Esileht Pereelu ja suhted Mees üksi folgifestivalile

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Mees üksi folgifestivalile

Postitas:

Sõber andis mu mehele tasuta folgipassi, et tal üks üle. Olime peale tööd õhtul kodus ja ootasime poega (9a), kel polnud telefoni kaasas. Korraga pani mees ridesse ja teatas ukse juures: hakkan nüüd folgile minema. Küsimusele, et kas ma ei saa kaasa tulla ja pean jääma üksi last ootama, arvas mees; et sa pole nagunii folgihuviline ja pealegi on vaid 1 folgipass. Meil ei ole rahalisi raskusi ja ütlesin, et võin ka ise omale päevapileti osta, kui see mehele üle jõu käib. Lisasin, et olen alati temaga jaganud mulle kingitud spaa-pääsmeid, pileteid jms. Mees teatas, et olen jälle asjast valesti aru saanud ja et me ei mõista teineteist. Olin nukker, sest muidugi oleksin tahtnud koos folgile minna ja suvelõppu nautida. Tore oleks olnud ka poeg kaasa kutsuda. Kuidas te oleksite käitunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oleks ka solvunud, kui mees ei taha, et ma temaga kontserdile kaasa läheks. Mu meelest igati loogiline. Aga mees võiks selgitada seda oma seisukohta, mida naine ei mõista siis. Mis ma teinud oleks, noh, nt pojaga kahekesi siis ka folgile läinud ja KUI juhtumisi meest oleks näinud, hüüatanud, ooo, sina siin! Aga ekstra teda otsima poleks hakanud seal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui perekoolilik – jälle üks naine sai oma mehe peale kaevata ja kaastunnet anuda.
Perekoolilik vastus – mees siga. Lahutus. Elatis. Majast välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge nüüd, kas just lahutus, aga mehe peale on täiesti tugev põhjus kuri olla. Pere ühine aeg arutatakase ikkagi perega läbi. Võib ka üksi käia, aga see oleks pidanud olema läbi räägitud. Ei ole nii, et mees astub lihtsalt uksest välja, millal heaks arvab. Tal on pere! Ühine ajaveetmine on kohutavalt oluline. Mis teie arvates siis veel pere kvaliteetaeg oleks kui mitte see nädalalõpp. Et kui mees istub söögilauas ja magab naise kõrval, no heal juhul sõidavad hommikul koos tööle, et sellest piisab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas mehel folgitamine ja hullamine läks?:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mis folk see oli see nv üldse?
Viljandi ja Viru on läbi ju, Hiiu ka.
Ma rohkem folke ei teagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et see on viru folk, millest jutt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olime peale tööd õhtul kodus ja ootasime poega (9a), kel polnud telefoni kaasas. Korraga pani mees ridesse ja teatas ukse juures: hakkan nüüd folgile minema. Küsimusele, et kas ma ei saa kaasa tulla ja pean jääma üksi last ootama, arvas mees; et sa pole nagunii folgihuviline ja pealegi on vaid 1 folgipass.[/tsitaat]Sellise käitumise peale võib küll 99,5% tõenäosusega elda, et tal on armuke, kellega ta sinna folgile läks. Mõtle nüüd ise, eks…
Kui ta muidugi folgini üldse jõudis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Sellise käitumise peale võib küll 99,5% tõenäosusega elda, et tal on armuke, kellega ta sinna folgile läks. Mõtle nüüd ise, eks…
Kui ta muidugi folgini üldse jõudis.[/tsitaat]

Tahtsin just seda öelda…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees üksi folgifestivalile

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.