Esileht Pereelu ja suhted Mees ülistab oma last

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 82 )

Teema: Mees ülistab oma last

Postitas:
Kägu

Mida arvata asjast kui mees täidab kõik oma lapse soovid? Laps eelmisest suhtest 8a 50:50 jagatud.
Pidevalt tahab laps issi kõrval magada ja issi muidugi kohe nõus.

Magavad siis teises toas. Minu küsimise peale vastus, et laps tahab lähedust.

Kas tõesti lapsele päeval pakutud lähedusest ei piisa?

kas see on normaalne?

+2
-33
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, see on normaalne.
Sa oled täiskasvanud inimene, aga ei suuda oma armukadedustundega toime tulla.
Võib-olla pole see suhe päriselt Sulle.

+29
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Selline suhe kaua ei kesta, mis siis partnerile  jääb kui oma laps mehele ka öösiti kaaslase eest on.

mees ja naine magagu ikka koos

+8
-22
Please wait...
Postitas:
Kägu

Selline piev rändamine on lapsele kurnav. Magamisest ei arva midagi. Ise sai ka lapsena vahel vanemaga magatud, kuigi vanemad polnud lahus. Jäta maha, ära muuda teiste elu. Mees pole valmis veel püsivaks suhteks nagu sina pole valmis ajtsepteerima mehe last. Tahad head, jäta ise maha.

+15
-8
Please wait...
Postitas:
Kägu

Would you be with someone that has kids from a previous … – Reddit https://www.reddit.com/r/ask/comments/16hrrdt/would_you_be_with_someone_that_has_kids_from_a/

+2
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

…Pidevalt tahab laps issi kõrval magada ja issi muidugi kohe nõus…

Ma pakun, et laps ei taha, et isal oleks teine naine.

+13
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

või laps kardab, et jääb isast ilma. eriti, kui isa uus kaaslane isa ainult endale pidada tahab.

+22
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olin 10-aastane kui mu vanemad lahku läksid ja isa uue naise võttis. Mäletan hästi, et mul oli ka selline faas, kus kogu aeg isal sabas käisin ja tema kaisus tahtsin magada. Uus naine tegi ka nägusid, aga isa ikka lubas.
Kannata ära, see läheb üle.

+28
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

See pole normaalne, arvestades seda kui vara hakatakse lapsi oma voodis magama harjutama. Aga arvestades seda et laps elab lahutatud vanematega, kuigi 50ja 50, siis on tas mingi ebakindlus, et ta on nii klammerduv. Ma ei tea kas klammerdumine vastu on midagi muud kui lasta klammerduda seni kuni tal ükskord sellest villand saab. Või peab suunama nagu tittesid. Tited ju ka ei taha olla üksi ja üksi magada.

+5
-15
Please wait...
Postitas:
Kägu

või laps kardab, et jääb isast ilma. eriti, kui isa uus kaaslane isa ainult endale pidada tahab.

Panin redditi lingi. Suhe pole mingi lapsega koos magamine ainult. Kui endal ntx lapsi pole, siis on ka tunne hoopis teine, ei oska, saa aru jne.

0
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas tõesti lapsele päeval pakutud lähedusest ei piisa? kas see on normaalne?

Kui jätta kõrvale see, et selle kirjutas vihatud uus naine…. siis päriselt.. mida peaks tegema? Kas 8a kui tahab isa või ema kõrval magada. Mina tahtsin ka. Oi kuidas ma võitlesin enda eest. Tegelikult ma kartsin üksi magada. Kartsin pimedust.

+11
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Lahutus on ka lapsele väga raske, tal on nüüd 2 kodu, kogu aeg on 1 vanematest temast eemal ja pidevalt võib-olla igatsustunne. Loomulikult soovib laps siis rohkem lähedust. Mis kaaslase asendamine, mis imelikud fraasid. Mees tundub just emotsionaalselt intelligentne olevat, mitte ei unusta uue kaaslase pärast oma lapsi ära.

+29
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

50-50 korraldus on üldse raske. Kes tahaks kahes kohas uinuda pidevalt? Väsitav. Olles täiskasvanuna kottide peal elanud, ei kujuta ette, mis lastel.

+13
-2
Please wait...
Postitas:

Jah minu poiss kartis ka üksi magada ja isegi kui läks voodi, siis jooksis öösel minu juurde või siis viskas diivanile, mis oli magamistoas. Tüdruk saab 10 ja siiamaani kardab üksi magada.

+6
-2
Please wait...
Postitas:

Kui endal lapsi pole, siis meenuta iseenda lapsepõlve. Laps ei ole lühike täiskasvanu, vaid selles vanuses on ikkagi peas omajagu irratsionaalseid hirme, “põhjuseta” ärevust, piiratult asjadest arusaamist. Täiskasvanute töö on pakkuda lähedust. Ainult ratsionaliseerida ja sõnadega selgitada jääb väheseks. Kindlasti on sul oma lapsepõlvest mõni mälestus, kui tundsid suurt hirmu või ebaõiglust, aga täiskasvanud käitusid nagu see oleks tühiasi. Ratsionaalselt vaadates oligi tühiasi, aga see emotsioon ja ärevus on lapse sees ikka. Sõnadega selgitamise asemel aitab lihtsalt lähedus, kallistus.

+13
-2
Please wait...
Postitas:

Oeh, need 50:50 laste solgutamised tuleks ära keelata. Kui keegi peab tingimata regulaarselt ühest kodust teise kolima, siis olgu selleks vanemad. Nemad on selle olukorra tekitanud ja neil peaks olema täiskasvanuna võime ja kohustus olukorda terviklikumalt mõista ja selle eest vastutada. Kui ei saa endale kolme eraldi elamist lubada (püsiv kodu lapsele, kes elab seal üks nädal ühe, teine nädal teise vanemaga, ja veel eraldi kodu kummalegi vanemale), siis võivad vanemad konutada kuskil vanavanemate tagatoas või üürida omale mõne üksiku vanainimese juures tuba vms, järelikult polda täiskasvanud inimese eluks veel valmis, kui ei osata lapsele elamisväärseid tingimusi luua. Või siis jagavad omavahel kodu, kus lapsevabal nädalal vaheldumisi elada. Ei ole normaalne, et 8a lapsel pole kuskil päris oma kohta, värele muudkui edasi-tagasi, ühes “kodus” jaga maid mingi uue võõra naisega, teises “kodus” võibolla veel mingi uue võõra mehega ka. Kirjutaja-kägu, ma ei tahaks sinu olukorras olla, aga veel vähem tahaks selle lapse olukorras olla. Sinul, erinevalt lapsest, on vähemalt võimalus sellest olukorrast väärikalt lahkuda. Või siis väärikalt leppida, et oled selles suhtes teisejärguline ja et see on sinu normaalne positsioon. Eemalt ja kainelt vaadates saab igaüks aru, et normaalsete inimeste puhul on lapsevanema ja tema alaealise lapse suhe esimese järgu küsimus, ja lapsevanema ja tema uue silmarõõmu suhe tuleb selle järel. Võid kas rõõmustada või kurvastada, et sulle on sattunud normaalne mees.

Aga kas sulle endale ei piisa mehe käest päeval saadud lähedusest? Miks on öösel ka veel vaja?

+24
-7
Please wait...
Postitas:

Aga kas sulle endale ei piisa mehe käest päeval saadud lähedusest? Miks on öösel ka veel vaja?

Ja 50% öödest on ju ka mees täiesti sinu päralt. See ju seksimiseks täitsa piisav.

+11
0
Please wait...
Postitas:

Ütleks ikka et keeruline. Kui oleks tegemist oma pere lapsega, siis pole ju ok, et isa magab poole ajast lapsega koos teises toas ning siis ema üksinda. Olen naisterahvas ja endal on enam-vähem 50/50 suhtluskorraldus. Seetõttu polegi uut suhet loonud, kuna niikuinii pole võimalik midagi normaalselt toimivat tekitada. Kui sul endal last pole, siis soovitan lahku minna ja lastetu mees vaadata. Saate rahulikult koos hakata peret looma, mitte et mees poole ajast koos lapsega teises toas magab.

+4
-3
Please wait...
Postitas:

Kui on 50:50 elukorraldus, siis saab uute kaaslastega ju väga edukalt suhelda siis, kui last kohal pole. Ei pea kohe hakkama uusi kaaslasi lapse juurde koju vedama või kohe kokku kolima, kui lapsel veel lahutusest läheduspuudus või trauma on.

Ise läksin lahku 6 kuud tagasi, nüüd hiljuti on mul tekkinud uus kaaslane, aga lapsega teda küll nii pea kokku ei plaani viia, miks peaks.

+14
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Teema pealkiri on küll imelik. Oma lapse kaissu võtmine on ju tavaline pereelu, mitte ülistamine. Kas sa ei tea selle sõna õiget tähendust äkki?

+10
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Teema pealkiri on küll imelik. Oma lapse kaissu võtmine on ju tavaline pereelu, mitte ülistamine. Kas sa ei tea selle sõna õiget tähendust äkki?

Tundub, et TA pole lapsena eriti lähedust saanud ja siis see ongi arusaamatu tema jaoks. Et kuidas nüüd see laps parem on ja kaissu ja kalli saab.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Teema pealkiri on küll imelik.

Midagi pole imelikku. Kui tunned sedasi, siis küsibki nagu tunneb. Selleks ka küsimus, kas normaalne.

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Perekooli teema:

mees ülistab oma last ja täidab kõik ta soovid, appi appi!

sisu:

Isa võtab peale lahkuminekut oma lapse öösel kaissu.

8 on väike esimese klassi laps, ta vanemad on lahku läinud ja isa uue kaaslase leindud. Isal on oma lapsega soe kiindumussuhe. Korralduse kõige halvem osa tundub olevat uus naine.

+13
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgatajale ütleks: palun arvesta, et laps oli olemas enne sind. Lahkuminekuga lahkus endine naine, ent laps jäi isale endiselt alles ja sellega lihtsalt peadki arvestama.

Muide, meie peres armastas 8-aastane samuti vanemate juures magada. Mitte igaöiselt, küll aga siis, kui nägi halba unenägu või õues oli äikesetorm või lihtsalt kartis – siis tuligi ja puges meie voodisse. Kuna kolmele jäi voodi pisut kitsaks, siis läksin mina või mu abikaasa lapse voodisse. Sai seal rahulikult hommikuni magada. Me ei hakanud sellest lamenti lööma, lihtsalt aktsepteerisime lapse aeg-ajalt tekkivat lähedusevajadust.

+8
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Küllap sel lapsel on turvatundega suured puudujäägid, ta kardab, et kõik lähevad minema/lahku ja tema jääb maha. Üsna tüüpiline faas ja läheb üle, kui täiskasvanud oskavad lapse hirme ja muresid leevendada. Lisaks võib ka isal olla suur süütunne lapse ees lahkumineku ja äraminemise pärast, millega kipub üle hellitama ja kõiki tahtmisi täitma, see lõppude lõpuks ei tule kellelegi kasuks. Samas, 8a pole enam tita, aga pole nüüd ka NII suur, et ta peaks kõige sellega kergesti hakkama saama, mis täiskasvanud korraldavad ja mitte tahtma isale kaissu jne. Lahutus pole isegi täiskasvanutele kerge kogemus psühholoogiliselt, rääkimata sellesse kistud ja 50:50 pooleks jagatud lapsest!

+6
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Nõustun eelmistega.

Mul on 9a(poiss) ja ka aegajalt tahab kaisus magada. Väiksena sai piisavalt lähedust aga tundub, et poistel on see lähedusvajadus nagunii suurem.

Isaga lahus oleme ca 1.5aastat nüüdseks. Kaisus magamist esineb mõlema vanema juures. Mina selles midagi halba ei näe. Minul emana uut meest pole ja seega pole see probleem. Isal vist keegi vahepeal oli, aga ei ole kuulnud, et ka sealpool see probleemiks oleks olnud.

Kui ma lapse isaga tuttavaks sain, siis tal oli tol ajal 4a laps. Ka magas meiega koos, kui meil oli. Ei olnud ka siis minu jaoks probleem. Täiskasvanute asja sai ka mujal ja muul ajal aetud.

Tundub, et viga on teemaalgatajas ise. Kadedus ehk?

+7
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei, see ei ole normaalne ning ei oleks ka siis kui tegu oleks oma pere lapsega. Arusaadav, et lahkuminek on olnud lapsele traumeeriv, aga siit ongi näha, et laps pole valmis 50/50 eluks. Andke talle aega lahkuminekuga harjuda, las ta elab esialgu oma harjumuspärases kodus ja suhtleb isaga kokkulepitud aegadel. 50/50 süsteemile võib hiljem iga kell üle minna.

Isa tunneb süüd ja tahab lapsele lahkuminekut kompenseerida. Tegelikult on pere tuumik ikkagi naine ja mees, mitte isa ja laps. Nii et kui lapsel on öised hirmud, võib isa olla temaga koos kuni laps uinub ja siis oma voodisse tagasi minna.

+3
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult on pere tuumik ikkagi naine ja mees, mitte isa ja laps.

Ja kärgperes? Siis on peredünaamika HOOPIS teistsugune, kui mees-naine oma lihaste lastega.

Kuna lahkuminek toimus ja sinu kokkukolimine? Kui on alles värske, andke lapsele aega, aga samas ei pea ka alandlikult roomama ja kõike lapse tahtmise järgi tegema.

+5
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Laps on iga vanema jaoks esikohal. Kaaslasest minnakse ikka lahku (isegi kui ühised lapsed on), aga laps jääb esikohale. Kui teil ühine laps oleks ja see isa kõrval tahaks magada, ei oleks sul sellega kaugeltki sellist probleemi kui praegu. Võib-olla ära koli teise inimese koju sisse kui ei suuda tema pereliikmeid aktsepteerida?

+11
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult on pere tuumik ikkagi naine ja mees, mitte isa ja laps.

Ja kärgperes? Siis on peredünaamika HOOPIS teistsugune, kui mees-naine oma lihaste lastega.

Kuna lahkuminek toimus ja sinu kokkukolimine? Kui on alles värske, andke lapsele aega, aga samas ei pea ka alandlikult roomama ja kõike lapse tahtmise järgi tegema.

Ilmselt ebapopulaarne arvamus siin, aga kui lapse kõrvalt pole aega/võimalust uue naisega/mehega normaalset pereelu elada, siis polegi vaja uude suhtesse ronida. Ei pea need uued kaaslased hakkama igasugu veidrusi taluma. Näitab lihtsalt, et inimene pole suhteks veel valmis. Tegelegu oma lapsega, mitte ärgu tassigu naisi koju kuskile tagatuppa üksi magama.

+4
-9
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 82 )

Esileht Pereelu ja suhted Mees ülistab oma last