Esileht Pereelu ja suhted Mees vist arvas, et on voodis kellegi teisega …

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Mees vist arvas, et on voodis kellegi teisega …

Postitas:

Oli mõnus kodune pidu. Napsu võeti rohkem, kui vaja oleks olnud, mees oli õhtuks pilditu. Ei mäleta midagi, ei tea, kuidas õhtul voodisse sai. Vahest harva tema puhul juhtub, laseb rihma lõdvaks.
Paar-kolm tundi hiljem läksin ka mina magama. Meil läks voodis asjaks, ja juba siis oli ta kuidagi hoopis teistsugune – hell ja õrn, ja suudles ja … hoopis teine inimene oli. Peale seksi aga rääkis kummalist juttu: teeme nii, et seda poleks kunagi juhtunud, lähen otsin oma teise poole üles(naise teisest toast), maga rahulikult. Naine, ehk siis mina olin tema kõrval. Ta ei öelnud kordagi küll mõne teise naise nime, aga ta olek sellel õhtul oli nii veider ja imelik, et ütlen ausalt – ma ei mõista teda. Ma ei saa enam aru, mida minust tahetakse. Kelleks ta mind pidas?
Saate aru, ta pole minuga kunagi veel nii õrn olnud. Alati on taha ja maha, ei eelmängu ega muud seksi juurde mõnu pakkuvat tegevust. Eile aga oli kõik hoopis teisiti. Pidas ta tõesti mind kellekski teiseks?
Olen juba pikka aega tundnud, et meie abielu on pikkamööda aga järjekindlalt hääbumas, meid kui paari enam ei eksisteeri, on vaid pettekujutlus. On mäelstus, kui kõik oli ilus. Kui oli aega ja tahtmist teise pärast pingutada. Kui oli naeru ja oli rõõmu. Nüüd aga on vaid pelgalt õhkõrn mälestus, et ka meie olime kunagi õnnelikud.
Ta magas minuga, aga enne seda oli 4 kuud pausi. Põhjuseks tüli, suur tüli. Ma ei tea, mis edasi saab. Kurb, eks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 22:34; 10.03 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga äkki polnud see üldse sinu mees, vaid keegi külalistest? 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ajas tegelikult naerma…vabandust aga lihtsalt see ettekujutus..:P:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jap, lahutus paistmas, ei muud. Vaevalt tunded enam vanal kujul tagasi tulevad. Mida rutem see l2bi saab, seda kiiremini saad asuda t6eliselt 6nnelik olemise kallale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees oli. Ma ei ole enam mingi pubekas, aga tõepoolest, kui ta peale seksi sellist juttu rääkima hakkas … mul jäi hingetõmme ka pooleli. Korraks mõtlesin küsida, et kas sa ikka tead, kes ma olen, aga millegipärast jäi küsimata. Oleks vist pidanud …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 22:34; 10.03 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas leidub mehi, kes maani täis olles suudavad nussida? Ja naisi, kes juua täis mehega tahavad nussida? Vau!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees pettis sind sinu endaga. Oleks võinud ka hullemini minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas leidub mehi, kes maani täis olles suudavad nussida? Ja naisi, kes juua täis mehega tahavad nussida? Vau!
[/tsitaat]
Annab ikka veel koledamaid sõnu seksimise kohta välja mõelda,kas sööd ka selle suuga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te pole 4 kuud tüli tõttu maganud ja nüüd oli sul tahtmist lakkutäis mehega olla? Siingi lõhnab purjus mehe ärakasutamise järgi. Aga üldiselt suht loogiline, et mehel on keegi teine ja ta arvas, et on temaga, sest pole isegi harjunud enam sinuga olema. Nii mõnigi mees on ennast purjuspeaga sisse rääkinud. Kui üldse veel selle mehega tõsiselt voodisse minna suudad ja tahad, pead ka ise midagi teistmoodi tegema ja aktiivsem olema, keegi peab ju alustama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sinu asemel küsiks mehe käest, et kellega sa küll tol ööl magasid. Et see mees küll petab oma naist, sest ta kahetses seda ja käskil sul sellest vaikida. Vaata mis mees selle peale vastab.
Aga ta oli nii jommis ja nägi seda ka unes ja käskis sul sellepärast vaikida ning kahetses. Kõik on võimalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võin vaid ette kujutada seda kohutavat tunnet, mida praegu tunda võid.
Ei teagi, kuidas sinu olukorras käituksin. Oleneks, kas armastaksin teda veel või mitte. Võibolla räägiksin asjast nii nagu siin praegu ja tunnistaksin, et olen seda tahtud ja oodanud, kuid kuna tema poolt oli see nähtavasti eksitus, pean otsima kellegi teise, kes kaine peaga minuga niisama õrn oleks. Võibolla jääksin ootele, jälgiksin pingsamalt, mis toimub. Võibolla püüaksin elada nö oma elu, olla temaga lahke ja sõbralik, kuid ei räägiks enam, kus käin, kellega käin. Nii ehk naa ma arvan, et mees leiab tagasitee siis, kui tunneb, et on sind kaotamas. Eeldusel, et tal on veel tunded olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mootsa kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Annab ikka veel koledamaid sõnu seksimise kohta välja mõelda,kas sööd ka selle suuga?[/tsitaat]

Minu arvates mingite maani täis lääberdiste kohta sobib see sõna väga hästi! Ideaalselt isegi. Kui mõnus õhtu pildituks joonud mehega on ok, on ka seksi kohta sõna \”nussima\” väga ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oleks järgmisel hommikul mehe letti võtnud ja öelnud; \”ma tean mis sa öösel tegid, nägin pealt\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii ja naa.
äkki igatses sind peale pikka 4 kuud ja oli sellepärast õrn?
Samas võis sind vabalt segamini ajada armukesega.

Sul on raske tuvastada seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina sinu asemel küsiks mehe käest, et kellega sa küll tol ööl magasid. Et see mees küll petab oma naist, sest ta kahetses seda ja käskil sul sellest vaikida. Vaata mis mees selle peale vastab.
Aga ta oli nii jommis ja nägi seda ka unes ja käskis sul sellepärast vaikida ning kahetses. Kõik on võimalik.[/tsitaat]

Lugesin kolm korda, aga sinu jutust küll muhvigi aru ei saanud. Täiskasvanud inimene võiks osata pisutki arusaadavamalt ennast väljendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suht julm peaks mainima.
Tundub et suhtest teil küll midagi välja ei tule, kui sinu mees sind nii kergekäeliselt petab!(sinu enda kodus?)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ootan ka uudiseid ! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee kuri nägi pähe ja ütle, et sulle räägiti et petsid mind. Äkki räägib välja 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]mootsa kirjutas:[/small]

Minu arvates mingite maani täis lääberdiste kohta sobib see sõna väga hästi! Ideaalselt isegi. Kui mõnus õhtu pildituks joonud mehega on ok, on ka seksi kohta sõna \”nussima\” väga ok.[/tsitaat]

RebaseMaie, nussijutud jätta!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees vist arvas, et on voodis kellegi teisega …

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.