Esileht Pereelu ja suhted Mees võttis tööle tibi, kellega töötab kontoris kahekesi!!

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Mees võttis tööle tibi, kellega töötab kontoris kahekesi!!

Postitas:

Minu mees tunneb mind nii hästi, et sellist nalja ta ei teeks ilma minuga arutamata. Usaldus usalduseks, ma lihtsalt olen armukadedat tüüpi naine ja sellisel juhul on mul väga halb olla kui tean, et mees veedab suurema osa oma ärkveloldud ajast kena noorema naisega samas toas. Ükskõik kas nad siis meeldivad üksteisele või mitte, mul oleks lihtsalt halb selle tundega olla.
Mis puutub sellesse, et 10 a noorem naine ei taha seda meest, siis ärge olge nii kindlad. On palju naisi (ka siin perekoolis esinenud) kellele meeldivadki vanemad mehed. Ja tõesti neid on palju. Ning kui mees on rikas, on neid kohe VÄGA PALJU!:-)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minuarust on suur vahe,kas tegu töötamisega suures segakollektiivis või meesülemuse alluvana tema kabinetis.Viimasel juhul on suhte tekke võimalus väga suur ja see oleneb just sellest naisalluvast.Mehel on raske ahvatlusele vastu panna,kui see peaks tekkima.[/tsitaat]

Täiendan Yksikmees.

Samuti on naistel raske ahvatlustele vastu panna, kui see peaks tekkima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees võttis tööle tibi, kellega töötab kontoris kahekesi!!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.