Esileht Pereelu ja suhted Mees ütles, et naaksun pidevalt lapse kallal

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Mees ütles, et naaksun pidevalt lapse kallal

Postitas:

Meil on 9a väga tubli tütar – õpib viitele, käib muusikakoolis, laulustuudios, iluvõimlemises, rahvatantsus. Ta reisib palju: kooriga ja minuga kahekesi. Tütre asjadega tegelen ma: jälgin õppimist, ostan-korrastan kõik vajaliku (riided-jalatsid, õppe- ja spordivahendid (jalgratas, suusad …), suhtlen õpetajatega, kui vaja ette ja järele õppida, haigustega, samuti tasun kõik tütrega seotud kulutused, kui välja arvata kooli söögiraha ja muusikakooli õppemaks.
Mu meelest oleme tütrega lähedased: usaldab mulle saladusi, tunnen ta sõpru ja nende vanemaid, olen väga uhke ja rõõmus ta üle ning temaga koos õnnelik. Täna ütlesin mehele, et tunnen end me kooselus üksi ja üksikemana, sest mees harrastusega seotult aeg-ajalt kodust ära ning ma saan tema üritustest teada kellegi teise käest või ta telefonijuttu kuuldes. Ühesõnaga: mees ei pea vajalikuks öelda, mis tal plaanis on. Ütles, et see tema asi, mis ta teeb ja et ma näägutan ning lapse kallal naaksun ka pidevalt. Kuidas peaksin käituma, et kõik oleksid rahul?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 11:14; 01.06 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tee mehele rohkem suuseksi, siis on ta igati rahul…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees 52 ja tast pole seksi nautijat, olen kaalunud armukest, kuid ei taha pereelu teravaks ajada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 11:14; 01.06 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

9-aastane (eriti kui nii hõivatud paljude tegemistega) saab oma asjadega ise hakkama. Milleks ette-taha kõik ära teha. Omal poiss 10a ja ma ainult kontrollin, et kas ta on uurinud, mis teised õppisid kui tema haige oli jne, et kas ta on asjadega kursis. Kuid ma ei rutta tema eest midagi ära tegema.
Kui oled ennast 100% tütrele pühendanud, siis mees tunnebki ennast kõrvalejäetuna ja teeb omi asju. Parem oleks ikka võimalikult palju asju terve perega teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult pole asi selles, et tütrel oleks sinu pidevat abi vaja, vaid sinul on hoolitsemisvajadus, mida sa ei suuda maha suruda. Nii eladki oma elu tütrele.

Kui aga möödub veel paar aastat ja sinu tütar on teismeline, hakkab ta selle kõige vastu mässama, täiskasvanuikka jõudes peab ta olema juba täiesti iseseisvaks kujunenud. Sulle on see aga väga suur löök, siis on tunne, et oled täiesti kasutu (kuigi tegemist on täiesti normaalse individualiseerumisprotsessiga).

9-aastane on piisavalt suur, et oma asjadega ise hakkama saada, ära loksu ta ümber, vaid ole vajadusel emotsionaalseks toeks. Lisaks ütle talle et armastad teda ka kõigist tema saavutustest hoolimata. Sellised supertublid lapsed arvavad tihtipeale, et ilma saavutusteta pole nad miskit väärt. Kui mehele tundub, et sa oma tütre kallal liialt naaksud (hoolimata sellest, et ta on väga tubli olnud), siis tuleb maha istuda ja järele mõelda, kas võiks veidi tagasi tõmmata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juttu lugedes tabasin ennast mõttelt, et räägid nagu ükskikema ja siis jõudsid ise ka jutuga sinnamaani. Sa oled ju ise kõik selleks teinud – miks sa oled kõik need kohustused enda peale võtnud? Mees saab nende asjadega sama hästi hakkama ja tänaseks on mees lihtsalt harjunud sellega.
Ma ei ütle, et sina nii oled käitunud, kuid nii mõnegi oma tuttava pealt olen näinud sellist elu, kus lapse sündides tõrjutakse isa koguaeg eemale stiilis, pane see asi nii, see asi käib nii, no kas sa ei oska siis üldse lapsega midagi teha jne…. ja siis mees hakkabki eemale hoidma ja harjub sellise eluga. Lisaks tahavad paljud naised tõestada (ma ei tea küll kellele), et nad saavad ise kõigega hakkama, on tublid, toredad ja ilusad – koristavad, keedavad, küpsetavad nõrkemiseni, peaasi et mehel hea on ja mehed vaatavad seda kõrvalt ja nii jääbki…

Ja kui sellist elu elada, siis pole ime, et mees on harjunud elama oma elu, mitte pereelu kuna tema aravates on tütar sulle kõige tähtsam ja mõistus ju ütleb talle, et tütar ongi tähtis. See on pisut võrreldav armukadedusega.
Ja kas sa oled ennast kõrvalt jälginud? Mitte päev või paar, vaid ikka pikemalt – äkki sa näägutadki ja ise lihtsalt ei pane seda tähele? See, et sul lapsega hea ja usalduslik suhe on, ei tähenda sugugi seda, et sa ei nääguta tema ja mehe kallal. Lugesin ju jutust välja küll seda, et sina oled õnnelik ja laps on õnnelik ja sa oled uhke enda tegemiste üle ja lapse tegemiste üle, aga mitte poole sõnagagi ei lugenud ma välja seda, kas mees on õnnelik ja kas sa mehe üle oled uhke…
9 aastane on juba nii suur, et lase tal ise hakkama saada ja pühendu nüüdsest rohkem mehele, muud ma küll soovitada ei oska.

Oskan küll soovitada teistele — ärge rabelege nahast välja, ärge tehke kõike teiste eest ära, sest siis juhtubki nii nagu teemaalgataja rääkis. Te ju elate koos selleks, et jagada rõõme ja muresid ja ka kohustusi ja ka lapse saite koos ning otsustasite üles kasvata KOOS. See tagab selle, et keegi ei tunne kunagi, et tema on koduori ja et tema kanda on kõik kohustused ja siis on mõlemad lapsevanemad lapsega võrdselt lähedased, mõlemad lapsevanemad teavad lapse rõõme ja muresid ja käigu kukele need, kes ütlevad, et väikesele lapsele on ema A ja O, sest normaalses peres on ema ja isa lapsele A ja O.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil on 9a väga tubli tütar – õpib viitele, käib muusikakoolis, laulustuudios, iluvõimlemises, rahvatantsus. Ta reisib palju: kooriga ja minuga kahekesi. Tütre asjadega tegelen ma: jälgin õppimist, ostan-korrastan kõik vajaliku (riided-jalatsid, õppe- ja spordivahendid (jalgratas, suusad …), suhtlen õpetajatega, kui vaja ette ja järele õppida, haigustega, samuti tasun kõik tütrega seotud kulutused, kui välja arvata kooli söögiraha ja muusikakooli õppemaks.
Mu meelest oleme tütrega lähedased: usaldab mulle saladusi, tunnen ta sõpru ja nende vanemaid, olen väga uhke ja rõõmus ta üle ning temaga koos õnnelik. Täna ütlesin mehele, et tunnen end me kooselus üksi ja üksikemana, sest mees harrastusega seotult aeg-ajalt kodust ära ning ma saan tema üritustest teada kellegi teise käest või ta telefonijuttu kuuldes. Ühesõnaga: mees ei pea vajalikuks öelda, mis tal plaanis on. Ütles, et see tema asi, mis ta teeb ja et ma näägutan ning lapse kallal naaksun ka pidevalt. Kuidas peaksin käituma, et kõik oleksid rahul?[/tsitaat]

Parim kaitse on rünnak. Sina küsisid mehe käest, et miks ta ei võta teie elust rohkem osa ning tema \”kaitses\” end sinu rünnakuga. Ilmselt toimis, sest me ei aruta siin praegu seda, et su mees on jobu vaid väidet, et sina naaksud lapse kallal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ütles, et naaksun pidevalt lapse kallal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.