Esileht Pereelu ja suhted Mees ületab kiirust

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Mees ületab kiirust

Postitas:

Aga ta arvas, et see on osa kohustuslikust kurameerimisest ja seda päris kooselus ei tehta.

Kas ta teiste inimestega (kasvõi oma sõpradega) oli juba teie kurameerimise ajal selline samasugune kõnepuudega, AGA sina sellest mingit järeldust ei teinud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.10 17:23; 13.10 18:10; 14.10 07:09; 14.10 14:23; 15.10 13:55; 15.10 15:56; 15.10 17:12; 15.10 17:26; 15.10 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ta arvas, et see on osa kohustuslikust kurameerimisest ja seda päris kooselus ei tehta.

Kas ta teiste inimestega (kasvõi oma sõpradega) oli juba teie kurameerimise ajal selline samasugune kõnepuudega, AGA sina sellest mingit järeldust ei teinud?

Sa arvad, et tegin vale valiku kui mehega kokku elama asusin? Ei, minul omad kiiksud, temal omad. Kokku sobime hästi, mõlemad annavad teisele tema vead andeks. Kui mees on seltskonnas, räägib ta teemadel, mis temale on tähtsad ning siis tal ei ole “kõnepuuet”, aga ta ei ole kunagi hirmus seltskonnalõvi olnud, see pole ka mulle tähtis. Aga teema ei ole üldse minu suhtest.

Tegelikult tõin need näited (kergelt utreerituna, et arusaadav oleks, kõik ei ole nii hull ja drastiline iga päev… ärge muretsege) seepärast, et taoline ei ole mitte ainult minu mees vaid väga palju mehi. Mehed ongi keskmiselt antisotsiaalsemad ja vähem jutukamad. Neid lõputuid teemasid naise ja mehe omavahelise arusaamatuse teemal poleks ju olemaski, kui asi oleks nii lihtne, et muudkui aga räägi. Naised reeglina räägivadki, aga sageli ühepoolselt. Meestele on sageli vaja mingit drastilisemat signaali kui lihtsalt rääkimine, selleks, et teema olulisus neile kohale jõuaks.

Oi kui palju teemasid on selliseid, kus naine räägib suhte ajal, mis teda häirib. Kui aga lahku minnakse, on mees nagu puuga pähe saanud, sest ei osanud sellest rääkimisest midagi tegelikult välja lugeda. Minu mees ei ole selles osas kuidagi eriline paraku. Naised saavad nagu puuga pähe, kui mees lahku tahab minna, sest mees sageli pole jälle sõnagi öelnud, on kannatanud vaikides, kuni kannatus katkeb.

Õnnelikud naised need, kellele on sattunud sotsiaalne ja jutuhimuline mees. Aga need kipuvad jälle kergemini petma. Ideaalset esineb harva, ei tasugi seda nii meeleheitlikult taga ajada vaid annab õppida tundma millist nuppu vajutada, et vajadusel mees tõepoolest teema olulisusest aru saaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.10 17:01; 15.10 17:19; 15.10 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub selline kõvatamine, et vaat kus ma olen alles mees, rase naine kõrval ja sõidan nii hästi ja näe kõik on elus. Kuni enam ei ole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühistel sõitudel sina rooli. Last mehega kahekesi autosse ei luba. Tehke mehele elukundlustus sina soodustatud isikuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühistel sõitudel sina rooli.

Rallimees ilmselt pole sellega nõus, pigem sõidab üksi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.10 17:23; 13.10 18:10; 14.10 07:09; 14.10 14:23; 15.10 13:55; 15.10 15:56; 15.10 17:12; 15.10 17:26; 15.10 21:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ületab kiirust