Esileht Pereelu ja suhted Mees ületab kiirust

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Mees ületab kiirust

Postitas:

Mu mees on üldse suur autode fänn ja kodus 4 autot. Nooremana tegeles motospordiga. Kiirust ületab pidevalt, aga no varasemalt jäi mulle silma selline +20 üle. Nüüd aga mõne kuuga on siin mitu trahvi saanud vahemikus 200-600 + kiiruskaamera omad. Lube pole tal ära võetud. Ise on veel uhke enda üle, et nii hästi sõidab. Teeb hulljulgeid manöövreid jne. Olen rasedusega poole peal ja mulle tundub, et see on teda hullemaks teinud. Mul on raske kõrval istuda, sest pöörded on sellised, et lobisen istmel ja turva öö soonib ja süda paha. Mees ei saa probleemist aru, sest varem pole mind nagu nii häirinud. Mina aga muretsen, kuidas ta last sõidutab.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 16:37; 13.10 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütle talle seda. Senikaua, kuni ta sellest aru ei saa, ära sõida temaga.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 16:42; 15.10 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei saa probleemist aru, sest varem pole mind nagu nii häirinud.

Mehele pole mõtet öelda, aga perekooli on küll mõtet teema teha.
Äkki mees loeb ja siis saab aru, et probleem on tõsine?

Temaga koos sõitmist sa ilmselt ei saa ära lõpetada, sest sul pole omal lube. Ja mehel autosid ilmselgelt liiga vähe, et ühte sulle laenata.
Ja raha ka pole, et sulle mingit tugeva kerega tavalist autot osta.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.10 17:23; 13.10 18:10; 14.10 07:09; 14.10 14:23; 15.10 13:55; 15.10 15:56; 15.10 17:12; 15.10 17:26; 15.10 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee suu lahtija räägi talle. samas muidugi perekoolis on väga palju naisi, kelle meelest meestega rääkimine ongi võimatu ja see ongi normaalne.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 17:35; 13.10 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga sagedasti just rasedana ja eriti peale lapse/laste sündi muutubki naine oluliselt alahoidlikumaks kui seni. Mina hakkasin pelgama nii kihutamist kui ka kõrgele ronimist (igasugu seikluspargid jm), isegi kiikumine muutus vastumeeldeks. Varem olin väga seikleja-hing.
Mina ikkagi üritaksin mehele selgeks teha, et ta mingi kuskile krossirajale või trenni, kui soovib sedasorti adrenaliini, maanteel on liigne kiirustamine ja oma oskustega eputamine ohtlik.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ta mingi kuskile krossirajale või trenni, kui soovib sedasorti adrenaliini, maanteel on liigne kiirustamine ja oma oskustega eputamine ohtlik.

Maanteel ja linnas kihutavad need, kellest tavaliselt rajal pole asja.
Ta jääks seal teiste sõitjate ees totaalsesse häbisse.

Aga oma raseda naise ja vanaema ees on kangelane. Vähemalt ta ise arvab nii.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.10 17:23; 13.10 18:10; 14.10 07:09; 14.10 14:23; 15.10 13:55; 15.10 15:56; 15.10 17:12; 15.10 17:26; 15.10 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 17:35; 13.10 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik selliseid mehed arvavad, et on purunematud ja nendega õnnetusi ei juhtu. Ei hakka siin nimesid nimetama, aga eks on neid rallimehi on nähtud.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 20:27; 14.10 08:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mehega korduvalt rääkinud. Tema meelest on ta hea juht ja reageerib kiirelt. Ühtegi avariid pole teinud ja enda arvates vaatab mitu manöövrit ette. Tal on ka varasemalt op.sõidukit juhtinud. Äkki tunneb sellest puudust?
Olen keeldunud autosse istumast ja siis selle ühe sõidu teeb viisakalt.
Endal on load ja üks auto on minu oma, aga no kõiki sõite kahe autoga teha on jabur. Samas muretsen ta pärast kui ta üksi sõidab. Seda enam, et peab kunagi last lasteaeda viima.
Kui see autoga kihutamine välja jätta, siis muidu on selline korralik mees. Load olnud 20+aastat.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 16:37; 13.10 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitke elundidoonorluse kaart ära.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mehega korduvalt rääkinud. Tema meelest on ta hea juht ja reageerib kiirelt. Ühtegi avariid pole teinud ja enda arvates vaatab mitu manöövrit ette. Tal on ka varasemalt op.sõidukit juhtinud. Äkki tunneb sellest puudust?

Olen keeldunud autosse istumast ja siis selle ühe sõidu teeb viisakalt.

Endal on load ja üks auto on minu oma, aga no kõiki sõite kahe autoga teha on jabur. Samas muretsen ta pärast kui ta üksi sõidab. Seda enam, et peab kunagi last lasteaeda viima.

Kui see autoga kihutamine välja jätta, siis muidu on selline korralik mees. Load olnud 20+aastat.

Kas need trahvid ei distsiplineeri ka kuidagi? Siis jääb üle vaid loota et load võetakse mingiks ajaks ära.
Kui vähegi mõistlik on, saada ta psühholoogile. Seal taga paistab mingi suurem mure vms olevat (kes hakkab sööma/jooma, kes kihutama jne)

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mehega korduvalt rääkinud. Tema meelest on ta hea juht ja reageerib kiirelt. Ühtegi avariid pole teinud ja enda arvates vaatab mitu manöövrit ette. Tal on ka varasemalt op.sõidukit juhtinud. Äkki tunneb sellest puudust?

Olen keeldunud autosse istumast ja siis selle ühe sõidu teeb viisakalt.

Endal on load ja üks auto on minu oma, aga no kõiki sõite kahe autoga teha on jabur. Samas muretsen ta pärast kui ta üksi sõidab. Seda enam, et peab kunagi last lasteaeda viima.

Kui see autoga kihutamine välja jätta, siis muidu on selline korralik mees. Load olnud 20+aastat.

Nojah, tore. Mis sa arvad, kas su laps ikka elab nii kaua, et lasteaeda jõuab või tapab kihutav issi ta enne?
Mis siin rääkida. Istud ise rooli, kui koos sõidate. Ja keeldud kategooriliselt temaga edasi sõitmast iga kord, kui tema siiski roolis on ja ossitsema hakkab.
Või eelistad oma lapse matuseid?

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 22:45; 14.10 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, ta võib ju mitu sammu ette endaarust mõelda, kuid teised juhid seda ei tee. Mulle on korduvalt idiootselt ette keeratud, ringteel külged peaaegu maha sõidetud jne.
Mõni roheline leheke läheb paanikasse maanteel ja mees peab oma liiiga kiirel kiirusel tegema ootamatu manöörvi ja läinud ta ongi – normkiirusel sōitjal ei juhtu midagi nii hullu.
Oma last ma vist tōesti ei suudaks sellisega autosse lubada, ma pole kõige suurem paanitseja, aga ma saan aru misasi on liiklus ja kui ohtlik on piirkiirusest 30,40,50 km tunnis kiiremini sõita. Ja minu laps ei pea surma saama kellegi vajaduse tõttu, mida psühholoog oskaks paremini lahendada, kui meie perekoolis.
Ja, PS, ma ei arva, et su mees oss või midagi muud kohutavat on, aga see on lihtsalt rämedalt ohtlik ja ausalt, kõigi teiste jaoks debiilne. Iga kord, kui keegi mingeid haigeid möödasōite korraldab ja tugevalt kiirust ületab, oskan ma vaid mõelda, et ju siis vaeseke ei saa kuskilt mujalt enesekindlust ja tähelepanu.
Võib-olla rõhugi mehele sellele, et keegi ei pea kiirustajat ei osavaks ega ägedaks? proovi kuidagi läbi kerge vestluse asja tuumani jõuda, et millest selline vajadus.
võib-olla kuluks talle ära käia tihti kogemustel, mis adrenaliini, kiirust, ohtu vmt pakuvad?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mehega korduvalt rääkinud. Tema meelest on ta hea juht ja reageerib kiirelt. Ühtegi avariid pole teinud ja enda arvates vaatab mitu manöövrit ette. Tal on ka varasemalt op.sõidukit juhtinud. Äkki tunneb sellest puudust?

Olen keeldunud autosse istumast ja siis selle ühe sõidu teeb viisakalt.

Endal on load ja üks auto on minu oma, aga no kõiki sõite kahe autoga teha on jabur. Samas muretsen ta pärast kui ta üksi sõidab. Seda enam, et peab kunagi last lasteaeda viima.

Kui see autoga kihutamine välja jätta, siis muidu on selline korralik mees. Load olnud 20+aastat.

Nojah, tore. Mis sa arvad, kas su laps ikka elab nii kaua, et lasteaeda jõuab või tapab kihutav issi ta enne?

Mis siin rääkida. Istud ise rooli, kui koos sõidate. Ja keeldud kategooriliselt temaga edasi sõitmast iga kord, kui tema siiski roolis on ja ossitsema hakkab.

Või eelistad oma lapse matuseid?

Ma teeks sama. Istuks ise koos sõites rooli. Alustuseks teeks kokkuleppe, et sinu ja lapsega koos sõites kiirust ei ületa või võtad tal ise load ära – ei istu enam kunagi tema poolt juhitavasse autosse ega lase last autoga kuhugi viia. Las sõidab siis liinibussiga või käib jala lasteaeda.
Sellise suhtumisega inimene on sama hea kui purjus juht.
Kindlasti olgu mehel ka korralik elukindlustus. Kui temaga midagi peaks juhtuma, siis saate lapsega vähemalt mingitki kompensatsiooni.

PS: kihutav auto ei ole mitte ainult eluohtlik autos istujatele vaid ka teistele liiklejatele, kes ehmatusest võivad kraavi sõita või misiganes muud lollust teha.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahtlane jutt. Load lähevad väga kergesti kui neid (+20km/h)kiiruseületamisi tõesti lühikese aja jooksul mitu on.
Kiiruskaamera jah ei lähe arvesse.
Väga paljudel pardakaamerad ja ohtlikest möödasõitudestki läheb väga palju vihjeid politseile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühtegi avariid pole teinud ja enda arvates vaatab mitu manöövrit ette. …. no kõiki sõite kahe autoga teha on jabur. Samas muretsen ta pärast kui ta üksi sõidab. Seda enam, et peab kunagi last lasteaeda viima.

SINU enda jutus on lausa mitu jaburust:
1. Hea juht ja reageerib kiirelt küll, aga maanteel teise idioodi, põdra või kitse vastu ei aita ükski reaktsioon, kui sa madallennul lendad. Siis on see looma pea sul läbi esiklaasi toas ja endal sarveots kurgus – pole ju parem teispool murupinda “hea juht” olla?

2. Kahe autoga sõita on sinuarust jabur.
Nagu me aru saame, on mehe puhul tegu nõrgamõistusliku idioodiga. (ainult ühe sõidu suudab normaalne olla)
Kas haiglas tilgutit kallistada ei ole jabur?

3. Oma last tahad lendurile autosse usaldada? Täitsa põrunud, naine?
Kuriteole kaasa aitamine jne, mõtle sellele.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.10 17:23; 13.10 18:10; 14.10 07:09; 14.10 14:23; 15.10 13:55; 15.10 15:56; 15.10 17:12; 15.10 17:26; 15.10 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida te silmakirjatsete? Teed on täis autojuhte, kes ületavad piirkiirust 20 km võrra ja enamgi. Kindlasti mõni teie hulgast ka, mina ise samuti. Loomulikult mitte alati ja igal pool, aga küllalt sageli. Nüüd äkki kõik jubedad moraalijüngrid.

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja oi, kui haledad need kiiruseületajad on, kui neilt hakatakse lube äravõtma. Siis on ülekohus ikka nii suur, nuuks, mismõttes – kuidas ma siis tööle saan, lapsed lasteaeda jne. Aga et enne sellele mõtleks, kui jalga gaasipedaalile surub – vot nii palju mõistust ei ole neile antud.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 20:27; 14.10 08:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, ilmselt mees on tõesti hea juht, aga ta millegipärast valib valed olud ja kohad selle demonstreerimiseks. Ainus, mida sina teha saad, ongi öelda, et sina tema juhitavasse autosse ei istu, kui ta ei suuda kiirusepiiranguid jälgida, ja siis ei istu ka. Niisama ähvardada pole ka mõtet. Ja kui laps on sündinud, sisi ei annagi talle last autosse kaasa. Käid aga ise oma lapsega, hambad ristis ja teise autoga. Ja kui mees lõpuks ikka aru ei saa, siis jäätegi sellist kahe auto elu elama.

Üldiselt on osadel inimestel vist jah see adrenaliinilaksu vajadus nii suur, nad nagu ei oskaksi normaalselt enam. Ei kujuta ette, kuidas sellist asja välja ravida. Aga mina oma last küll sellise hoolde ei usaldaks.

Üks võimalus on veel see ka, et kui see laps lõpuks sündinud on ja issi teda kõigest hingest armastab, siis tekib tal ikkagi mingi kaitsmise instinkt ka, nii et lapsega ei kihuta. Aga seda ette ei tea ju öelda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teemaalgataja armas mees proovis last tappa?
https://www.err.ee/991726/tallinnas-soitis-auto-majja-kus-olnud-laps-sai-viga

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 22:45; 14.10 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud mehed hakkavad päris omaalgatuslikult vägagi ettevaatlikult sõitma, kui oma laps on autos. Loodame, et su mees ka niikaugele areneb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teemaalgataja armas mees proovis last tappa?

Ja mitte ainult ei proovinud last tappa, vaid valetas ka politseile, et “sõidukit enam ei kasuta”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.10 17:23; 13.10 18:10; 14.10 07:09; 14.10 14:23; 15.10 13:55; 15.10 15:56; 15.10 17:12; 15.10 17:26; 15.10 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees on üldse suur autode fänn ja kodus 4 autot. Nooremana tegeles motospordiga. Kiirust ületab pidevalt, aga no varasemalt jäi mulle silma selline +20 üle. Nüüd aga mõne kuuga on siin mitu trahvi saanud vahemikus 200-600 + kiiruskaamera omad. Lube pole tal ära võetud. Ise on veel uhke enda üle, et nii hästi sõidab. Teeb hulljulgeid manöövreid jne. Olen rasedusega poole peal ja mulle tundub, et see on teda hullemaks teinud. Mul on raske kõrval istuda, sest pöörded on sellised, et lobisen istmel ja turva öö soonib ja süda paha. Mees ei saa probleemist aru, sest varem pole mind nagu nii häirinud. Mina aga muretsen, kuidas ta last sõidutab.

Võta takso järgmine kord kui kuhugi minek on, ütled, et lapsele on selline asi ohtlik. Asi pole Sinus! vaid Lapses! Kui sulle ei sobi, otsi lahendus, mis sõltub sinust endast. Nii et võta takso, las mees paarutab siis oma autoga ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees on üldse suur autode fänn ja kodus 4 autot. Nooremana tegeles motospordiga. Kiirust ületab pidevalt, aga no varasemalt jäi mulle silma selline +20 üle. Nüüd aga mõne kuuga on siin mitu trahvi saanud vahemikus 200-600 + kiiruskaamera omad. Lube pole tal ära võetud. Ise on veel uhke enda üle, et nii hästi sõidab. Teeb hulljulgeid manöövreid jne. Olen rasedusega poole peal ja mulle tundub, et see on teda hullemaks teinud. Mul on raske kõrval istuda, sest pöörded on sellised, et lobisen istmel ja turva öö soonib ja süda paha. Mees ei saa probleemist aru, sest varem pole mind nagu nii häirinud. Mina aga muretsen, kuidas ta last sõidutab.

Võta takso järgmine kord kui kuhugi minek on, ütled, et lapsele on selline asi ohtlik. Asi pole Sinus! vaid Lapses! Kui sulle ei sobi, otsi lahendus, mis sõltub sinust endast. Nii et võta takso, las mees paarutab siis oma autoga ise.

Mis ta sellest taksost võtab, tal ju omal ka auto ja load olemas. Selles suhtes pole ju probleemi, ta ei pea sellise rullnoka kõrvale istuma, vaid ta teeb seda vabatahtlikult.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 16:42; 15.10 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles suhtes pole ju probleemi, ta ei pea sellise rullnoka kõrvale istuma, vaid ta teeb seda vabatahtlikult.

Huvitav, et ENNE rulliga enese eostamist tal ei tekkinud kordagi küsimust, et miks kihutad või kuhu kiire, mehike…
Nüüd kui väike rull on kõhus hakkma pandud, tekkis järsku mingi mõistusealge?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.10 17:23; 13.10 18:10; 14.10 07:09; 14.10 14:23; 15.10 13:55; 15.10 15:56; 15.10 17:12; 15.10 17:26; 15.10 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama mure. Mul mees sõitis kunagi vormelit ja nüüd kujutab ette, et öised tänavad on ka ringrada. Alguses oli ikka päris metsas, ma täiega vihkan kihutamist. Minu suurim hirm oli, et ta sõidab kellegi surnuks või vigaseks. Mis mina tegin, et see muutuks? Otsisin internetist ülesse kõige räigemad õnnetused, kiiruse ületamisega. Õhtul, peale õhtusööki, istusin läpakaga kõrvale ja hakkasin näitama. Rohkem enam tänavate peal üksi vormelit ei sõida.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nüüd kujutab ette, et öised tänavad on ka ringrada.

Sel ilmselt ka Laitse Rallipargis eluaegne viibimise keeld, samuti Pärnus Sauga ringrajal?

——–

Nende “rallimeestega” kannatab ka sellist trikki teha: kutsuda ta Laitsesse aja peale talvel lumerada sõitma, eelistatavalt võtta selleks mingi esiveoline, on endal lihtsam.
Teha kolm ringi, kumbki, ja kui rallimees mingi vea teeb, siin ta ongi kaotanud.
Ja vigu nad teevad, sest on vaja kihutada, maha pidurdada, käsikaga kurvi minna jne eputada ka seal ja see viga on kerge tekkima. Kes rahulikult raja lihtsalt läbi sõidab, saab parema aja ja võidab.

Ehk aitab lolli käitumist tänaval vähendada…?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.10 17:23; 13.10 18:10; 14.10 07:09; 14.10 14:23; 15.10 13:55; 15.10 15:56; 15.10 17:12; 15.10 17:26; 15.10 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee suu lahtija räägi talle. samas muidugi perekoolis on väga palju naisi, kelle meelest meestega rääkimine ongi võimatu ja see ongi normaalne.

Minu mehega rääkimine käib nii: 1. Mina räägin mis mureks. 2. Tema vaikib, ei vasta ka korduva küsimise peale (on öelnud, et temal on vastamiseks aega vaja päev või paar, aga tegelikult ta sageli ei vastagi). 3. Kolm kuud hiljem räägin sama asja nuttes. 4. Tema teatab, et ta ei saanud arugi, et see on mingi oluline asi, sest naised pidid kogu aeg millestki rääkima, mis enamuses tundub täiesti ebaoluline, niisiis filtreerib ta enamuse minu jutust välja ja eeldab, et tegu on jälle mingi ebatähtsa “naiste” asjaga, mida võib lihtsalt eirata. 5. Ta räägib täiesti veendunult, miks tema meelest on antud teema ebaoluline ja üle paisutatud ja eeldab et võtan tema juttu absoluutse tõena, ning ei muuda midagi. Seejuures ei ole asi üldse selles, et ta teadlikult naist kuidagi halvemaks peaks, vaid ta ongi siiralt veendunud, et naised on kummalised aga veetlevad olendid, kellest ei peagi alati aru saama.

PS. õnneks minu mees otseselt midagi laste elu ohustavat ei tee, seega saan tema “Mr. Monk” sarnasele suhtlemisoskusele ja puuduliku teistega arvestamisoskusele vaadata läbi huumoriprisma. Kui aga mees lapse elu ohustab, on talle vaja selgeid signaale. Ära mine tema autosse, leia teine transpordiviis või ole ise roolis. Küll talle siis kohale jõuab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.10 17:01; 15.10 17:19; 15.10 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS. õnneks minu mees otseselt midagi laste elu ohustavat ei tee, seega saan tema “Mr. Monk” sarnasele suhtlemisoskusele ja puuduliku teistega arvestamisoskusele vaadata läbi huumoriprisma.

Algus võis teil päris jube olla.
1. Sina rääkisid, et kuna me meeldime teineteisel, et hakkaks siis koos elama.
2. tema vaikib, paar päeva kuni kolm kuud.
3. Sina kolme kuu pärast nuttes uuesti, et meil on niiii huvitav koos olla, hakkame ikka koos elama, palun sind, Mati
4. ja
5. tema vastab, nagu sa kirjeldasid.

Mismoodi te need lapsed saite, tekib küsimus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.10 17:23; 13.10 18:10; 14.10 07:09; 14.10 14:23; 15.10 13:55; 15.10 15:56; 15.10 17:12; 15.10 17:26; 15.10 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS. õnneks minu mees otseselt midagi laste elu ohustavat ei tee, seega saan tema “Mr. Monk” sarnasele suhtlemisoskusele ja puuduliku teistega arvestamisoskusele vaadata läbi huumoriprisma.

Algus võis teil päris jube olla.

1. Sina rääkisid, et kuna me meeldime teineteisel, et hakkaks siis koos elama.

2. tema vaikib, paar päeva kuni kolm kuud.

3. Sina kolme kuu pärast nuttes uuesti, et meil on niiii huvitav koos olla, hakkame ikka koos elama, palun sind, Mati

4. ja

5. tema vastab, nagu sa kirjeldasid.

Mismoodi te need lapsed saite, tekib küsimus?

Algus oli hoopis teistsugune. Mees pingutas väga, kuulas, suhtles, puudutas. Aga ta arvas, et see on osa kohustuslikust kurameerimisest ja seda päris kooselus ei tehta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.10 17:01; 15.10 17:19; 15.10 17:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ületab kiirust