Esileht Pereelu ja suhted Mees väldib lähedust

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Mees väldib lähedust

Postitas:

Mina olen lähedust vältiv naine. Aastaid ma ei saanud aru, mis mu mehe probleem üldse on, et mis asi see on, mida ta minult tahab, aga ei saa. Mees ütles, et lähedust pole. Minul aga puudus igasugune kontseptsioon peas, mis asi see \”lähedus\” üldse on. Mulle tundus, et ta tahab liiga palju rääkida ja üleüldse mind lämmatada.

Aga samas polnud ma ka õnnelik. Lõpuks muutus rahulolematus nii suureks (midagi olulist nagu oleks puudu, aga aru ei saa, mis see on), et läksin teraapiasse. Nüüd, peale mitmeid kuid intensiivset teraapiat saan juba vaikselt aru, mis asi see lähedus on ja saan ka aru, et mingitel lapsepõlvest pärinevatel põhjustel on mul selle ees väga suur hirm, mis väljendub läheduse mittetalumises. Mul on nüüd vähemalt lootus, et võibolla mingite aastatega ma suudan selle puntra lahti harutada ja lõpuks ehk suudan ka kogeda seda ebameeldiva asemel rahuldustpakkuvana.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 11:44; 01.03 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja ajab paska suust välja, ühest otsast räägib, et suhted on head ja siis kukub kritiseerima kuidas mees tülide korral käitub ja arvustab mehe lapsepõlve. Teisisõnu on teemaalgataja manipuleeriv emotsionaalterrorist, kes üritab mängida mehe tunnetel ja elukogemusel nagu viiulil ja siis läheb veel seksi ja kallistusi ka nuruma. Sinu meelest võib asi olla korras, aga mehe jaoks ei ole ja mina lugedes su lugu saan aru, miks. Su suhtumine oma mehesse on kohutav. Sa alandad teda ja vaidluste käigus oled teda solvanud. Solvatud ja alandatud mees ei tahagi oma alandajaga mingit füüsilist lähedust. ÜTLE MULLE, ARMAS INIMENE, MIS PUUTUB MEHE LAPSEPÕLV SELLESSE KUIDAS TA SINUGA VAIELDES VÕI TÜLITSEDES KÄITUB? Sama hea oleks väita, et sina oled loll kuna sul on sinised silmad. Sa oled löönud meest allapoole vööd psühholoogiliselt ja ta ei taha sinuga kallistada. Ime, et ta sinuga üldse veel koos elab, aga seda ilmselt ka vaid laste pärast. Ta ei armasta sind, sest nende alanduste käigus on ta kaotanud su suhtes lugupidamise. Nagu mu vanaema kunagi ütles-hoia esimene tüli ära ja kõik on korras.

Sa kakled ja norid meest ilmaasjata. Mehed on tundlikumad kui naised, neid ei maksa niisama asja eest teist taga lampi ja solvata. Korrigeeri oma suhtumist. Ta pole sulle laps ega asi, kes peab su sõna kuulama ja su näägutamist taluma ja siis laskma end kallistada. Sa käitud temaga vastikult, ma ei imesta, et ta sind tõrjub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 12:16; 01.03 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ÜTLE MULLE, ARMAS INIMENE, MIS PUUTUB MEHE LAPSEPÕLV SELLESSE KUIDAS TA SINUGA VAIELDES VÕI TÜLITSEDES KÄITUB? [/tsitaat]

Mis mõttes kuidas puutub mehe lapsepõlv asjasse? Loomulikult puutub ja väga palju. Esimeste eluaastate jooksul õpib inimene ära põhilised mustrid, kuidas ta hakkab tulevikus teiste inimestega suhtlema ja neid mustreid on hiljem väga raske kui mitte võimatu muuta. Ega asjata ei öelda, et oma last saad sa kasvatada max 7 aastat. Sealt alates on kõik tehtud ja midagi enam muuta on praktiliselt võimatu. Kui mehe vanemad ei osanud talle lapsepõlves lähedust jagada, siis see mees lihtsalt ei oskagi seda, sest ta pole seda kunagi õppinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 11:44; 01.03 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis mõttes kuidas puutub mehe lapsepõlv asjasse? Loomulikult puutub ja väga palju. Esimeste eluaastate jooksul õpib inimene ära põhilised mustrid, kuidas ta hakkab tulevikus teiste inimestega suhtlema ja neid mustreid on hiljem väga raske kui mitte võimatu muuta. Ega asjata ei öelda, et oma last saad sa kasvatada max 7 aastat. Sealt alates on kõik tehtud ja midagi enam muuta on praktiliselt võimatu. Kui mehe vanemad ei osanud talle lapsepõlves lähedust jagada, siis see mees lihtsalt ei oskagi seda, sest ta pole seda kunagi õppinud.[/tsitaat]

Blablabla, minu meelest on IMELIK ja ALANDAV kasutada paarisuhtes mehe minevikku tülitsedes mingil mõttetul teemal tema vastu. Lapsepõlv on meil kõigil, see ei tähenda, et see hetkel kus mees on keskealine, enam naise asi pläkutada või näägutada oleks, normaalne inimene EI HÕÕRUKS oma partnerile tema lapsepõlve nina alla, me oleme kõik olnud kunagi lapsed ja lapsed on alati kaitsetud ning võimetud oma lapsepõlve ise kujundama, selles mõttes on selline taktika naiselt oma \”armastatud\” mehe suhtes väga alatu-armastav inimene toetab, mitte ei kasuta partneri nõrkusi tema suhtes ära! Sama hästi võiks mees hakata naisele ütlema, et kuna too kaotas kunagi teismelisena süütuse, siis ta on hoor, hoor mis hoor. On siis normaalne? Täiskasvanud inimesed ei suhtle omavahel niimoodi, tülide korral tuleb arutada tüli ennast, mitte aastakümnete tagant otsida põhjusi, mis tol korral sellest mehest ei sõltunud, kuna ta oli laps. Kui mu mees mulle minu lapsepõlve ette loeks iga jumala kord nagu kõigekõigemparemüllam inimene maamunal, siis ma oleks ka tohutult solvunud. Lapsepõlv ei puutu tänapäeva, seda näägutada on inetu, labane ja näitab naise madalat taset.

Naine kasutab mehe suhtes vaimset vägivalda ja selline psühholoogiline tsktika on üks vaimse vägivalla vorme. Ma mõistan, miks mehel on tekkinud tema suhtes ka füüsiline tõrge. See, et mees ei nuta ja ei kurda, ei tähenda, et ta ei kannata või et tal pole valus naise ila kuulata. Vaim ja keha käivad käsikäes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 12:16; 01.03 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, mees on ka inimene. See, et mees on mees, ei tähenda, et ta peaks tahtma 24/7 seksida. Me ei saa siin kõiki mehi üldistada ja ühte patta panna. Teile ju ka ei meeldi, kui mehed arvavad lakooniliselt, et küik naised on ühesugused.
On ka meestel pingelisi aegu, kui tõesti ei taha seksi vaid lihtsam on du¨¨i all asi ise kiiresti joonde ajada, kui naisega rassida.
Meil oli aeg, kui laps tuli perre, kes ei maganud tervelt 3a normaalselt. Lisaks mehe töökoha vahetus, siis minu tööle minek. Laps oli tihti haige ja üldse oli temaga palju vaeva. Pidev magamatus ja tööstress mõjuvad meestele rohkem kui arvata oskate. Naised käivad Perekoolis end tühjaks rääkimas või jagavad sõbrannadega muresid, mehed seevastu kipuvad sisemusse koguma. Lõpuks teebki stress oma töö ja mees võib vabalt sel perioodil mitte tahta seksida.
Mulle tundub, et sellistes teemades ühed ja samad naised jauravad teise naise olemasolust, kuna nad ise on saanud seda kogeda. See ei tähenda, et ülejäänud mehed on ka suured sead ja nii kui huvi kasvõi korraks kaob oma naise vastu, nii on raudpolt, et teine naine. Ohjahh teid küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kus on öeldud, et teemaalgataja mehele tema lapsepõlve nina alla hõõrub?
Naine teab midagi mehe lapsepõlvest ja teab, et midagi oli seal teistmoodi. Paljusid asju saab rääkimisega ravida ja naine üritas seda, aga mees ei võtnud vedu. Mina siin küll mingit nina alla hõõrumist ei näe.

Ja loomulikult mõjutab lapsepõlv inimest. Ma ise naisena olen pärit perest, kus armastust laste vastu mitte mingil moel välja ei näidatud. Ei olnud kallistamisi, sülle isegi ei võetud. Rääkimata verbaalsetest tunneteväljendustest. Mu täiskasvanuelu on olnud üks suur arengutee, kohtasin meest kes oma ema ja isa kokku saades ja lahkudes kallistas ja ma olin teda sellepärast maha jätmas, kuna mul automaatselt (enda lapsepõlve mõjul muidugi) tekkis arvamus, et see mees on õudne memmepoeg.
Tegelikult jumala normaalne ju. Olen siiamaani selle mehega koos ja naudin oma \”uut\” elu. Olen tänulik, et mu mees on mulle tutvustanud kui hea on füüsiliselt ja verbaalselt armastada. Aga alguses ma häbenesin teda kohutavalt ning enda vanemate seltskonnas on mul siiamaani peaaegu häbi kui mees tuleb ja võtab ümbert kinni või tõmbab mind omale sülle või embab. Lapsepõlves õpitud mustritel on väga väga tugev mõju.
Ja mina olin tänulik, et olen mehele saanud rääkida, kuidas minu kodus oli. Olen talle ennast tühjaks rääkinud ja tema on mind mõistnud ja toetanud. Aga kõik ei ole sellised nagu mina, iseäranis meestel on raske selliseid mustreid täiskasvanueas muuta, arvan ma. Sest mehed on ju klassikaliselt need, kes initsiatiivi näitavad armastuses. Siis mehel naise lähenemiskatsetega kaasa tulla on ilmselt raskem kui naisel mehe omadega, nagu oli minu puhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ilmselt siis tõesti mingi häire, ise tunnned teda rohekm.
Kirjutan natuke sellepärast ka, et oma mees on ka hakanud nii käituma. Kahjuks kahtlustan petmise teemat, kuid tõestada ei ole suutnud ja kuskilt infot ei ole tulnud. Olengi segaduses ja häiritud. Mehele olen seda öelnud, ka kinnine, midagi ei räägi ega ava ennast. Tundub nagu ei taha ega huvita minu mure. Pärast, kui olen öelnud, et sa oled muutunud, siis püüab mõnepäev olla endine, kuid see kaob varsti jälle. Ega ma ei tahagi teist ahistada ega seljas elada või kaelas aina rippuda, aga inimene on nii loodud, et kui asi tundub teistmoodi ja imelik, siis hakkab painama ja enam rahu ei anna. Siis just nagu muudkui ootad, et sind märgatakse, et teine näitaks tähelepanu ja hellust üles ja kui seda ei tule, läheb veel hullemaks.
Ka voodis ei taha magades minu vastu puutuda. Me oleme aastaid eraldi tekkide all ja siis oli hea teinekord teise kaissu pugeda või käsi vastu panna või jalaga kontakti otsida. Nüüd hoiab eemale mis kole. Ma olen öösel vahel üritanud, eriti kui kuulen, et ta on üleval. Siis on nii, et ta natuke aega laseb olla, siis vaikselt hakkab eemalduma, keerab nii ja naa ja lõpuks on saanud tekiotsa ikka meie jala vahele suruda. Iga jumala kord. Kui ütlen voodis, et võta kaissu ka, siis otsib põhjust, miks mitte seda teha. Ise üldse ei tee omal algatusel. Põhjused on tühised – oota natuke, mitte kohe, mul on palav, praegu ei saa, mul põiekas, ei ei ma kohe hakkan üles tõusma või kui lõpuks käe ümber paneb, siis mitte keha peale vaid tekk vahele ja teki peale. Nüüd ma ei tahagi enam kaubelda, kui inimene ise üldse ei taha. Enne mind hiilib aga magama ja varakult tõuseb, koos üldse olla ei saa. Miks peab nii olema ma ei saa aru, miks teise inimesega nii tehakse. Kui teema järjekordselt üles võtan, tuleb juba meeletu pahandus, viimane kord oli ta nii vihane, et ju-be.[/tsitaat]

😀 täpselt selline lugu, nagu minu meessõber just kirjeldas, kui naine üritas voodis ligi ajada peale seda kui seksiteemalist kirjandust luges 😀 rohkem igaks juhuks ei kommenteeri 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 18:19; 02.03 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ega ma hästi aru saa, mis seksiteemalist kirjandust? Sinu mees kirjeldas mingit naist? Tegelikult minu jaoks pole see nii naljakas olnud, kui sulle tundub, sest viimane kord kui tüli sellest suureks paisus, ähvardas ta mind koledal kombel, julmalt, peaks ütlema. Selle asemel, et selgitada, miks ta on muutunud ja milles asi on.[/tsitaat]

Kas sina oskaksid vastata, kui sinult küsitakse, miks oled muutunud ? Kui elad inimesega koos siis märkad ehk ise, kui tal on mingid töömured, terviseprobleemid vms. Lühidalt- oled lasnud asja viimase piirini ja siis hakkad aru saama, et sulle ei pöörata tähelepanu. Ehk mees elab sinuga vaid laste pärast, ühise kodu pärast aga armastus kui seesugune on ammu jahtunud ja seda suppi on suht raske soojendada. Ehk on keegi teine see, kes teda mõistab, kes teda kuulab ja on alati olemas tema jaoks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 18:19; 02.03 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas sa tõesti pole varem normaalseid mehi kohanud, et küsid kas kõik mehed ongi sellised? Kindlasti mitte ei ole, nii et jäta see kus teine ja leia omale parem üks normaalne mees :)[/tsitaat]
Olen kohanud igasuguseid…
Ühega seksides tundsin turvalisust…
Teisega seksides tundsin õrnust…
Kolmandaga seksides tundsin himu…
…aga jäin tema juurde

…kusjuures on see kestnud algusest peale…
…nüüd tahaks selgusele jõuda.
aastaid on möödas päris palju, häirib tasapisi…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.02 15:23; 28.02 15:56; 28.02 16:06; 28.02 16:18; 28.02 16:19; 28.02 16:23; 28.02 16:49; 04.03 21:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees väldib lähedust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.