Esileht Pereelu ja suhted Mees välismaale tööle, kui peres väiksed lapsed.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Mees välismaale tööle, kui peres väiksed lapsed.

Postitas:

Mees sai pakkumise välismaale tööle, loomulikult peaks ta selle pakkumise vastu võtma, siis oleks ehk mingi aeg rahaliselt muretu elu, aga ma ei tahaks lapsi üksi hakata kasvatama. Minul on hirm lastega üksi jäämise ees. 3 kuni 6 nädalat eemal olekut, oleks minu jaoks väga pikk aeg. Kui nädal, kaks, siis oleks aja pikku vast lepitav. Aga kui ikka väiksed lapsed, siis see ikkagi väga pikk aeg. Pere võõrdub üksteisest ja pole enam aega perega koos aega veeta, lapsed kasvavad ilma isata. Kas neelata lihtsalt see valu alla ja leppida mehe soovigi minna. Tean juba, et kaug suhtena meie suhe püsima ei jää, praegu ka oleme kuidagi kaugenenud üksteisest, ei suhtle enam nii nagu varem. Pingeid palju, selle ära minekuga. Mees mõtleb ainult enda peale, ei saa aru, kui raske mul oleks üksi päevast päeva lastega hakkama saada. Tean juba, et mingi aeg leiaks kindlasti endale sealt kaugelt uue naise. Kui juba praegu mitmeid kordi on meie pingete ajal kedagi teist otsind. Asi on küll piirdunud vaid suhtlusega, mine tea kuna asi kaugemale läheb. Kõige rohkem teeb haiget see, et mees ei oska minuga rääkida, oma mõttest tunnetest, soovidest räägib kellegi teisega. Ainult purjus peaga julgeb mulle asju ette eita ja rääkida. Kas sellisel suhtel oleks üldse mõtet? Jääda meest ootama teades juba, et selline suhe kaua ei kesta.

+2
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.06 04:42; 26.06 20:32; 26.06 21:17; 26.06 21:19; 26.06 22:31; 28.06 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea vabandus tal. Ju siis mõni nendest suhtlemistest kaugemale läks, mees pani ta paksuks ja pikkade äraolekute õigustuseks on ju hea mõlema naise juurest “välismaal tööl” käia.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koli lastega kaasa.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees sai pakkumise välismaale tööle, loomulikult peaks ta selle pakkumise vastu võtma, siis oleks ehk mingi aeg rahaliselt muretu elu, aga ma ei tahaks lapsi üksi hakata kasvatama. Minul on hirm lastega üksi jäämise ees. 3 kuni 6 nädalat eemal olekut, oleks minu jaoks väga pikk aeg. Kui nädal, kaks, siis oleks aja pikku vast lepitav. Aga kui ikka väiksed lapsed, siis see ikkagi väga pikk aeg. Pere võõrdub üksteisest ja pole enam aega perega koos aega veeta, lapsed kasvavad ilma isata. Kas neelata lihtsalt see valu alla ja leppida mehe soovigi minna. Tean juba, et kaug suhtena meie suhe püsima ei jää, praegu ka oleme kuidagi kaugenenud üksteisest, ei suhtle enam nii nagu varem. Pingeid palju, selle ära minekuga. Mees mõtleb ainult enda peale, ei saa aru, kui raske mul oleks üksi päevast päeva lastega hakkama saada. Tean juba, et mingi aeg leiaks kindlasti endale sealt kaugelt uue naise. Kui juba praegu mitmeid kordi on meie pingete ajal kedagi teist otsind. Asi on küll piirdunud vaid suhtlusega, mine tea kuna asi kaugemale läheb. Kõige rohkem teeb haiget see, et mees ei oska minuga rääkida, oma mõttest tunnetest, soovidest räägib kellegi teisega. Ainult purjus peaga julgeb mulle asju ette eita ja rääkida. Kas sellisel suhtel oleks üldse mõtet? Jääda meest ootama teades juba, et selline suhe kaua ei kesta.

kui suhted niigi pekkis, siis pole ju vahet, kas mees töötab eestis või välismaal. mõnel juhul võib kaugsuhe just lahkuminekust päästa, kui inimesed saavad hingamisruumi juurde ja pere/kaasa muutub harva nähes armsamaks

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Head nahka ei tule sellest suhtes ka siis, kui mees ei läheks välismaale.
Mismõttes otsib ka siit juba uut naist?
Selline asi ei ole aksepteeritav aga sina kirjutad sellest, nagu mingist “normaalsest” suhte madalseisust.
Teil on mingid suuremad põhjused sellisele olukorrale. Väikelapsed on jah stressiallikad aga see ei ole vabandus, et mees uut naist lausa otsib ja sina ka sellesse nii neutraalselt suhtud.

Ma pakuks ka, et koliks kaasa koos perega. Ehk annab uus keskkond teie perele uue restardi.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 08:24; 28.06 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga mehele tuleb need hirmud seletada: sh tuleb öelda, et sina pead väga tõenäoliseks, et pikaajaline kaugsuhe ei toimi ja suhe puruneb – isegi kui ei teki kedagi teist, siis lihtsalt teie suhe enam ei toimi.

Ega lõpuks mees teeb ise oma otsuse, sa ei saa keelata, aga saad rääkida oma hirmudest. Mees otsustab, mis on tähtsam tema jaoks. sh mõtle ise läbi, et kui mees jääks, kas teie suhet üldse oleks võimalik parandada? Sinust ju “pole ka aus” soovida mehe jäämist üksnes seetõttu, et sul on lastega üksi raske, aga tegelikult teie suhe enam ei toimigi – st kui nagunii oleks lahkuminek paari kuu pärast ukse ees.

Rääkige läbi oma hirmud, võimalikud stsenaariumid ja leppige kokku, et mis tuleb, see tuleb – etteheiteid teineteisele tegema ei hakka. Sh pead sa ka mehele kinnitama, et sa ei nõua tema jäämist ja ta peab ise otsustama – et hiljem, kui otsustab jääda, ei hakkaks ikka sulle etteheiteid tegema.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt on kodus seksi liiga vähe. Sisuliselt maksab mees välismaal teenitud rahaga teiste naistega seksimisõiguse kinni. Minu arust aus diil.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui suhe on juba hapu, siis pigem välismaale tööle käimine asja parandada ehk päris lahkuminekut edasi lükata. Mees teenib rohkem, sina saad muretumalt kodus olla. Ja lastega üksi… nojah, aga sa oled ju niisamagi nendega pigem omapead, või on jälle tegu “supper isaga”…
Jah, kodus võib harjumine olla teistmoodi, aga pigem lõpuks selles võtmes, et olles kuu-poolteist kõigega ise hakkama saanud, siis on raske harjuda, kui mees tuleb ka koju ja asju korraldab jne.
Rääkige asjad selgeks, sealhulgas oma hirmud, mees tahab lihtsalt minema saada sealt “perest” ilma päriselt lahkumata, hea võimalus ju.
Kui mees tahab pere juurest minema minna, siis leiab ta uue nii siit kui sealt, ei takista see sinu küljesrippumine seda küll kuidagimoodi. Ja kui sa nagunii ütled, et tead, et jääd üksi, siis selle vastu tasub valmistuda, paistab, et mees juba valmistub, lihtsalt “välismaal tööl” on hea kattevari de facto lahkuminekut veel mõneks ajaks varjata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on hirm lastega üksi jäämise ees.

Sa ju kirejutad KORDUVALT, et “tead juba”, et nagunii jääd üksi. Ega selline oss, kui siin uue naise leiab, ei hakka lapsi 50/50 ajast oma juurde võtma. Sest esiteks uus ossitar ei taha seda ja teiseks ta ise ei viitsi. Kui juba praegu ei viitsi.

Seega, sul on kaks valikut:
– Mees siin väikese palga peal või töötu ja elatist ei maksa.
– Mees seal teenib vähe paremini ja ehk maksab ka elatist.

Aga miks sa ise seda esimest varianti näikse pooldavat, jääb küll arusaamatuks.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees hakkab paremini teenima, kas siis ei tule kõne alla, et ta maksab lapsehoidjale? Saaksidd paar tundi nädalas end vabaks lasta.
Kaugsuhtega võib minna nii ja naa. Üksteisest eemal olles ehk tekib igatsus. Praegu jääb mulje, et olete lihtsalt tüdinenud üksteisest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgem ausad, see mees tahabki lahkuda sellest suhtest ja perest. Teda nagunii ei huvita naised tunded ja hirmud, nii et suhteliselt mõttetu on neist talle ka rääkida.
Ta on tüdinud oma naisest ja ilmselt ka lastest ning pereelust. Ja tõenäoliselt otsiski sellist väljapääsu.
Olles sisuliselt kuu kaupa kodust eemal, on tal vaba voli ja võimalus ilma igasuguse vahelejäämisehirmuta otsida kõrvalt teisi naisi. Kui ütled, et ta on seda juba praegu Eestis teinud, siis välismaal töötades teeb seda kohe täiesti kindlasti. See võibki olla tal üks motiive miks välismaale minna. Vaevalt ta tahab minna suurest soovist teile rohkem raha ja võimalusi kindlustada. See soov on tal seotud puhtalt iseendaga. Rohkem vabadust. Sina kasvatad lapsi, tema elab vaba inimese elu. Kompensatsiooniks toob sulle rohkem raha.
Üpris ilmselge ju.
See suhe läheb laiali nii ehk naa, kuna mehel pole enam mingit soovi selles olla ega suhet hoida. On tüdinud ja tahab kõigest väest uusi naisi proovida.
Nõme mees ju. Ei hooli lastest ka. Iseenda vajadused kõige tähsamad.
Las läheb ja lepi mõttes juba, et te tegelikult oletegi lahus. Seda see tema soov ja otsust tegelikult tähendab. Kuna tal aga mune pole, siis ei julge otse öelda, et ei soovi enam suhet jätkata. Mugavaks ettekäändeks on võimalikult pikki vahetusi välismaal teha.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mees, kes “pingete ajal uut naist otsib” ei ole nagunii hoidmist väärt. Sellisega mingit elukestvat õnnelikku elu ei tule.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jääda meest ootama teades juba, et selline suhe kaua ei kesta.

Mis sa siis teeksid, otsid kohe uue mehe kes su lapsed endale võtaks? Teil on ikkagi perekond ja raha on vaja, mis muud üle jääb, sest ilma rahata elada ei saa. Kui mees leiabki uue naise, siis ka sinu oma viga kui oled suhte selliseks elanud, te kunagi ju ikkagi tutvusite jne.

Mul on üldse raske mõista neid inimesi kes oma elukaaslase tundeid ei märka enne kui teine tahab juba minema minna. Kuidas saab elada suhtes kus teine peab tulema rääkima oma muredest? Nagu kuhugi ametniku juurde minema? Ju sa siis oma mehest ka ei hooli, kardad ainult rahalist kaotust.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.06 19:13; 26.06 21:11; 26.06 22:04; 26.06 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees sai pakkumise välismaale tööle, loomulikult peaks ta selle pakkumise vastu võtma, siis oleks ehk mingi aeg rahaliselt muretu elu, aga ma ei tahaks lapsi üksi hakata kasvatama.

Mine kaasa. Meie elasime lastega välismaal mehe töö pärast peaaegu 6,5 aastat. Viimased 3 käisin ka ise osakoormusega tööl. Lisaks keeltekursusel ja omandasin ka ühe nö kutsekaeriala, 1,5 aastat, kohalikus keeles.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees samamoodi minu tundeid ega vajadusi ei näe. Ja ma ei saa mehelt sõnu välja kangutada, kui ta suhelda ei taha, siis hea hiljem teistele halada, et mina ei tee temast välja ja ei suhtle. Mul ka pinged, et pean lastega üksi majandama, mees välja ei tee. Ei lähe selle pärast uut otsima.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.06 04:42; 26.06 20:32; 26.06 21:17; 26.06 21:19; 26.06 22:31; 28.06 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu ta siis läheb, et nii kaua ära on, laevu ehitama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees samamoodi minu tundeid ega vajadusi ei näe. Ja ma ei saa mehelt sõnu välja kangutada, kui ta suhelda ei taha, siis hea hiljem teistele halada, et mina ei tee temast välja ja ei suhtle. Mul ka pinged, et pean lastega üksi majandama, mees välja ei tee. Ei lähe selle pärast uut otsima.

Mis sõnu sa siis ootad? Koguaeg loen kuidas naised tahavad ainult suhelda, milleks? Meestega on lihtne, ole ahvatlev ja mees teeb kõik su heaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.06 19:13; 26.06 21:11; 26.06 22:04; 26.06 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehitustööd ja kohal peab olema 3-6 nädalat. See nüüd oleneb, kuidas ülemus koju käima laseb. See veel läbi rääkimis asi. Minekuni veel natuke aega, eks näha, mida lastele räägib või kuidas näeb lahkumis päev ette. Kinni pole mõtet kedagi hoida, lollitada ka ennast edaspidi ei lase. Kui läheb siis mingu. Tuleb vaid lootma jääda, et ikka edaspidi lapsi toetaks. Eks siis tuleb harjuda mõttega, et varsti lastega ihuüksi.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.06 04:42; 26.06 20:32; 26.06 21:17; 26.06 21:19; 26.06 22:31; 28.06 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole koguaeg. On kogu aeg.
Sama nagu ei ole lauapeal, veeall, minumees.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees samamoodi minu tundeid ega vajadusi ei näe. Ja ma ei saa mehelt sõnu välja kangutada, kui ta suhelda ei taha, siis hea hiljem teistele halada, et mina ei tee temast välja ja ei suhtle. Mul ka pinged, et pean lastega üksi majandama, mees välja ei tee. Ei lähe selle pärast uut otsima.

Mis sõnu sa siis ootad? Koguaeg loen kuidas naised tahavad ainult suhelda, milleks? Meestega on lihtne, ole ahvatlev ja mees teeb kõik su heaks.

Kas siis peaks koos elama, mitte suheldes ja vaid voodi elu pärast??? Kui ikka koos elada, siis tahaks ikka teise poolega rääkida ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.06 04:42; 26.06 20:32; 26.06 21:17; 26.06 21:19; 26.06 22:31; 28.06 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees samamoodi minu tundeid ega vajadusi ei näe. Ja ma ei saa mehelt sõnu välja kangutada, kui ta suhelda ei taha, siis hea hiljem teistele halada, et mina ei tee temast välja ja ei suhtle. Mul ka pinged, et pean lastega üksi majandama, mees välja ei tee. Ei lähe selle pärast uut otsima.

Mis sõnu sa siis ootad? Koguaeg loen kuidas naised tahavad ainult suhelda, milleks? Meestega on lihtne, ole ahvatlev ja mees teeb kõik su heaks.

Kas siis peaks koos elama, mitte suheldes ja vaid voodi elu pärast??? Kui ikka koos elada, siis tahaks ikka teise poolega rääkida ka.

Millest sa siis rääkida tahad? Sa ei suuda isegi seda ära öelda.
Kui voodielu ei meeldi, siis ela üksi, nii ongi lihtsam. Äkki mees on ka sellest arusaanud ja teebki su elu lihtsamaks kui teise naise leiab kes meest ka mehena näeb. Sina tahaks ainult rääkida ja raha.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.06 19:13; 26.06 21:11; 26.06 22:04; 26.06 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui voodielu ei meeldi, siis ela üksi, nii ongi lihtsam. Äkki mees on ka sellest arusaanud ja teebki su elu lihtsamaks kui teise naise leiab kes meest ka mehena näeb. Sina tahaks ainult rääkida ja raha.

Kui ainult raha tahaksin, siis laseks ju mehel kohe minna. Kui ikka ühiselt lapsed saadakse, siis peaks neid ka võrdselt kasvatama, mitte nii, et kui tuju tuleb siis minnakse minema ja tullakse siis kui tahetakse. Ema peab üksi lapsi kasvatama.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.06 04:42; 26.06 20:32; 26.06 21:17; 26.06 21:19; 26.06 22:31; 28.06 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui voodielu ei meeldi, siis ela üksi, nii ongi lihtsam. Äkki mees on ka sellest arusaanud ja teebki su elu lihtsamaks kui teise naise leiab kes meest ka mehena näeb. Sina tahaks ainult rääkida ja raha.

Kui ainult raha tahaksin, siis laseks ju mehel kohe minna. Kui ikka ühiselt lapsed saadakse, siis peaks neid ka võrdselt kasvatama, mitte nii, et kui tuju tuleb siis minnakse minema ja tullakse siis kui tahetakse. Ema peab üksi lapsi kasvatama.

ei tea teie pereelu.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.06 19:13; 26.06 21:11; 26.06 22:04; 26.06 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovisingi mehega varakult, enne minekut läbi rääkida, et kuidas hiline elu kulgema hakkaks, kuna mina oma aja saaks, et kasvõi puhata ja kuna tema lastega suhtleks, et suhted säiliksid, siis alati ütleb, et pärast räägime jne. Tundub, et mehel pole minu ega laste vastu mingit austust ja tal suva kõigest. Peaasi, et meist eemale saaks ja ei peaks lastega tegelema. Vajaksin ka natuke puhkust, et välja puhata, et suudaks üksi lapsi edaspidi kasvatada.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.06 04:42; 26.06 20:32; 26.06 21:17; 26.06 21:19; 26.06 22:31; 28.06 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki avaldaks saladuse, et mis pani sind selle mehega lapsi tahtma? Ja veel kohe mitu tükki.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seega, sul on kaks valikut:
– Mees siin väikese palga peal või töötu ja elatist ei maksa.
– Mees seal teenib vähe paremini ja ehk maksab ka elatist.

Sa unustad kolmanda ja sellise mehe puhul väga tõenäolise variandi: mees on seal, teenib paremini, aga elatist ikka ei maksa. Kui mees juba praegu otsib teisi naisi ja jätab teemaalgatajat unarusse, kui neil suhe on, siis miks ta peaks äkki hoolivamaks ja mõistvamaks muutuma, kui neil isegi enam suhet pole?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan kõigil kuulata, kel teine pool teises riigis tööl https://vikerraadio.err.ee/1087445/peresaade-kui-kallim-kaib-kaugel-tool

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 15:47; 28.06 15:50; 28.06 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oli nii, et selles suhtes soovis ainult naine lapsi? Kõlab sedamoodi küll kahjuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 15:47; 28.06 15:50; 28.06 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovisingi mehega varakult, enne minekut läbi rääkida, et kuidas hiline elu kulgema hakkaks, kuna mina oma aja saaks, et kasvõi puhata ja kuna tema lastega suhtleks, et suhted säiliksid, siis alati ütleb, et pärast räägime jne. Tundub, et mehel pole minu ega laste vastu mingit austust ja tal suva kõigest. Peaasi, et meist eemale saaks ja ei peaks lastega tegelema. Vajaksin ka natuke puhkust, et välja puhata, et suudaks üksi lapsi edaspidi kasvatada.

Vabandust, aga mees, kelle sa (täie mõistusega?) oma laste isaks valisid, on ju täielik mölakas.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 15:47; 28.06 15:50; 28.06 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui voodielu ei meeldi, siis ela üksi, nii ongi lihtsam. Äkki mees on ka sellest arusaanud ja teebki su elu lihtsamaks kui teise naise leiab kes meest ka mehena näeb. Sina tahaks ainult rääkida ja raha.

Kui ainult raha tahaksin, siis laseks ju mehel kohe minna. Kui ikka ühiselt lapsed saadakse, siis peaks neid ka võrdselt kasvatama, mitte nii, et kui tuju tuleb siis minnakse minema ja tullakse siis kui tahetakse. Ema peab üksi lapsi kasvatama.

Soovisingi mehega varakult, enne minekut läbi rääkida, et kuidas hiline elu kulgema hakkaks, kuna mina oma aja saaks, et kasvõi puhata ja kuna tema lastega suhtleks, et suhted säiliksid, siis alati ütleb, et pärast räägime jne. Tundub, et mehel pole minu ega laste vastu mingit austust ja tal suva kõigest. Peaasi, et meist eemale saaks ja ei peaks lastega tegelema. Vajaksin ka natuke puhkust, et välja puhata, et suudaks üksi lapsi edaspidi kasvatada.

Mina tean ütlust, et naine peaks lapsi tegema nii palju, kui üksi üles jõuab kasvatada(nii vaimselt kui ka füüsiliselt).
Seepärast minul hetkel ongi vaid üks laps. Tahaks muidugi rohkem aga tegin selle otsuse nii varaliste kui ja füüsilise ning psüühilisest võimekusest lähtudes.
Laps hetkel on 6ne ja nüüd alles tunnen, et oleks võimaline uuesti titega ja koolieelikuga kasvõi üksi jändama.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 08:24; 28.06 17:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees välismaale tööle, kui peres väiksed lapsed.