Esileht Pereelu ja suhted Mees välismaal tööl – elu 100x hullem, kui varem.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Mees välismaal tööl – elu 100x hullem, kui varem.

Postitas:

Tere!
Tahan lihtsalt kurta. Tunnen, et mul kasvab KÕIK üle pea ja tahaks lihtsalt rääkida..
Meie lugu siis järgmine: Elukaaslasega (edaspidi mees) oleme koos olnud 6 aastat. Meil on 2,5 aastane poeg. Pool aastat tagasi tehti mehele tööpakkumine Soome. Kuna meie elu oli tol hetkel päris raske – lapsel lasteaiakohta ei olnud, mul tööd ei olnud ning mehel üsna väikse palgaga töökoht – siis arvasime, et natukeseks võiks ta ju minna. Ehk läheb elu paremaks. Tol ajal oli meil veel oma üürikorter Majandasime kuidagi ära, raske oli, aga hakkama saime.
Esimesed paar kuud oli tegelikult elu täiesti normaalne. Mees sai üle nädala kodus käia – nädal seal, nädal siin. Ei olnud hullu midagi. Teenis umbes 1800¤ kuus, seega elu paranes päris palju.
Nüüdseks on mu elu nii masendav, et ei suuda seda ära imestada. Mehel muudeti töögraafikut. Nüüd on ta 4-6 nädalat seal ning 1 nädala kodus. Samuti vähendati kõvasti töömahtu. Nüüd teenib ta napilt 1000 ¤ kuus. Alguses, kui palk hea oli, ostis ta järelmaksu peale auto. Siiamaani maksab auto eest 400 ¤ kuus. Pluss Soome maksud + oma laevapiletid.. Igatahes raha jäi kätte nii vähe, et paar kuud tagasi pidime oma korterist loobuma ja mina lapsega kolisin mehe vanemate juurde. Esiteks, siinne elu on nii masendav – ma üritan küll igati ämmale-äiale meeltmööda olla, aga see lihtsalt ei ole võimalik. Pidevalt leitakse sada viga, mille kallal viriseda. See elukoha vahetus muutis minu elu niivõrd palju pingelisemaks. Samuti on nii vastik elada teiste õlgadel niimoodi..
Teine probleem – ja ka kõige suurem – on lapses. Ta igatseb oma issit nii meeletult. Iga jumala õhtu ta nutab teda taga. Ja mitte mõned üksikud minutid, vaid ikka tunnikese kindlasti. Igal hommikul ta küsib, kas täna tuleb issi. Päevapeale jõuab ta mitu korda minna aknale vaatama, et äkki tuleb issi. Ta on nii õnnetu, pidevalt räägib issist. Mul on vastik teda vaadata niimoodi. 2,5 aastane laps peaks olema õnnelik marakratt, mitte õnnetu ja täiesti loid tegelane. Siis kui mees kodus on, on laps kui äravahetatud. On nii rõõmus, jookseb, laulab ja mängib. Lahkumise päeval paneb ka laps oma asjad kotti ja ütleb, et läheb issiga kaasa. Ja kui ta aru saab, et ta minna ei saa, on jälle mitu tundi nuttu. Mees ise tundub ka olevat õnnetu sellepärast. Ta räägib pidevalt, et tahaks tagasi Eestisse tööle tulla või meid Soome kaasa tuua, aga ma näen, et ta ei tee selleks mitte midagi. MA olen üritanud sada korda temaga rääkida, et ehk otsiks ta endale seal püsivama töö, ajaks asjad liikuma ja otsiks korteri. Et saaksime jälle nagu pere olla, aga see jutt ei vii mitte kuskile, sest mees nagu ei kuuleks mind. Nagu räägiks seinaga.
Ma ei saa aru, kuidas üks inimene saab nii kuradi isekas olla..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ehk on mehel hoopis soomes teine pere?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis sind lapsega Eestis hoiab, et mehe juurde Soome ei saa minna?
Eriti kui äia-ämma juures elama pead.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MEES on isekas??? MEES??? Sina istud nagu mauk kodus ega liiguta lillegi? Mitte sentigi ei too sa ju perele sisse. 2,5 aastase võiks juba lasteaeda panna ja ise tööle minna. Mis paneb sind arvama, et Soomes need töökohad lihtsalt mehele kätte jooksevad? Kuna talle endale see olukord ei meeldi, küll ta siis otsib, aga töö leidmine ei juhtu üleöö. Ja kui veel naine, kes ise ei tea tööotsimisest mitte s….i, kogu aeg kõrval näägutab, siis mul oleks ammu motivatsioon läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei usu küll, et mehel \”teine pere\” oleks seal. Esiteks on tema töö liikuv. Kuu aega ühes Soome otsas objektil – kuu teises riigi otsas ja nii edasi. Teiseks räägime õhtuti ja nädalavahetustel tunde Skype’is. Ei tea, kust ta selle aja leiaks, et veel \”teise perega\” olla. Muidugi, jah, ma ei tea, mida ta õhtuti teeb, kui mina juba magan. Aga arvan, et ilmselt magab ise ka :). Kolmandaks, ma tõesti näen, et ta tahab meiega koos olla, meid kaasa võtta, aga lihtsalt ei ole sellist võimalust. Ja ta muidugi ise on liiga laisk, et sellist võimalust tekitada.
Mind hoiab Eestis see, et mul lihtsalt ei ole võimalik hetkel mehe juurde minna. Mees elab firma poolt antud korteris veel mitme mehega. Ei ole ju mõeldav, et me lapsega läheme samuti sinna korterisse, elame nagu ühikas koos mitme mehega. Ja iga kuu tagant vahetame elukohta..
Sellepärast ma talle pidevalt tuututangi, et ta otsiks püsivama töö. Tal on keel suus, paberid korras ning ka mitmeid kasulikke tutvusi, kelle kaudu uut tööd leida. Kui see tal õnnestuks, saaks hakata raha kõrvale panema, et korteri esimene suurem makse ära teha ning meid kaasa tuua. Siis saaksin ka mina hakata endale tööd ning lapsele lasteaiakohta otsima. Tema arust on see samuti hea plaan, aga ta lükkab seda alati edasi. Ta on loomult juba selline inimene, kes ise asju ajada ei viitsi.
Oeh, ei oskagi nagu midagi teha selle olukorraga..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tule naine maa peale tagasi!!!! Kas oled loll või mängid lolli! Kas sa tead, kui palju on Soomes töötuid! Lihtne öelda- otsi parem töö. Tuleta meelde aegu, kui te Eestis töötud olite…. Sa tead võõras riigis elamisest, võõra riigi muredest sama palju kui siga apelsinist!

Arvata võib, miks mehe vanematega läbisaamine nigel. Kui sa neile ka nii lolli juttu suust välja paiskad, siis ei imesta nende poolset reaktsiooni!

Võta lapsehoidja ja mine vaata, mismoodi Soomes need asjad käivad. Mul on paha lugeda kodus iniseva naise mõttesähvatus! Võta käed taskust välja, tee, otsi, proovi, tegutse ISE!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.02 14:10; 05.02 14:27; 05.02 16:17; 05.02 16:36; 05.02 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 13:57:
Appi, kui nõme inimene :).
Ma nagu esialgses postituses mainisin, et lapsel pole veel lasteaiakohta. Ta on küll järjekorras juba pikka aega, aga siiski. Vahepeal oli laps väikses lastehoius, kus lapsehoidja hoidis oma kodus 3-4 last. Mina käisin tol ajal tööl. Laps paraku selle hoiuga ära ei harjunud. Ta oli väga õnnetu, nuttis igal hommikul ja õhtuti samuti. Hoidja ütles, et ka päeval on ta õnnetu. Nii harjutasime mitu kuud, aga asi ei sujunud kuidagi. Laps oli pidevalt haige. Kaks nädalat haige – nädal hoius – nädal haige – 2 nädalat hoius. Kuna mees oli välismaal, ei jäänud mul muud üle, kui ise lapsega koju jääda, kui ta haige oli. Selletõttu jäin ka sellest tööst ilma.
Et sa, tore inimene, ei arvaks, et ma lihtsalt istun ja mitte midagi ei tee, siis tea, et ma saadan pidevalt CV-sid välja. Nii enda, kui mehe omi. Olen käinud paaril koolitusel. Sügisest plaanin ülikooli uut eriala õppima minna. Olen käinud läbi kõrvallinnades asuvad väiksemad lastehoiud ja lasteaiad, et lapsele kohta saada. Aga ei midagi.
Jah, võibolla ma olen tõesti pisut kibestunud, aga no kes ei oleks? Milleks pereinimene läheb välismaale tööle? Arvan, et üldiselt selleks, et endal ja perel parem elu oleks, aga meie puhul see ju nii ei ole! Asi on hoopis sedasi: Mees käib välismaal tööl, töö pole otseselt raske, aga ka mitte kerge. Töötab umbes 7-8 tundi päevas. Õhtuti saab puhata, magada, väljas käia. Nädalavahetusel tehku, mis tahab. Ja mina rahustan 24/7 meie last, kes meeletult oma isa igatseb. Väga õiglane.
Veel teadmiseks, et mina ei saa mehe rahast sentigi ja pole küsinudki. Et te ei arvaks, et ma raha tõttu teda isekaks pean.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]eiolee kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei usu küll, et mehel \”teine pere\” oleks seal. Esiteks on tema töö liikuv. Kuu aega ühes Soome otsas objektil – kuu teises riigi otsas ja nii edasi. Teiseks räägime õhtuti ja nädalavahetustel tunde Skype’is. Ei tea, kust ta selle aja leiaks, et veel \”teise perega\” olla. Muidugi, jah, ma ei tea, mida ta õhtuti teeb, kui mina juba magan. Aga arvan, et ilmselt magab ise ka :). Kolmandaks, ma tõesti näen, et ta tahab meiega koos olla, meid kaasa võtta, aga lihtsalt ei ole sellist võimalust. Ja ta muidugi ise on liiga laisk, et sellist võimalust tekitada.
Mind hoiab Eestis see, et mul lihtsalt ei ole võimalik hetkel mehe juurde minna. Mees elab firma poolt antud korteris veel mitme mehega. Ei ole ju mõeldav, et me lapsega läheme samuti sinna korterisse, elame nagu ühikas koos mitme mehega. Ja iga kuu tagant vahetame elukohta..
Sellepärast ma talle pidevalt tuututangi, et ta otsiks püsivama töö. Tal on keel suus, paberid korras ning ka mitmeid kasulikke tutvusi, kelle kaudu uut tööd leida. Kui see tal õnnestuks, saaks hakata raha kõrvale panema, et korteri esimene suurem makse ära teha ning meid kaasa tuua. Siis saaksin ka mina hakata endale tööd ning lapsele lasteaiakohta otsima. Tema arust on see samuti hea plaan, aga ta lükkab seda alati edasi. Ta on loomult juba selline inimene, kes ise asju ajada ei viitsi.
Oeh, ei oskagi nagu midagi teha selle olukorraga..[/tsitaat]

johhaidii, hakka siis ise asju ajama. Mine tööle ja laps lasteaeda. aeg lendab nii kiirelt, et pole aega mehele Soomes mõeldagi. Krt, see õpitud abitus on ikka hämmastav asi- kõik on isekad ja ei saa aru, kui halb mul on, aga et midagigi ise ette võtaks, seda ei ole. Mees rabab Soomes ebainimlikes tingimustes pere heaks, sina kükitad kodus ja hädaldad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ju teen, tegutsen, plaanin! \”Tead, kui palju on Soomes töötuid.. bla-bla-bla\”. Tead, kui palju häid tööpakkumisi on mu mehele tulnud? Püsivat tööd, kus on parem palk, paremad elutingimused ja töö, mida ta ka oskab. Ja ta pole ühtegi vastu võtnud!
Ja mina olen see iniseja :). Istuks ma siis käed taskus ja vahiks lakke, unistades paremast elust..
See oli vist küll viga, et siia kirjutasin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on ikka väga ajuvaba, et algul oli mehel pool aega vaba ja sissetulek 1800, nüüd on tööd palju rohkem ja sissetulek palju väiksem.
ma ei saa tõesti üldse aru, kuidas saab raha pärast välismaale tööle läinud mehel olla nii vähe raha, et ära peab andma eesti korteri ja naine-laps lähevad vanemate juurde elama. mis mõte sellel välismaal töötamisel siis on üldse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]eiolee kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ju teen, tegutsen, plaanin! \”Tead, kui palju on Soomes töötuid.. bla-bla-bla\”. Tead, kui palju häid tööpakkumisi on mu mehele tulnud? Püsivat tööd, kus on parem palk, paremad elutingimused ja töö, mida ta ka oskab. Ja ta pole ühtegi vastu võtnud!
Ja mina olen see iniseja :). Istuks ma siis käed taskus ja vahiks lakke, unistades paremast elust..
See oli vist küll viga, et siia kirjutasin. [/tsitaat]

Kui sul on kaks kätt, kaks jalga ja pea- siis tõenäoliselt võimalused tööle saada on head! Lootust on!

Mees ei ole tõenäoliselt kits, kes kahe heinakuhja vahel jookseb. Teiste sõnadega ta ei ole müüdav. Keegi pakub miskit rohkem ja kohe jooksu!

Sinususuguseid naisi peabki rahustama- küll varsti läheb paremaks! Jääb arusaamatuks, mis põhjusel sina keeldud lappi kätte võtmast!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.02 14:10; 05.02 14:27; 05.02 16:17; 05.02 16:36; 05.02 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]eiolee kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kägu 13:57:
Appi, kui nõme inimene :).
Ma nagu esialgses postituses mainisin, et lapsel pole veel lasteaiakohta. Ta on küll järjekorras juba pikka aega, aga siiski. Vahepeal oli laps väikses lastehoius, kus lapsehoidja hoidis oma kodus 3-4 last. Mina käisin tol ajal tööl. Laps paraku selle hoiuga ära ei harjunud. Ta oli väga õnnetu, nuttis igal hommikul ja õhtuti samuti. Hoidja ütles, et ka päeval on ta õnnetu. Nii harjutasime mitu kuud, aga asi ei sujunud kuidagi. Laps oli pidevalt haige. Kaks nädalat haige – nädal hoius – nädal haige – 2 nädalat hoius. Kuna mees oli välismaal, ei jäänud mul muud üle, kui ise lapsega koju jääda, kui ta haige oli. Selletõttu jäin ka sellest tööst ilma.
Et sa, tore inimene, ei arvaks, et ma lihtsalt istun ja mitte midagi ei tee, siis tea, et ma saadan pidevalt CV-sid välja. Nii enda, kui mehe omi. Olen käinud paaril koolitusel. Sügisest plaanin ülikooli uut eriala õppima minna. Olen käinud läbi kõrvallinnades asuvad väiksemad lastehoiud ja lasteaiad, et lapsele kohta saada. Aga ei midagi.
Jah, võibolla ma olen tõesti pisut kibestunud, aga no kes ei oleks? Milleks pereinimene läheb välismaale tööle? Arvan, et üldiselt selleks, et endal ja perel parem elu oleks, aga meie puhul see ju nii ei ole! Asi on hoopis sedasi: Mees käib välismaal tööl, töö pole otseselt raske, aga ka mitte kerge. Töötab umbes 7-8 tundi päevas. Õhtuti saab puhata, magada, väljas käia. Nädalavahetusel tehku, mis tahab. Ja mina rahustan 24/7 meie last, kes meeletult oma isa igatseb. Väga õiglane.
Veel teadmiseks, et mina ei saa mehe rahast sentigi ja pole küsinudki. Et te ei arvaks, et ma raha tõttu teda isekaks pean.
[/tsitaat]

kas mehe vanemad ei saaks last hoida, kui teie juba nende juures elate ? Miks on su laps pidevalt haige, kuigi kodune, kas toitub hästi, juurviljad, puuviljad? see pole normaalne et laps pidevalt haige.
mis haridus ja töökogemus sul on?
mis sinu oma vanemad selle kohta mõtlevad, tegutsevad? olete elukaaslased, mis õigused-kohustused teil üksteisele on? mis mõte sellel elul praegu on üldse? Kohtute iga 2 kuu pärast, mis intiimsusest siin juttu on üldse, lähedusest?
Mis kooselu see on, lapse pärast? raha pärast? kohustus?
oled sõltuv mehe sissetulekust? abielus pole? kui mehe vanemad sind välja viskavad kuhu sa siis läheks? oleks koht kuhu minna? palu raha siis oleks arvel? need on küsimused mis sa peaksid endale esitama..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tead sa kirjutasid just minu olukorda 2 kuud tagasi. Laps on ka 2,5 aastane ja lootus lasteaeda saada on alles 4-5 aastaselt(kolisime väikelinnast tööpuuduse tõttu Tallinna). Hoidu panek läheks mulle üle poole palgast ja 100 euri eest täiskohaga rabeleda oleks veel mõttetum :S Jäin ka oma üürikast ilma ning siiani elan vanavanemate juures. Mees tuli soomest tagasi.sEE VISIITabielu pole meile ja eks see Soomes tööl käimine on ka isemoodi kunst. Ajame kuidagi korteri raha kokku. No igatahes kõik läks meil ka pekki ja paremuse poole minek tundub utoopiline. Tööpakkumisi on tõesti palju aga 300 euri eest rabelema ei hakkaks. Öösel tööl käia ei saa ning suht sobivad kohad ei klapiks siis lastehoiuga. Ma muidu leidsin ühe odavama hoiu aga ikkagi ma peaksin praktiliselt peale maksma, et tööl käia. Mõne ajutise koha olen saanud aga see ka on ajutine ju. Vanale töökohale ma tagasi minna ei saa- palk oleks normaalne aga pereelu kannataks veelgi enam. Muidugi kõik kraaksuvad, et mine ja tee. Aga kuhu ma lähen laps kaelas. Ma täiesti mõistan sind. Olen täiesti tupikus 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulgu mees siis siia tagasi tööle. Siin leiab ka ju 1000e palga tööpakkumisi meesterahvas, saad ka tööle minna ja oma graafikuid sobitada. minu abikaasa juba varsti 3 aastat Soomes ja ikka ja ainult palga pärast.
1000e teenis ta siin ka, seega alla 2500neto ta üldse ei hakkaks teise riiki minemagi, sest pere jääb ju maha. Ning kus kohas ja kellena töötades saab ainult 1000e? Pigem arvan, et mees valetab ja on midagi varjata.
Minu abikaasa läkski sellepärast, et mina saaks koduseks jääda (laps aias) ja saaksin täielikult lapsele pühenduda. Mees saab aastaringselt kuus vähemalt kätte 3000e neto, kui hakkaks alla 2500e saamas tuleks ta Eestisse tööle tagasi, sest se ei tasuks ära perest nii kaua eemal olekut. Eriti kui palk nii olematu, et peab lausa ämma-äiaga kokku kolima – johaidi :O
Meie laps oli ka 3a kui abikaasa läks, jah igatseb ikka, kuid skaibis, telefonis jne saame ilusti rääkida jne. On ka suhteliselt pikalt ära, ~4 nädalat ja siis 10-14 päeva kodus, aga ta töötab ka põhja pool, seega kojutulek on kahe päeva reis.

pigem ikka asi selles, et su mehel on midagi varjata, kes sellise näruse summa eest on nõus seal passima?? ning lasta naisel lapsega vanemate juurde kolida? Kas su mees on mingi isehakanud ehitaja vms, neid seal lastakse üle nii et tolmab. Tööpakkumisi on seal korralikele ja töökatele, kogemustega meestele palju.
Mu mehele pakutakse kuus paar x häid töökohti, aga pigem ta ei taha vahetada, kuna seal 100% rahul ja palgaga kõik ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ära saada mehe cv-sid, sa ei ole tema ema. Ainus mida Sa teha saad on saata oma cv-sid ja otsida võimalusi oma elu muutmiseks, sest mees muutub vaid siis kui ta seda ise tahab. Sinu otsus on, kui sulle selline elu ja selline mees ei sobi, lase ta vabaks või muutu ise. Mees on selline nagu Sa ta ise endale valisid, natuke võib olla tõesti tossike ja mitte väga hea suhtleja, aga Sa ei saa teda muuta. Sina valisid tema, see oli Sinu valik, nüüd kas lepi, või tee uued valikud.
Aga see on tõesti kuidagi kahtlane, et tööd tuli juurde, aga palk on jäänud väiksemaks. Ilmselt on mingil põhjusel läinud kulud suuremaks, kuigi Sina seda ei tea. Ükskõik siis millele, armukesele, napsule, hasartmängudele või lihtsalt hakkas elu ilma Sinuta meeldima ja seda on poissmehena hea nautida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sust täitsa kahju kohe.
Sa kas jätad midagi meelega rääkimata või ei räägi sulle mees täit tõtt oma Soome elu kohta.
Kes kasutab autot, mis otstarbeks? Auto tuleb ära anda käest kui ei jõua seda üleval pidada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka teemaalgatajast kohe päris kahju. Sa oled suht naiivne ja usudki mehe hülgemöla, et ta palka alandati ja saabki tuhat euri kuus. Me elame ka perega Soomes. Laps lasteaias ja me mehega mõlemad tööl. Minul on Soome mõistes väga kehv palk. Miinimum. Teenin kuus 1260 euri kätte ja seda miinimumtundidega. Kohe mitte kuidagi ei saa su mees aint tonni teenida.
Meil ka paljud tuttavad Soomes tööl aga eesti vahendaja kaudu. Nende tunnihind on suht madal- 6 või 7 euri kätte, aga teenivad kuus poolteist tuhat eurot ikkagi ära. Elamised ja Eesti sõidud makstakse kinni.

Võib-olla su mehel on Soomes tekkinud keegi eriline, kellega soovib koos aega veeta või suisa koos elada- ehk on võtnud endale oma isikliku üürikorteri ja elab seal oma silmarõõmuga. Kaalu neid variante.

Fakt on see, et tuhande eurone palk on ilmaselge vale!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul ka teemaalgatajast kohe päris kahju. Sa oled suht naiivne ja usudki mehe hülgemöla, et ta palka alandati ja saabki tuhat euri kuus. Me elame ka perega Soomes. Laps lasteaias ja me mehega mõlemad tööl. Minul on Soome mõistes väga kehv palk. Miinimum. Teenin kuus 1260 euri kätte ja seda miinimumtundidega. Kohe mitte kuidagi ei saa su mees aint tonni teenida.
Meil ka paljud tuttavad Soomes tööl aga eesti vahendaja kaudu. Nende tunnihind on suht madal- 6 või 7 euri kätte, aga teenivad kuus poolteist tuhat eurot ikkagi ära. Elamised ja Eesti sõidud makstakse kinni.

Võib-olla su mehel on Soomes tekkinud keegi eriline, kellega soovib koos aega veeta või suisa koos elada- ehk on võtnud endale oma isikliku üürikorteri ja elab seal oma silmarõõmuga. Kaalu neid variante.

Fakt on see, et tuhande eurone palk on ilmaselge vale![/tsitaat]

Mida ma pean siit lugema! Tegelikult sõltub kõik ikka sellest, mis tööd mees teeb. Tõenäoliselt tunnipalgaga. Kui sul tuleb osa- aja tööst 4h päevas, siis sa ei võlu üle 1000 eur. mitte kuskilt välja.

Teiseks, mis loll jutt läheb kohe lahti, et mees petab. Reaalsus on midagi muud. Mehel on endal selline tiiger kodus, ja usun, et ta hoiab naistest väga kaugele. Pigem hakkavad igavust tundma mehed, kel kodus on kõik nn. rutiinselt korras!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.02 14:10; 05.02 14:27; 05.02 16:17; 05.02 16:36; 05.02 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis imeauto see 400¤ järelmaksuga on?võtku odavam auto.
ja mida ta seal 4-6 nädalat teeb kui vaid 1000¤ kuus teenib?
paras oleks loomulikult koju tulla. siin ikka midagi leiab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 16:30; 05.02 19:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mis imeauto see 400¤ järelmaksuga on?võtku odavam auto.
ja mida ta seal 4-6 nädalat teeb kui vaid 1000¤ kuus teenib?
paras oleks loomulikult koju tulla. siin ikka midagi leiab.[/tsitaat]

Kas sa ise tahaksid koju minna, kus pidevalt sõimata saad!? Mina küll ei tahaks!
Arusaadav, mees viib naisele 1000 euri koju. Tõenäoliselt Soomes elatakse õhust ja armastusest, ilma kuludeta… peaasi, et Eestis kodus istuval nukukesel on isu täis!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.02 14:10; 05.02 14:27; 05.02 16:17; 05.02 16:36; 05.02 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas mees endal palgaga niimoodi perse lohku on lasknud tõmmata? Selle raha eest pole küll mõtet seal soomes vegeteerida. Teine asi, kui mees oma palga väikseks valetab ja hoopis naisel perse lohku tõmbab…
Väga kahtlane lugu igatahes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on see sama ehitaja, kes rahapuuduses eelmisel nädalal juveelkaupluse tühjaks tegi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viga pole üldse selles, et naine kodune lapsega. Laps ju ikkagi nii väike. Mis te siis mõtlete, et vähe sellest, et laps issit taga nutab, hakkab ta ka emmet taga nutma. Sellel lapsel pole ju siis mitte kedagi.
Suur viga on mehe palk Soomes. Alla 2000euri ei lähe ükski normaalne mees Soome tööle. Ükski normaalne mees ei lepi selliste tingimustega, et on kodunt 4-6 nädalat eemal. See on mehe loll möla ja ta enda soov.
Minu mees tuleb igaks nädalavahetuseks koju. Varem sai umbes 2500euri. Nüüd on ta oma tunde kõvasti vähendanud ja on reedel juba kell 4 õhtul kodus. Kõik selleks, et perega võimalikult palju koos olla. Õnneks ta hakkab ka vaikselt Soomega lõpetama. Ootan juba väga, et ta koju jääks.
Raha ongi ainus põhjus olnud, miks ma tema Soomes töötamist olen talunud. Me oleme hästi elanud. Meil on oma kodu, kõik vajalik on ostetud. 1000euri eest on mees nõus vaid Eestis töötama. Muidugi juhul, kui naine ka teenib ikka üle 500euri kuus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIs töö see küll on, et kuu ajaga ainult 1000¤ kätte teenib? Selle raha eest pole küll erilist mõtet Soomes töötada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 16:30; 05.02 19:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oota 100 euri teenib kuus ja selle jaa jooksul ei näe oma peret kordagi. Soomes on kallis elada, söök ja iga elementaarne asi on kulukas. 400 eurot autoliising? Elamise peale kulub tal ometi 200 vähemalt? Millest teie lapsega elate? Issand kas tõesti oli mehel eestis nii väike palk et tasub töötada 1000 euri ees, maksta sõidud eesti ja seal elada? ei ma ei saa millestki aru.

peab ikka jube pere olema kelle juurest nii kaua suudetakse eemal olla sellise näruse raha eest. kahju lausa mehest ja lapsest ja naisest ka. hale!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mida ma pean siit lugema! Tegelikult sõltub kõik ikka sellest, mis tööd mees teeb. Tõenäoliselt tunnipalgaga. Kui sul tuleb osa- aja tööst 4h päevas, siis sa ei võlu üle 1000 eur. mitte kuskilt välja.

Teiseks, mis loll jutt läheb kohe lahti, et mees petab. Reaalsus on midagi muud. Mehel on endal selline tiiger kodus, ja usun, et ta hoiab naistest väga kaugele. Pigem hakkavad igavust tundma mehed, kel kodus on kõik nn. rutiinselt korras!

[/tsitaat]

STFU!

Lihttöö puhul on Soomes 1000¤ teenida sama, mis Eestis 200¤. Ajugeeniuseid muidugi kohtab, aga valdav enamus leiab omale siiski mingi täiskoha ja kasvõi miinimumpalgaga töö.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 19:49; 05.02 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtjolkarite loogika – nagu natuke raha käes, siis liisitakse endale kohe mingi käula. Ma saaks aru, et 400 euri oleks koduliising. Aga ei – härra riistapikendi samal ajal kui naine ja laps on kodutud. Dürnüffel, ma ütlen!
Asi pole mitte mehe väikses palgas, vaid teie haigetes väärtushinnangutes, teemaalgataja. Mees võiks ka 2 korda rohkem palka saada, te raiskaks selle ikka mingile edavale tränale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees tundub mingisugune eriline pohlatohlakas olevat. 1000 euro eest Soomes töötada, nii et iga 6 nädala järelt näed naist ja last? Sellest 400¤ autoliisingu alla maksta?! 😀 Mis ta ostis Hummeri või?

Millegipärast pakun, et seoses koormuse tõusuga tõusis ka palk. Mul käis vend Soomes tööl vahepeal, töötas ka 6 nädalat, siis nädala koju, siis jälle 6 nädalat – töötab ehitajana (mitte abitöölisena, vaid ikkagi diplomeeritud ehitajana, kel lisaks kuldsed käed otsas). Palk ca 4200 kätte. See on tõsijutt, et 1000¤ on Soomes ikka tõeline miinimum, selle teenimiseks peaks poole kohaga tööl käima, mitte 6 nädalat rabama.

Ainult, et miks mees raha sulle tuua ei taha, sulle valetab ja sind oma vanemate juures pantvangis hoiab, seda ei tea. Oled sa kindel, et ta siiski igal teisel nädalal Tallinna ei tule – aga kuskil \”mujal\” ei ööbi…? Kellegi juures, kellele on vaja vinge auto ja rahaga muljet avaldada?

Ennegi neid lugusid kuuldud. Vend rääkis, et abielupetmised on väga tavalised – minnakse aga peale tööpäeva kõrtsi ja… Ta ise oli vallaline, tekkis lausa suhe soome neiuga, aga see läks laiali peale aastat ja siis ta tuli tagasi Eestisse – olles 23,000 eurot puhtalt kõrvale pannud, see läks korteri sissemaksuks ning praegu teenib Eestis umbes 1200-1500 kuus (muidugi korraliku ja ränga tööga, mitte niisama) ja sai ilusasti jalad alla.

Nii et siis näide, et Kalevipojad ei ole tingimata mitte kodumaa reeturid, vaid sageli korjavad algkapitali Soomes-Rootsis, et tagasi Eestisse tulla ja edasi elada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Teiseks, mis loll jutt läheb kohe lahti, et mees petab. Reaalsus on midagi muud. Mehel on endal selline tiiger kodus, ja usun, et ta hoiab naistest väga kaugele. Pigem hakkavad igavust tundma mehed, kel kodus on kõik nn. rutiinselt korras!

[/tsitaat]
Tiiger? Ku sa tigrit nägid?
Enamik meestest, kes mujal vähemalt mitu kuud töötavad, petavad. See on fakt. Tiiger my ass:O

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 21:11; 05.02 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tiiger? Ku sa tigrit nägid?
Enamik meestest, kes mujal vähemalt mitu kuud töötavad, petavad. See on fakt. Tiiger my ass:O[/tsitaat]

See obv fakt, kaua sa ikka kuiva trenni teenid, kui kasvõi mingi lohakas \”lehm\” ette juhtub. Viimaseid juba Soomes jagub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 19:49; 05.02 21:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees välismaal tööl – elu 100x hullem, kui varem.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.