konkreetse näo, siis ma ei tea mis saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.05 13:24; 23.05 23:52; 24.05 18:28; 25.05 17:27; 28.05 10:39;
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Kui ta veel saab teada konkreetse näo, siis ma ei tea mis saab.[/tsitaat]

Aga mis siis saab? Ma ei kujuta ausalt öelda ette suhet, kus ma kardan oma meest. See ei ole päris normaalne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.05 13:30; 24.05 00:31; 25.05 20:06;
Postitas:

[tsitaat]Ma pole jah, meest oma mineviku detailidesse pühendanud. Minu meelest on see tavaline. Või teised naised räägivad ära oma ekside nimed, mõõtmed, suhte pikkuse ning voodikombed?

Minu mees on öelnud, et teda ajab närvi, kui ta kujutab mind kellegi teisega seksimas. Kui ta veel saab teada konkreetse näo, siis ma ei tea mis saab.[/tsitaat]

njaa.. inimesed on erinevad. mul on 2 eksi olnud ja mees teab nende mõlema kohta. Samas ta eksnaine keeldus oma minevikust rääkimast ja ta isegi keeldus ütlemast, et palju ta palka saab :d
inimesed on suht erinevad, aga minu arvates on see imelik.
varjatakse, kui häbenetakse (liiga palju mehi käinud läbi, kui eksid iga nurga peal jne)

0
0
Please wait...
Postitas:

Olen normaalne noor naine tavalise minevikuga, kus igasugu asju. Kõigest ei peaks rääkima. Ja peikasid on olnud mul jahi rohkem kui kaks, miks peaks vähem olema.
Et mis saab? Tülli läheme. Mees ei suuda võib-olla isegi minuga seksida, sest talle kangastub see teine tüüp. On see tore? Minu meelest mitte. Põhjust muret tunda küll.

0
0
Please wait...
Postitas:

No aga harjuta vastama, kui ta su käest otse küsima peaks- ah see või? mul ei olnud enam meeleski, see oli nii ammu ja pole kõneväärt. Suhtlesime tõesti üksvahe tihedamalt, aga me ei sobinud ja mul ei ole sellest ajast häid mälestusi. Või mis iganes, ega siis ei pea kogu eelneva elu pärast vabandama. Ja kui mees nii armukade on, siis on sul edaspidi üks eks rohkem, muud midagi.

0
0
Please wait...
Postitas:

[tsitaat]Minu mees on öelnud, et teda ajab närvi, kui ta kujutab mind kellegi teisega seksimas. Kui ta veel saab teada konkreetse näo, siis ma ei tea mis saab.[/tsitaat]

Ta ise muidugi kaotas süütuse sinule ja pole kellegi teisega seksinud?

Mida sa siis tegema oleksid pidanud? Elama nunnaelu ja just praeguses mehes tundma ära selle õige, kellele süütus kaotada? Ära tee tema probleemist enda oma. Oma kiiksudega tuleb tal endal hakkama saada.

0
0
Please wait...
Postitas:

[tsitaat]Ma pole jah, meest oma mineviku detailidesse pühendanud. Minu meelest on see tavaline. Või teised naised räägivad ära oma ekside nimed, mõõtmed, suhte pikkuse ning voodikombed? [/tsitaat]Ma töötan oma naise eksiga koos. Igapäevaselt kokku ei puutu, suur ettevõte, aga ikkagi koos.

Ma ei saa aru, miks peaks see mind segama või häirima.
Või miks peaks ma seepärast oma naist temaga seksimas mõtlema.
Või kuidas võiks see meie abielu mõjutada.

Nad olid paar, enam ei ole. Lapsi polnud, lahku läksid rahulikult (minu teada). Meil on nüüd oma elu ja lapsed ja kodu, \”eksil\” on omad. See on normaalne.

Mis krdi probleeme sa siit välja mõtled – no tõesti ei saa aru!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 12:27; 25.05 12:29;
Postitas:

Teiselt poolt tean & tunnen ma ENDA ekside uusi mehi.
Kusjuures nemad \”meid\” tõesti alati ei tea.

Mis siis?
Kas sa arvad, et ma võtan mõnel oma sõbral nööbist ja ütlen \”aga tead, ma olen su naisele anaali teinud, ei olnud suurem asi\”, või mis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 12:27; 25.05 12:29;
Postitas:

Inimesed on erinevad. Mõned lasevad ka oma naist teistel meestel oma silme all keppida näiteks. Aga kõik sellised pole. Minu mees, nagu mainisin, on selline armukadedavõitu. Mis teha.

Ja see eks, kellest kirjutasin, on tõenäoliselt endiselt mu peale vihane ja võib kättemaksuks tõeti igasuguseid asju rääkida, ka seda, mis mees40 siin nalja pärast kirjutas. Ega ta eriti peenetundeline just ei ole.

0
0
Please wait...
Postitas:

[tsitaat]Inimesed on erinevad. Mõned lasevad ka oma naist teistel meestel oma silme all keppida näiteks. Aga kõik sellised pole. Minu mees, nagu mainisin, on selline armukadedavõitu. Mis teha.
. [/tsitaat]

\”armukadedavõitu\” ei ole päris see sõna, mida ma kasutaks mehe kohta, kes teeb skandaali ja keeldub sind puudutamast, kui saab teada, et sul on enne teda mõni teine boyfriend olnud.

Mul on sellel pinnal tüli isegi ette kujutada raske: \”Sa magasid selle mehega! Sel ajal, kui sa temaga suhtes olid! Enne meie kohtumist! Lits!\”
Nii või?

0
0
Please wait...
Postitas:

Ära lase ennast mehe poolt alandada! Kus Su eneseuhkus on? Ma arvan, et kui ta peaks midagi selle koha pealt kobisema, siis jäta ta maha. Aja majast välja ja pane alimendid peale! Ei tohi lasta ennast meeste poolt kohelda nagu mingit jalamatti. Ära raiska oma elu. Otsi omale mees, kes sind armastab ja austab.
Elame ju ainult üks kord!
Mis ei tapa, see teeb tugevamaks!

0
0
Please wait...
Postitas:

[tsitaat]Inimesed on erinevad. Mõned lasevad ka oma naist teistel meestel oma silme all keppida näiteks. Aga kõik sellised pole. Minu mees, nagu mainisin, on selline armukadedavõitu. Mis teha.

Ja see eks, kellest kirjutasin, on tõenäoliselt endiselt mu peale vihane ja võib kättemaksuks tõeti igasuguseid asju rääkida, ka seda, mis mees40 siin nalja pärast kirjutas. Ega ta eriti peenetundeline just ei ole. [/tsitaat]
mõtle nüüd, kumb halb tuleks kahest halvast valida. üks on see, et sina midagi ei ütle, su eks saab haisu ninna ja serveerib su praegusele jumal teab mida jumal teab millises soustis. teine, et sa mainid möödaminnes, et teil oli suhe ja vastik lahkuminek. kõik muu on mehe enda probleem.

0
0
Please wait...
Postitas:

Samas, üks probleem on ka see, et mu tunded eksi vastu pole päris lõpuni maha jahtunud. Praegune mees on rahulik ja asjalik, välimuselt tavaline, eks on kirglik ning ka musklis ja ilus. Lihtsalt seksikas. Lihtsalt iseloom on selline äkiline ja veidi liiga ego.

0
0
Please wait...
Postitas:

[tsitaat]Samas, üks probleem on ka see, et mu tunded eksi vastu pole päris lõpuni maha jahtunud. Praegune mees on rahulik ja asjalik, välimuselt tavaline, eks on kirglik ning ka musklis ja ilus. Lihtsalt seksikas. Lihtsalt iseloom on selline äkiline ja veidi liiga ego. [/tsitaat]
siia ongi koer maetud ju……

0
0
Please wait...
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Esileht Pereelu ja suhted mees tutvus teadmata mu eksiga, mida teha

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.